Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#95001) MaxxDamage válasza nggabi (#94997) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szerintem azt hitte hogy az oda nem kell és a (csak) paszta elég oda és jobb is....hát nagyot tévedett! :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#95002) Theory66 válasza undercover (#94999) üzenetére


Theory66
aktív tag

Nekem ez van, nézd meg a tiéd méreteit aztán ha ugyan akkora akkor szerintem jó lehet arra is.

(#95003) Csupati válasza KillHates (#94991) üzenetére


Csupati
senior tag

Igen arra gondoltam .
Arról még halottam hogy a gappad re raknak egy kis pasztát a jobb hővezetés miatt meg hogy ne essen le a hűtésről, de itt konkrétan mi volt a terv? Emberünk szomorúan elfogadta hogy a laptop kuka?

[ Szerkesztve ]

(#95004) nggabi válasza MaxxDamage (#95001) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha elég vastagon rakod jó lehet ;]

"szenyor dzsíííí"

(#95005) MaxxDamage válasza nggabi (#95004) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azért a paszta nem K5 Pro na... :P

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#95006) Dhampir válasza Csupati (#94988) üzenetére


Dhampir
félisten

Az összes fapados repülőjáratra szóló takarékos jegy elfogyott, a kincsesbányának ígérkező konténer hollétét felkutatni vágyó társadalmi megmozdulás nyomán. :)

(#95007) RM007 válasza nggabi (#94997) üzenetére


RM007
addikt

Én is csináltam már ilyet, és tudjuk ott van pl a K5Pro is amit fel lehet tenni ide oda, az vastagabb mint egy közönséges paszta. Mindegy nem ellenőrizte le hogy kapcsolódnak-e a felületek ezért szívott.

Legutóbb mikor az MSI laptopom magától kikapcsolt, leállt az is emiatt volt, felületes voltam, csak az túlélte, ilyen egy minőségi lapos. :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#95008) FőDudu válasza nggabi (#94949) üzenetére


FőDudu
addikt

Jobb, ha nem veszel semmit. Akkor legalabb nem szivsz vele. :C

FőDudu

(#95009) FőDudu válasza Dhampir (#95006) üzenetére


FőDudu
addikt

Ryanair gyorsan rendelt 300 hepet a hir hallatan....

FőDudu

(#95010) Lalikiraly válasza FőDudu (#95008) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Mintha csak nekem írtad volna...

Azóta a képernyő még lentebb csúszott, most már alul takarja a káva... felül és jobb oldalt van legalább 2mm rész.. baloldalt és alul semmi.

A DTS nem megy az istenért sem.
A gyári rendszernél sem működött a DTS nem változott semmit a hang, pedig tudom milyen amikor az működik, ordas a különbség.
A Bluetooth telefonálás sem javult meg az új rendszerrel, szaggat. Másik gépen másik telóval minden ok.

Jövő kedden megy a Fixdirect be.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#95011) Csupati válasza Dhampir (#95006) üzenetére


Csupati
senior tag

Dehogy is , ők 3 db fekete honda civic-el rabolják a kamionokat .

(#95012) nggabi válasza FőDudu (#95008) üzenetére


nggabi
nagyúr

ja ja, kéne monitor, de egy kbszottul ajánlott acert már vissza vittem egyszer. ott meg az acer vert át :D kéne tv is, de meg se merem nézni :))

"szenyor dzsíííí"

(#95013) Frozen válasza MaxxDamage (#95005) üzenetére


Frozen
őstag

A gyári pasztával egyik sem veszi fel a versenyt és ezek nem k5 pro paszták amit a gyárba felkennek. Egyébként a k5 pro elég gyenge a húvezető képessége is sokkal jobb egy sűrűbb állagú paszta mivel ezzel nagyobb hőelvonást lehet elérni. Hátrénya persze azt ,hogy időnként cserélni kell és lényegesen többe kerül, na meg sokkal nehezebb lepucolni a chipről és az alaplapról a zsírosága miatt.

Én már kb 5-6 helyről rendeltem k5 prot egy nagy szar azt kell mondjam.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#95014) MaxxDamage válasza Frozen (#95013) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem van egy tubussal, még ajándékba kaptam (innen valakitől) és padozást használok, ez a legjobb, pasztával nem kenem össze a pcb-t (Memory, Fet, stb-t..), aztán utána alig lehet letakarítani (alkohollal is!) sajnos.... :R

Más:
Az SSD-t most készítem elő a "cserére" :)
Klónozás és "kiterjesztés" is megtörtént. (most mind2 rendszer 1-1 TB tárhelyen "csücsül" majd az eddigi 500-500 GB helyett :) )

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#95015) FőDudu válasza MaxxDamage (#95014) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem mar bent van a 990 Pro.
Eddig nincs okom panaszra.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#95016) laposonly11 válasza Frozen (#95013) üzenetére


laposonly11
senior tag

Akkor most belinkelem neked ugyanazt a képet, és elmagyarázom hogyan kell értelmezni az odaírottakat, mielőtt végleg rögzül benned a hibásan értelmezett információ.

A hardverinfo azt az adatot közli, hogy a magok képesek 4588.8Mhz en menni de a program nem közli azt a rendkívül lényeges tényt, (amiről itt pofázunk már 2 napja :N ), hogy erre csak akkor képesek, ha egyszerre csak egy mag megy, ha az összes megy egyszerre, akkor ez max 4,2Ghz érthető?

Ordo est anima rerum.

(#95017) Frozen válasza laposonly11 (#95016) üzenetére


Frozen
őstag

Szerintem nézd meg az aláírásom és a hasonló procis gépeket a weboldalon majd utána gyere ezzel oki? :D De amugy a redditen van a Sheba nyugodtan nézd meg mit hova húzott fel és mit hova tuningolt fel.... És ez sima gyári paszta semmi finomhangolás semmi uv semmi klima stb....

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#95018) laposonly11 válasza Frozen (#95017) üzenetére


laposonly11
senior tag

Erre gondolsz? [link]
Akárhogy is számolom, ha 4,6Ghz en 2038 pontot képes a proci, akkor ezt szorozva 8 al, 16304 pontot kellene mérni, ehelyett csaK 9785 pontra képes, mintha csak(ki gondolta volna) 4,2Ghz en menne az összes mag.

Ordo est anima rerum.

(#95019) Frozen válasza laposonly11 (#95018) üzenetére


Frozen
őstag

Én nem értelek mutas már nekem egy olyan 11800H procit ami hoz neked 16304 pontot olyan ügyesen kitudod számolni a maggokra juto pontszámot ,hogy az valami csuda.

De segítenek neked abban,hogy a tesztek egy átlag órajelet néznek ami függhet a hűtéstől. A 4,6 Ghz megvan all corban az,hogy hűtés miatt nem megy jelenleg annyit egy teszten sem folyamatosan nem jelenti azt,hogy nincs annyi akárhogy is téped a szádat és nem tetszik.
A hw info akkor hazudik és az aida is és a többi program.... Szóval minden hazudik csak te mondasz tutit értjük ,köszönjük emese. :W

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#95020) khalox válasza Frozen (#95019) üzenetére


khalox
őstag

Intel TBT 2.0 specs (Intel Core i7-11800H):
The maximum frequency for 1 or 2 cores is 4.6 GHz / 4600 MHz
The maximum frequency for 4 cores is 4.5 GHz / 4500 MHz
The maximum frequency for 6 cores is 4.4 GHz / 4400 MHz
The maximum frequency for 8 cores is 4.2 GHz / 4200 MHz

Külön-külön, vagy terheléstől függően bármelyik magot feltolja a fenti megoszlásban 4.6-ig, ezt mutatja a HWInfo max-ként - csak nem egyszerre, de attól még ez megtörténik. De egyszerűen nem olyan a vezérlése.

[ Szerkesztve ]

(#95021) laposonly11 válasza Frozen (#95019) üzenetére


laposonly11
senior tag

Szóval szerinted csak a hűtés miatt nem megy, de neked megy, sőt 35W ra korlátozva is, Eddig az összes teszt márvadó volt, de amint a te saját linkedet tettem be ide, már az se jó neked! :DD Reménytelen eset vagy.

Ordo est anima rerum.

(#95022) laposonly11 válasza khalox (#95020) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hagyjad, ezt magyaráztuk már 2 napja... :(

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#95023) khalox válasza laposonly11 (#95022) üzenetére


khalox
őstag

Igen, olvastam...

Amit ő szeretne az létező dolog, és Adaptive Boost a neve, de csak 11gen Core i9 tudja, az i7 nem, meg aztán sokáig nem tartja egyiket sem, szóval nincs sok értelme erről vitázni.

[ Szerkesztve ]

(#95024) Frozen válasza khalox (#95020) üzenetére


Frozen
őstag

[kép] 6385Mhz .... Szóval amit írsz ez már meg is hazudtólja.. Ha csak 1 másodpercig ment ennyivel akkor is ennyin ment ,ha fejtetőre is álsz.

#95021laposonly11

A single core pontszám mindig erősebb mint a multi és a teljes számítási rendszered ebből fakadóan hibás. Lehet el kellene engedned a témát ,mert nem én vagyok reménytelen eset...

Már csak azt nem tudom miért állsz bele mindenbe és miért nem jó semmi.
Ott vannak a fényképek és a pár gyors teszt jelenleg semmi nincs tuningra nagyon bekalibrálva ezek csak a te kedvedért készültek gyorsan, nem bármiféle pontszám fitogtatásra...Nekem 8 hogy te mit hiszel és miben ringatod magad, ezért inkább letiltalak így nem fogom látni a kötekedéseidet.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#95025) Csupati válasza khalox (#95020) üzenetére


Csupati
senior tag

Ha indit egy Cinebench, vagy cpu-z multicore terhelést, és reseteli a hwinfot szépen látszani is fog.

(#95026) Frozen válasza Csupati (#95025) üzenetére


Frozen
őstag

[kép] [kép] Szerintem a 3 perc alatt szépen látszik itt is,hogy bőven megvan az amit mondtam.....De akinek nem elég vegyen egyet és probálgassa.... Ha én hazudok akkor az összes program amit elinditottam hazudik ,mert eddig még bármit néztem és bárhol mindenhol megvolt az amit írtam...... még az intel xtu szoftwer monitorán is....

[kép]

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#95027) Csupati válasza Frozen (#95026) üzenetére


Csupati
senior tag

Na ott az XTu-n tökéletesen látszik Nálad OC van a cpu-n mégpedig fix 4.6ghz az összes magra.

(#95028) FőDudu válasza Csupati (#95027) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha birja, akkor jo az ugy.

FőDudu

(#95029) Frozen válasza Csupati (#95027) üzenetére


Frozen
őstag

Eddig is oc -ről beszéltünk és nem alap órajelekről.... Csak itt páran elkezdték erőltetni,hogy annyi nem lehet ,mert az intel honlapján sem annyi na meg nem kezeli a program annyin stb.... (közben az intel is egy alap értéket ad meg amit a gyengébb lapkák is tudnak hozni... , nálam -46 ig lehet uv ni stabilan másnál már 30 nál instabil.....

Én szabadon állíthatok bármit mivel nincs bios lock és ha valami hiányzik az xtu ból akkor ott a biosban direktben ,de én ebből már tényleg kinőtem ,hogy pontszámokra hajazzak és feleslegesnek is tartom. A srác kedvvért futattam le most pár tesztet ,hogy örüljön :)) És ne a sok youtubos tesztnek higyel el mindent.... :W

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#95030) Csupati válasza FőDudu (#95028) üzenetére


Csupati
senior tag

Ha bírja akkor nincs gond

[ Szerkesztve ]

(#95031) Csupati válasza Frozen (#95029) üzenetére


Csupati
senior tag

Bocsi akkor csak későn kapcsolódtam be, én úgy tudom szorzó záras cpu-n is tudod a frekit basztatni de csak a gyártó által megadott boost ig, föntebb nem engedi, le pedig asszem tovább engedi mint egy desktop.

(#95032) Csupati válasza Frozen (#95029) üzenetére


Csupati
senior tag

Én az I9 9900 el nem próbálkoztam, mikor összeraktuk a clevot full gyári beállítás és boost órajel melett 99fok volt a proci, ami asszem 4.6 allcore de 120-130 W körül fogyasztott .

(#95033) laposonly11 válasza Frozen (#95026) üzenetére


laposonly11
senior tag

Halleluja áldjuk Jahvét, végre mutattál egy értelmes tesztet ahol látni mit művel a procid, örömömben levágok egy kecskét, megtanulok héberül, növesztek két pajeszt, és körbemetélem magam... ja utóbbit inkább nem. :DD Akkor ez azt jelenti hogy a te procid jobb, mint egy 12700h.
Na de várjunk csak egy kicsit, jól látom csak 10 percig bírja a boostot a procid? :F

Ordo est anima rerum.

(#95034) RM007 válasza Frozen (#95029) üzenetére


RM007
addikt

Mondjuk arra lennénk itt sokan kíváncsiak hogy meddig, milyen fogyasztáson, ezalatt milyen órajelen, esetleg mellé milyen feszen, hány fokon stb ami ügye látszik egy profi programban. Az hogy kitalálom nálad nem fut az XTU, ami ha futna minden pillanatát dokumentálná a terheléses folyamatnak ide elénk, hát kár érte. Én tényleg megnézném kíváncsiságból ezek a mobil procik hogyan működnek asztalihoz képest. Ezalatt érts bármit, semmi rosszindulat. :R
Ha tudnám futtatni a procim alap órajelekkel ami all core 4.7Ghz akkor kb majdnem egy szinten lenne a tiéddel, összehasonlítva érdekes mód a tied nagyon picit fölötte van pontszámok alapján, ezért is lettem volna olyan kíváncsi ez látványban hogy van. Tudom van pár év különbség a két proci között na csak az egyik asztali a másik meg mobil.

Ezt 4.5GHz mellett mértem és közel 140W fogyasztás mellett futott le. :K
Jobban nem erőltettem a dolgokat, talán még 4.6 mellett lehetett volna, a 90 fokba nem akartam erőltetni a dolgokat akkor sem ha csak pillanatokig futna a 4.6 már oda menne jelen esetben a magas fogyasztás miatt, talán majd hidegebb időben megnézem magasabb órajellel. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#95035) RM007 válasza laposonly11 (#95033) üzenetére


RM007
addikt

És a tiéd mit bír ebben a meleg időben? :D 100 perc boost mit hoz? :DDD :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#95036) laposonly11 válasza RM007 (#95035) üzenetére


laposonly11
senior tag

Jó kérdés, majd letesztelem, szerintem a 25 fok még nem gond, majd kérdezd meg amikor becsap a nyár és a 37+ fok, na akkor szerintem majd a laptopom alá rakok egy lavort, hogy gyűjtse a CPU és GPU izzadságcseppjeit. :DDD

Ordo est anima rerum.

(#95037) MaxxDamage válasza laposonly11 (#95036) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"Annyira csalódott vagyok ebben a projektben, úgy érzem, izzadságból öntöttem magam, hogy megcsináljam. 💦"

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#95038) FőDudu válasza RM007 (#95034) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem a Razerrre 4200 koruli pontszam remlik. Nem igazan tuningolva - inkabb UV-val.
Lehet nekiallok egy friss femezes utan megnezni hol tart most.

Meg W10/W11 osszehasonlitasra is jo lehet.
Ugyis naponta szerelem mar a gepet. (tegnap kapott 2TB 990 Pro-t).

FőDudu

(#95039) RM007 válasza laposonly11 (#95036) üzenetére


RM007
addikt

Ilyenkor jön elő a nagy igazság, jó hogy nem mobil procim van, csak papíron vitézek. :DDD
Vigyázni is kell rájuk könnyen sérülnek. Én már megtanultam csak abban a tesztben hiszek amit magam csinálok.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#95040) laposonly11 válasza RM007 (#95039) üzenetére


laposonly11
senior tag

Mondjuk a 15,6 colos(ami ugye most a valóságban 14 col) Lenovom izzad rendesen, a benne lévő 5600h gyakran megnyalja a 90 fokot, még télen is. A Gigabyte már egy fokkal jobb, mert 16 col, ott sosem ment a 12700h 86 fok föké. Ugye nem véletlenül 17 colos laptopot kerestem, de most látom pl. az MSI vagy Acer vagy mi volt Xerathnál eladó, RTX 4080 al, ami 18 colos volt, de valaki megvette. :F
A Gigabyte menüjében van 4 fokozata a teljesítménynek: Eco: hangtalan, a teljesítmény viszont ilyenkor egy tablet szintjére süllyed, (de legalább védjük vele a fákat, bálnákat, papucscsőrű madarakat, indiai bíborbékákat, kacsafarkú szendereket, meg a jegesmedvéket, és Greta Thunberg is lájkolja :N , ettől még koszos a levegő Pesten de tudja a faXom, amióta divat lett, főleg ASUS laptopokra ráragasztani a zöld ECO matricát, azóta amikor ránézek, úgy érzem, hogyha ilyen lapost használok, az a "tüdőŰmet is tisztítsa" :U ), aztán ugye Normal mód, Gaming mód ugye ez kell játék közben, hangos is, és végül a Turbo mód, ahol a ventik hangja szabályosan egy porszívó hangjával vetekszik! :Y Én még ilyen hangos laptopot az életben nem láttam. Ez utóbbi mód kizárólag fülessel élvezhető... vagy még úgy sem.

Ui.: Ezt meg azoknak üzenem, akik aktívan használják a HDD jeiket, hogy eltöredezettségmentesítőtlenítetthetetlenségtelenítőtlenkedhetnétek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#95041) RM007 válasza laposonly11 (#95040) üzenetére


RM007
addikt

Este arra HDD-re megy fel The Lord of the Rings: Gollum. :DDD
Én nem csak teszteket olvasok hanem le is tesztelem amit akarok, csak magamnak hiszek. :K

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#95042) cyberkind válasza RM007 (#95041) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég videókat nézni, az esetek döntő többségében bőven ellehet dönteni, hogy tetszik vagy nem.

Paranormal Cocktivity

(#95043) rodman73 válasza MaxxDamage (#95014) üzenetére


rodman73
aktív tag

Ez milyen progi? Nekem is újra kellene húzni a windowst, ezzel le tudom menteni és ha raktam fel új windows visssza is lehet rakni? Vagy akkor lehet benne maradnak a hibák? Asztali gépemen már kikapcsoláskor mindenféle hiba üzenetet kapok a windowstól, meg ha kicsit be is lassult volna.

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#95044) Gubu0101 válasza RM007 (#95041) üzenetére


Gubu0101
veterán

En tegnap kezdtem bele,grafikatol nem vagodtam hanyat.Minden epicre allitva,ray tracing bekapcs,dlss es szepen megvolt a max 30 fps full hd-n :DDD Plussz voltak szep fps droppok,fagyas.Igy inkabb vissza highra,dlss-t kinyomtam igy 60-100 korul mozog.Raferne meg par pach.Amugy jo jatek,foleg annak aki szereti az ugrabugrat :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#95045) KillHates


KillHates
nagyúr

Meg kell, hogy kövessem saját magam...
A múltkor pampogtam, hogy mi van, ha az ügyfél pasztázza a notebook-ot és ahová a GAP gyurma kellene oda sima vékony pasztát rak.
Egy teljesen új out-of-the-box Acer Predator gép van nálam. Gondolkodtam, hogy hozzányúljak a hűtéséhez, vagy ne, mert igazán nincsen probléma a hőfokokkal (annyira vissza van fojtva a hardver) de nem hagyott a kiváncsíságom nyugodni. Szerencsére!
Így most szembesültem azzal, hogy ez a gyártóknak sem tud rendesen összejönni a pasztázás:

Itt pár tekercs maradt "szárazon" ami még nem annyira kritikus mert legfeljebb csak csúnya nyünnyögő hangja lesz a gépnek. DE! ami a szomorú, hogy az RTX3080 DDR6-os meglehetősen melegedős DDR6-os memóriái is hűtés nélkül maradtak! Ez nem az örök élet titka az álmoskönyv szerint... :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#95046) nggabi válasza KillHates (#95045) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajjmár olyan izé vagy. tervezett elhasználódásról nem hallottál még? :))

nekem kihagyták az ssd anyát a gyárban :D

"szenyor dzsíííí"

(#95047) echterion válasza KillHates (#95045) üzenetére


echterion
nagyúr

Az én gépemben találtakat meg se mutattad itt, azok után mit csodálkozol? :O :P

**********

(#95048) nggabi válasza echterion (#95047) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem merem az új gépet szétszedni. a gyári honeywell paszta kva jó és drága is :D

"szenyor dzsíííí"

(#95049) KillHates válasza echterion (#95047) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem merem :B :Y Tegnap is járt nálam egy ufo, amibe még csak beleb@szta a szervized a gap padokat oszt annyi :W
Minap meg egy Legion5 amiben meg egy sniccer penge darab volt a procin, és ez is original volt! :Y

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#95050) echterion válasza KillHates (#95049) üzenetére


echterion
nagyúr

Tedd csak ki nyugodtan, engem nem zavarna. Ami szar, az szar. De most már jó, ez a lényeg nálam.

**********

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.