Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28001) echterion válasza IMIIKE1998 (#27994) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem vagyok oda ezért az oldalért, mert azt se tudom, miféle teszt az a Parallax meg Gravity, de a lényegen nem változtat ez sem: az igp szenvedni fog a lassú ram-ok miatt, mivel ezeknek nincs dedikált memóriájuk.

Kicsit jobban utánanéztem ennek, igazából ha a sima hd felbontású kijelzőn tolod, akkor még egy GTA IV-et is elvisz egész tűrhető sebességgel, sok-sok kompromisszummal. Szóval ha csak nagyon alkalmi szinten nyomod a játékot ezen a gépen, akkor szódával elmegy.

**********

(#28002) KillHates válasza IMIIKE1998 (#27990) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem az IGP "erejével" van a baj, hanem azzal, hogy viszonylag korlátozott az "utasítás készlete" és ha valami speciális effektet kell renderelni a játék motorjának, akkor azt nem tudja az illesztőprogram "rábízni" a GPU hardveres részére, hanem a CPU-nak kell szoftveresen kiszámolni, így elfogyhat a "processzoridő" és a memóriát is "eszi", azaz matat a rendszerben és ettől bedadoghat a játék.
Ezért is van, hogy papíron hiába gyengébb egy nVidia GT920 az Intel IGP-jénél, akkor is folyamatosabb játékélményt biztosít az nVidia GPU-ja!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#28003) Bluesummers válasza Raymond (#28000) üzenetére


Bluesummers
őstag

De.
https://www.notebookcheck.net/GeForce-GTX-1060-Laptop-vs-GeForce-GTX-1060-Desktop_7362_7336.247598.0.html

https://www.notebookcheck.net/Radeon-RX-580-Laptop-vs-Radeon-RX-580_7958_8108.247598.0.html

Én legalább adok forrást, valami támpontot, Te is adhatnál :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28004) kreten67


kreten67
senior tag

Ennek legalább jó a hűtése :
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28005) maximilian4 válasza Bluesummers (#27996) üzenetére


maximilian4
addikt

[link] :Y

Igaz ez "csak" Ryzen 5 1600-zal van (később cserélhető erősebbre is), de 300k-ért erősen jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#28006) gurubefree válasza gurubefree (#27998) üzenetére


gurubefree
senior tag

Javitok

Nem memoria ... hanem core speed ! :DDD :U

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28007) echterion válasza Bluesummers (#28003) üzenetére


echterion
nagyúr

Most minek követelőzöl itt, sokan vannak erre, akiknek nem kell forrás, mert ők maguk a hiteles források. :DD
Az nem számít, hogy volt-e már náluk ilyesmi vagy sem. ;)

**********

(#28008) #99094528 válasza Bluesummers (#27996) üzenetére


#99094528
törölt tag

A lakótársamnak van egy asztali ezzel a konfiggal 1700+ 580 kombóval és azt tapasztaltuk hogy a fika kis noname hűtés ami a brand gépbe volt is csendben el van vele ehhez képest egy mai i5 is kazán ami az rx- ét illeti irritáló tapasztalat hogy amíg a gtx el én csak szopok a driverekkel amik kijönnek és hol rontják hol nem a teljesítményt addig az rx- most közel 1 éve automstabik mindennel szemben, nem allergiás sem a winfosra sem elcseszett driverekre, ha kihozna a clevo is ezekkel vmit, tuti dobnám a mostanit....

És akkor az amd féle nem kell dobni a deszkát a procicseréhez hozzáállás ról még nem beszéltünk....

(#28009) Bluesummers válasza echterion (#28007) üzenetére


Bluesummers
őstag

Valakinek meg a core számít.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28010) x_o_n válasza KillHates (#27999) üzenetére


x_o_n
veterán

Igen pont ez volt ami miatt viszatáncoltam nagyon gyorsan,pedig nagyon szerettem volne egy ilyet,de ebben a házban egyszerüen ez halott ügy,és a tulságosan öszinte eladó sem mondott tul sok jót...persze utolag nem bánom mert a 7700+1070 jobb választás volt,de nagyon huzott a szivem a vörös gép felé,hiszen a sok kellemes kaland a 9800xt,850xl,1900xl.....a régi szép idők :)
a lényeg ez azért egy nagyon jó alap gép lehetne ellenfelénekakár egy i7+1060 gépnek,de normális házban...jobb hütéssel...szerintem simán tarolná a piacot.

(#28011) maximilian4 válasza #99094528 (#28008) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor jó lenne ha az amd is elkezdeni csinálni mxm-es kártyákat. Ha jól tudom sem az új generációs rx-ek, sem a vegák nincsenek ilyen foglalattal. De javítsatok ki ha tévedek.

Maxi

(#28012) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Erről mi a véleményetek?
Kár hogy nem 17-es a kijelzője, amúgy ígéretesnek tűnik ár-érték arányban, nem?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#28013) IMIIKE1998 válasza KillHates (#28002) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Értem, de azért ilyen 2010 előtti játékokat csak visz.(cod-ok pl.)

[ Szerkesztve ]

(#28014) Bluesummers válasza IMIIKE1998 (#28013) üzenetére


Bluesummers
őstag

Igen, de alap/közepes beállításokkal.
Mindenkinek itt más az ingerküszöbe. Valaki 100FPS alatt mindent leszaroz, másnak a 20-30FPS is elég ... szóval brutálisan szubjektív az egész.
Egy a lényeg: Intel HD nem játékra való és pont. Akkor NVIDIA és AMD is megpróbálna CPU-kat is gyártani, és kiszorítani Intelt a helyéről. Végülis AMD a Ryzenjeivel valamennyire próbálkozik, de köztudottan ők CPU-kat és GPU-kat is gyártanak.
További referenciáért TeCső és Szemüveg a barátod.
https://www.youtube.com/results?search_query=intel+hd+620+gaming

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28015) KillHates válasza IMIIKE1998 (#28013) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért azokkal szerintem elboldogul.
Én is a Serious Sam-el nyomom! :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#28016) Raymond válasza Bluesummers (#28003) üzenetére


Raymond
félisten

Ha nem azt keresned hogy egyformak hanem azt hogy hogyan viszonyulnak egymashoz akkor nem lenne "vita" egyaltalan. Asztali GF1060 120W, mobil 90W - a Pascal-nal ez nem gond, mert eleve tul sok feszt kapnak a desktop valtozatok igy nagyon kis vagassal lesz meg a mobil verzio. Asztali RX580 185W es mar eleve problemak vannak meg ezzel is. A mobil RX580 100W, nagyon sokat kell vagni hogy 185->100 meglegyen es eleve problemai lesznek a boost orajelet tartani (a GF1060 mobil-al ellentetben).

De hogy szamokat is lass, ugyanabbol a forrasbol ahol te is jartal: [link]

Tekerj le a "Game Benchmarks" reszhez es a kis plusz-al ott a Compare-nal nezd meg hogyan viszonyul egyes jatekoknal az RX580 a GF1060 (Laptop)-hoz a High 1080p es Ultra 1080p teszteknel. A GF1060 Mobile-nak 30-40% elonye van.

Fortnite - 29% es 36%
SWBF2 - 70% es 37%
NFS Payback - egyformak
COD WW2 - 38% es 82%
AC Origins - 38% es 35%
Destiny 2 - 12% es 12%
ARK - 24% es 30%
F1 2017 - 4% es 11%
PUBG - 26% es 22%
Prey - 17% es 29%

Van par ott a Prey-ig ahol egyformak es van egy rakat utanna meg amit mar nincs kedvem kimasolni, ha gondolod megteheted hogy tablazatba szeded az igazad bizonyitasa erdekeben.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28017) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

ASUS GL702ZC-ben az RX 580 kb GTX 1060 MaxQ szintjén van.
Ennek oka, hogy ahoz hogy ne olvadjon szét a gép, visszább van véve a TDP és e miatt a mag órajel az asztali kártyáknál látott átlag 1300 Mhz helyett max 1077 Mhz-en megy.
A visszább vett TDP és órajel miatt nem éri el a laptop GTX 1060 szintjét sem és picivel alatta van (kb 10%, de van ahol a rossz driver optimizáció miatt még több).

Másik laptop amiben még RX 580 van az a HP Omen 17-es gép. Ott 7700HQ mellett van, szóval csak a VGA AMD, viszont a HP nem volt olyan aggresszív a TDP csökkentése terén és ott a mag órajel átlag 1200 Mhz játékok alatt, szóval az már eléri a laptop GTX 1060 szintjét.

GL702ZC-ben lehet próbálkozni a vBIOS moddolásával a TDP és mag órajel növelése érdekében, de nem tudom, hogy az EC-ben hol van a határ meghúzva, azaz mennyi fogyasztás elérésénél húzza ki a dugót az EC és kapcsolja le a gépet :U

Tápegység terén nem kell aggódni, ad bőven elég energiát, mert a megszokott féltégla méretű Delta tápot csomagolják :D :D

GL702ZC esetében amúgy a Ryzen 5 CPU-val szerelt modell (cserélhető a CPU) pár hete 320k volt az MM-ben :)

[ Szerkesztve ]

(#28018) Bluesummers válasza Raymond (#28016) üzenetére


Bluesummers
őstag

Lehet elbeszélünk egymás mellett.
Arról volt szó, hogy viszonyul egymáshol NVIDIA asztali és laptop, ugyanez AMD asztali és laptop kártya.
Én nem nagyon tudok összehasonlítani NVIDIA-t és AMD-t, picit más világ. Rendkívül sok mindentől függ (egyikük a sokak által említett driver).

AMD Radeon RX 580 (Laptop) vs AMD Radeon RX 580 (Desktop)

NVIDIA GeForce GTX 1060 (Laptop) vs NVIDIA GeForce GTX 1060 (Desktop)

Mindkettőnél vannak rendesen eltérések, de egy 10-30% különbségben megegyezhetünk.

Nem azt vitattam, hogy viszonyul a laptopi RX 580 a GTX 1060-hoz, hanem, amint maximilian4 kijavított engem, mivel véletlenül desktopos RX 580-at linkeltem, idézve magamat:

"Annyira azért van közel, mint asztali GTX 1060 és laptop GTX 1060 esetében"

Average Benchmarks AMD Radeon RX 580 (Laptop) → 100%
Average Benchmarks AMD Radeon RX 580 (Desktop) → 126%

Average Benchmarks NVIDIA GeForce GTX 1060 (Laptop) → 100%
Average Benchmarks NVIDIA GeForce GTX 1060 (Desktop) → 113%

Tehát NVIDIA GeForce GTX 1060 laptop és desktop között 2-szer kisebb a differencia, mint AMD Radeon RX 580 laptop és desktop között.
Még mindig jobb egy GTX 1060-os laptop választása? Lehet.

De akkor ez az ábra WTF? :D :DDD

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28019) Raymond válasza Bluesummers (#28018) üzenetére


Raymond
félisten

Az eredeti diskura ugy indult hogy jo az RX580 is mert olyan mint a 1060. Erre fel lett hozva hogy nem, mert a mobilnak semmi koze a desktop-hoz. Ezert nincs semmi ertelme a desktop osszehasonlitasoknak se a mobilhoz se egymas kozott. Az egyetlen ami lenyeg az hogy a mobil RX580 hogy viszonyul a mobil 1060-hoz es a valosag ott az hogy nem eri meg mert joval lassabb, de arban ez nem latszik.

Szerk: az a 3DMark-os abra nem er semmit. Nem ertem minek azt nezegeted ha ott van tobb tiz jatek eredmeny kuklonbozo felbontasokban es beallitasokkal. Gondolom nem a 3Dmark-al jatszol.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28020) Bluesummers válasza Raymond (#28019) üzenetére


Bluesummers
őstag

"Az eredeti diskura ugy indult hogy jo az RX580 is mert olyan mint a 1060"
Azt már régen kijavította maximilian4, mivel helytelenül desktopos RX 580-at linkeltem...s innentől le is lett zárva a téma, de visszahoztad a témát.
Árakat ne írjunk, az napról napra változik egyik másik GPU gyártó bejelentésének határása. GTX 1060-nak akkor zuhantak az árai jó 20-30%-ot, amikor megjelent az RX 580.

Van asztali gépem, notebookom is, nekem fontos mindkettő összehasonlítása. Nekem fontos, hogy mi melyik tud.
A végeredményt akarom látni mindig, s természetesen ha az asztali gépemben levő GTX 980 gyorsabb egy másik mobil vidikarinál, akkor nem erőltetem, hogy melyik a mobil, melyik az asztali, adott körülményekhez alkalmazkodok :)

Na még egyszer.

GeForce GTX 980 vs GeForce GTX 980M

GeForce GTX 1060 3GB (dekstop) vs GeForce GTX 1060 (dekstop) vs GeForce GTX 1060 with Max Q Design - (laptop)

Látható, hogy míg korábban a mobil GPU-knál hatalmas különbség volt, ez most felzárkózni látszik (ez természetes, már pár éve tudjuk ezt).

Jött a pofámba ma egy RX 580-es notebook ajánlat, Ryzen processorral, és gyorsan utánanéztem PassMarkon. Megörültem az eredményeknek, ide posztoltam, hogy vajon megéri-e az árát?
Azt később láttam, hogy sajnos a PassMark-on csak desktopos eredmény van csak, szal .... THE END! Menjen mindenki ebédelni. Jó étvágyat!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28021) #99094528 válasza maximilian4 (#28011) üzenetére


#99094528
törölt tag

Ezzel tisztában vagyok, sajnos én is így tudom, hogy nincsen
ha jól sejtem még clevo- hoz képest is valami iszonyat nagy cucc lenne ha lenne bele VGA egyáltalán...
Egy ideig néztem azt a mobil vegás predatort
De végül oda jutottam csak olyan notit veszek meg ami nem forrasztott.
Ha esetleg kihoznának egy ryzen+ nvidiát talán arra is ugranék.

(#28022) maximilian4 válasza #99094528 (#28021) üzenetére


maximilian4
addikt

Azért jó lenne ha a jövőben előrukkolnának vele. Nem értem most miért nincs, de biztos van érthető magyarázata. Amúgy a céggel nekem semmi bajom nincsen, sőt asztali fronton én mindig amd-s voltam, most jelenleg van csak 1070-em (készen vettem uk-ból egy msi nightbalde-et), azelőtt 10 éve volt egy 8800gt-m utoljára (ami tönkre is ment, csíkoz, ellenben az egyidős 4830 a mai napig működik). Bár most erősen elgondolgoztam ezen a gl702zc-n németből 300 ezerért vadi újonnan asztali ryzen 5-tel és rx580-nal. Csak pénzt kéne összekaparni valahonnan.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#28023) #99094528 válasza maximilian4 (#28022) üzenetére


#99094528
törölt tag

Nálunk gyerekkoromban volt csak AMD- S gép egy horror volt, én nem vagyok fan, csak úgy most jobban tetszenek.
Engem az ár nem érdekelne igazából ha rávetemednék nekem márcsak azért se ASUS- t hogy az öcsimet bosszantsam vele megérne +1000 eurót hogy Acer legyen 😂
Na meg a 2700 se egy tutymutyi

(#28024) echterion válasza maximilian4 (#28022) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne csináljátok már ezt velem, mert mindjárt visszamondom az AW rendelésem. :))
GL, GL, de azért egész jónak néz ki az a hűtés benne, bakker.

**********

(#28025) Raymond válasza echterion (#28024) üzenetére


Raymond
félisten

Hat nem tudom, mar az R5 1600-as valtozat-nal is a review azzal kezd hogy "Very power hungry" es a fogyasztas resznel vannak fura dolgok, peldaul az RX500 GPU stress test alatti 600Mhz orajele 82C fok mellett. A jatektesztek viszont az elvart eredmenyeket hozzak.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28026) Bluesummers válasza Raymond (#28025) üzenetére


Bluesummers
őstag

"Very power hungry" - :) Ezen jót mosolyogtam.
Aki AMD-t akar, azt úgysem lehet lebeszélni. Ez olyan, hogy ha valaki egy Ford Mustangot, Dodge Chargert/Challengert, Chevrolet Camarot, Chevrolet Corvette-t, stb... akar, s tetszik neki, bele van zúgva, ez az álma, hogy végre ne kib...ott Intel és ku..a Nvidia hajtsa, hanem VALAMI MÁS, akkor minden észérv ellenére sem lehet lebeszélni az illetőt erről.
Valaki pont ezt imádja ... ez van, ettől vagyunk emberek, s pont ezért lehet mindenféle külön konfigot ránksózni.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28027) Muerte


Muerte
Topikgazda

Na mi lett itt? Mi ez GL mánia? Mindenki be van rúgva? :DDD

(#28028) gyemipapa válasza gyemipapa (#28012) üzenetére


gyemipapa
senior tag

...gondoltam, csak van valami véleményetek, de mint ha senkit nem is érdekelne... vagy 350-400-ért annyira gáz lenne, hogy szót sem érdekel?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#28029) Bluesummers válasza gyemipapa (#28028) üzenetére


Bluesummers
őstag

véletlen egybeesés, kretén pont említette, hogy jó a hűtése.
L:https://prohardver.hu/tema/gamer_notebookok/hsz_28004-28004.html
https://techtablets.com/2018/04/xiaomi-mi-gaming-laptop-coming-april-14th/

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28030) echterion válasza Muerte (#28027) üzenetére


echterion
nagyúr

KillHates befertőzött itt mindenkit. :DD

**********

(#28031) Muerte válasza echterion (#28030) üzenetére


Muerte
Topikgazda

:DDD [link]
Engem nem :N A 17-es hűtése "megvasalva",alulfeszelve [link] életképes lehet borzasztó anyagminőséggel megáldva,de a 15-ös totál felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#28032) Raymond válasza Bluesummers (#28026) üzenetére


Raymond
félisten

A CPU/GPU gyarto lenyegtelen, arra gondoltam hogy "GL" es "jo a hutese", de azert van mit huteni. Mindegy hogy ez melyik cegtol van es egy i9+GF1080 vagy egy r5+RX580 generalja a Watt-okat.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28033) Bluesummers válasza Raymond (#28032) üzenetére


Bluesummers
őstag

De most télre pont jól jönnek a plusz fokok! Ma először befűtöttem!
Rendelek 2db GL-eset, azt alváshoz beteszek egy-egy Furmarkot, egyik lábaimra, másik hátamra fújja a meleg szellőket.
Amúgy találtam valamit RM007-nek ^^

szerk: /Nagyobb mérethez jobb katt, megnyitás új ablakba/

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28034) DamianB válasza kreten67 (#28004) üzenetére


DamianB
őstag

Látom hogy egyre többen írnak róla olvastam tesztet is nektek mi a véleményetek Xiaomi gamer laposokról ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#28035) Muerte válasza Bluesummers (#28033) üzenetére


Muerte
Topikgazda

:Y Aztaqrvaegetb.szki :DD Ennek se a szomszédja a hülye :DDD

(#28036) Raymond válasza Bluesummers (#28033) üzenetére


Raymond
félisten

Ez egy falusi autoszerelo es laptopjavito muhelyeben keszult? :D

Szerk: megtalaltam a kepet arrol amikor ez keszult:

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28037) KillHates válasza Muerte (#28027) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy bolond százat csinál! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#28038) RM007 válasza Bluesummers (#28033) üzenetére


RM007
addikt

Ne izgass máris viszket a tenyerem, elfogott a késztetés valami változtatásra. :DDD

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#28039) Pocok256 válasza Bluesummers (#28033) üzenetére


Pocok256
veterán

Te jó isten XD
Hát ilyen nincs és ezt valaki komolyan gondolta :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#28040) Muerte válasza Raymond (#28036) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ezek sem semmik :D [link],[link]
Ez viszont már működik,rendes vizes blokkot kapott a vga [link]
aszongya: "was only 67 Celsius degrees with about 45% over clocking" Kicsit megrántotta az órajelet a srác :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28041) Pocok256


Pocok256
veterán

Meglepő, hogy senki nem linkelte még a xiaomi gamer gépét 350k körül i7 és 1060 vékony és állítólag jó hűtéssel.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#28042) Raymond válasza Muerte (#28040) üzenetére


Raymond
félisten

"It's an epic success I say."

Sure sure! :)

(#28041) Pocok256

Hol van ez a varazslatos gep? Mert fel van hozva 4x naponta mar az egesz hetvegen de meg nem lattam.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28043) maximilian4 válasza Pocok256 (#28041) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem azért mert ázsiából annyi. Akkor meg már 350k x 1,3 (27% áfa+3% vám)=455k. Ennyit meg nem ér. Inkább megveszem németből 300ért a gl702zc-t asztali ryzen-nel meg rx580-nal. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#28044) Raymond válasza maximilian4 (#28043) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, ahogy nezem EU-s raktarbol nem szallit senki egyik konfiguraciot se: [link] Es azert 1000-1300EUR termeknel a csak Kinai garancia is necces nemhogy a jo eselyel az arra meg radobott AFA+VAM.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28045) Something_ válasza echterion (#27973) üzenetére


Something_
őstag

Mindenképpen IPS-t szeretnék, remélem szerencsém lesz és a GTX 1060-as verzióban IPS 60 hertzes van.

Arról sem találok infót, hogy ebben a sima mobile verzió van vagy max-q?

Bruttó 350 környékén van más alternatíva GTX 1060-as laptop ügyben?

Meg úgy amúgy jó ez az Asus TUF? Ahogy néztem ez az első modell, ami megkapta a TUF almárka jelölést, tesztet is alig találni.

[ Szerkesztve ]

(#28046) DamianB válasza maximilian4 (#28043) üzenetére


DamianB
őstag

Azt ne felejtsd hogy van vám mentes szállítás a rendeljkinaisok 240 K ért vették :U

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#28047) gurubefree


gurubefree
senior tag

Egy kis erdekesseg ( annak akit erdekel a Linux + gaming )

linux + windows games

Ki fogom probalni az aw-n ... tetszik az Ubuntu.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28048) Pocok256 válasza maximilian4 (#28043) üzenetére


Pocok256
veterán

Áfa vám nem játszik gearbestről rendelve meg sok másgelyről sem. Szerencsére kitalálták már ezt egyelőre 100% ban működik. A garancia igen kérdéses bár van itthon xiaomi márkakereskedés ezzel együtt szervíz is kérdéses, hogy az foglalkozik e laptoppal.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#28049) Pocok256 válasza gurubefree (#28047) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen ezt próbáltam nagyon jól megy az esetek 90% ában. Egdedül a multi részeknél van még probléma.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#28050) maximilian4 válasza DamianB (#28046) üzenetére


maximilian4
addikt

Hol van ilyen vám mentes szállítás? Az elmúlt időszakban még a posta is kiszedte az összes nagyobb értékű EU-n kívüli rendelést. Manapság rohadt nagy szerencse kell hogy átcsusszanjon egy ekkora csomag. Ha normális futár céggel rendeled (dhl, ups, dpd stb.), akkor meg 100% hogy lesz vámkezelés, mert náluk kötelező.

#28048) Pocok256

"Áfa vám nem játszik gearbestről rendelve meg sok másgelyről sem. "

Ez mióta van így?
Én gearbest-ről rendeltem legutoljára egy 60 ezres drónt és simán ment rá az áfa, vám. EU warehause-ban nincs semmi.

[ Szerkesztve ]

Maxi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.