Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3751) Casanova* válasza Dreadloord (#3748) üzenetére


Casanova*
veterán

pl. az új cod aw nem jól kezeli a 2 két magos procit,néha belaggol a játék. i5-ös gépet semmiképp ne vegyél! utána nem fogod tudni eladni. most mindenki adja el az i5-ös gépét,i7-re váltanak. ips-t meg szard már le! annyiból jobb,hogy oldalról is éles a kép. oldalról akarsz laptopozni? :D a mai TN paneleknél szerencsére már
javult valamelyest mindez...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3752) Dreadloord válasza Muerte (#3750) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Utállak, most megint elbizonytalanodtam XD Lehet mégiscsak megérne +30K-t az i7, főleg, hogy a nitroban játékok alatt nem throttlingol...

(#3753) Muerte válasza Dreadloord (#3752) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Kösz ;] Az asztali I5-öket szándékosan nem kevertem bele,azért ott órajellel sokmindent lehet kompenzálni.
Ha nem izgulsz a mai játékokra,multi FPS-re,nem túl sokat játszol akkor vállalható az I5 is simán.Én csak abban szeretnék segíteni hogy a megspórolt pénzed elköltése ne csalódást okozzon majd hanem örömet.
Azt is borítékolom neked előre hogy az az Acer nem játékra való gép :( lehet tőlem akármilyen teszt vagy bármi,akkor sem arra való.A kérdés csak annyi hogy mennyit és milyen játékokat akarsz vele játszani,mert az dönti el a kérdést hogy vállalható vagy sem.

(#3754) Dreadloord válasza Muerte (#3753) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Sajna új kell, és számlával (pályázat), a 300-as határt meg magamnak szabtam, de nem azért, mert ne lenne több a számlámon (soha nem értem azokat, akik 0-ra kiköltekeznek, vagy akár hitelre, na mind1).

Viszont mivel ez a "hobbim", tv-zés, kocsmázás, stb. helyett, szeretnék jó minőségben játszani, akár új játékokkal is. Viszont akkor mit javasolnál?

400 fölé semmiképp nem szeretnék menni, és ebbe még 250 gb SSD is be kellene, hogy férjen rendszer alá.

(#3755) baalika válasza Dreadloord (#3754) üzenetére


baalika
tag

Én hetek óta ugyanezeket a köröket futom, nálam a 15-ös méret kicsit korlátoz, az áráról nem is szólva de mindig visszajutok a G551-hez...

(#3756) Dreadloord válasza baalika (#3755) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A g551 kicsit olcsóbb, de sztem visszalépés a nitrohoz képest... szarabb kijelző, gyengébb wifi, rosszabb hűtés...

(#3757) NTonee válasza Dreadloord (#3754) üzenetére


NTonee
veterán

,,szeretnék jó minőségben játszani, akár új játékokkal is"
,,400 fölé semmiképp nem szeretnék menni, és ebbe még 250 gb SSD is be kellene, hogy férjen rendszer alá."

Ez a két mondat totálisan üti egymást. De ha nem akarsz többet rászánni, akkor vedd meg az észert és téma lezárva. Aztán majd kiderül, hogy tanulópénz lesz e, vagy sem. Viszont én simán arra fogadok, hogy az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3758) Mikulásbá válasza NTonee (#3757) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

+1

Ha a játék a fő szempont-nem is akármivel és nem is akárhogy-akkor csak komoly gamer gép jöhet számításba.
Ha újra nem telik,alig használtat kell nézni,van egy pár komoly gép. (pl.)

(#3759) baalika válasza Dreadloord (#3756) üzenetére


baalika
tag

Ahogy mondtam én egy AW17-ről "lépek vissza", egyelőre minden review és forum amit csak találtam végigolvasása után elég relativnak tűnik az acer és asus közti "visszalépés", a kijelző vs ár kb az egyetlen, ami konkrét de a többi... még egyikőnkek sincs kezében a gép, viszont ha az acert választod nagyon szivesen megülök egy sörrel valahol veled és összemérhetnénk :)

Ha már a 350-et megütötted és nem gond a 17-es és a méret szerintem sem találnál jobb notit egyedülülő gépénél. Kár, hogy ragaszkodsz a számlához.

Még a végén meggondolom magam basszus és elviszem azt az erőművet...

(#3760) Mikulásbá válasza baalika (#3759) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azzal a géppel jól fogsz járni!(egyedülülő-G750JZ)

(#3761) baalika válasza Mikulásbá (#3760) üzenetére


baalika
tag

Tudom, tőle van az AW is, de ahogy mondtam nekem az sajnos túl sok túl nagy, mind teljesitményben mind árban. Kár, hogy nincs most olyan igazán fúdenagyonrettentő király 15-ös laptop. Majd talán a 900-as szériából. De mondom én nem játszok mai vadiúj fps-ekkel rettenet grafikát igénylő játékokkal.
Ezért jutott eszembe a non-SLI Y510p is, de nem merem bevállalni, hogy mégis megbánjam a kevés teljesitmény miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3762) Muerte válasza Dreadloord (#3754) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hát ahogy előttem is írták az a helyzet pontosan.300k-ból nincs új gamer gép ami kompromisszum nélküli legyen.Az Acer throttlingolni fog,nyáron szinte képtelenség lesz vele értelmesen játszani ezt 100% biztosra veheted.Nekem az is roppant gyanús hogy egy melegebb nyarat majd egyáltalán kihúz-e meghibásodás nélkül.Az iponos tesztet nézted? [link]

(#3763) Dreadloord válasza Muerte (#3762) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Köszi, ezt még nem is néztem, túl egyértelmű lett volna XD

Az a helyzet, hogy inkább megveszem ezt 300-ért, némi kompromisszummal, mert esküvőre meg lakásra megy a gyűjtögetés, és ha 400-ért sincs újonnan lényegesen jobb, akkor már ott tartanék, hogy ezekhez mérten is tételt költenék a laptopra, azért annyira még nem megy a szekér, hogy jó érzéssel kifizessek fél millát egy laposra sajna:(

(#3764) Casanova* válasza Dreadloord (#3763) üzenetére


Casanova*
veterán

legyél már okos! használtan vegyél gamer laptopot! acert meg felejtsd el! nem érted mit beszélnek a srácok? :F

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3765) Dreadloord válasza Casanova* (#3764) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Te meg legyél már kedves visszaolvasni pár hozzászólást... Pályázatban magyarázhatom, hogy használtban jobb ár-érték arányt kapok, ha kivan kötve, hogy csak új eszközt vehetek...

(#3766) Muerte válasza Casanova* (#3764) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem jó neki a használt,csak új jöhet szóba...

(#3767) Casanova* válasza Muerte (#3766) üzenetére


Casanova*
veterán

tudom! de miért nem jó neki a használt? :F én 1 éve használtan vettem 4 éves gamer laptopot. mai napig tökéletesen működik. 5 éve ez a gép újonnan 450 ezer ft. volt és 170 ezerért vettem. ssd,tv tuner,i7 proci,fullHD kijelző. nagyon jó kis gép!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3768) Dreadloord válasza Casanova* (#3767) üzenetére


Dreadloord
senior tag

KÖNYÖRGÖM OLVASS MÁÁÁÁÁR VISSZA!

(#3769) Casanova* válasza Dreadloord (#3768) üzenetére


Casanova*
veterán

mi csak jót akarunk neked, de nem hallgatsz ránk! tudod mit? vegyél szart!!! ;) lényeg a kijelzője ips legyen! játszani nem fogsz tudni. :( ok,értettük! :K

Kasya: értem,köszi! jó,de akkor is ne vegyen szart! :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3770) Kasya válasza Casanova* (#3767) üzenetére


Kasya
nagyúr

"...de miért nem jó neki a használt?" Ahogy írta is: "számlával (pályázat)"
Hasznalthoz apron nem adnak szamlat 99%-ban.

[ Szerkesztve ]

(#3771) Dreadloord válasza Casanova* (#3769) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Feladom, türelmes ember vagyok, de amit itt leművelsz, attól a falnak megyek... Komolyan nem értem, hogy egy intelligens lény, hogyan képes write only-ban létezni és boldogulni a mai világban (Persze gondolom ezt se olvassa el...).

Az, hogy mi a "szar", eléggé relatív, ha a Nitro szar, akkor y50, g551, n551, vagyis az összes jelenlegi 300K-s gamer gép szar.

UI: Ez nagyon kész, lehet valahogy felhasználót tiltani, hogy ne lássam mit ír?

[ Szerkesztve ]

(#3772) Casanova* válasza Dreadloord (#3771) üzenetére


Casanova*
veterán

hallgass a srácokra! ;) amiket felsoroltál,egyik sem gamer gép. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3773) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3771) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én nem olvastam,hogy csak új,számlás lehet bocsi.
Akkor is a G750JZ-t venném,az olyan 400 ezer körül van,új,számlával.Később valami úton-módon megoldanám az SSD bele,addig a HDD is megteszi,egy rendszer klónozás nem sok idő.

[ Szerkesztve ]

(#3774) baalika


baalika
tag

Kérek szépen egy definiciót a "gamer gép"-re.

(#3775) Mikulásbá válasza baalika (#3774) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Röviden : Magas beállításokkal futnak rajta a mai játékok, a hűtése is ennek megfelelő kell hogy legyen. Hűvösen kell tartania a gépet gyakorlatilag minden körülmény között.Ha ez nem teljesül,csak névlegesen "gamer"

(#3776) Muerte válasza Mikulásbá (#3773) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen,én is így döntenék ha a legfelső határ 400k. A ~300k-s új "gamer" gépek több bosszúságot fognak okozni mint örömet az elégtelen hűtés és a throttling miatt sajnos.Az a része hogy házilag mennyit lehetne javítani mondjuk az Acer hűtésén az kérdéses tényező,lehet akár ez is-az is a vége,de akkor megint ott a másik kérdés hogy bukik-e a gari?,megéri-e vesződni vele?, etc.etc. A helyzet I7-tel így néz ki: 10 perc alatt kb. 3-4x erős drop és throttling,100°C-os CPU, BF4 single playerben: [link]

baalika: A "hűvösen"-t azt úgy értelmezd hogy nyáron is mondjuk a 80°C-os tartományt azért ne nagyon lépje túl sem a vga,sem a proci,persze minél kevesebb annál jobb elven működik ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#3777) Kasya válasza baalika (#3774) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tessek. Bar sok sebbol verzik a cikk es latsziik, hogy reg nem szertkesztettek.

Mindenestre elmondhato, hogy jo hutessel rendelkezzen, amivel max terheles mellett is kepes a gép hosszutavon, biztonsagosan mukodni ugy, hogy nem korlatolja le magat hofok miatt. Ezen felul a hardver eszkozok a high-end osztályba pozicionaltak.

Ugye a "gamer" itt a varazsszo, amit nem hasznalunk csak ugy minden gepre amiben van mar dedikalt gpu...

/aztan lehet pontositani, elso hsz-t irni...ki mit akar/

(#3778) Muerte válasza Kasya (#3777) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Át lehetne már írni az első HSZ.-t tényleg :K ,még anno én írtam meg csak úgy összecsapva,kapkodva nem ártana néhány definíciót is belerakni meg újrafogalmazni :B

(#3779) baalika válasza Kasya (#3777) üzenetére


baalika
tag

Köszi!

Szóval AW és G750 vagyis 17-es rog széria. Esetleg az MSI 17-es szintén játékos szériája. Oszt kb enniy ha jól értem :)

(#3780) Kasya válasza baalika (#3779) üzenetére


Kasya
nagyúr

Meg Clevo.

Látom az acer nitro is benne van a listán. Razer és Gigabyte is.

Azért nem egy nagyon elterjedt dolog szvsz. Ettől függetlenül van kínálat.

A pro és kontra pedig itt azért már javarészt elhangzott.
Mondjuk úgy, hogy az ajánlott típus van kevés.

[ Szerkesztve ]

(#3781) baalika válasza Kasya (#3780) üzenetére


baalika
tag

Tudtommal a razer és gigabyte laptopok jobban melegszenek mindegyiknél... Nem igazán értem amúgy miért mentünk rá ennyire a melegedésre, amióta laptopok léteznek melegszenek és ahogy én látom elég sok ember boldogan "gémerkedik" gyengébb gépeken is. Sok pozitiv hozzászólást is olvastam ezzel kapcsolatban, volt, akinek 60 fok fölé nem ment soha. Nyilván húzással bármiből ki lehet hozni a füstöt. Kicsit epeen lóbálásnak érzem itt már a dolgot, melegszik, melegszik ez ilyen, van olyan is, ami meg nem. Amióta a spectrumomon először játszottam a bards tale-el kb minden játékon végigmentem, igazából lehet ezt bárminek nevezni, ha egy 200 ezres laptop is tudja ezt akkor definiálja mindenki ahogy akarja, nekem a "gamer" nem állt meg az AW-nél :) Szerintem ne ragadjunk le ennél a szónál, játszani szeretne rajta, hajlandó megalkuvásra, van más opció is, mint a G750JZ.

Mi a tapasztalatotok, karácsony közeledtével hogy változnak a laptop árak? Számithatunk még csökkenésre? Vagy majd csak karácsony után január elején lesz nagyobb áresés?

Low end 900-as szériáról mit olvastatok utoljára?

(#3782) Kasya válasza baalika (#3781) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert ertelmezzuk a szot, hogy mi a gamer. Fentebb megfogalmaztuk, hogy nagyjabol mit takar. Irtam markakat, amik ezt megprobaljak lefedni par termekkel. Nyilvan, nem beszelhetunk tul nagy valasztekrol, tekintve hogy draga mulatsag es relativ kicsi a piaca.

Ellehet gamerkedni egy Dell Inspironon is, de akar egy tableten is... attol a gamer konfig akkor is a high-end kategoria marad.

Mint lathatod, felsoroltam tobb ceget. Azt is hozzafuztem, hogy joreszt a tarsasag veleje itt azt fogja favorizalni, ami hosszutavon is minoseget ad es az ember tenyleg oromet leli benne barmilyen korulmeny kozott.

De hogy ne csak a hutest nezzuk...az upgrade is fontos tenyezo sokunknak, foleg egy felso high-end gamer gepnek. Es ebben a kategoriaban van a hutes is. Vehetsz belepo szintu gamer gepet, ami konfigban megfelel neki, de epp hutesben nem...ettol meg gamer, csak nem biztos hogy ar/ertek aranyban megeri, hisz nem a mindenkori elvart minoseget adja.

Laptop ar csokkenes...most penteken Black Friday. Erdemes kulfoldet figyelni, mert biztos lesznek akciok. Itthon egyedul az Edigitalt lattam akciozni, ok se vittek tulzasba...
Amugy inkabb jovore, inkabb tavaszra saccolnam a nagyobb aresest 980m eseten is. Addigra mar az AW is tuti kijon az uj generacioval.

(#3783) Ursache válasza Dreadloord (#3765) üzenetére


Ursache
senior tag

De azt nem értem, hogy ha pályázat, akkor mi köze a számládhoz :U

De valóban hallgass a többiekre: ha új kell, akkor 300k lepkefing, ennek a kétszeresét másfélszeresét illene kiszórnod, hogy tényleg új gamer gépet vegyél. Ha meg valami pályázat és nettóban akarod, vagy nem tudom, akkor meg ~200k-ért akarsz hardcore gamer gamet? Naaaa... :B

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3784) Dreadloord válasza Muerte (#3776) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A g750jz-nek is igen fos a kijelzője, notebookcheken néztem, iszonyat invertálódik, gyenge fényerő, alacsony kontraszt, 0,49-es fekete.... 410.000-ért...

(#3785) Casanova* válasza Dreadloord (#3784) üzenetére


Casanova*
veterán

teljesen jó a kijelzője. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3786) Muerte válasza Dreadloord (#3784) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nyilvánvaló hogy nincs tökéletes gép, valamit-valamiért,de játék/hűtés szempontjából fényévekkel jobb az Acertől és eddig azt a részt elemeztük,azt a részt vettük elsődleges szempontnak.A döntés nem rajtunk áll,mi itt csak véleményeket cserélünk ami esetleg segíthet neked a végső döntésben.

(#3787) vásárló válasza Dreadloord (#3784) üzenetére


vásárló
csendes tag

Bizonyára nagyon sokat jelentő tapasztalat elolvasni egy tesztet egy képernyőről és annak a minőségéről. Először látni kéne élőben és aztán nyilatkozni szerintem, mert ez így kb csak dacos riposzt semmi több.

(#3788) Casanova* válasza baalika (#3781) üzenetére


Casanova*
veterán

Lenovo IdeaPad Y570 laptopom volt. ezt ajánlották nekem a ,,milyen notebookot vegyek,, topikban. névlegesen gamer laptopot. teszteken jól teljesített,nem melegszik,nem throttlingol. nem a f@sz,. :D egy kalap szar laptop volt, szó szerint majd megsült a gép. agyba-főbe ezt a laptopot ajánlották mindenkinek játékra. teszteknek nem szabad hinni, itt a srácoknak kell hinni! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3789) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3784) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha a G750JZ-nek rossz a a kijelzője,akkor minden TN-nek.......
Nem a notebookcheck-en kell nézegetni a képeket,hanem élőben megnézni.
Gyakorlatilag a TN-ek szinte egyformák.Minőségi ugrás a IPS panel.
Ennyiért ez fér bele-a hardver és a hűtés viszont remek.(most a G750JZ-ről van szó)

[ Szerkesztve ]

(#3790) Dreadloord válasza vásárló (#3787) üzenetére


Dreadloord
senior tag

teszt Tele van képekkel a kijelzőről, egyik legmegbízhatóbb laptop tesztelő oldal a világon...

"Először látni kéne élőben" Ugyanazt látnám, mint a tesztben, hacsak nem húzták le direkt, de abból már rég botrány lett volna...

Lehet megvárom a g751-et, állítólag az IPS-es, csak félek, az még 400-ba se fog beférni:)

Kijelzőre visszatérve: a z500-asom átlag TN panele egy katasztrófa nekem, igaz kiváló a látásom (még:D), de ha csak 1 centit elmozdul az ölembe, ár az alja vagy a teteje a képnek annyira kifakul, mintha színátmenetes lenne. A színek is tompák, még max fényerőn is, a feketéje szürkés, összességében megszokható, de amikor melléraktam egy normális kijelzőt, ordított a különbség. 190K volt agép gt 740m-el tavaly, ezért az árért elfogadom, hogy ilyen kijelző jut, de 300K vagy ne adj isten a felett nem akarok ilyen képminőséget nézni.

[ Szerkesztve ]

(#3791) Muerte válasza Casanova* (#3788) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ottan nem nagyon vannak masszív játékosok,nem igazán van gyakorlatbeli saját tapasztalatuk a belépő szintű gémerrel sem,nem hogy felső kategóriával...Ettől függetlenül csak jót akarnak ők,csakhogy ezen a szinten kevés az hogy megnézem Ár/teljesítmény arányban mi a legjobb és akkor vedd azt barátom minden napi játékra,mert az a vége mint a Te esetedben volt.

(#3792) vásárló válasza Dreadloord (#3790) üzenetére


vásárló
csendes tag

Leültél elé már és megnézted? Lehet a youtube-on is gameplayeket nézegetni, csak az sem ugyanaz a minőség ugye. Szóval így kijelenteni valamit túlzás. S tény, hogy többet ér az emberek személyes tapasztalata mint bármilyen teszt.

(#3793) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3790) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Sosem értettem ezeket a szőrszálhasogató kijelző "tesztet" .Én felnyitom magam előtt,és merőlegesen nézem,nem mászkálok ide-oda,nem hajtogatom sehova. :U

(#3794) Casanova* válasza Muerte (#3791) üzenetére


Casanova*
veterán

igen,de mondhatták volna a hátrányait, akkor nem vettem volna meg. új korában is megsült a gép. szart nem ért játékra. :( ide kellett volna jönnöm megkérdezni milyen gamer laptopot vegyek. ti biztos megmondtátok volna a frankót. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3795) Muerte válasza Casanova* (#3794) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Sajnálom hogy így jártál,remélem azért viszonylag kevés bukóval ki bírtál szállni belőle,ha ez vígasztal én is "kijártam azt az iskolát" anno egy Acer 6935G személyében :D

(#3796) Casanova* válasza Muerte (#3795) üzenetére


Casanova*
veterán

elcseréltem a mostani msi-re. ráfizettem 60 ezret. nagyon-nagyon jól jártam. ez tuti gamer gép. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3797) baalika válasza Casanova* (#3796) üzenetére


baalika
tag

Milyen MSI pontosan ha szabad kérdeznem?

(#3798) Kasya válasza Muerte (#3795) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ah, en a draga Clevoval tanultam ezt meg...es bar a porszivo halkabb volt nala, egesz jol birta a hutest. Csak epp a haz nem birta a meleget es elrepedt tobb helyen is :D Amig a vid kari meg nem adta magat 2 ev utan.

(#3799) Muerte válasza Casanova* (#3796) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha jól jöttél ki belőle akkor meg ne panaszkodj,legalább egy kis kaland is volt ;] :DDD Amúgy viccet félretéve nincs szarabb dolog egy komoly játékos számára mint a thermal throttling :((( Az komolyan mondom nekem mindig akkor jött amikor a legjobbat játszottam volna :W a legjobb helyzetekben még anno COD2 multiban amikor "belőhettem" volna egy rakás kempelő majmot és hopp jött a drop,majd egyből utána pofán is lőttek :DDD Most röhögök rajta,de akkoriban még nem volt ez olyan vicces...

[ Szerkesztve ]

(#3800) Ursache válasza Muerte (#3799) üzenetére


Ursache
senior tag

:C ez legyen életed legrosszabb élménye :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.