Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3851) egyedülülő válasza Dreadloord (#3850) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ő az.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#3852) Dreadloord válasza egyedülülő (#3851) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nincs több kérdésem :R

(#3853) Angel2014 válasza Dreadloord (#3852) üzenetére


Angel2014
addikt

Most nem értelek mit akartál evvel mondani....

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3854) Muerte


Muerte
Topikgazda

Ha lehet ne OFF-oljuk szét a topikot srácok! :R Angel te pedig legközelebb ne itt hirdess légyszives,eddig még egyszer sem kellett itt moderátori intézkedés,jó lenne ha ez így is maradna!

(#3855) KillHates válasza Angel2014 (#3841) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! A táblázatban lévő áraknak a fele, vagy már ezek a fél árak?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3856) kreten67


kreten67
senior tag

Akkor én most írhatom itt ,hogy a dell e6400 ára nem a legjobb?
A 6410-est adom ennyiért. :))

(#3857) KillHates válasza kreten67 (#3856) üzenetére


KillHates
nagyúr

Khm... Engem is ilyen jellegű kétségek gyötörnek... :K :U
Mert ugyebár, ha a táblázatban szereplő (egyébként a piaci ár) feléért eladóak a gépek, akkor érdemes vele foglalkozni, de ha azok az eleve "fél árak" akkor meg jó drágák... :)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3858) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Na megoldódott a gép problémám:) Laptopszalonhoz megérkezett a G751JY 450-ért (gtx 980m-es változat), ha azt nézem, hogy 300-ért kaptam volna gtx 860m-es gépeket, tn kijelzővel, throttlinggal, akkor ár/értékben egész korrekt, már ha nem illetlenség ilyet mondani egy ilyen árú gépre:)

A 7200-as winyó mennyire gáz? Rendszer alá mindenképp vegyek bele SSD-t még szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#3859) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3858) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mindenképp!

(#3860) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3858) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Van a gépnek saját topikja,várunk szeretettel.

(#3861) wanted5 válasza Dreadloord (#3858) üzenetére


wanted5
őstag

attól függ hogy neked mik az igényeid.. szerencsére a jobbik fajta winyó van benne, 100 MB feletti értékekkel
én pl gondolkoztam már ssd-n, de igazából meg vagyok elégedve a mostani winyóm sebességével, nem éreztem még kifejezetten lassúnak, ami zavart volna

Mikulásbá: ha te meg így haladsz, lassan neked nem lesz elég az 1 terrás ssd se :DD (nem sértésnek szánom)
szerintem az ilyen 40-50 gigás játékokat simán rakhatnád winyóra, fps-ben nem lesz különbség, csak betöltésnél egy picit lassabb lesz

(#3862) Mikulásbá válasza wanted5 (#3861) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem tudnám már megszokni a HDD lassúságát.Nem csak játékra használom a gépet!

(#3863) Dreadloord válasza Mikulásbá (#3862) üzenetére


Dreadloord
senior tag

OFF: A kecskep*rno is hamarabb betölt:) OFF vége

Akkor veszek bele egy 250-es ssd-t, viszont ha azt akarom, hogy a játékok is hamar betöltsenek, gondolom azokat is az SSD-re kéne tenni, különben kapufa?

(#3864) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3863) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mindent az SSD-re-OP+programok(játék)

[ Szerkesztve ]

(#3865) Dreadloord válasza Mikulásbá (#3864) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Ehh, oda akkor kevés lesz 250 gb:D 500-al már ellennék, de az meg azért eléggé zsebbenyúlós móka:)

250 gb az Oprendszer+ 3-4 játék...

(#3866) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3865) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:K

(#3867) Ursache válasza Mikulásbá (#3862) üzenetére


Ursache
senior tag

Én is mindent SSD-re pakolok, kivétel a 3DBD50 filmeket. De bármi: programok, játékok, opr, tehát jóformán bármit.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3868) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Win8.1+Office 2013 Pro+5 játék.....megtelt tábla kirakva!

(#3869) NTonee válasza Dreadloord (#3850) üzenetére


NTonee
veterán

Kéretik nem gonoszkodni, mert te meg a számlás 300ezres új gamer notiért sírtál ennyit! :DDD
Azért örülök, hogy végül sikerült egy normális G751JY-ba belekergetni közös erőszakkal. :D Nem fogod megbánni! ;)

(#3870) baalika


baalika
tag

G551 megy vissza... asus-ra nagyon csúnyákat gondolok, majd leirom ha lenyugodtam... vagy nem.

MSI-ről beszéljetek le légyszives. :) ge 60-70-es?

(#3871) Mikulásbá válasza baalika (#3870) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Vegyél te is egy G751 JY-t. :U

(#3872) NTonee válasza baalika (#3870) üzenetére


NTonee
veterán

csak nem vettél egyet? :F
Szinte minden nap szóba került, hogy egy fos az a gép, ahogy a többi 300k körüli is. GE60/70 is ugyanúgy kuka.
A G751JY az egyetlen gamer asus jelenleg, amivel semmi gond nincs. Használtan G750JZ is akad.

(#3873) baalika válasza NTonee (#3872) üzenetére


baalika
tag

Azért kukának erősen nem mondanám. Egyelőre jobban fut rajta a red dragon mint az AW-n.

Az asus-szal van baj ahogy már emlitettem. Rettenetesen inkompetens egy szemét banda. Pont mint 10 éve. Semmit nem változott. Nem lesz G750 sem 751. Sem semmi asus, bocsánat. Keressünk másikat. Ha megállapodtatok, hogy csak ez a kettő jó, vagy az AW akkor inkább maradok csöndben.

Más ötlet?

(#3874) egyedülülő válasza baalika (#3873) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én szóltam előre, hogy ez lesz, nem hitted el ugye. Most meg beszélsz msi-ről? Persze mindenki a saját kárán tanul.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#3875) baalika válasza egyedülülő (#3874) üzenetére


baalika
tag

:D

akkorsem!
előbb utóbb csak jön a laptop fehér lovon, szerelem lesz első látásra és jó lesz tutira és nem ázusz lesz ráirva ! És nem 17-es nagy lesz és formás tizenötös lesz és jó lesz. Akkoris.

[ Szerkesztve ]

(#3876) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Akkor térjünk vissza a témára pár év múlva, mert jelenleg az van amit látsz.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#3877) Mikulásbá válasza baalika (#3875) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mi volt a gond a G551-el?

(#3878) Goblin12 válasza egyedülülő (#3876) üzenetére


Goblin12
őstag

Az a nagy baj, hogy pár év múlva is ugyan az lesz a felállás, ha csak nem nyer innen valaki egy €-os lottót és kezd el gyártani a világnak normális 15-ös gépeket. :U

Egyre jobb ez a w510-em már ilyen sinus görbeként lehetne leírni a ventilátornak a sebességét, miközben csak egy chrome van nyitva. :C :W

(#3879) NTonee válasza Mikulásbá (#3877) üzenetére


NTonee
veterán

Az, hogy valaki ráragasztotta a "gyártásba mehet" feliratú címkét. :D

(#3880) Mikulásbá válasza NTonee (#3879) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pedig késett is egy keveset a megjelenés,nem?

Valahogy 15"-ban még nem nagyon született rendes gamer gép.

[ Szerkesztve ]

(#3881) NTonee válasza Mikulásbá (#3880) üzenetére


NTonee
veterán

Nem is keveset. Aztán többen azt hittük, hogy talán az N-es verzió alapján rájöttek, hogy kevés a hűtés és valamit még kínlódnak rajta. Erre megjelent és terhelésen simán 9x fokos a proci. Nem is beszélve a gyenge wifiről, + itthon csak azzal a tn panellel elérhető, amivel már az y50 is leszerepelt.
15ös méretben a G55 az utolsó igazi gamer asus.

(#3882) kreten67 válasza Mikulásbá (#3880) üzenetére


kreten67
senior tag

Azért a maga idejében az Alienware m15x-r2 jó gépnek számított,sőt még ma is sokan használják upgradelve gtx680m vgával.

(#3883) Mikulásbá válasza kreten67 (#3882) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az AW kicsit más kategória-z szomorú,hogy magyar lokalizáció nem készült hozzá.
Szerintem ha játékról van szó,akkor minél nagyobb kijelző.(anno Toshiba Qosmio X500-143-de szép is volt)

[ Szerkesztve ]

(#3884) Dreadloord válasza NTonee (#3881) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Megfogadtam a tanácsokat, elballagtam a szegedi media marktba, és megnéztem élőben a FHD y50-et, mert, hogy nem a tesztekre kell hallgatni. MÉG 1 ILYEN HULLADÉK KIJELZŐT NEM LÁTTAM! Gyakorlatilag nem volt olyan szög amiben belenézve a kijelzőbe az alja vagy a teteje ne invertálódott volna, azt hittem én látok rosszul, de az 5 méterre tőle levő 100K-s belépő Acer sima HD TN panele jobb volt, az is fos volt, de ott tudtam belőni olyan szöget, ahol a teljes kép azonos volt.

Ja meg néztem üzleti Dellt, FHD kijelzővel, na az már korrekt volt, alul felül és oldalt is 5-10 centivel ha arrébbról néztem sem invertálódott el.

Ui: Mindeközben Segíthetek Géza lelkesen magyarázta egy nyugdíjas házaspárnak egy i7-es Acerről asszem gt 740m-el, hogy játékra unokának kitűnő választás, mert a proci számolja a teljesítményt, és az i7 emiatt kell oda... Kb 280k volt a gép...

(#3885) Szepi1979 válasza Mikulásbá (#3880) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Tudom tudom nem gamer, de egy komolyabb kártyával jó lenne ez 15-ösnek. Két venti, különálló hűtés, bár a korábbi verziói csak 75w-os kártyákat kezeltek ha jól tudom.

“ nem kell mindig nyerni “

(#3886) Casanova* válasza Mikulásbá (#3883) üzenetére


Casanova*
veterán

miért ne lehetne 15-ös komoly gamer gép. 15-ös msi gt6xx szériák komoly gamer gépek. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3887) Ursache válasza Dreadloord (#3884) üzenetére


Ursache
senior tag

EMEM-ben nézelődni kell, nem vásárolni, szegények. :O Bár is lehet, hogy trollkodtak, és utólag kiröhögték, hogy ezt a kamuszöveget, aztán Géza még el is hitte, hogy beveszik :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3888) Casanova*


Casanova*
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3889) Szepi1979 válasza Szepi1979 (#3885) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Lemaradt a link: [m4800] :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#3890) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Egy nagyon Off kérdés: Játékokon kívül mi az amihez brutál erős VGA kell? Az ilyen photoshop, illustrator, videóvágás témák a CPU-t használják nem?

(#3891) Mikulásbá válasza Dreadloord (#3890) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pl. konvertálás tudja még kihasználni a CUDA technlógiát.

(#3892) Ursache válasza Dreadloord (#3890) üzenetére


Ursache
senior tag

PI :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3893) Plasticbomb válasza Casanova* (#3886) üzenetére


Plasticbomb
addikt

De szeretem még mind a mai napig a kicsike GX620asom.:) Most kapott egy SSD-t, mintegy meglepi gyanánt.:) Ha lenne értelmes áron borításhoz alkatrész, rendbe raknám, de amilyen elvetemült árakat kitudnak találni a használt/bontott alkatrészekre, a komplett gép nem ér már annyit... Valamint, amit még sajnálok benne, hogy az MXM II (egyes modderek szerint III) foglalatba nincs értelmes kártya már.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3894) Casanova* válasza Plasticbomb (#3893) üzenetére


Casanova*
veterán

jók ezek az msi gépek,mégsem ajánlják ezeket. :( nem is értem. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3895) kreten67 válasza Casanova* (#3894) üzenetére


kreten67
senior tag

Talán azért mert az MSI egy betegágy. Mindig-is az volt.

(#3896) Casanova* válasza kreten67 (#3895) üzenetére


Casanova*
veterán

msi gt tulajok nem ezt mondják. msi gt szériák igen jók,nagyon dícsérik külföldi oldalakon. más msi gépek a nem jók...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3897) adatfalo válasza Dreadloord (#3890) üzenetére


adatfalo
senior tag

Minden ami 3d modellezés. Valahogy azokat a fránya polygonokat mozgatni kell. Persze renderelés szempontjából megint ugrik a prioritás de a gpu is számol rendesen.

www.adatfalodesign.hu

(#3898) Plasticbomb válasza kreten67 (#3895) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem egy bajom van ezzel: még mindig csak az MSI-től látok komolyabb full AMD platform gépet. Oké, procierőben egy intel proci porig tudja alázni, de nekem mondjuk a platform szolgáltatások kellenek, annyira nem hat meg a nyers procierő.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#3899) Goblin12 válasza Plasticbomb (#3898) üzenetére


Goblin12
őstag

Igazad lehet:

MSI 17" R9 M290X

Itt az MSI 15"-os mása. R9 M290X-el

Lenovo de ő AMD Radeon R7 M255-el van szerelve. 15"

Acer ő meg AMD Radeon R7 M265-el. 15"

[ Szerkesztve ]

(#3900) phg válasza Casanova* (#3896) üzenetére


phg
csendes tag

Azért nem mondják mert nincs ezekkel semmi gond , az hogy van több "fő szó szóló " akik folyamatosan lehurrogják abból nem szabad általánosítani. Pontosan annyit tud az msi amennyit kel mint teljesítményben , megbízhatóságban , ár/érték arányban. Az hogy mehet az upgrade is , az csak már + pozitívum más laposokkal szemben (nem összekeverendő az AW-kal ;] ) Indulj ki saját magadból , van egy géped , az kiszolgálja azt amit te elképzeltél és rögtön te leszel az egyik oldalon , másik oldal meg mindig is lesz (pozitívumok kontra negatívumok) de hát ennek ez a rendje és módja :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.