Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4501) LuxusGSM válasza whited (#4499) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Értem én , hogy 200 alatt nincs gamer gép de azért nem gondolnám, hogy csak 360 ezer felett lehet olyan gépet venni ami alkalmas egy játék futtatására. Nem várom el tőle, hogy full maxos beállítással menjen de egy mid range értéket sem érne el egy 180 ezres gép sem?

(#4502) LuxusGSM válasza LuxusGSM (#4501) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Egy ilyen gép sem lenne elég szerintetek?

ACER V3 17.3" FULL HD-Core i7-4.Gen-8GB Ram-128GB SSD+500GB HDD-NVidia GTX760M

ez most kb 210 körül mozog!

(#4503) Casanova* válasza LuxusGSM (#4502) üzenetére


Casanova*
veterán

keress használtan msi gt60, gt70 szériát olcsón jó állapotút és azt bővíted. enyémet 170 ezerért vettem 5 éves gt663 gamer laptopot. ebbe cseréltem vga-t. gtx460m-et gtx670mx-re,ami 50 ezerbe került. highon simán viszi az új cod aw-t és nem melegszik túl. zsír egy gép. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4504) LuxusGSM válasza Casanova* (#4503) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

na majd jobban körbejárom a problémám mert már találtam egy egész jó kis gépet 200 körül pl ASUS G53SX

(#4505) Casanova* válasza LuxusGSM (#4504) üzenetére


Casanova*
veterán

abba milyen vga van? ne feledd az asust nem lehet bővíteni,nem tudsz benne vga-t cserélni,semmit. amúgy jó gép. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4506) LuxusGSM válasza Casanova* (#4505) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

GTX 560M 2GB van benne

(#4507) Casanova* válasza LuxusGSM (#4506) üzenetére


Casanova*
veterán

karcsú. én nem venném meg azt a gépet. az egy játék miatt ennyi pénzt kiadni érte. hát te tudod.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4508) LuxusGSM válasza Casanova* (#4507) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Köszi a véleményt még gondolkodom mi legyen.

(#4509) Muerte válasza LuxusGSM (#4508) üzenetére


Muerte
Topikgazda

560M-mel nem fogod érdemben játszani a GTA5-öt :(

(#4510) egyedülülő válasza LuxusGSM (#4508) üzenetére


egyedülülő
őstag

Gondolkozzál el egy kicsit. GTa V re kell neked egy notebook amin jól fut, nem melegszik.Csakis igazi gamer jöhet szóba.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4511) ldave válasza egyedülülő (#4510) üzenetére


ldave
félisten

Vagy egy PS4/X1, az még olcsóbb is :)

A Slime draws near! Command?

(#4512) kreten67 válasza LuxusGSM (#4508) üzenetére


kreten67
senior tag

Tessék [link] ajánlom a saját hirdetésem.

(#4513) Ursache válasza kreten67 (#4512) üzenetére


Ursache
senior tag

Szerintem ez tilos.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#4514) Mikulásbá válasza kreten67 (#4512) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Itt nemigen lehet hirdetni,szólj egy modinak,hogy törölje,amíg ők rá nem találnak,akkor figyu lesz.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#4515) Casanova* válasza kreten67 (#4512) üzenetére


Casanova*
veterán

még egy ilyen,megerőszakol a perverz banda. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4516) noco79 válasza LuxusGSM (#4501) üzenetére


noco79
tag

[link]

itt lecsekkolhatod hogy melyik videókártya "hogy visz" néhány komolyabb játékot.......

[ Szerkesztve ]

(#4517) LuxusGSM válasza kreten67 (#4512) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

1 forintért veszek 100-át jó?:)))

(#4518) kreten67 válasza LuxusGSM (#4517) üzenetére


kreten67
senior tag

Ezt most nem értem.
Mindenesetre a gép ára épphogy átlépi a keretedet.

(#4519) Ursache válasza kreten67 (#4518) üzenetére


Ursache
senior tag

1 Ft-ért van fent a hirdetésed, ha ez az ára a gépnek, én is kérnék 100 ezer db-ot. :N

szerk: Micsoda? Sandy-vel és Ivy-val is megy egyaránt? :Y Vagy valamit én értek félre?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#4520) Muerte válasza Ursache (#4519) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Visszafelé kompatibilis,de azért nem 100%-kig egészséges.

(#4521) kreten67 válasza Ursache (#4519) üzenetére


kreten67
senior tag

Azért 1ft,mert képlékeny a hirdetés,tőlem vihető proci ,ram és hdd nélkül is.
És igen a 3. gen i procik helyén a 2. generációs i procik tökéletesen működnek,de fordítva nem,tehát lefelé kompatibilisek. Az első generáció már nem, az fizikailag sem megy a helyére.

(#4522) Ursache


Ursache
senior tag

Ezt nem is tudtam :R

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#4523) kreten67 válasza Ursache (#4522) üzenetére


kreten67
senior tag

Egy évvel ezelőtt még én sem.
Más gépben is cseréltem már föl a generációt és ott sem volt gond vele.

(#4524) LuxusGSM válasza kreten67 (#4521) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget a döntés megszületett és meg is vásároltam egy pénztárcámnak elfogadható készüléket mely röviden ezt tudja: ACER V3 17.3" FULL HD-Core i7-4.Gen-8GB Ram-128GB SSD+500GB HDD-NVidia GTX760M

szerintem ez már elég lesz futtatni a játékot és otthoni felhasználásra is tökéletes. Hát még az ára szinte kapkodtak érte. Szóval elégedett vagyok!

(#4525) Medocsabi válasza LuxusGSM (#4524) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az a lényeg hogy elégedett vagy :)
bár szerintem nem véletlenül akartak lebeszélni róla ...

(#4526) Mikulásbá válasza LuxusGSM (#4524) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azért majd ne lepődj meg semmin! :U

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#4527) Ursache válasza LuxusGSM (#4524) üzenetére


Ursache
senior tag

Valóban az a lényeg, hogy elégedett vagy. A hőfokokat rendszeresen ellenőrizd, majd nyáron kérnénk egy élménybeszámolót is (no offense!).

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#4528) LuxusGSM válasza Mikulásbá (#4526) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Nem értem erről a gépről nem beszélt le senki!?? Kifogástalan még 2 év gari van rá. Amiről le akartak beszélni az nem ez volt

(#4529) Mikulásbá válasza LuxusGSM (#4528) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez sem egy gamer kategória.Figyeld majd a hőmérsékletet.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#4530) LuxusGSM válasza Mikulásbá (#4529) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Értem én basszus de nem mindenkinek van 4-5 vagy több száz ezer forintja egy alienware készülékre pl.
Ez listaáron 340ezres gép. Csak elpörög már egy normál beállításon. Én nem maxról beszéltem.
Minden laptop melegszik a lényeg, hogy ne haljon bele:)

[ Szerkesztve ]

(#4531) adatfalo válasza LuxusGSM (#4530) üzenetére


adatfalo
senior tag

Reméljük sokáig ki fogja szolgálni az igényeidet. Viszont 2014/5-ben sajnos az a harci helyzet, hogy gamer laptop tényleg ~400k -nál kezdődik. Nem is játékra találták ki a laptopokat, de az igény és a technológia úgy hozta, hogy egy alienware-ben(és társaik) találkozik(2014-ig) mindaz, ami egy fele annyiba kerülő PC-ben jó hőmérsékleti értékek mellett megtalálható. Ez sajnos tény. Viszont aki nem gamer, és csak egy-egy aktuális játékra izzasztja meg a gpu-t (évente 2x), az egyrészt tud kompromisszumot kötni és jogosan nem vesz a fentebb említett összegben laptopot.

www.adatfalodesign.hu

(#4532) Mikulásbá válasza LuxusGSM (#4530) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Így van,a kulcsszó egy gamer gépnél a hűtés-ha viszont megfő a géped,kidobtál 340 ezret.
Már 390 ezerért G750JZ,440-ért G751JY.Azok biztos nem főnek meg.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#4533) Muerte válasza LuxusGSM (#4530) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ezzel a verzióval már nem lesz különösebb gond a hőfokokkal,de az előző 650M-mes széria throttlingolt rendesen...A GTA V-öt még ha FHD-ben nem is,de 1366x768-ban el fogja vinni aránylag tűrhetően.

(#4534) kreten67 válasza LuxusGSM (#4528) üzenetére


kreten67
senior tag

Amíg a garancia él addig fölösleges aggódni,utána meg el kell adni.
Olvastam a tesztet róla ott a proci 99 fokig is képes volt melegedni!
Ebben a proci BGA vagy foglalatos?

(#4535) Muerte válasza kreten67 (#4534) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem az előző széria tesztjét olvastad? Erről azt írják nem melegszik túl egyáltalán [link]

(#4536) kreten67 válasza Muerte (#4535) üzenetére


kreten67
senior tag

Acer Aspire V3-772G-747A321 [link] ezt ,miért ez nem az?

Ez bizony az a gép és bga a proci. Bga proci 99 fokon nem a hosszú élet titka!

[ Szerkesztve ]

(#4537) Casanova* válasza kreten67 (#4536) üzenetére


Casanova*
veterán

lehet csak gyári pasztával melegszik jobban,mint legtöbb laptop. szerintem házilag frankón pasztázva nem melegszik annyira.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4538) egyedülülő válasza LuxusGSM (#4530) üzenetére


egyedülülő
őstag

Listaár... Lehet szart is adni 800 000 forintért, az ár nem minden tekintetben mérvadó. Ezért a pénzért vehettél volna a használt piacon rendes gamergépet is.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4539) kreten67 válasza Casanova* (#4537) üzenetére


kreten67
senior tag

Szerintem ezt egy pasztázás nem oldja meg.
Az acert egyébként se pasztázd otthon ha garis a gép,mert oda a garancia (le van ragasztva).

(#4540) Muerte válasza kreten67 (#4536) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Prime95+FurMark együtt...olyan stresszt játékokban nem fog kapni,nem igazán láttam panaszokat sem throttlingról fórumokban,ettől függetlenül nyáron persze necces lehet majd.

(#4541) LuxusGSM válasza kreten67 (#4539) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Hát aláírom, hogy nem a legjobb laptop de szerintem szarabbat is vehettem volna az összeg amit kiadtam érte az 160 ezer forint volt és egy 50 ezret érő laptop szal 210 volt a vége. Azért mg ha melegszik is szerintem megérte ennyiért az árát.

Ritkán játszom és nem éjt napallá téve ezért remélem kibírja majd. Azért a biztonság kedvérét nézni fogom a hőmérsékleti adatokat és szívesen posztolom majd ide.

Köszi még egyszer mindenkinek a hozzászólást és segítséget!

(#4542) kreten67 válasza Muerte (#4540) üzenetére


kreten67
senior tag

Ezzel a hűtéssel ha a proci meleg akkor a vga is.(komolytalan)

(#4543) kreten67 válasza LuxusGSM (#4541) üzenetére


kreten67
senior tag

Mi volt az 50 ezres noti?

(#4544) KillHates válasza LuxusGSM (#4541) üzenetére


KillHates
nagyúr

Annyiért bőven megérte!! Használd egészséggel!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4545) egyedülülő válasza LuxusGSM (#4541) üzenetére


egyedülülő
őstag

Te kezdted azzal, hogy konkrétan játékra keresel gépet (GTA V) ami így meg úgy.
Imádom amikor bejönnek emberek a gamer notebook topikba, ahol ezerszer le volt már írva, hogy mik az alappillérek, legyen szó az árról vagy a teljesítményről és valami egész mást keresnek. Ilyen kaliberű gépekkel és kérdésekkel lehet menni a milyen notebookot vegyek topikba is. Ha nincs rá 3-400 000 forintod ott a helyed.

Szerintem vérvörös, lángoló betűkkel ki kéne írni, hogy miről is szól ez a topik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4546) kreten67 válasza KillHates (#4544) üzenetére


kreten67
senior tag

210-ér szerintem nem volt nagy vétel.
150-ért van egy dell 7720 /3630 cpu/ gtx650m / ssd/hdd/8gb/ és még garis is van rá kicsit több mint 1 év.

(#4547) LuxusGSM válasza egyedülülő (#4545) üzenetére


LuxusGSM
csendes tag

Tudod nekem lenne pénzem egy alienware laptopra is de egy kompromisszumos megoldást kerestem mert inkább koltom a pénzem bulira és nőkre. Te meg verjed otthon a faxold az ultrahd felbontású dupla videokartyas laptopod elott

(#4548) kreten67 válasza egyedülülő (#4545) üzenetére


kreten67
senior tag

Azért az a gép is már beletartozik a gamer gépek családjába és azt is el kell fogadni hogy valaki nem akar költeni rá 3-400 ezret. Megjegyzem én az életben nem adnék ki 300 ezer ft fölött pénzt gépre.Akkor inkább visszatérek a motocross korszakomba és lapáttal hányom bele a lóvét,amíg minden csontom el nem törik. :))

(#4549) ldave válasza LuxusGSM (#4547) üzenetére


ldave
félisten

Ilyen hozzászólásokkal nem leszel hosszú életű ezen a fórumon.

A Slime draws near! Command?

(#4550) KillHates válasza LuxusGSM (#4547) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az eddigi hozzászólásaid alapján nem néztem ki belőled ezt a tahinger stílust... :U :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.