Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4401) Ursache válasza KillHates (#4378) üzenetére


Ursache
senior tag

*Franciaágy, de most már le lehet szállni rólam :DDD

Hallottam, tegnap melo volt. Remelem most mar minden a helyere kerult a hutesteren. :K

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#4402) KillHates válasza Ursache (#4401) üzenetére


KillHates
nagyúr

AAhhh.... ez életed végéig hallgatni fogod! :D És akkor a "nagyinál ültünk, amikor egyszer csak..."-ot meg sem említem :DDD

Sajnos elvesztette a szüzességét a szépség; leejtettem az akkut :W :O Levettem lábbal, így legalább nem csak az akku sarka, hanem a rüsztöm is eltört. :B A szívem megszakadt. :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4403) Ursache válasza KillHates (#4402) üzenetére


Ursache
senior tag

De legalább már értelmes dolog van az aláírásodban :C

NTonee meg nem is mondta, hogy focizni vette a gépet :D Ilyesfajta felhasználás végett ki nem adtam volna a kezemből.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#4404) NTonee válasza Ursache (#4403) üzenetére


NTonee
veterán

én kosarazni akartam, de ilyen korban már keverednek a dolgok a fejében, na. ;] Gondolta, hogy kiscsikó még, leveszi lábbal, de hát... :D
Az asusból is hiányzik vagy 10csavar (bakker ilyen csavarjaim pont nincsenek itthon, kérem vissza!), amit csak most vettem észre, de cserébe lenyúltam tőle egy sound boardot a kupiból (beszédült a táskába). Igaz, nem tudom, hogy milyen gépbe való, de majd csak kiderül, ha kelleni fog. :)

[ Szerkesztve ]

(#4405) Casanova*


Casanova*
veterán

az igazi gamer laptop PlayBox :C

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4406) Angel2014 válasza Casanova* (#4405) üzenetére


Angel2014
addikt

Na ez komoly....

Jó hogy itt vagy írtam ide de nem jött válasz ,ebben nem tudnál segíteni? [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4407) Casanova* válasza Angel2014 (#4406) üzenetére


Casanova*
veterán

válaszoltam amott

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4408) conqver válasza phg (#4400) üzenetére


conqver
aktív tag

Emberi árban lesz, akkor upgrade :DDD
UEFI-t hogyan kell telepíteni :F

Shadow&Dust.....

(#4409) Angel2014 válasza conqver (#4408) üzenetére


Angel2014
addikt

Biosban állítsd be az uefit itt a legacyt állítsd át uefire és hozz létre egy bootolható pendrivot [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4410) phg válasza conqver (#4408) üzenetére


phg
csendes tag

ha gondolod elküldöm a leírást lépésről lépésre mit és milyen sorrendben csináltam :R

(#4411) Mikulásbá válasza phg (#4410) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ide is berakhatod,engem is érdekel.

(#4412) Muerte válasza conqver (#4408) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Még ne ugorj fejest azért egy Clevo kártyába,várjuk ki a végét hátha alapon,bár sok reményt nem fűzök hozzá :(

(#4413) conqver válasza Muerte (#4412) üzenetére


conqver
aktív tag

Van valami hivatalos AW vonalon erről?

phg ; jöhet privátban :R

Shadow&Dust.....

(#4414) Muerte válasza conqver (#4413) üzenetére


Muerte
Topikgazda

A 17-es lapjáról még nem láttam képet addig él a remény,de... már írtam egy két helyre,talán ma lesz válasz.

(#4415) NTonee válasza Muerte (#4414) üzenetére


NTonee
veterán

A legolcsóbb 17esben választható a vga (970m/980m), a többiben alapból a 980m van. Tudnak hülyeségeket kitalálni a gyártók, de szerintem a dell nem gyártatna le két külön alaplapot a vga miatt (legalábbis alienbe nem). Vagy csak megint túl jóhiszemű vagyok.

(#4416) Muerte válasza NTonee (#4415) üzenetére


Muerte
Topikgazda

BGA-s lesz az összes sajnos :(((

(#4417) etern válasza Muerte (#4416) üzenetére


etern
tag

Sziasztok, most olvasom a fejleményeket. Akkor ha jól értem innentől kezdve nem lehet cserélni se a vga-t se a cput a köv alienekbe???? :Y :Y

(#4418) Casanova* válasza etern (#4417) üzenetére


Casanova*
veterán

msi dominator pro-t kell venni. ebbe lehet bővíteni mindent. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4419) Medocsabi válasza Muerte (#4416) üzenetére


Medocsabi
addikt

De ezzel talán az árak is barátságosabbak lesznek nem?mert ha megmarad így is a horror ár,nem tudom kinek ért meg az idegen az asus helyett..vagy marad msi,mint opció...

(#4420) Casanova* válasza Medocsabi (#4419) üzenetére


Casanova*
veterán

az upgrade nagyon jó lehetőség,hát amilyen gyorsan fejlődik a pc. kíváncsi lennék már egy msi dominator pro véleményekre,tapasztalatokra.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4421) Muerte válasza etern (#4417) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Innentől kezdve számomra olyan mint következő AW gépek megszüntek létezni :((( ezek már nem AW-k :( max.csak konzumer dellienvérnek tudnám becézni...

(#4422) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

visszatalálósup

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#4423) kreten67 válasza Muerte (#4421) üzenetére


kreten67
senior tag

Én is felejtősnek ítélem az Alienware és vele együtt a gamer notebook kategóriát,bár még egy ideig elvagyok az M17x-r4 gépemmel,majd ha már elavult lesz veszek egy Playtation 4-est vagy akkor már az 5-öst!

(#4424) Casanova* válasza kreten67 (#4423) üzenetére


Casanova*
veterán

én is elköszönök a pc-től,többet nem fejlesztem az biztos.szívás az egész. ps4-et fogok venni. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4425) SkyS1gn válasza Muerte (#4394) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az sem segített...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4426) DaemonX válasza Casanova* (#4424) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Én már megtettem 7 éve,csak most notebook vásárlására adom a fejemet :D Amúgy a PS4 jó anyag, vegyél bátran :D

[ Szerkesztve ]

(#4427) conqver válasza Muerte (#4416) üzenetére


conqver
aktív tag

A picsába :W ......Idővel MSI vagy Clevo :U

Shadow&Dust.....

(#4428) etern válasza Muerte (#4421) üzenetére


etern
tag

Hát ez az... innentől kezdve nem több mint egy asus vagy msi, ahogy láttam msi is feljött kicsit hűtés szempontjából. Az meg külön poén hogy aki azért vett alient hogy később fejleszthető lesz az is megszívta... Fuck yeeee :D :D

(#4429) Muerte válasza etern (#4428) üzenetére


Muerte
Topikgazda

2014-es szériákig bezárólag lehet upgradelni csak nem lesz dell-es mxm foglalatú kártya...úgy ahogy conqver írta marad a Clevo,MSI vga upgrade mint lehetőség (horror áron :W )

[ Szerkesztve ]

(#4430) etern válasza Muerte (#4429) üzenetére


etern
tag

Hát igen... de ez meg már nem az igazi... én spec ( mint sokan mások) pont ezért döntöttem e mellett, mert upgradelhető saját vonalon. Ez meg már elég kényszermegoldás... de hát ezt dobt a gép.
Monjanak le!!! :(((

(#4431) Kasya válasza Muerte (#4429) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat no comment. A lenyeget vesztette el az AW. Ezek utan mi jon? Kompaktabb meret? :(
Ertem en hogy az Amplifiert akarjak eroltetni. Onmagaban nem is draga, de kenyszermegoldas...raadasul ha mar azt akarom cipelni, egy m-ATX pc-t is tudok cipelni...

(#4432) havast válasza Muerte (#4429) üzenetére


havast
aktív tag

Pedig már izgatottan vártam a Dell 980M-ek árát ....

(#4433) Casanova*


Casanova*
veterán

MSI GT80 Titan SLI :Y

17.3" Gaming Notebook | Gigabyte P37X vajon ez bővíthető-e??

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4434) egyedülülő válasza Kasya (#4431) üzenetére


egyedülülő
őstag

raadasul ha mar azt akarom cipelni, egy m-ATX pc-t is tudok cipelni...

Én pont egy ilyet hordok magammal mostanság. :DD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4436) etern válasza Casanova* (#4433) üzenetére


etern
tag

Hát abba a gigabyteba hogyan tették bele ezt a hardvert????????

(#4437) Mikulásbá válasza egyedülülő (#4434) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Meg hozzá a billentyűzetet,egeret,egérpadot,monitort,fejhallgatót,kamerát,kábeleket..... :F

(#4438) SkyS1gn válasza etern (#4436) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mostanában többször is feltenném nekik ezt a kérdést... elég megnézni az Aorus vonalat ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4439) Mikulásbá válasza etern (#4436) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még a hardver az hagyján.A hűtés!Na az vajon milyen?

(#4440) egyedülülő válasza Mikulásbá (#4437) üzenetére


egyedülülő
őstag

A laposhoz is hordtam az egérpadot, egeret, fejhallgatót. Az, hogy a hátizsákba most bekerült még egy billentyűzet nem különösebb érvágás. A munkahelyemen van monitor, így azt nem kell hordanom magammal.:P
kábelek: 1 HDMI kábel, amit amúgy is vittem mindig, mivel a notebook is felment a monitorra.
kamera nekem fölösleges, sosem használom.

Szóval végeredményben +1 billentyűzet a plusz teher(csak azért hordom mert szeretem, lenne az is melóban), cserébe egy jóval erősebb gépért, bővíthetőségért, asztali alkatrészekért. Nekem megéri.

.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4441) Mikulásbá válasza egyedülülő (#4440) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Amúgy hasonló megoldáson már is agyaltam,mert a melóhelyemen van monitor.
Nem számolgattam,de biztos olcsóbban kijönne-de így egyben egy laptopban egyszerűbb,szebb,nem kell szerelgetni soha,stb. Praktikusabb.Pláne,hogy már meg is van.

(#4442) KillHates válasza Casanova* (#4433) üzenetére


KillHates
nagyúr

Híííí, bázz! Megint hozza a formáját az MSI!!

Titan turbóbúk: 3.000 $
4 db mSATA SSD: 1.000 $
1 TB Samsung HDD fejjel lefelé és a benyomott membrán: prájszlessz!!! :D :DDD

Állítom, hogy a Te notid volt az utolsó (és talán az egyetlen) jó notebook amit sikerült összekalapálniuk! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4444) Angel2014


Angel2014
addikt

Lassan itt fogunk kikötni : [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4445) Kasya válasza SkyS1gn (#4443) üzenetére


Kasya
nagyúr

Te jo eg, ezek a megvalositasok...

(#4446) Casanova* válasza KillHates (#4442) üzenetére


Casanova*
veterán

imádom is nagyon a volt laptopodat. :K szerintem soha nem fogom eladni,semmi baja és majdnem újszerű állapotban van. ez lesz a kis pc-m,új játékokra veszek majd ps4-t. tényleg mennyi idős a laptop? pontosan mikor vetted?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4447) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Azért, ha minden összejön és a gép is vállalható lesz, lehet befizetnék egy ilyen MSI Titan kaliberű notebookra is. Nekem tetszik.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#4448) Plasticbomb válasza egyedülülő (#4434) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem akartam már órákkal ezelőtt írni, hogy ismerek ilyen elvadult figurát...:D (Ma is tornázol vele egyett, ha jól számolom.:D )

Nem rossz eszköz, nagyon csábító, csak nekem ugye van egy kicsi intel allergiám... Csak kicsi, de van.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#4449) Mikulásbá válasza egyedülülő (#4447) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Minden az Anyegin múlik.....

"Da dürfte es kaum verwundern, dass die Preise für die vier verschiedenen Modelle des Gaming-Titanen bei 3.000 Euro beginnen. Das „Einstiegsmodell“ hält sich mit den Superlativen noch etwas zurück. Es verfügt „nur“ über eine GeForce GTX 980M mit 8 GB Grafikspeicher. Als Prozessor dient hier der Quad-Core-Chip i7-4720HQ. Der Arbeitsspeicher „begnügt sich“ mit 16 GB. Neben der 1-TB-Festplatte mit 7.200 rpm sind „lediglich“ zwei SSD-Festplatten mit 256 GB Speicher verbaut. Das Modell für 3.700 Euro kommt mit zwei GTX 980M von Nvidia im SLI-Verbund daher. 4.500 Euro muss man bezahlen, wenn man stattdessen einen i7-4980HQ und 32 GB RAM haben möchte. In diesem Modell sind vier 128-GB-SSD-Festplatten verbaut. Für die Königsklasse muss man 5.000 Euro aus dem Sparschwein holen. Dafür erhält man vier 256 GB umfassende SSD-Festplatten anstelle der vier 128-GB-SSDs"

(#4450) KillHates válasza Mikulásbá (#4449) üzenetére


KillHates
nagyúr

5000 € ? :Y
Basszus!
Ennyi pénzért már egész jó kocsit lehet venni!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.