Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5001) KillHates


KillHates
nagyúr

Hát ennyit az M17 R2 bővíthetőségéről :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5002) Pocok256


Pocok256
veterán

Erről a notiról valaki tud valami infot ? XMG C405 Valami ilyesmi árban 500k alatt és minél kisebb méretben 14 és vékony kialakításban keresnék 970m vagy 980m el szerelt notit ami nem villanybojler :D Tudom ilyen nem létezik, de ez a gép tesztek alapján mégis képes a csodára :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5003) KillHates válasza Pocok256 (#5002) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem felejtsd el 3-4 cm-es vastagság (vékonyság) alatt a 256 bites GPU-kat...
A GTX970M is cinkes szerintem ebben a kuckóban! A GTX965M szerintem vállalható:

A hűtéséről ennyit találni a neten, ami ígéretesen néz ki (már amennyi látszik belőle):

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5004) Pocok256 válasza KillHates (#5003) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen én is ennyit találtam gyors kutatás után. Viszont normális keretek között nagyon ritka mikor mind a 4 mag maxon megy egy intelnél. Márpedig itt ő a fő hőforrás. Maga a GPU t ahogy láttam szépen letudja hűteni a venti. Igazából csak álmodok nem szeretnék asztalit venni a mostani notim mellé, viszont nehezebb böhömebb notit sem szeretnék hordani annál mint ami most van. Viszont teljesítmény kellene minimum a 970m szintje :/

Viszont ha ilyen nincs akkor nincs marad egy asztali :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5005) KillHates válasza Pocok256 (#5004) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem, ha van egy elég erős asztali géped, akkor teljesen felesleges venned méregdrágán egy combos subnotebook-ot... Vegyél egy olyan notit amin alapon elkocognak a kedvenc játékaid (ha nem tudsz nélkülük élni) vagy áldozd be az asztalit egy komolyabb laptopba, ami elviszi olyan minőségben a kívánt játékokat ami kielégíti az igényeid.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5006) Pocok256 válasza KillHates (#5005) üzenetére


Pocok256
veterán

Egyelőre egy dell 7537 em van és egy 350k s keretem. E mellé akartam venni egy asztalit játékra vagy lecserélni egy kicsit játékosabb notira. (ebben az esetben 500k s keret lenne). Mondjuk mindenki azt javasolja rendes pc legyen ha játszani akarok, csak hát keresem a csodát :U

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5007) conqver válasza KillHates (#5001) üzenetére


conqver
aktív tag

Szép.....sajnos az ára nem tükrözi ezt az egyszerűséget :(((

Shadow&Dust.....

(#5008) KillHates válasza conqver (#5007) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az AW gépek már jó ideje nem tükrözik az árukkal az "egyszerűségüket" :) :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5009) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Aki netán egy ASUS ROG gamer lapost akar venni,vagy ismerőse,stb. most írtam a hirdetésekbe,rá lehet lesni és hirdetni az igét.

(#5010) KillHates válasza Mikulásbá (#5009) üzenetére


KillHates
nagyúr

Link plíz :R

Jól van :R :W Funkcionális analfabéta poets vagyok; ott az aláírásodban :B

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5011) NTonee válasza KillHates (#5010) üzenetére


NTonee
veterán

aláírásban
egyébként a samu noti, amiről beszéltünk... tényleg volt rajta win gyárilag, csak a tulaj cégénél a rendszergarázda alkotott :U A címkéket meg ők szedték le.

[ Szerkesztve ]

(#5012) noco79 válasza Sugar Snekov (#4995) üzenetére


noco79
tag

üdv

nekem MSI GT70 van -jóval drágább mint amit belinkeltél - most már fél éve és eddig semmi bajom nem volt vele.....három játékkal játszottam rajta max beállitásokkal,70-80 fok közötti cpu-gpuval , akadásmentesen.

ahogy fentebb irták már abban az árban csak használtat fogsz találni ami tartósan birni is fogja.....

(#5013) conqver válasza KillHates (#5008) üzenetére


conqver
aktív tag

Az R4 volt talán az utolsó de AW17 (R5) tulajként mondom, hogy ez is nagyon jó!
De lassan megérett a hirdetésre és a következő gép az MSI GT72 2QE lesz.

Shadow&Dust.....

(#5014) Muerte válasza conqver (#5013) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hegesztett proci az tudod gondolom :) Két opció van: 4710hq amivel limites leszel,vagy 4980hq amit a fullos IPS panellel levőbe tettek.Kérdés emberi áron kapható-e.

(#5015) conqver válasza Muerte (#5014) üzenetére


conqver
aktív tag

Láttam B+ :W 570~ a belépő GTX 980M vga-val.

Shadow&Dust.....

(#5016) Muerte válasza conqver (#5015) üzenetére


Muerte
Topikgazda

És igazából nincs is köztes út csak ez a két lehetőség...nem láttam egyet sem 4860hq-val,bár annyira nem jártam utána csak ránéztem hirtelen itt: [link]

(#5017) conqver válasza Muerte (#5016) üzenetére


conqver
aktív tag

4980 HQ aranyárban van a TOP MSI-ben!
Kiváncsi lennék használ valaki GTX 970M szerelt változatot :F :F

Shadow&Dust.....

(#5018) aclandiae


aclandiae
senior tag

Kettőből lehet választani:

A, Lenovo Y510 - i7 + 755M SLI (én erre szavazok)
B, Asus G55 - i5 + 850M

(#5019) KillHates válasza aclandiae (#5018) üzenetére


KillHates
nagyúr

A: várlak sok szeretettel és vastag pénztárcával majd ha a gari idő lejárt :K
B: biztos G55-öt akartál írni? :U Merthogy az még távolról sem látott GTX850M-et...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5020) Goblin12 válasza conqver (#5017) üzenetére


Goblin12
őstag

Hali,

MSI GT72-2QE

MSI GT80

Hátha egyszerűbb választani. :B

(#5021) Cortez HUN


Cortez HUN
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a témában nálam jártassabbaktól.
Az alábbiak közül, melyik a leginkább ajánlott masina?

A: Erazer
B: Clevo
C: G750
D: G74
E: G75

Hosszútávra tervezek vele, így elsődleges a minőség és a tartósság. A fentiek közül megfelel ennek bármelyik is? Esetleg ezeknél jobb, más alternatíva használtan 300e-ig? Vagy ha úgyis hosszútávra tervezek vele, akkor érdemes tovább gyűjteni, és beruházni egy vadiúj G751-be?

Előre is köszi!

(#5022) Sugar Snekov válasza noco79 (#5012) üzenetére


Sugar Snekov
csendes tag

Köszi a választ!

200e-ért az a gép megéri szerinted, mert ahogy látom az egy cég, tehát elvileg új gondolom a portéka?

:R

(#5023) rendzso


rendzso
tag

Üdv Urak!

Ismét ide találtam. Az Asus G56JR hűtéséről és anyaghasználatáról mi a véleményetek? Az alábbi felszereltségben:

Asus ROG G56JR-CN199H
Akkumulátor: Lithium ion 5200mAh 56Wh, Kijelző: 15.6 " FHD 1920x1080. IPS LG D0323 panel. Processzor: Intel Core i7-4700HQ 2.4 GHz-3,4GHz turbo 4mag 8szál.
Memória: 8GB 2x4GB DDR3, Merevlemez: 750 GB 7200RMP
Videókártya: NVIDIA GTX 760M 2 GB GDDR5, Windows 8.1 Pro Biosba égetett serial. Matrica a gép alján.

Teljesítménye a gtx760m-nek mennyire van rendben?
Illetve ez mennyit érne meg? Jelenleg 200e-ért van hirdetve.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5024) Muerte válasza rendzso (#5023) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Attól függ mik az elvárásaid teljesítmény szintjén.A 760M az FHD-ra felejtős lesz szinte minden komolyabb játékban,bár ha nem zavarja a szemed a 20-30 FPS akkor neked megfelelhet ettől függetlenül.A lap aljára görgetve láthatod a játékteszteket: GTX 760M Anyaghasználatról,hűtésről nekem nincs infóm,majd az Asus tulajok segítenek reméljük :)

(#5025) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Sziasztok

Vásárlás előtt állok, és ezt a típust néztem ki magamnak: MSI GX703CC-289XHU
Az ár pont az, ameddig elmennék, többet nem szeretnék erre áldozni (mert kettőt vennék).
A tulajdonságai alapján mennyire boldogulhat a játékokkal? Főként WOT.

Köszi

Na!!!

(#5026) Muerte válasza Hafy75 (#5025) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szia!

Milyen vga/proci társul hozzá?

(#5027) Hafy75 válasza Muerte (#5026) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Szia

Radeon R9 M290X
A10-5750M

Na!!!

(#5028) Muerte válasza Hafy75 (#5027) üzenetére


Muerte
Topikgazda

A vga rendben lenne bár az AMD driverei bőven bugosak általában,mobil vonalon is...Viszont a legnagyobb gond az a proci :( tíz fillért sem ér...játékokra abszolút alkalmatlan,full procilimited lenne mindenhol,a wot-ban kiváltképp ami a mai napig 1-2 magot használ csak.Egy I7 vagy talán már egy izmosabb i5-tel is alkalmas lenne játékokra,de így ebben a formában ha megveszed,kidobott pénz az ablakon.Nem is értem hogy gondolta a gyártó hogy ezt a két hardvert összepárosítsa egy gamernek szánt laptopba :W

(#5029) Hafy75 válasza Muerte (#5028) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Értem, köszi

Akkor ebben az árban mi lenne a jobb választás szerinted? Milyen típus? Annyira nem vágom ezt a témát, asztaliról váltanék.. :)

Na!!!

(#5030) alces válasza Hafy75 (#5029) üzenetére


alces
tag

Erősen procilimites a konfig.
http://techkalauz.hu/laptop/tesztek/msi-gx60-teszt-219

Itt egy teszt a 15,6 colos változatról, a hardver ugyanaz, talán a hőmérsékleti adatok, melyek változhatnak.

Egyáltalán nem ajánlott...

(#5031) Dreadloord válasza Hafy75 (#5025) üzenetére


Dreadloord
senior tag

WoT-ra ne vegyél AMD procit, mert nagyjából 1 magot képes használni a wot, és olyan proc limited lesz, mint a huzat.

Wotra minimum i5, és nem U-s proci, ha komolyan gondolod. Nekem van 14K csatám, és kék statom, szóval konyítok kicsit hozzá:)

(#5032) Muerte válasza Hafy75 (#5029) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem tudom mennyi az ára,gondolom olyan 300k környéke :U Illetve új kell mindenképpen?

(#5033) Hafy75 válasza Muerte (#5032) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Igen, 300 az ára, és mindenképp új lenne.

Na!!!

(#5034) Muerte válasza Hafy75 (#5033) üzenetére


Muerte
Topikgazda

A szokásos téma és a válasz is rá az hogy 300k-ért ÚJ! gamer lapos nem igazán van,de azért 15,6"-ban már van remény.Clevo/Sager/Schenker ,én ezek közül választanák ez mind ugyanaz a laptop csak utóbbi kettő a Clevo leányvállalata.Itthon nem tudom hogy van-e disztribútor,illetve a gari is kérdéses,de itt pl. szét tudsz nézni mik vannak:[link]

(#5035) KillHates válasza Hafy75 (#5033) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy a lényeg; minél vastagabb legyen a gép!!!
Kivitelre nem lett volna rossz választás az MSI, de a hardver gyalázat benne...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5036) KillHates válasza Muerte (#5028) üzenetére


KillHates
nagyúr

:K Egy régi BGA-zós mondás szerint; :K
OLYAN LAPTOPOT NEM VESZÜNK AMI PIROS MATRICA VAN!!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5037) Mikulásbá válasza KillHates (#5036) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jaja.Vigye az enyémet,azzal biztos jól fog járni. :U

(#5038) KillHates válasza Mikulásbá (#5037) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha odaadod 300-ért akkor én is vevő vagyok rá! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5039) Muerte válasza Mikulásbá (#5037) üzenetére


Muerte
Topikgazda

300k a keret és új kell...ezért is írtam hogy lehet 15,6"-ban kéne keresgélni valami olyat amibe hardver is van,meg jó a hűtése is,ilyen meg csak Clevo-ban létezhet esetleg abban az ársávban.

KillHates: ELIT quad core :Y ezen besírtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5040) Mikulásbá válasza Muerte (#5039) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ja,értem,nem olvastam vissza.

(#5041) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Akit érdekel esetleg,külön is kiírtam a hirdetésekbe a Gladius egeret és a Nomad hátizsákot.

(#5042) Muerte válasza Mikulásbá (#5041) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Sajnálom hogy el kell adnod,gondolom "nyomós" okod van rá és nem azért mert nem szeretted a vasat :(((

(#5043) Muerte


Muerte
Topikgazda

Óh, de szeretnék egyszer egy ilyet...



...úgy istenigazából lef.sni! ;]

(#5044) NTonee válasza KillHates (#5036) üzenetére


NTonee
veterán

hallom, ezzel kapcsolatban újabb értékes tapasztalatot szereztél :(

(#5045) KillHates válasza Muerte (#5043) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem csak idő kérdése... :D De most mi a baj vele?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5046) KillHates válasza NTonee (#5044) üzenetére


KillHates
nagyúr

és újabbat, és újabbat, és újabbat.... Már külön profil van a BGA-zó gépben ezekre a hulladékokra.

De én személy szerint imádom az AMD-t! Belőlük élek! :D Ami a döbbenetes, hogy a FCPGA-s A6, A8 és az A10 is KÉPES MEGDÖGLENI!!! ha valami nem kóser a hűtéssel!
Intelnél utoljára döglött procit Ursache-nél láttam (2940XM) de ő puffadtra overclock-olta így jogosan távozott az örök bitmezőkre :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5047) Muerte válasza KillHates (#5045) üzenetére


Muerte
Topikgazda

"Tettszik" :DDD Rühellek mindent ami BGA :((( Kicsit olvasgattam is már róla,most legtöbben arra panaszkodnak hogy süti az ujjukat a billentyűzet,meg throttlingol a proci mert nyaldossa a 90°C-ot :DDD de akkó mi lesz nyáron? ;] Pedig süvítenek a ventik rendesen ;] AW 17R2 Fan noise: [link], [link] A kijelző se kutya a 25ms válaszidejével+input lag+ha Amplifiert használ akkor még sokkal-sokkal több:[link] Na hát és a lényeg hogy láttam nem is egy barmot aki megvette ezt a szemetet 4000$-ért plusz vett mellé Amplifiert és TITAN X-et :DDD :W

(#5048) Ursache válasza KillHates (#5046) üzenetére


Ursache
senior tag

Na-na-na! Egy pillanatra álljunk csak meg. Tárgyi és emlékezetbeli tévedés is fellépett Önnél:

1, Az egy 2960XM volt.
2, Már eleve így kaptam.

:C

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#5049) KillHates válasza Muerte (#5047) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát odalesz az MXM-es mutyizás...
De nézd majd a dolog jobbik oldalát; emberünknek befosik az M17R2 GPU-ja és akkor nem egy 60-80 ezres MXM-et kell majd cserélni (kis árréssel), hanem egy negyed milliós alaplapot (nagy lóvéval) !!
Shalom gój chavér!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5050) KillHates válasza Ursache (#5048) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké-oké.... De Tőled volt és puffadt! :D :DDD Ezek az információk meg többet nyomnak a latban! :P

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.