Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#93001) prokxy válasza Ubul86 (#92998) üzenetére


prokxy
veterán

Jogos, bocsi, lehet használt persze, de magyar, gyártói gari az kell fixen.
Erre gondoltam így hirtelen: Omen

szerk: ha már Omen, vélemény róla? Vagy inkább keressek más márkát? :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#93002) Csupati válasza RM007 (#92987) üzenetére


Csupati
senior tag

Amikor kijött a CP2077 , akkor toltam még a teljesen bugos verziót, akkor végig toltam azóta ott pihen a steam accon.
#92991 Killhates
Nálam a 1060 on 4k max grafika melett nem akad a Genshin :))

(#93003) laposonly11 válasza prokxy (#93001) üzenetére


laposonly11
senior tag

Az Omen az csak a széria neve, a HP a minőségről híres, szóval ilyen jó áron, új gépet, nem igen kapsz. A helyedben megvenném: [link]

Ordo est anima rerum.

(#93004) laposonly11 válasza Csupati (#93002) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nálam sem akad az Angry birds 8K max grafika mellett, Intel Xe 80 iGPU-s irodai laptopon... :U

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#93005) laposonly11


laposonly11
senior tag

Na erről beszéltem: [link]
Cyberpunk 1080p ben low-mid kevert beállítások mellett 60-75 fps! :Y
Emlékeztetem az elvtársakat, a 780m az új AMD procikba(Ryzen 9 7940s, Ryzen 7 7840s) integrált iGPU!
Egy új géming éra jön el, amikor egy kicsi, vékony, könnyű, ultrabookon is tudsz rendesen játszani, 1080p ben 60 fps felett. Mit tudhat az iGPU 720p ben? :U

Ordo est anima rerum.

(#93006) cyberkind válasza laposonly11 (#93005) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, pont ilyen irányba megy az asztali cucc is. :DD

Paranormal Cocktivity

(#93007) KillHates válasza RM007 (#92994) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egyértelmű, hogy ez van. És nem csak a hardverek befolyásolják azt, hogy mennyire stabilan fut, hanem a kismillió szirszarok is amiket nagy előszretettel telepítenek a júzerek, legyenek azok a gépekhez adott gyári buzerálóprogramok, vagy éppen a feltelepített hardver-szoftver ellenörző szoftverek, vírusírtók. Nekem is tud stabilitási gondot okozni egy-egy monitorozó szoftver; pl. az aferburner és az AWCC egyes aspektusokban nem jó barátok; talán ugyazt a szenzort próbálják kiolvasni és ugyanarra a memória címre címezni... Ezért is jó a Clevo mert az végeredményben egy asztali gép és semmi szoftveres abúzus nem szükséges a hardvereinek a teljes kapacítású működéséhez. Csak ne lennének olyan nagy batár dögök...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#93008) KillHates válasza prokxy (#93001) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ennyi pénzért nem rossz vétel! Szvsz. És ha fennakadás van a gyári garanciáztatással, akkor a LigetComp korrektül segít intézni :K

A hűtése nem egy világbajnok:

Legfeljebb visszaveszed a procit játékoknál, amikor a GPU is befűtene a CPU mellett.
Én is vagy-vagy alapon használom a gépem, mert az elmebeteg Dell-esek elenegedik az i9-et 180W-ig, a hűtés meg tudhat összeségében 200-220W körül :W

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#93009) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Bill. és kijelző közé tudtok "elválasztó" lapot/anyagot? (nem tudom mi a neve)
Kellene a Clevo laposomhoz (17.3") :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#93010) RM007 válasza MaxxDamage (#93009) üzenetére


RM007
addikt

[link] Azt a szép rózsaszínt választanám. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93011) nggabi válasza KillHates (#93008) üzenetére


nggabi
nagyúr

most nézem a 16IRX8 i7 13700HX proci max turbo 157W + 4060 140W. azon is le fog főni a kávé :D

de legalább a 300w-os tápot így nem tudják elb.ziskodni ;] ellenben a műanyag alsó rész hát meglássuk, remélem nem lesz nagyon gagyesz.

"szenyor dzsíííí"

(#93012) MaxxDamage válasza RM007 (#93010) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem szilikonra gondoltam, hanem valami ruha szerűre, de azért köszi! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#93013) KillHates válasza MaxxDamage (#93009) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem van hozzávaló gyári szilikon.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#93014) Bluesummers válasza nggabi (#93011) üzenetére


Bluesummers
őstag

adjak Neked egy ingyen 300W-os tápot? ;]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#93015) KillHates


KillHates
nagyúr

Na... Aloy is megb√zzant: [link] :O :O :O
Pedig én naívan azt hittem, hogy majd Erend-el összemelegednek a végére. :B

Ennek apropójára egy klasszikust idéznék:
"aki a mai világban nem meleg, az egy rohadt köcsög!"
Ennyi, kérem szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#93016) cyberkind válasza KillHates (#93015) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD király, most már nemcsak a Naughty Kolbász erőlteti ezt a cuccot.

Paranormal Cocktivity

(#93017) KillHates válasza cyberkind (#93016) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahogy idéztem... Nem akarnak rohadékok lenni.
De úgyis megérett már a fehér ember a pusztulásra, beltenyészes korcsok lettünk...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#93018) mihione válasza MaxxDamage (#93012) üzenetére


mihione
őstag

Jó hogy szóbahoztad egy ilyet nekem is kell rendelnem,bár ez csak 16"-ig írja [link]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#93019) Ubul86 válasza KillHates (#93015) üzenetére


Ubul86
őstag

fasza...épp tolom a 2. részt, még eléggé eleje, de láttam már hasonló teóriákat a trailer miatt is, és akkor úgy néz ki bejött

(#93020) nggabi válasza Bluesummers (#93014) üzenetére


nggabi
nagyúr

Má nem kell köszi :P

"szenyor dzsíííí"

(#93021) cyberkind válasza Ubul86 (#93019) üzenetére


cyberkind
félisten

Muszáj edukálni a népet.

Paranormal Cocktivity

(#93022) Csupati válasza KillHates (#93015) üzenetére


Csupati
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#93023) Csupati válasza KillHates (#93015) üzenetére


Csupati
senior tag

Mass Effect trilogai? Ott is lehetett mindekivel d@gni.

Megjött az RTX hűtő A 751DM2/TM hez, kár hogy feleslegesen .

(#93024) cyberkind válasza Csupati (#93023) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a játékos akarta, illetve az bőven ezelőtt volt, amikor ez a terep még igencsak ingoványos volt, akkoriban még a Dízni se kezdte az edukálást a szaros adaptációjukkal.

Paranormal Cocktivity

(#93025) consono válasza KillHates (#93015) üzenetére


consono
nagyúr

Annyira ez nem meglepő, meg volt neki ágyazva a két játékban... De amúgy meg választható a dolog, szóval.... ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#93026) laposonly11 válasza KillHates (#93017) üzenetére


laposonly11
senior tag

Senkinek sem kell "pusztulnia", de azért majd jönnek az Orosz és Kínai tankok, azok majd "rendet" tesznek nyugaton...

Ilyet már látott valaki, ultra vékony réz lemezekkel bevonja a fickó az egész hűtőblokkot, lehet veszek is egy készletnyit és ráaplikálom a Lenovora :Y : [link]

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#93027) cyberkind válasza laposonly11 (#93026) üzenetére


cyberkind
félisten

A jobb hőátadás miatt logikusnak tűnik, de mennyit ér ez ténylegesen.

Paranormal Cocktivity

(#93028) Csupati válasza laposonly11 (#93026) üzenetére


Csupati
senior tag

A kínaiaktól nagyobb esélyt latok egy újabb vírusra mintsem tankot küldjenek.

(#93029) Bedepi válasza laposonly11 (#93005) üzenetére


Bedepi
tag

Intelék ehhez képest jelenleg sehol nincsenek. Ha jó áron adják majd őket, ez nagy löketet adhat az amd-nek. Főleg ekinek annyira nem érzékeny a szeme a grafikai dolgokra, és csak koca gémer. Mindenesetre ezek elég impozáns eredmények.

(#93030) laposonly11 válasza Csupati (#93028) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igazad van, nem csak fegyverrel lehet harcolni:
Azért Kína világosan elmondta, és folyamatosan mondogatja, hogy pl. Tajvan az övék, ill. hogy pl. Szibéria ősi Kínai föld, meg mondjuk a Japánokat sem kedvelik, szóval lesznek Tankok is. :F

Ordo est anima rerum.

(#93031) RM007 válasza Csupati (#93028) üzenetére


RM007
addikt

Vegyes a meglátás. :R Én inkább tartok attól hogy mire megint lesz anyagim addigra megtiltják a kínai piacról való vásárlást a nyugati javára (mert erre megy most minden) és nem fogom tudni megvenni azt amit akarok. :K
Már most ki sem dobja nekem csak a p775 heatsink fajtát.

#93030 laposonly11:
Ez nem ilyen egyszerű! :( El vagy tévedve, pont fordítva van minden ahogy gondolod. :R

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93032) Csupati válasza RM007 (#93031) üzenetére


Csupati
senior tag

Most jött meg, vadi uj , gondosan becsomagolták.
[kép] [kép] [kép] [kép]

(#93033) RM007 válasza Csupati (#93032) üzenetére


RM007
addikt

:K :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93034) echterion válasza KillHates (#93015) üzenetére


echterion
nagyúr

Globális felmelegedés van, kérem szépen. :DDD
Már majdnem töröltem a wishlist-emről, de aztán megláttam, hogy van választás, szóval amíg ez megvan, addig nincs ezzel nagy gond. Csak legyen ilyen választás Errend-nél is és akkor korrekt a dolog. Ha nem, nos...ezt mindenki eldönti.
Amúgy Odyssey-ben én fűvel-fával összefeküdtem Kassandra-val, mindegy volt, hogy fiú vagy lány, ókori ribit csináltam belőle. :DD Szóval felőlem akár leszbi is lehet, csak legyen lehetőség hetero-nak is lenni.

**********

(#93035) RM007 válasza echterion (#93034) üzenetére


RM007
addikt

Meg fekete Kleopátra. :U Persze csak tudjuk miért vannak ezek, milyen célból és már nagyon nem tetszene. :N :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93036) Frozen válasza RM007 (#92964) üzenetére


Frozen
őstag

Nekem tipikusan csak egy játék frissitésnél akad meg és ez a fortnite.
Az apex et vagy a codot mikor frissitem nem tapasztalok semmit.
De mint mondtam én tisztába vagyok vele ,hogy alapjáraton ez egy régi és gyenge m2 es amit a géphez adtak. . [link] . Lehetne cseréni ,de semmi kedvem erre költeni. nem azért mert nem futja rá hanem mert van időm és ki tudom várni a frissitést nem sietek vele sehova. Csak annyit mondtam ez miatt érezhető a gép akadás. A lemezműveletet a memoria nővelésével nem lehet kiváltani. (szóval,hogy értsd az alap windows nem kéri be a 16 Gb ot és ha jön egy 500MB frissítés és csak ez megy akkor is érezhető már a cromnak kicsit akad és hiába is lenne 64 Gb ugyan ugy nem érne semmit.


#92973RM007
Szerintem az nvidia részéről azért van kevesebb memoria mivel az X es modulokat használják amik egy picit gyorsabb tempora képesek. Szerintem a közelgő 5 ös széria jövőre már a ddr7 el fog kecsegtetni és valószínűleg ezen már sokkal több memoria érhető majd el.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#93037) Aljasvip válasza echterion (#93034) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Öröm hallani, hogy legalább a női karakterrel jó volt.
Én Alexios-szal toltam az Odyssey-t és rendesen felcseszett, hogy szinte csak férfiakat lehet románcolni, az az egy szem vénasszonyon és a vadász szektás csajon kívül.
Nekem így nem sikerült a karakter szerepébe élni magam :DDD

(#93038) RM007 válasza Frozen (#93036) üzenetére


RM007
addikt

Azt gondolom ha jól vannak belőve az arányok meg jól van megírva valami akkor nem lenne szabad megakadnia a folyamatosságnak megtörnie. Elfogy a ram akkor megáll mint láttuk egyeseknél a TLoU-ban és malmozik, persze mert nincs készen programírásilag is egy ok. Lehet akármi van, attól még fog töltögetni a végtelen rammomba az ssd-ről mikor hogy a kérdés mennyit és hogyan, remélhetőleg okosan hogy közben ne akadjanak meg a folyamatok....nem az én szakmám, de utána tudok gondolni hogy nem szeretném. Én csupán minimalizálni szeretném annak esélyét hogy ilyen folyamatok elszenvedője ne lehessek olyan laptopnál ami nagyon hozzám nőtt bizonyos szempontok miatt és sokáig szeretném aktívan használni. Ha telik jó drága VGA-ra akkor teljen sok ramra is. És tudom ha nagyon átlag alatti sebességű ramokat használok is az nem lehet oka futtatásbeli rendellenességnek, több év alatti tapasztalat, csak valamivel lassabb végeredmény lesz ahhoz képest aki gyorsabb ramokat használ, de ami meg egyáltalán nem kell zavarjon úgy sem tudom meg mennyire.
Annak ellenére hogy a mostani VGA-hoz főleg FHD-ban használva kevés statisztikailag a procim még be fogok vállalni egy gyorsabbat abban bízva hogy bizonyos paraméterei mentén lehet még profitálni ezzel az öreg vassal, meg kalandvágyból, csak tudjam majd megfizetni. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93039) Frozen válasza RM007 (#93038) üzenetére


Frozen
őstag

értem ,de szimplán teljesen felesleges ablakon kidobot pénz több memoriát bepumpálni a gépbe mint amit reálisan használsz. Attól hogy 64 van benne vagy valaki ennyit rak bele közel sem bíztos hogy bármiben is segít. Én mint mondtam soha nem használtam még ki a 16 gigábam a 32 meg szerintem tényleg mindenen felül is bőven elég. Ez felett pénzkidobás és mint mondtam előbb vagy utobb a következő lépcsőnél akad meg a dolog alaplap, hálozat, proci ,gpu bárhol. És ez igaz a cl ciklus csökkentésre és a Mhz növelésre ezek nagyon keveset dobnak pluszban szóval a gyári 3200Mhz sok esetben mindenre is elég szintén ha valakinek kevés a 16 érdemes 32 re tolni de ez felett kár rá költeni, mint ahogy a gyorsabb mint 3200Mhz re és a jobb időzítésre is,mert nem hoznak annyit ,hogy megérje.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#93040) Ubul86


Ubul86
őstag

Ez mondjuk erősebben bespoilerezte Aloyt az új DLC-ben

(#93041) RM007 válasza Frozen (#93039) üzenetére


RM007
addikt

A 32GB már most minimum(a fenti 3050Ti-s videóban is az van) meg, mert az összes játék címet listázom nem csak 1 games miatt vásárolok, mint divat mostanság! Jövőre meg két év múlva nem tudod mi lesz...itt ez a gazdasági válság is na.... Nem értesz. Én nem az apróra dolgozom, nálam az idő máshogy dolgozik és bőven beérem 60 és alatta fps-el is ha úgy hozza, az pedig már most adott sok évre. Amim van fullig tuningolom és használom amíg tudom megelégedéssel főleg ha nincs más alternatíva amit el tudok fogadni. Ahogy látom nincs pont ezért megér bármennyit még beleölnöm ebbe a gépbe, ha van mit. Mondhatni meg volt, most használjuk.
Ha akarod 3DMark bechmarkban megküzdhetünk, és ha megversz majd jobban átgondolom szerinted mi lenne a jobb nekem. :D Jó hogy tavaly nem vettem meg az elsőnek kinézett 3070-el felszerelt MSI féle laptopot mert most a falba üthetném a fejemet mekkora mellélépés lett volna a jelen helyzetben nem azért mert BGA (persze azért is) hanem mert annyira sikerült elavulnia időközben, ami meg nálam közel sem érvényesül úgy mint hinnéd. Bizony tudatos vásárló vagyok, nincs az hogy megjön, visszaküldöm, valami miatt megunom, mindig átgondolom és végigviszem amibe belelépek.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93042) Gyarmati_ válasza laposonly11 (#92995) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Én már régen megutáltam azt. Amikor vettem hivatalos forrásból játékot, origin fiók, játék telepít, aztán kb minden nap amikor játszani akartam azzal kezdte hogy origin frissít. Utálatos dolog, mert ki kellett várni. Mindegy azóta a játék része a wot-ra korlátozódik.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#93043) Frozen válasza RM007 (#93041) üzenetére


Frozen
őstag

"Ha akarod 3DMark bechmarkban megküzdhetünk, és ha megversz majd jobban átgondolom szerinted mi lenne a jobb nekem,,

Biztos vagyok benne több pontszámod lenne-> a különbség csak az,hogy én elköltöttem 1500 eurot a gépre te meg sokkal többet. És amennyivel előrébb végeznél abból közel sem bíztos,hogy megérné azt a felárat sőt biztosan állíthatom,hogy nem. Én 2 év után is megkapnám érte az 1000-1200 euromat . Kérdés a te laptopod vajon mennyit vesztett az árából 2 év alatt? Mert minnél többért vásárol valaki elektronikai terméket annál nagyobb a bukás rajta.

"Jó hogy tavaly nem vettem meg az elsőnek kinézett 3070-el felszerelt MSI féle laptopot mert most a falba üthetném a fejemet mekkora mellélépés lett volna a jelen helyzetben nem azért mert BGA (persze azért is) hanem mert annyira sikerült elavulnia időközben , ami meg nálam közel sem érvényesül úgy mint hinnéd,,

2 évente jelennek meg újabb generácios videokártyák, szerintem azért a 3070 est kár annyira temetni már most.Miért nem érvényesül nálad az elavulás? Már az a 9. generácios proci is elég öreg 13. generációnál jár a világ ipc ben annyit fejlődőtt már a proci,hogy azt a 9. generáciot legalább 6-7 Ghz en kellene pörgetni 120 fokon ,hogy hozza azt a szintet amit most egy laptop proci 4 ghz-en 60 fokon körül. A fogyasztásról nem is beszélve,és arról sem hogy semilyen új szabványt nem támogat ez igaz az újabb ssdkre vagy ép csatlakozokra.Az hogy kinek milyen gépre van igénye mindenki maga dönti el és saját magának kell éreznie mi a legjobb neki. Amire itt páran hivatkoznak az érzés a gép simogatás a nagy minöségi dolog. Az ővé szinte mindig csendben van meg sem szuszan mert zavarja még egy finom szellő is ,de közben minden rekordot és minden grafikát maxra tol a jákok alatt.

Szerintem sokan kicsit elvannak eresztve maguktól nyugodtan néz meg bármilyen gépnek a hivatalos oldalon az adatlapokat le van írva mekkora zajjal jár melyik gép. Ahol van kraft ott van hűtés is ez már többször le lett írva. Az hogy ki hogy állítja be a venti profilt ez is mellékes ,mert vannak rá appok és sok esetben a biosban is van rá állítási lehetőség. Az pedig hogy melyik gép nem avul el, olyan nem lesz. Sőt szerintem amilyen gépet te szeretnél olyan meg már végképp nem is lesz a piacon ,mert nem erre van igény.
A teljesítménnyel és az elavulással pedig nem tudod tartani a lépést akkor sem ha egy ház árát beleköltöd,mert az új cuccok mindig gyorsabbak lesznek. És azért durva ,hogy egy 2 éve megjelent gépet már elavultnak hívsz ,de a sajátod pl ami több éves és több generáció lemaradásban van azt mégse :W :))
"Tudatos" vásárló egyébként ugy vásárol,hogy vesz valamit és olyan ideig használja amikor tulajdonképpen nem bukik rajta semmit szinte eladja és megveszi a legujabbat. Így tulajdonkkéépen folyamatosan a legújabb eszköz lehet a birtokában minimális anyagi károk révén.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#93044) MaxxDamage válasza KillHates (#93013) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Csak arra kell, hogy a kijelző ne porosodjon.
Állandó jelleggel le van hajtva és a bill. gombok rajzolata látszik a kijelzőn. :D
Milyen az a "gyári" ? :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#93045) MaxxDamage válasza mihione (#93018) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az is jó fajta lehet, mert ilyen antisztatis ruha anyagból lehet, vagy tévedek?
Szilikonnal az a baj, hogy nem engedi át a hőt és az nem túl egészséges...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#93046) RM007 válasza Frozen (#93043) üzenetére


RM007
addikt

Nagy tévedésben vagy, csak a laptopra igen keveset költöttem, nálad sokkal, ami most jelen van mellé, vele ahogy tetszik értelmezd helyezhető, amúgy magánügy nálam hol a hangsúly, mit tartok meg és mitől válok/váltam/cseréltem mint proci, ram, vga időközben. stb...ház ára? Nem minősítem. Most komolyan össze kellene számolnom a jelenlegim mennyibe fáj +- után hogy megnyugodj?

Én itt ezt befejezettnek tekintem! :R
Mi vagy te elszámoltató biztos? :DDD Most innentől léci valaki mást szórakoztass az érveiddel hogyan kellene. És jó seftelgetést én abból kimaradnék nem az én világom.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93047) Medocsabi válasza MaxxDamage (#93045) üzenetére


Medocsabi
addikt

De a billentyűzet felől a kijelző felé csukott állapotban nincs hő elvezetés, amit akadályozna a szilikon. Az már rég rossz (szerintem) , ha a kijelző annyi hőt vesz át,ami már számítana.

(#93048) RM007


RM007
addikt

Azért még egy post. Meguntam a tehetetlenséget.

A virágbolti az bezzeg megy.

Mentések a helyükön, minden maxon, mint sugárkövetés, dlss quality. Ram foglalás itt is magáért beszél. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#93049) MaxxDamage válasza Medocsabi (#93047) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor csak a por :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#93050) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Létezik olyan fan control program,amiben a ventik beállításait makro (vagy bármilyen) gombokhoz lehet rendelni? A Xiaomi gépen van dedikált turbo hűtés gomb,rendben teszi a dolgát, 80 fok alatt marad minden. Viszont a gép egyébként automatán simán engedi 85-90 fokig melegedni a cpu/gpu párost. Igaz,itt meg tartja a turbo órajeleket,de minek izzon, ha nem muszáj, szeretnék több venti profilt makarózni, mondjuk 50%-os, és 75%-os venti teljesítményt a 100% mellé.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.