Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3951) NTonee válasza wanted5 (#3950) üzenetére


NTonee
veterán

,,bár ha annyira rossz lenne hogy nem tudja kihűteni magát akkor csak nem árulnák"
háát...őőő... dehogynem :DDD
Amúgy pont a GT70 hűtésétől nem várnék sokat. Keress rá, vannak róla képek, engem ránézésre nem tudott meggyőzni. Persze amennyit én értek hozzá... Csak hát azért nyilván nem véletlen, hogy a GT72-nél elég alaposan átfaragták az egész elképzelést.

(#3952) KillHates válasza Muerte (#3935) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát ez mondjuk úgy prémium kategória mint egy Opel Insignia, az AW meg mondjuk mint egy BMW 740.
Azért szerintem mindig lesz egy szakadék a két termék között...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3953) KillHates válasza NTonee (#3936) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ursache-t merem is ajánlani; olyan patika állapotban lévő AW-t sehol sem fogsz kapni, legfeljebb akkor ha egy teljesen újat rendelsz!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3954) KillHates válasza Mikulásbá (#3938) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dehogynem, sőt van típushibáik is! :K :R
De mint hardveres számomra nagy csalódás a G751.
Aztán természetesen ettől lehet bika jó gép! (sőt az is, főleg annyiért amennyiért kínálják)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3955) NTonee válasza KillHates (#3953) üzenetére


NTonee
veterán

a cél egyelőre egy M18xR2, de majd még kiderül, hogy mi lesz a vége.

Esetleg egy kicsit problémás G53 valakinek? :D KillHates? Kicsi neked az a G46, tudom én, öregszel, romlik a szemed. :DDD :DDD :DDD Bocsi, fel ne vedd!
Mennyi ebbe dögbe egy soundboard, amin jack csatit cseréltél?

[ Szerkesztve ]

(#3956) Casanova* válasza wanted5 (#3950) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem 5 éves ms gt-ém van. gtx670mx kártya tuningolva van és csak 69 fokos a gpu 100% terhelve,cpu 71 fokos. jó a hűtése ennek. jól kell pasztázni. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3957) KillHates válasza Casanova* (#3944) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ebbe inkább ne menjünk bele... Maradjunk abba, hogy a GT660-as sorozat egy nagyon jól sikerült darab!
Aztán azt is utolérte a spórolás; lemaradt a Dynaudio, toldozgatott hűtésrendszer, stb... :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3958) kreten67


kreten67
senior tag

Jövőhetén hétfőn vagy kedden elméletileg elvihető állapotban lesz 2db Alienem m17x r3 vagy r4 relative olcson. Tuningosok figyelmébe ajánlom hogy adhatom CPU,GPU,RAM,HDD nélkül is a gépet.

(#3959) Casanova* válasza KillHates (#3957) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,rendben! :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3960) KillHates válasza NTonee (#3955) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most miért is:

:D :D

Az eBay-ről, biztos nem egy tétel; szerintem pk-van együtt megáll 10k alatt! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3961) KillHates válasza kreten67 (#3958) üzenetére


KillHates
nagyúr

r4 must have!!! :D :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3962) phg válasza kreten67 (#3958) üzenetére


phg
csendes tag

Megy pü! (nem is , inkább felhívlak.....)

(#3963) NTonee válasza KillHates (#3960) üzenetére


NTonee
veterán

meg kéne vele próbálkozni. Tudom, hogy szerinted nem ott van gond, de ennyi esélyt még adnék a hangkártyás problémámnak. Jahh amúgy azért, mert hiába kötötted át a jack-et, megint elkezdett szívatni így is. No meg sajnos lenne más nyűgöm is.

(#3964) conqver


conqver
aktív tag

MSI GT 72 Dominator Upgrade ha még nem volt :B :B

Shadow&Dust.....

(#3965) Casanova* válasza conqver (#3964) üzenetére


Casanova*
veterán

milyen egyszerű bele az upgrade,komoly gép. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3966) Goblin12 válasza conqver (#3964) üzenetére


Goblin12
őstag

Már rég, de volt. :P

(#3967) noco79 válasza wanted5 (#3950) üzenetére


noco79
tag

két hónapja van egy GT70 :C .......két óra játék után full felbontáson a cpu és a gpu is átlagban 70 fok körül van maximum se megy 80 fok fölé.....valóban csak egy venti van benne és nem üti meg egy AW hütési szintjét de nem is aranyárban van :)

(#3968) Casanova* válasza noco79 (#3967) üzenetére


Casanova*
veterán

de hát akkor a srácok miért mondják,hogy ennek szar a hűtése?? :F

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3969) Goblin12 válasza Casanova* (#3968) üzenetére


Goblin12
őstag

Mert gondolom 70 fokon olyan, mint egy túrbina, és ott még tuti nicns benne OC meg ilyesmi, és ha kicsit melegebb lesz ( akármi miatt ) jön a throttling bácsi, és leveszi a francba a clockokat és mehet a gép resi ha újra 100%-on szeretné használni.

(#3970) Casanova* válasza Goblin12 (#3969) üzenetére


Casanova*
veterán

értem! :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3971) Muerte válasza noco79 (#3967) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nagyon jók azok a hőfokok :K Milyen proci/vga van benne?

(#3972) phg válasza Goblin12 (#3969) üzenetére


phg
csendes tag

Nálam még egy sem melegedett túl , és a "turbinának" is teljesen rendben van a hangja ,igaz hangosabb mint versenytársai de teszi a dolgát, no meg volt és van is nálam olyan ami oc-s. Throttling-al én még nem találkoztam pedig szép számban voltak és vannak nálam XY-ok (a gyártót már ki se írom mert csak fikázás van :DDD ) [link] [link] [link] Ilyesmikkel szopókázok mostanában. Ami problémám volt velük az bios-eredetű , de ott is csak körbe kellet járni kicsit a témát

(#3973) NTonee válasza Muerte (#3971) üzenetére


NTonee
veterán

ha alap gép, akkor 4700/4710 és 880m

(#3974) kreten67 válasza phg (#3972) üzenetére


kreten67
senior tag

"A gyártót már ki se írom" -- dehogynem a Micro-Star alaplapok az MSI-ben vannak (link).

(#3975) noco79 válasza Muerte (#3971) üzenetére


noco79
tag

amit NTonee is irt - 4710 és gtx880......komolyabb tesztprogramot még nem futtatam rajta,de nekem nem a "számok" a lényeg

Goblin12 : ha külön bekapcsolom a turbot a ventihez (amit nem szoktam)akkor valóban süvitő hangja de alapból nem hangos.......én a mai müszaki cikkekben már nem látok több éves hibamentes müködést,sorolni tudnám......

[ Szerkesztve ]

(#3976) Muerte válasza noco79 (#3975) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hát ha a 880-at 80°C alatt tartja full load akkor az példa értékű :K

[ Szerkesztve ]

(#3977) Casanova* válasza Muerte (#3976) üzenetére


Casanova*
veterán

ha bekapcsolja a turbót a ventihez,akkor van az 65 fok is. gondolom ő maga pasztázta a gépet,azért ilyen hűvös. lehet csak gyárilag pasztázva melegszik annyira... ezért szidták,hogy szar a hűtése...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3978) KillHates válasza Muerte (#3976) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mondjuk akkor "tanga bugyi üzemmódba" kapcsol a ventilátora. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3979) Muerte válasza KillHates (#3978) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Raketa porszívó feeling? :DDD

...Köszönöm neked is a tippeket és segítséget a gépemmel kapcsolatban :R Tamás segített rövidre zártuk a bekapcs.vezetéket és elindult :K a vezérlőpanelja füstölt le :DDD

(#3980) Ursache válasza KillHates (#3978) üzenetére


Ursache
senior tag

Az milyen? :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3981) Casanova* válasza Ursache (#3980) üzenetére


Casanova*
veterán

lekapja az újjad :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3982) Ursache válasza Casanova* (#3981) üzenetére


Ursache
senior tag

Az a tanga és a láncfűrész esete :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3983) alces


alces
tag

Hali!
Rég mozgolódtam már errefelé, de mostanában ismét gondolkodom pénzmag elszórásán.... Főleg mióta láttam 1 GT70-et mit tud. Én is meglepődtem: Witcher 2, minden ultrán +szűrők: GPU max. 72 fok, ha ment a cooling boost , akkor még hűsebb...Igaz akkor már hallható a venti.
Nekem: Lenovo y570, i3, gt555m. Kifogástalanul működik, évi 1× karbantartás, tisztítás. Szívem szakad meg, de nem tudok mit tenni a fogyasztói társadalom nyomása ellen :U
4 éve könnyebb volt a választás, most sokat olvasgatva igen nehéz a helyzet. Max 400k a keret, de a tapasztalatokat olvasva, lehet hogy marad Lenke néni velem....

(#3984) Casanova* válasza alces (#3983) üzenetére


Casanova*
veterán

helyedben az MSI GT70 dominator Pro-t megnézném. 400k alatt vannak.[link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3985) Mikulásbá válasza alces (#3983) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

ASUS G750JZ

450 ezerért már van alap G751JY-ez érné meg jobban.

(#3986) alces


alces
tag

Na éppen ez az!! A nyugalmam megzavarása nélkül szeretném majd használni az új szépséget, de itt mindegyikről lehet olvasni hideget-meleget... :DD

(#3987) Mikulásbá válasza alces (#3986) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez mindennel így van.......nem lesz nyugalmad. :U
Ár-értékben az újabb gép a javasolt,a jövőre tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#3988) Casanova* válasza alces (#3986) üzenetére


Casanova*
veterán

mindkettő nagyon jó masina. msi-t lehet upgradelni,az asus-t nem. lehet választani. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3989) conqver válasza alces (#3983) üzenetére


conqver
aktív tag

Néz szét HW aprón, vannak fönt most fasza gépek :K :R

Shadow&Dust.....

(#3990) Mikulásbá válasza conqver (#3989) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Méghozzá milyen sok!Invázió! :Y

[ Szerkesztve ]

(#3991) conqver válasza Mikulásbá (#3990) üzenetére


conqver
aktív tag

300K egy garanciás 750JH-ért igencsak jó árnak mondható annak aki megengedheti magának!

Shadow&Dust.....

(#3992) Mikulásbá válasza conqver (#3991) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

350 ezerért JZ

(#3993) KillHates válasza Ursache (#3982) üzenetére


KillHates
nagyúr

Meg az MSI GT ventije!
És az milyen?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3994) Ursache válasza KillHates (#3993) üzenetére


Ursache
senior tag

Egy ovatlan mozdulat es ket ujjad megy a picsaba :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3995) Casanova* válasza Ursache (#3994) üzenetére


Casanova*
veterán

vagy az egész kezed megy a picsába :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3996) Muerte


Muerte
Topikgazda

Mivan? hol-hol??? :DDD

(#3997) KillHates válasza Ursache (#3994) üzenetére


KillHates
nagyúr

OTT A PONT! :D :D :D:Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3998) alces


alces
tag

Na látom elgurult a medicina... Akkor nekem olcsót és jót!!!! ;]

(#3999) Mikulásbá válasza alces (#3998) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Már kaptál ajánlatokat,neked kell dönteni-más nem nagyon van ebben a kategóriában.Én a G750JZ-t ajánlom 400K-ig,de ha meg tudod toldani,jobb lenne a mostani favorit 445K-ért a G751JY.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.