Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29001) maximilian4 válasza x_o_n (#28989) üzenetére


maximilian4
addikt

Amúgy a hozzászólások 70%-ra ide tudnád köpni ezt a közhelyt, de nem lennél nagy segítségére az embernek. Legalább a link működne. Egyébként kerestem árakat, sok mindenre találtam, de műszaki termékekre sehol...

Maxi

(#29002) x_o_n válasza maximilian4 (#29001) üzenetére


x_o_n
veterán

Jaj nemár... 😂
Nekem működik, esetleg próbáld meg a végét kitorolni és csak ezt..... http://www.stephanis.com.cy

Mellesleg rengeteg oldalt találni és boltot is, tényleg nem közhely.

[ Szerkesztve ]

(#29003) maximilian4 válasza x_o_n (#29002) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez a google a barátod meg hasonló szöveg már közhely. Egyébként ez egy fórum. De biztos nehezedre esett volna ide linkelni anélkül hogy odaszúrnál egyet. Remélem mostantól mindeki kérdésére odabiggyeszted. Hiszen nagyjából minden kérdésre meg lehet találni a választ google segítségével. Szerintem ne is használjuk többet a fórumot. :)

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#29004) Bluesummers válasza maximilian4 (#29003) üzenetére


Bluesummers
őstag

Gyertek lengyelbe, megbeszéljük kinek mi kell :DDD
Cipruson voltam kb. 10 éve, akkor drágább volt minden IT cucc (török oldalon)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#29005) Muerte


Muerte
Topikgazda

Majd lassacskán vissza kéne térni a gaming notebook témába srácok,mert már megint minden van itt csak az nem.

(#29006) Dhampir válasza x_o_n (#28995) üzenetére


Dhampir
félisten

Zsánerem, akarom mondani zsanérom, hogy maradjunk legalább notebook vonalon.

Sőt, meg is verselem (az esetleges változtatás joga fenntartva):

Zsánerem a zsanérom

Géming-érzés akkor jó,
ha gépünk hűti téli hó
és a zsanér nem billeg
rajta OLED-kijelző illeg.

Megnyugszik a rezgő szem
nem nyiszorog semmi sem,
Nagyon egyben van a gép
a proci, VGA is tép.

A billentyűzet nem térkép
de néha takaríthatná szélgép,
Mit sör, kakaó, kávé, kobold
foltkörökben körbe tombolt.

Ha leesik az FPS
már csak legyint a "béres",
Csak tovább szolgálja gépét
mi eszi élte tizedét.

(#29007) kenccsi válasza Dhampir (#29006) üzenetére


kenccsi
tag

Igazán megható volt. :')

(#29008) maximilian4 válasza Dhampir (#29006) üzenetére


maximilian4
addikt

Amúgy te mit tolsz? Kaphatok én is? :))

Maxi

(#29009) kdavid23 válasza PR0JECTNR56 (#28974) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Na végre megfogadta valaki... Szerintem javulás várható, DamianB- remélem megrendelted te is amikor írtam...

Dr. Dávid

(#29010) RM007 válasza Muerte (#29005) üzenetére


RM007
addikt

Hogy ne legyek nagyon off bár pontosan mi fér a topik témájához....keres, vélemény, tapasztalat csere hardver ügyben. Gondolom sok minden Windows, rendszerhiba biztos nem, mert van sok más hely ahol az ember felteheti a kérdéseit és mehet az épp adódó gondjaival, észrevételeivel, de azért mi itt akik talán többet ülünk a gépünk előtt és jóval többet költöttünk rá mint a nagy átlag talán több beleférhet, persze csak a géppel kapcsolatos dolgok. Szeretek itt lenni, de tudom nem csevej központ. Próbálom magyarázni a mostani kommentemet. :R

Szóval az nvidia panel beállításai alapon OK. Ha pedig valamit kijelölök, átállítok akkor van az ami nálam nem ok, de lehet másnál meg nem hoz furcsa változást. Én mint zenész nyilván nyomkodok mindent aztán azt sem tudom az mi és történnek dolgok. Viszont ezt most csak azért írom, mert 1. Más nem okosított ki, 2. Ha valakinek hasonló gondja, észrevétele támadna akkor tudjon róla már valaki találkozott vele és tanult valamit, elmondott észrevételt a dologgal kapcsolatban. Egy nagy rejtvény számomra ez az egész és sosem fogok képben lenni, mindig van és lesz valami szar. :D :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#29011) maximilian4


maximilian4
addikt

Na megérkezett a 2. ssd is. Mostmár ki van maxolva az összes bővítőhely. :D

Maxi

(#29012) Dhampir válasza maximilian4 (#29008) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem csattogós lepkét. :D

(#29013) wanted5 válasza RM007 (#29010) üzenetére


wanted5
őstag

dude, I have no idea what are you talking about

(#29014) gurubefree válasza maximilian4 (#29011) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nekem van naked kep is !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#29015) RM007 válasza wanted5 (#29013) üzenetére


RM007
addikt

Jó neked. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#29016) DamianB válasza PR0JECTNR56 (#28996) üzenetére


DamianB
őstag

Nagyon agyaltam hogy megveszem végül nem vettem. Mutattam anno Killhatesnek azt mondta fasza ami rajta van nem kell kíváncsi leszek az eredményeire

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29017) DamianB


DamianB
őstag

Agyam eldobom ezt a sok hülyeséget 1050 Ti vr ready meg 4k gaming

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29018) echterion válasza DamianB (#29017) üzenetére


echterion
nagyúr

Mindezt Lenovo-ban... boáfff.

**********

(#29019) Raymond válasza DamianB (#29017) üzenetére


Raymond
félisten

Ez van, Rift-nel ez a minimum a WMR-nak pedig meg hivatalosan meg ennyi se kell igy mindkettonel "VR Ready". A 4K azert huzos :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29020) KillHates válasza DamianB (#29017) üzenetére


KillHates
nagyúr

Önök a Lenovo a fOsRIGO-n megjelent egészoldalas hirdetését olvashatták!
Egyébként az X1 a ThinkPad sorozat betegágya. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29021) kirjak


kirjak
aktív tag

Üdv Srácok!

Látom pörög a topic, egy ideje nem voltam szóval volt mit bepótolni:

Látom termékeny volt az elmúlt időszak. Igazi élvezet volt olvasni a sok eseményt,utazást, javítást,vélemények ütköztetését és egymás földbe döngölését, olykor jobb volt mint egy sztendápkámedi .

Respekt mindenkinek a sok türelemért és kitartásért/energiáért amit ide betettetek . Sokszor hangosan röhögtem. :C

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#29022) Muerte válasza KillHates (#29020) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hűvös elegancia,Izompacsirta,Az innováció eleven emlékműve [link]

(#29023) DamianB válasza kirjak (#29021) üzenetére


DamianB
őstag

Az igen valamelyik topikból nagyon ismerős vagy .
Killhates: nevetséges amit az origónál techrovat címén művelnek hihetetlen hogy ennyire be kell feküdjenek egy kis pénznek. :U

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29024) Bluesummers


Bluesummers
őstag

A gamer tulajdonosok körében van valaki, aki már klónozott PCI Express 3.0 x4 (NVMe) M-key SSD-t egy másik ugyanilyen SSD-re?

Tök vidáman vettem egy ilyet gyorsan, s amikor megérkezett, nézem, hogy mi a franc? Azt hittem sima 2,5"-os S-ATA csatlakozós lesz, amivel tudom az NVMe SSD-t (M-key) csatlakoztatni:

Hát ez az :D
M2 NVME - U2 SFF 68 pin

De a lényeg, hogy sehol sem találok M-key-ről akár B-key-re, vagy M-keyről S-ATAra átalakítót! :(

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#29025) KillHates válasza Bluesummers (#29024) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha az Nvme-meghajtót így SATA-ra dugnád, akkor nem is látszana.
Kell PCI-E SATA konverter is oda.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29026) Bluesummers válasza KillHates (#29025) üzenetére


Bluesummers
őstag

Igen, már utánaolvastam. Köszi!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#29027) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Sziasztok! Azt vettem észre hogy ujabbanál újabb Nvidia driverek régebbi kártyákhoz kicsit problémásak, akar 10-15 fps-el is csökkenhet egy játék! Nyilván azért hogy az ember az újabbat vegye! Nekem egy gtx960-om van és szerintetek melyik driver lenne a legjobb hozzá? Például witcher 3-nál vettem észre hogy kb fél éve high beállításokkal HD-n 60-fps-el ment, most ez csökkent 52-45 körülire... :U

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#29028) kenccsi válasza Gaberiellb (#29027) üzenetére


kenccsi
tag

Nekem is volt ez. Már 399- (Azt hiszem 399, vagy 390) el is újra jó lett. De egyébként most ettől hangos az internet, pár napra rá jött egy új driver is ami elvileg javította ezt a "hibát". Szóval ha a legújabbra frissítessz elvileg az is segíthet, ha viszont már azon vagy, akkor vissza 390 körülig. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29029) Gaberiellb válasza kenccsi (#29028) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Értem! Most 4.11-en vagyok látom van már 416-os, nézegettem videókat ezzel kapcsolatban és valóban van különbség, én 2016-ig vissza mentem 376.33-de akkor szerinted ezt ne tegyem fel hanem inkább a legujabbat? Ha javítva van akkor nem kérdés... :U

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#29030) kenccsi válasza Gaberiellb (#29029) üzenetére


kenccsi
tag

Én azt mondanám nem veszíthetsz semmit, felraknám a legújabbat, ha nem hozza az elvártat bármikor mehet vissza a régi. ;)

De ha a legújabbra frissítessz, írd majd le légyszives, tényleg újra olyan- e mint amilyennek kellene lennie. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#29031) Gaberiellb válasza kenccsi (#29030) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Okes, csinálni fogok tesztet mindenképp egy régi és egy mostani driverrel, szépen rögzítem és meg látjuk! :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#29032) Raymond válasza Gaberiellb (#29027) üzenetére


Raymond
félisten

"szerintetek melyik driver lenne a legjobb hozzá?'

Az ahol meg 60FPS volt. Az hogy kijon gy uj NV driver nem jelenti azt hogy fel is kell rakni. Akkor tedd fel ha problema van. Evente talan ha 3 verziot felrakok, alltalaban akkor valtok amikor valami sir hogy a mostani driver-el mar nem indul el.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29033) Gaberiellb válasza Raymond (#29032) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Most így vissza gondolva fene emlékszik már rá melyikkel vilt 60-fps, csak ahogy előttem írtak is tele vele a net és ezért érdekel a téma mert manapság ugye mindent lassítanak, és itt miért lenne másképp, na de majd a tesztek meg mondják :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#29034) DamianB válasza Gaberiellb (#29027) üzenetére


DamianB
őstag

Érdekes téma pont a napokban láttam róla videót mekkora csökkenést okoznak az új driverek. Én 399 en vagyok és még jó sokáig itt is maradok.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29035) Raymond válasza Gaberiellb (#29033) üzenetére


Raymond
félisten

En utoljara par hete valtottam egy talan tavaly decemberirol a 399.07-re mert a Forza Horizon-nak az kellett.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29036) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Én is hallottam erről, hogy elvileg a régebbi szériákat belassította az Nvidia az új driverrel, tegnap láttam is róla egy videót youtube-on, ha igaz ami benne van, akkor nem alaptalanok a vádak:
[NVIDIA Drivers 399.24 vs 416.16 on GTX 1060 6GB]
Belinkeltem a videót, akit érdekel megnézheti, nem hinném hogy kamu.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#29037) RM007 válasza Raymond (#29035) üzenetére


RM007
addikt

Meg mindig fel van sorolva pár játék amihez igazítják, vagyis ahhoz érdemes feltenni. Akkor ez azt jelenti hogy más játékoknál meg pont negatíve érvényesül? Vagyis mikor elkezdünk játszani valamivel előtte mindig tegyük fel a hozzá javasolt drivert? :D
Mondjuk most már egyértelmű hogy a pascal architektúrára optimalizálnak, azoknál érdemes frissítgetni jórészt.

jav: Ja a videó megcáfol......
Akkor teszek vissza valami régi félét és jóccakát.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#29038) Tegrinator


Tegrinator
csendes tag

hali! aw 17-et(nem g-synces kijelzővel) szeretnék nemsokára összekötni egy g-synces 27-es monitorral. dp-minidp kábellel működni fog a g-sync?

(#29039) gurubefree válasza Tegrinator (#29038) üzenetére


gurubefree
senior tag

Igen

aw 13 r3 + asus rog pg248q

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#29040) Balázzs válasza kirjak (#29021) üzenetére


Balázzs
senior tag

Mi ez a fórum elhanyagolás? Tessék sűrűbben legalább olvasgatni, ha nincs is hsz, remélem azért még a jó kis asus bírja a strapát?

(#29041) kirjak válasza Balázzs (#29040) üzenetére


kirjak
aktív tag

Szia Balázs !

Fantasztikusan működik, szuper vele minden! Ledarálja a vasat is, egyelőre szinte túl sok :C

Sokat símogatom , babusgatom , Januárban egy hosszabb otthontartózkodásra is elviszem, hatalmas lanparty-khoz.
Remélem lesz ott valami hasonló vas és nem néznek ki vele :U

A fórum nyomon(nem)követése NAGYON sok időt felszabadított az életemben, az itt kapott segítségért pedig örök hála, respekt meg minden hasonló..... :R

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#29042) Angel2014 válasza KillHates (#29020) üzenetére


Angel2014
addikt

Lenovo B50-30 as garis gépe ismerősnek.

Pentium matrica és celeron N2840 proci.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29043) kenccsi válasza Angel2014 (#29042) üzenetére


kenccsi
tag

Tényleg akartam kérdezni, a múltkor mikor szervizben járt a gépem tmx-ben, leszedték ezt az inteles meg nvidiás matricámat.

-Miért önkényeskedtek, hogy nem kell az nekem oda, vajon!?
-Szenvedek ettől én valami kárt? Vagy ezek semmit sem számítanak? Zavart kicsit megmondom őszintén..

(#29044) Mikulásbá válasza kenccsi (#29043) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Semmi bajod nem lesz belőle,de kicsi fura.Átteszik másik gépre?Én rákérdeznék,hogy ezt miért csinálták,bár szerintem le fogják tagadni.

(#29045) kenccsi válasza Mikulásbá (#29044) üzenetére


kenccsi
tag

Megkérdem majd ha vissza jött a panel cseréből! Köszi! :)

(#29046) echterion válasza kenccsi (#29043) üzenetére


echterion
nagyúr

Engem kifejezettem zavarna. Az AW-men nem volt csak egy matrica anno, be is szereztem hozzá 3-4 db-ot pluszban. Jól is mutatott velük. :))

**********

(#29047) maximilian4 válasza echterion (#29046) üzenetére


maximilian4
addikt

Az enyémen is csak intel matrica van.

Egyébként üdv a csapatnak Ciprusról. Ahol úgy 30 fok van, a tenger kellemes, a bárok teli, az autók jobbkormányosok. Ja és Limassol-ban sztem több orosz van mint helyi. Ja és a narancsok is érnek a szomszédban. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#29048) x_o_n válasza maximilian4 (#29047) üzenetére


x_o_n
veterán

Kellemes kikapcsolodást :) kicsit irigykedem is mert itt lassan havazni fog és két napja köd van :)

(#29049) maximilian4 válasza x_o_n (#29048) üzenetére


maximilian4
addikt

Most néztem pont hogy odahaza meg most ért oda a hidegfront. :(
Mindegy, lélekben velem a topik. :D

Maxi

(#29050) echterion válasza maximilian4 (#29047) üzenetére


echterion
nagyúr

Érezd jól magad. A tenger fürödhető ilyenkor ott?

**********

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.