Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#77001) 2018 válasza Mikulásbá (#77000) üzenetére


2018
aktív tag

:DDD :C

(#77002) gurus válasza KillHates (#76970) üzenetére


gurus
aktív tag

Ez a kép remek, reklámnak is jó. az is hozzád viszi a laptopot, aki eddig nem :C

[ Szerkesztve ]

(#77003) Silverboy válasza Speedy007 (#76998) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Nagyapám mondta, anno 3 fiú és 1 lány után: Lyukba lyukat csinálni nehéz feladat. :))

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#77004) Speedy007 válasza Silverboy (#77003) üzenetére


Speedy007
őstag

Az az az már művészet :C

(#77005) echterion válasza KillHates (#76970) üzenetére


echterion
nagyúr

:C :C :C

Frozen.... :W

FőDudu: Én szeretek lányos apuka lenni. Nem mindig eccerű', de nagyszerű. :))

Silverboy: sajna már nem tudom öcsémet azzal szekálni, hogy egy igazi férfi ezt is tudja, harmadjára neki is összejött. :D

[ Szerkesztve ]

**********

(#77006) DonDragonka válasza Mikulásbá (#77000) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ma ritka szórakoztatóak vagytok!!! :DDD :DDD :DDD
Megjegyzés: 3 fiam van... Cupppa öröm bóóóódogszááá, ja nem... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#77007) RM007 válasza Frozen (#76999) üzenetére


RM007
addikt

Én a helyedben megkeresnék egy moderátort és bocsánatkérően töröltetném az összes reagálásom ebben a témában!
Van az hogy félre mennek a dolgok, mert nagyon viccesek akartunk lenni + pia stb....és nem tudjuk utólag megmagyarázni, ilyen lehet, de legalább tudjuk már beismerni és nem küzdeni csak azért is milyen faszák vagyunk címen. :U

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#77008) KillHates


KillHates
nagyúr

Afrancba! Nem érdemes dolgoznom, mert lemaradok az eszmecserékről, mire meg ideérek egy modi kigyomlálja a topicot :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77009) KillHates


KillHates
nagyúr

Köszönöm az elismerő szavakat, nekem csak egyszerű polgári hacukám volt az igazi cosplay Laura volt!
Másnap persze igyekeztem én is bohócot csinálni a staff-ból, mert felvettem a hivatásos szerkómat, megtetézve egy igazi mentős táskával, nyakamban a fonendoszkópommal:
A végén már lelkiismeret furdalásom volt, mert vagy tízszer szaladtak oda hozzám a szervezők megkérdezni, hogy hol történt a baj. Még szerencse, hogy a defibrillátort nem vittem magammal:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77010) Silverboy válasza KillHates (#77009) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Volt barátnőm Noni mondtam mindig, akkor jó egy Cosplay, ha valósághű és megtudod vele téveszteni a másikat. Innen nézve viszont a célt maximalizáltad ;] .

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#77011) Gergello válasza KillHates (#77009) üzenetére


Gergello
addikt

Laptop doktor ?

(#77012) Frozen válasza Silverboy (#77010) üzenetére


Frozen
őstag

jók ezek a crosplay partik jövőre én is beköltözök valaminek KH val mehetünk együtt :D

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77013) alces válasza Frozen (#77012) üzenetére


alces
tag

A Frozenből Elzának öltözöl??

(#77014) 2018 válasza alces (#77013) üzenetére


2018
aktív tag

Szerintem bulmának fog a dragon ballbol. ;]

(#77015) Speedy007


Speedy007
őstag

Szlovák alzában már ki vannak téve a várható árak az új Legion 5 és 5 Pro-nak amiket áprilisra várnak.. Legion 5 RTX 3070 Ti 1999€-tól fog startolni míg az 5 Pro meg 2239€-tól szerintem itthon ha lesz simán 1M körül fogják adni főleg a Radium mikor a Legion 7 a szlovák alzas az ő kínálatuk között is nmajd 200.000 a különbség.. Mind eközben a Legion 7 1719€ 3070-el

[ Szerkesztve ]

(#77016) Frozen válasza Speedy007 (#77015) üzenetére


Frozen
őstag

Én egyenlőre nem vennék semmit,mivel a banyaszok felhuzak a mobil piac arait is mivel ezekben nincs korlat. Nyaron johet nagy valtozas az arakban. Mobil fronton es azert ezek az uj szerias gepek teljesitmenyben sem hoznak egyenlore annyi pluszt.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77017) Speedy007 válasza Frozen (#77016) üzenetére


Speedy007
őstag

Nekem tökéletesen megfelel a Legion 7 ahhoz képest nem több pluszt ad a TI verzió teszt videókban is bagetel különbségek vannak ami hétköznapi felhasználásban nem igazán lehet észre venni

(#77018) Frozen válasza Speedy007 (#77017) üzenetére


Frozen
őstag

En is igy vagyok vele a 3070 140w egesz jo amire kell. Majd talan a 40xx gpu vilagra cserelek de ez sem biztos meg. Olyan hamar jonnek az uj es uj szeriak procibol es gpubol hogy nem nagyon erdemes ugralni. Most pedig meg túl is van arazva a korlatozas menteseg miatt.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77019) nggabi


nggabi
nagyúr

beüzemeltem ma ügyfélnél egy dell xps-t.

Ultrabook Dell XPS 9710, 17.0 UHD+ (3840 x 2400) InfinityEdge Touch Anti-Reflecitve 500-Nit Display, Platinum Silver exterior, Black interior, Palmrest for 79 key (Fingerprint Reader), 11th Generation Intel(R) Core(TM) i7-11800H (24MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores), NVIDIA (R) GeForce RTX(TM) 3060 6GB GDDR6 [70W], 32GB DDR4 3200MHz, 2x16GB, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Killer Wi-Fi 6 AX1650 (2x2) and Bluetooth 5.1, Black 130W Type-C Power Adapter, 6-Cell Battery, 97WHr (Integrated), Internal US/International Qwerty Backlit Keyboard, External ports: USB ports: 4 x Thunderbolt 4 ports, Audio port: 1 x universal audio jack, Video port/ports: 4 x Thunderbolt 4 ports,

A kijelző 60Hz létére elég baba :D 500 nit adnám. észre se vettem h érintős, így nem is tapiztam. mennyire melegedhet ez ha tolod neki? vékony mint a papírlap. amúgy 4e euro, angol bill.

viszont Echterion-nak nem lenne jó a gép, mert 1db usb-A sincs rajta :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#77020) Bluesummers válasza nggabi (#77019) üzenetére


Bluesummers
őstag

"amúgy 4e euro, angol bill." :DDD
Kinek lehet ennyiért eladni? Még a retail ára is kb. 2,6kEUR bruttó, nemhogy a beszerzési :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#77021) nggabi válasza Bluesummers (#77020) üzenetére


nggabi
nagyúr

annak aki eu-s pénzből vissza igényli a felét :D

"szenyor dzsíííí"

(#77022) Bluesummers válasza nggabi (#77021) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ja hogy közbeszerzés? Oké, oda be nem megyek, bár ha valaki ennyiért el tudta adni, ott nem volt "verseny", ami furcsa, mert legtöbb esetben egymás alá alkudnak az emberek. Akkor már miért nem 5k vagy 6k? :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#77023) kretenallat


kretenallat
senior tag

hogyan lehet szlovak alzarol atrendelni hozzank?
legion5 pro 3060al 1088 euro.... https://www.alza.sk/lenovo-legion-5-pro-16ach6h-d6468060.htm

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#77024) nggabi válasza kretenallat (#77023) üzenetére


nggabi
nagyúr

az jó ár. vagy megkérdezed a magyar alzát vagy kirendeled Párkányba és elmész érte.

Keveset használt áru, teljesen működőképes. Garancia 21 hónap (ID 12). annyira mégse :( fura is volt, mert kb már kifutott mindenkinél az olcsó pro.

Blue: nem ismerem a részleteket, én csak kivittem a gépet.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#77025) Bluesummers válasza nggabi (#77024) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ok, ok. Csak fura az ár. Még ez sincs 4K EUR :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#77026) k-adi válasza Frozen (#77016) üzenetére


k-adi
nagyúr

na mert mi lesz nyáron? semmi :D majd feleződnek az árak vagy mi? mondjuk jó lenne már :)

most direkt betemetem magam munkával és egyéb teendőkkel, hogy időm se legyen játszani így nem is sóvárgok új laptopért, de valóban elgondolkoztató hogy egyáltalán érdemes-e a Ti-s változatokba pénzt fektetni?
optimális helyzetben nyilván egy 40xx szériás ddr5 rammal és új cpu-val, amire már a win11 is úgyahogy kiforrja magát lenne a tuti dehát majd meglátjuk mit kap a kis Mo

[ Szerkesztve ]

(#77027) k-adi válasza Speedy007 (#77015) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hogy lenne már 1M körül mikor az L7 3080-al annyi náluk? Biztos túl lesz árazva, hisz genyó egy világ, de akkor nem a 3070Ti-t hanem már inkább veszed az L7-et 3080al

az új (2022es) L7-ről nincs infó? azt is áprilisra ígérték, legalábbis a leleplezését

[ Szerkesztve ]

(#77028) Speedy007 válasza k-adi (#77027) üzenetére


Speedy007
őstag

Náluk nem annyi az Alzanál ami nálunk is "drága" Webáruház még 615.000 náluk a Legion 7.. Ezzel a konfigurációval míg lehetet kapni a Radiumnal 790-800.000 körül mérték..

(#77029) RM007 válasza Frozen (#77016) üzenetére


RM007
addikt

A jelen világpolitikai állás szerint később minden egyre drágább lesz, élelmiszertől az elektronikai cikkekig, de ne legyen igazam. És még jó ha majd kapni lehet.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#77031) nggabi válasza k-adi (#77030) üzenetére


nggabi
nagyúr

jééé nem szaggat a bios. van fejlődés :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#77032) Frozen válasza nggabi (#77019) üzenetére


Frozen
őstag

szerintem lehet neki taposni elég sok réz van benne
a gpu mivel 70w nem fog sok vízet zavarni valszeg ha árulnak nagyobb kártyával is ilyen gépet akkor a hűtés kialakitás is jó és nem kelll a hő miatt aggódni.
#77026k-adi
Hogy mi lesz? Úgy néz ki,hogy nem lehet többet bányászni és mivel nem lesz ami felszívja a mobil piacról a gépeket (mivel ezekben a chipekben nincsen semilyen korlátozás bányászás ellen) ezért be fog szakadni a piac és azzal a felezéssel lehet nem is mondtál olyan nagy hülyeséget. Mert kb annyi volna a normális ára. Tavaly még a 3060 as noti legion 5 volt 930 euro most 1200 alatt nem nagyon kapsz euroban mérve... kb így mentek fel az árak.. Ami jött most titánium sorozat szintén zenész és már az emelt árakhoz csapták a + tarifát.
azért ne vicceljünk ,hogy 3070 ti laptop 2000-2500 euro... ennyiért nehezen fogják eladni őket.
most gondolj bele akkor a 40xx széria meg a 13. genes intel vagy a kövi amd procival szerelt gép mibe fog kerülni 3-4 ezerbe? Ennyiből előbb fog már az ember tényleg egy asztali gépet építeni. Föleg ha bedöl a bánya piac és tele lesz az apró használt potom pénzes kártyákkal.
Egyébként a német ebeyen is rengetegen válnak meg a 3070 es laptopoktól elég sok a hirdetés érdekes persze,hogy a legtöbb kb 1 év körüli vagy pár hónapos.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77033) Speedy007 válasza k-adi (#77030) üzenetére


Speedy007
őstag

Most már tudom hogy miért teker 100%-on a Legion 7 most már...Pedig mindent eddig ki próbáltam már... Nem baj ha végre vissza kapom akkor ki próbálom hátha tényleg az volt a hunyó

(#77034) 2018 válasza k-adi (#77030) üzenetére


2018
aktív tag

Jo gep. :D

(#77035) k-adi válasza Frozen (#77032) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szóval azt mondod bedől a bánya? Jó lenne már, de... nem értek hozzá annyira, így nem vagyok naprakész a témában, de már számtalanszor hallottam ezt az elmúlt években, ez-az átáll erre-arra és akkor jön a kánaán, de valahogy mégse történt meg eddig...
...viszont meg ott van a mérleg másik oldala is, hogy tényleg ennél feljebb már hova mehet/mehetne az ár (és ahogy írtad nyilván már a Ti is az alap-emelkedetthez mérten került meghatározásra..) így valaminek előbb-utóbb valóban történnie kéne/kellene... reméljük minél előbb...

(#77036) 2018 válasza k-adi (#77035) üzenetére


2018
aktív tag

Annyiba bedol hogy megint erosodik a btc eth is. :DDD Nem jott be josolna de csak nem akar osszejonni mar 1+ eve amit hadobal ossze vissza. :D

(#77037) k-adi válasza 2018 (#77036) üzenetére


k-adi
nagyúr

[link]
Érdemes külön kitérni a VGA-piacra helyzetére, ugyanis lassan megtörténik Ethereum 2.0-ra való teljes átállás. Pontos időpont nincs, de idén bekövetkezik, akár pár hónap múlva. Ez egy olyan tényező, ami bizonytalanságot szül, mivel az új Proof of Stake modellben nincs szükség VGA-kra a hagyományos értelemben vett bányászathoz. Innen a bányafarmok vagy keresnek egy másik kriptovalutát, vagy elkezdik ráönteni a piacra a használt VGA-kat. Hagymási Balázs, az iPon kommunikációs vezetője az utóbbira számít, ami nyilván túlkínálatot fog eredményezni a teljes szegmensen belül.

További bekezdések is érdekesek: (ott a linken de bemásolom)

Az IT-piac szemszögéből az a kérdés, hogy mire lehet számítani, ami egy hónap elteltével lassan kezd körvonalazódni. A félvezetőgyártás általánosan érintett lesz, mivel a chipek legyártásához szükséges neongáz, palládium és héliumgáz egy jelentős része ukrán, illetve orosz gyárakban kerül előállításra. Vannak persze más források, illetve az érintettek rendelkeznek tartalékkal is, de ezeket idővel fel fogják élni. A héliumellátással már a világjárvány kitörése óta vannak problémák, a legnagyobb gond azonban az ipari minőségű neongáz kapcsán jelentkezik, amelynek túlnyomó része Ukrajnából származik. A háború miatt már most sem üzemel a két legnagyobb ukrán neongyár, és az alapanyag ára a korábbi szint több mint tízszeresére emelkedett. Jelenleg ennek még nincs közvetlen hatása a piacon elérhető termékek árazására, de később minden bizonnyal lesz. Minderre a palládiummal kapcsolatos problémák tesznek egy lapáttal, ugyanis ennek jelentős része Oroszországból származik, amely országot éppen súlyos szankciókkal büntet a nyugat.

A hosszabb távú kilátások egyértelműen nem jók, rövidebb távon azonban, különösen Európában, és köztük hazánkban is túlkínálat alakulhat ki. Ez arra vezethető vissza, hogy a szankciók hatására az IT gyártók nagy része nem szállít Oroszországba, miközben maga a piac azért nem annyira kicsi. A hatás már most érződik hazánkban, ugyanis Hagymási Balázs, az iPon kommunikációs vezetője szerint már megjelentek itthon az első, orosz piacra szánt EAN-kóddal ellátott processzorok és videokártyák, ráadásul a videokártya- és monitorgyártók is fokozzák az európai szállítási mennyiséget. Eközben az ukrán piac sem volt elhanyagolható, hiszen a magyar piac négyszereséről van szó, és a háború miatt ide egyszerűen nem lehet szállítani, tehát a nem teljesíthető ukrán rendelések is Európába juthatnak el.

A logisztikai problémák pár hónap múlva jelentkezhetnek érezhetően. Sajnos nem tudni, hogy a háború meddig tart, de ha elhúzódik a konfliktus, akkor a várhatóan tavasz végére csúcsosodó túlkínálat relatíve kis idő alatt átcsaphat hiányba, mivel a megszokott szállítási útvonalak a háború miatt kiesnek. A gyártóknak alternatív útvonalakat kell választani, és ezek egy részénél a szállítási idő hosszabb, ráadásul nem feltétlenül lesz olcsó maga a szállítás sem a biztosítási kockázatok emelkedése miatt. Ehhez még hozzájön majd a neongáz, palládium és héliumgáz fentebb már említett hiánya, illetve az, hogy Kínában kezd elszabadulni az új koronavírus-járvány. Ezek együttes hatása pedig hiánygazdaság kialakulását eredményezheti.

(#77038) Speedy007 válasza k-adi (#77037) üzenetére


Speedy007
őstag

még annyit hogy a szomszédban dúló harcokra még a magyar használt autó piacra is rá nyomta a bélyegét [link]

(#77039) 2018 válasza k-adi (#77037) üzenetére


2018
aktív tag

Szerintem a haboru miatt meg a felsorolt dolgok miatt sem lesz idén pos. Mar evek ota halogatjak. Diff bomb sem lesz. Nem lehet megjosolni mikor jonnek el ezek.

(#77040) Frozen válasza k-adi (#77035) üzenetére


Frozen
őstag

Igazából ahogy beszétük már a ti kártyás gépek is túl vannak árazva nootbok téren. nem tudom a kvöetkező széria hova lenne árazva ,de így eelőbb vagy utobb elfogy a vásárlok aránya. Hiszen nem fogja megérni több ezer euroból venni egy laptopot ami folyamatosan melegszik és trottingol és még drága is.
Az áraknak le kell mozdulniuk a közeljövőben erről a szintről.

hogy mi lesz a jövő és mi mennyire fog bedölni arról senki nem tud semmit ,viszont az tény,hogy a mobil fronton a mai napig semilyen korlátozás nincs ezzel kapcsolatban és egy ideje már ezeket az eszközöket szívja fel a piac és nem az átlag emberek akik játékra tanulni vagy csak erre arra veszik a gépet amit néha szeretnének is magukkal vinni.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77041) k-adi válasza Frozen (#77040) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát jó lenne ha már elindulna ez a lefelé mozgás, mert már féléve 1,3millio az L7 3080al a rádiumnál ami vicc. (más boltban meg ugye "nincs" Mo.n, ezért ez/ők példa) (de ha valaki tud, írjon)

(szerk, jó igaz a fullos annyi, a basic felszereltségű "csak" 1.0M )

[ Szerkesztve ]

(#77042) Frozen válasza k-adi (#77041) üzenetére


Frozen
őstag

Nemetből rendelsz azt kesz :) kicsit olcsobb. Egyebkent aki sporolni akar az nem otthon rendel gepet mert az elmult idoszakban nagyon leepultek ezek a boltok es ami van par es forgalma az pedig akkora haszonkulcsal adja el ha meg csak ha ritkan is. Esznek toluk akkor is tobb szaz ezret kaszanlnak.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77043) Pierre75 válasza k-adi (#77035) üzenetére


Pierre75
senior tag

"ennél feljebb már hova mehet/mehetne az ár"
ahogy a hatósági árat kivezetik és ráeresztik a világpiaci üzemanyagárat (+Alk-os költség), a HUF várható újabb "szárnyalása" (most folytonos kamatemeléssel 372-380 között lebeg) hozzá az infláció, még bőven van feljebb.
És ki tudja meddig húzódik az ukrán háború (élelmiszerárak), Vlagyimir mit spekulál a gázárral, ami utána átgyűrűzik... Nem vagyok optimista.

[ Szerkesztve ]

(#77044) Frozen válasza Pierre75 (#77043) üzenetére


Frozen
őstag

Hát ugy most nezd meg a mostani ti arakat. Egy uj szeriat biztos nem ennyibe fognak szamolni.
Es olxan dragulas jon hogy a 380ft/euro lehet dupla is lesz. Nem politizalok de dragaban vesznek gazt mashonan amit az emberrekkel fog kifizettetni az eu. Amugy meg nem is ertem mit problemaznak az ar valtozatlan maradt akkor meg mind1 miben kell fizetni max valtasi dij azt kesz... De amugy is az eu ugralt bele az egeszbe,pedig megmondtak h maradjanak ki belole...

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#77045) Pierre75 válasza Frozen (#77044) üzenetére


Pierre75
senior tag

"az ar valtozatlan maradt"
Az a gond, hogy nem marad változatlan, mert egy laza 20%-kal nőt csak attól, hogy a rubeles ötletet bedobta a köpőcsészébe.
Ott az kőolajár, le lehetne nyomni venezuelai és perzsa olajjal, de ott abban is nyakig benne a világpolitika. (Azt még VVDonald barmolta szét.)
A HUF-nál csak a rubel gyengült jobban, ami azért nem semmi teljesítmény, és ezek a hatások mind összeadódnak, pedig lassan gépet kell újítanom és nem vagyok boldog....

(#77046) Bluesummers válasza k-adi (#77037) üzenetére


Bluesummers
őstag

"Érdemes külön kitérni a VGA-piacra helyzetére, ugyanis lassan megtörténik Ethereum 2.0-ra való teljes átállás. Pontos időpont nincs, de idén bekövetkezik, akár pár hónap múlva. Ez egy olyan tényező, ami bizonytalanságot szül, mivel az új Proof of Stake modellben nincs szükség VGA-kra a hagyományos értelemben vett bányászathoz. Innen a bányafarmok vagy keresnek egy másik kriptovalutát, vagy elkezdik ráönteni a piacra a használt VGA-kat. Hagymási Balázs, az iPon kommunikációs vezetője az utóbbira számít, ami nyilván túlkínálatot fog eredményezni a teljes szegmensen belül."

Akkor Biden-ék felvásárolják az Ethereum picivel több mint felét, s kijelentik, hogy akkor most ők a "pénzkibocsátók"? S már nem is kell nyomtatni se a 100USD bankókat, elég lesz nekik pár darab nullát az Ethereum kontójuk mögé tenni?
Haver valamit mesélt erről, hogy mi a Proof os Stake és Proof of Work között a különbség.

https://blockworks.co/proof-of-work-vs-proof-of-stake-whats-the-difference/#:~:text=Proof%2Dof%2Dstake%20validators%20only,energy%20costs%20that%20can%20fluctuate.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#77047) RM007


RM007
addikt

Most nem azért de ezek az árazások magukért beszélnek. A kedvenceim...
Top árkategória. [link] és [link] ...ez a két eladó magasan viszi a prímet. :DDD

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#77048) vakablak93 válasza RM007 (#77047) üzenetére


vakablak93
őstag

Elmebeteg áruk van :Y , ha belegondolok hogy nekem csak 600 euro volt egy 2070, akkor ezek nem normálisak, akkoriban alin meg a 970M-et is atlag 140 euró körül láttam ezek meg 580-ért vesztegetik???
Ezek nem normálisak vagy csak gyakorolnak április elsejére 😅🤣

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#77049) Speedy007


Speedy007
őstag

Késve bár de végre egy magyar nyelvű teszt is van a Legion 5 Pro-ról.. [link]. Bár jó reklám ez az ország egyik legdrágább számítástechnika üzletének is

(#77050) cyberkind válasza Speedy007 (#77049) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, de arról senki és sose beszél, hogy egy rendszer telepítésnél ugrik az összes power plant, ami nélkül csak a vga fogyasztása változik a gombkombóval, és ebből a szempontból nézve, abszolút szar megoldás ez a fajta profilcsere, ennél még Armoury Crate is jobb volt.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.