Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21001) Dhampir válasza DamianB (#21000) üzenetére


Dhampir
félisten

-

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#21002) DamianB válasza Dhampir (#21001) üzenetére


DamianB
őstag

Mi törölhető ezt nem értem ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21003) maximilian4 válasza DamianB (#21002) üzenetére


maximilian4
addikt

A hozzászólás.

Maxi

(#21004) kirjak


kirjak
aktív tag

Hol van már Muerte? Húzott már párszor egy vonalat de hiába. :(

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#21005) DamianB válasza kirjak (#21004) üzenetére


DamianB
őstag

Nem gondoltam ez ennyire off amit írtam ahogy láttom nem tűnt ki a többi hozzaszolas közül de ok akkor töröljék. Elfogadom a fórum szabályokat sose volt meg velem itt gond PH-n.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21006) Muerte válasza kirjak (#21004) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Én már nem erőlködök.Végül azért is én lettem a bunkó egyesek szemében,mert az OFF-okat,személyeskedéseket meg a hirdetéseket töröltem.Nem tudom mire fel,nem is érdekel,az illetékesek biztosan tudják,azt is hogy milyen gyerekes és szánalmas,mikor valakinek a háta mögött privátoznak,de hogy a "szemébe" megmondják a (valósnak vélt) problémájukat velem,vagy a törlés miértjével szemben,arra már nem eléggé "férfiak".
Nem hiányzik nekem ez,kapom én a "való" élettől is pont eléggé az ívet,többet mint eleget,elhihetitek nekem...
Szép szóval tök mindegy hányszor kértem már hogy fórumozzatok normális keretek között,az égvilágon semmit nem ért a szavam.Innentől kezdve én nem törlök semmit.Legyen ez egy görbe tükör mindenki számára,ha látja majd a sok értelmetlen marhaságot.Aztán majd lehet jön moderátor és kioszt pár embernek egy pár hét pihenőt,az sem érdekel már.Az nem volt elég jó itt a társaságnak,hogy csak én töröltem,ami nem vont maga után kitiltást.
Tisztelet a néhány kivételnek akik nem próbálják sg fórum szintjére lehúzni ezt az eredetileg szakmai topikot.

Ez a hsz nem neked lett címezve :N ,nem is kell reagálni rá senkinek,semmivel,csak most jött el ez a pillanat,mikor leírtam ezekkel a dolgokkal kapcsolatban a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#21007) kirjak válasza Muerte (#21006) üzenetére


kirjak
aktív tag

Tökéletesen megértelek/egyetértek veled. Kitartás! :R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#21008) Medocsabi válasza KillHates (#20996) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ez még nem is olyan vészes. Nekem attól áll fel a szőr a hátamon ha egy notebook hirdetésnél "dupla videókari"-t látok.(egy intel hd és egy ultrabrutál gt530 1gb Gta 10et simán viszi)

[ Szerkesztve ]

(#21009) KillHates válasza Medocsabi (#21008) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem az nem gáz, ha valaki nem ért "eléggé" ahhoz ami árul és így egy hozzáértő számára mókássá teszi a hirdetést; mi is vagyunk így és néha kérdezünk hülyeségeknek tűnő dolgokat itt a gaming noti topicban is. Én is szoktam olyasmit kérdezni ami számotokra evidens, közben én meg akkor hallok először a dologról.
Engem az szokott irritálni ha azt nem tudja valaki leírni, amit árul! A helyesírást már meg sem merem említeni :D

Apropó, hülyeség kérdezése: Segítsetek olyan thunderbolt-os külső VGA dokkolót keríteni amivel az ősöreg Macbook-omat rá tudom venni, hogy menjen rajta pár játék, mert eladom az Alienware-emet; nem használom ki (sőt jobbára egyáltalán nem használom) inkább az almás relikviát nyomkodom... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21010) k-adi válasza kirjak (#21004) üzenetére


k-adi
nagyúr

Teljesen megértem Muerte75-t, én is meguntam volna már rég a sok fa*kodást itt. Százszor lett kérve az offolás hanyagolása, pl. workdontplaytól is (hogy csak 1 példát mondjak a közelmúltból..bár ő most már végre eltűnt innen), de sose tartottátok be pár napnál tovább. Majd jön másik tg vagy modi és bannolnak usereket vagy senki nem jön és ez is olyan semmilyen topik lesz mint a többi... pedig alapvetően jó lenne topik, érdekes is a témája, sok tanács is van itt, de a sok gyökérnek sikerült elbsznia aki itt éli ki off vágyait. :D nem egy usertól olvastam már, hogy elment innen a sok off miatt (ráadásul ez a komment is az..)

(#21011) KillHates válasza k-adi (#21010) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem az ilyen jellegű OFF nem probléma, mert a topic működéséhez kapcsolódó hozzászólás, és eleve OFF-ban van. Én igazából azokat a felesleges hozzászólásokat nem találom hasznosnak amikor felmerül egy kérdés valaki részéről, majd amikor megválaszolja az ember, akkor a kérdező részéről elkezdődik az okoskodás. Nem tudom ilyenkor miért kérdi meg a kérdező azt amire kíváncsi vagy amiben tanácstalan, ha van határozott véleménye vagy elképzelése a dolgokról... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21012) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Szerintetek [ez] mennyire eletkepes jatekokk futattasara ? Egy lenovo ideapad 510rol van szo. Low budgetbe potyogos mediumon jatszosba 100-120korul.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#21013) Muerte válasza KillHates (#21011) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Persze hogy nem probléma.Szerinted.Maradjunk annyiban hogy legalább a több éve regelt tagok,mutathatnának egy kis példát,amit pl.Te legutóbb úgy tettél,hogy beraktál ide a Gaming topik-ba egy éppen spermával televerődött női arcot GIF-ként.Nyilván ide való volt...Csak azt bánom már hogy töröltem,meg kellett volna hagyni az utókornak. (amíg egy modi meg nem látja,mert akkor most nem kéne pár hónapig ide írkálnod neked sem) Ha a régi tagok nem tudnak fóumozni tisztességesen,mit kéne itt elvárni az újoncoktól vajon? Erről ennyit,én lezártam.

(#21014) Fiddlestick válasza Fiddlestick (#21012) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Ami ebben a videoban van konfig, az ugye nem az amit az elobb linkeltem ? :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#21015) Fiddlestick válasza Fiddlestick (#21012) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Vagy esetleg:

Asus X550VX Gamer laptop

Részletes paraméterei:
Kijelző: 15.6" képátlójú, 16:9 HD LED (1366x768)
Processzor: Intel Core I5-6300HQ Skylake 4x2,3GHz Turbo 3,2GHz
Memória: 4Gb DDR4 2133Mhz + egy szabad slot.
Merevlemez: 1000Gb 100/100 24napos üzemidő
Videókártya: Intel HD 530 + Nvidia Geforce 950M 2GB
Aksija: 2-3 órás használat függő!
Multi DVD
Billentyű: Magyar!
Windows 10
Tartozékok: Töltő, akksi, garancia jegy, doboz

kicsit ockodok ettol a 2gigas vga-tol, a ket gep kozul ez 140koul van. A kerdesem az hogy er e 40eft-al tobbet ez.

Koszonom :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#21016) DamianB válasza Fiddlestick (#21015) üzenetére


DamianB
őstag

Még keres rá több YT és Google videóra hogy mit bír a kártya ( benchmarkok játékok alatt stb....) és a laptop miután ezzel meg vagy és van valami amit nem tudsz akkor kérdezz újra sztem . Magánvéleményem szerint ha potyogni akarsz low-mediumon régebbi játékokkal akkor elég .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21017) NTonee válasza Darth_Revan (#20984) üzenetére


NTonee
veterán

bizony abban nincs benne vapor chamber, és az a venti maxra kapcsolás a bill kombóval sem működött kollégámnál. A procit abban is lehet alulfeszelni, de mint korábban írtam, nem sokat segített a -150mV sem rajta. Normális paszta kell bele, mert ami benne van, az botrányos.
Notebook FanControlban a G751esnek a profiljával működik a maxra állítás, csak nagyon lassan pörgeti fel.

[ Szerkesztve ]

(#21018) KillHates válasza Muerte (#21013) üzenetére


KillHates
nagyúr

Már nem kell sokáig elviselned :D Eladom az AW 15r3-at és marad a Macbook...
Sajnos nincsenek már olyan játékok amik megfognának a régiek meg valahogy eltekernek a makkos alatt a parallels-ben is. Persze, ha sikerül valami thunderbolt-os VGA dokkolót beszereznem, akkor nem szabadultok tőlem ilyen könnyen :D :DDD

A spriccelős fotó törlését, köszönöm így utólag is :R Valóban nem idevaló volt, a Condoctonaut-os videó által ihletett emelkedett hangulat (könnyesre röhögtük magunkat a szervizben) könnyelmüségében követtem el :B

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21019) KillHates válasza Fiddlestick (#21015) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az U-s proci elég vérszegény és amellett egy 940 van ami jó esetben 128bit-es (mert van belőle 64bit-es is)
A "sima" HQ proci a 950M-el klaszisokkal jobban fog teljesíteni :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21020) maximilian4 válasza kirjak (#21004) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem nagyon akarom itt szítani a hangulatot, de pont jó ember mondja és helyesel...vicces. Utoljára a ferraris téma (ami még mindig itt van) és a személyeskedések. :U
Tudom hogy nekem is van olyan komment amit lehetett volna törölni, de legalább nem játszom pont én a kisangyalt.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#21021) Fiddlestick válasza KillHates (#21019) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Tudsz valami ajanlani a kinalatbol ? Leginkabb ahsznalt erdekel, 100-140korul ! :R

Link is johet innen harverrol, csak pm-ben. Koszonom a segitsegedet !

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#21022) KillHates válasza Fiddlestick (#21021) üzenetére


KillHates
nagyúr

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21023) kirjak válasza maximilian4 (#21020) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor ne is tedd mert a gondolatmenetére írtam azt amit.

A hülye autós hasonlatok után itt a fórumon az a kép zavar leginkább és az hogy nem vagyok angyal ???! :C

A többire már nem vagyok hajlandó válaszolni bocs. :(

Még mindig itt tartunk Maximilian ? Ez az ami tényleg vicces.
:C

Ha már visszaolvasol azt is olvasd vissza hogy részemről lezártam veled azt a részt. Erre te most újra jössz itt ilyen marhaságokkal de te nem akarod szítani a fantasztikus hangulatot ugye ? :W :Y

Szerencse hogy csak idő kérdése és mindenki oda kerül ahová való.

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#21024) Dhampir válasza KillHates (#21018) üzenetére


Dhampir
félisten

Leírnád a MacBookod paramétereit?

(#21025) maximilian4 válasza kirjak (#21023) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem csak nálam húztad ám ki a gyufát. Hanem pl. az előttem hozzászóló is ignorált a személyeskedő megjegyzéseid miatt korábban ha jól rémlik. Egyébként látom megint elkezdtél privátokkal bombázni. Meg sem nyitom, mert nem érdekel a tartalma. Felesleges rosszindulatú célozgatásokat tenned, amit írtam fenntartom.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#21026) Angel2014 válasza k-adi (#21010) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem vagyunk egyformák..és a gépünk sem az...nem mindenki úgy érti meg a dolgokat mint akik jobban értenek hozzá. Én szerintem ez egyáltalán nem tartozik offnak a topikban.

maximilian4 : Tényleg egy kicsit lekezelő a stilus engem nem zavar...de ha gondolod leszkanderozom veled. ;] Lesz olyan élmény mintha BF1 -el játszanál. :B

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21027) maximilian4 válasza Angel2014 (#21026) üzenetére


maximilian4
addikt

Okés, de én hadihajóval megyek! :D

Maxi

(#21028) Dhampir válasza Angel2014 (#21026) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

(#21027) maximilian4

Az sem rossz, én még "leragadtam" az Auróránál. :D

[ Szerkesztve ]

(#21029) DamianB válasza Angel2014 (#21026) üzenetére


DamianB
őstag

Jóval kisebb darab vagyok nálad de egy sparingot mennek veled ;]

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21030) Angel2014 válasza maximilian4 (#21027) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem Csepeli vagy ? Olyan ismerős vagy valahonnan.. :U

DamianB : Állok elébe. :K

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21031) KillHates válasza Dhampir (#21024) üzenetére


KillHates
nagyúr

Belinkeltem az EveryMac-ről, így nem szemetelek ide :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21032) Dhampir válasza KillHates (#21031) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

Fú, de jó; ha GT 750M van benne, akkor mehet egy kis játék. :)

Most akciósan kapható új Apple MacBook Pro 15 Mid 2015 MJLQ2, de "csupán" Intel Iris Pro Graphics 5200 grafikus meghajtóval.

[ Szerkesztve ]

(#21033) kirjak válasza maximilian4 (#21025) üzenetére


kirjak
aktív tag

Te kezdted el újra mert nincs jobb dolgod....

Angel2014: pontosan az lesz amit írtál. Már folyamatban van 2 embernek. :C

Volt amelyikőjük még Killhates-t is kioktatta privátban hogy ki a g.ci vagy te. :Y Ilyen világot élünk :DDD

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#21034) Angel2014 válasza kirjak (#21033) üzenetére


Angel2014
addikt

Na őt vajon miért ?? Áldott jó ember és segítőkész... :F :((( :(((

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21035) echterion


echterion
nagyúr

Hát lassan én is megunom ezt, aztán negyek Pocok után... tökre igaza van Muerte-nek... :U

**********

(#21036) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Jatszani (wow,cs:go,fornite,lol es ams egyeb regebbi jatekokhoz)

Lenovo Y50-70 notebook

15,6 Full Hd Matt Kijelző
Intel core i7 4710HQ 2.50Ghz
8GB DDR3 (1600mhz) ram
1000Gb HDD
Intel HD Vga
Nvida Gforce GTX860M VGA (4GB)
Világító billentyűzet, 2xusb 3.0 , 1x usb 2.0, wifi, bluetooth, Hdmi, Lan, Kártyaolvasó. Jack

a jobb vetel, vagy egy

Lenovo Y500

Jellemzői:
-Intel Core i7-3630QM 3,4Ghz(4Mag, 8HT)
-16GB RAM gyárilag!
-4GB nVidia Geforce GT 650M(2x2GB SLI)
-1TB HDD + 128GB mSATA SSD(560/530MB/s)
-FHD(1920*1080)
-JBL hangszórók
-Dobozzal, papírokkal.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#21037) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Megoldás az OFF-olásra, kattints ide!

Várunk mindenkit szeretettel! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21039) KillHates válasza Fiddlestick (#21036) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az Y50-70 jobb vétel, mert az SLI nem mindig szerencsés; csak kis mértékben hoz gyorsulást a második kártya, meg elég sok játékban nincs is jól optimalizálva!

Az Y500 már elég régi vas is, és azokkal volt már új korukban is probléma, mind a hűtéssel, mind a mechanikai kialakítással. Ez a hűtés egy vicc, sajnos elég sokat BGA-ztam az Y500-ból:

Mondjuk az Y50-70 sem a végyaim netovábja ezzel a hűtéssel:

De ezek sokkal ritkábban döglöttek meg. Ramot meg tudsz venni bele bármikor.

Ja! És vásárlás után újrapasztázni!!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21040) Fiddlestick válasza KillHates (#21039) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Megcafoltad ! Koszonom a pontos informaciot ! :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#21041) #32191744


#32191744
törölt tag

Sziasztok.

Gamer noti vásárlását tervezem, 350e Ft-ig, milyet ajánlanátok? Dell 7577 notit ajánlották.
Amire kellene: PUBG, R6S, GTA V, CSGO, programozás.

https://hardverapro.hu/apro/uj_msi_gs63vri7-6700hq16gb_ddr4_1060_6gb_2tb_hdd_256gb_ss

Erről mit gondoltok? Ha ilyen jó ára van, miért nem vették meg? November óta hirdetik.

(#21042) KillHates válasza #32191744 (#21041) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó választás az az MSI, de mivel ennyire vékony egy hűtőpadot még szerezz be mellé!
Több darab lehetett neki azért régi a hirdetése...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21043) #32191744 válasza KillHates (#21042) üzenetére


#32191744
törölt tag

Aha, értem. És, ha ez a példány nem, valami másikat tudsz ajánlani? GL sorozatok kilőve, úgy hallottam, baromi rossz a hűtésük.

(#21044) maximilian4 válasza #32191744 (#21043) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem sokkal drágábban itt van EZ.
Egy gs-sel össze nem lehet hasonlítani. A gt mégis csak a csúcs széria az msi-nél. Ráadásul 1070 mxm kártyával, g-syncel, 16 giga ddr4, nvme ssd stb. Egyébként azt írtad 350 ezerig keresel, de amit linkeltél linkelni próbáltál :D már mindjárt 380 ezer jó magyar forintocska, akkor meg már inkább 400-ért ez. Ennél a garancia lehet kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#21046) Muerte válasza #32191744 (#21041) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szia!

A Dell a gyári nagyon rossz minőségű paszta lecserélése után jobb hőfokokat fog produkálni lényegesen mint a tesztekben,legalább 10-20°C lesz a differencia.A garanciáztatás része jelenleg a legjobb az országban.Ezeket jó tudni róla talán.
A vékony már-már ultrabook vastagságnak mindig ára van.A vékony ventik magas hangon visítanak terheléskor,a gépház átmelegszik.1-2 óra intenzív játék után a billentyűzet az 50°C-kos vagy afeletti tartományba kerül.
Ezekkel együtt lehet élni,ha fülest használsz és külső billt.
Ezeket olvasgasd át,hátha segít a döntésben:MSI,Dell

(#21047) #32191744 válasza maximilian4 (#21044) üzenetére


#32191744
törölt tag

Igen, de eddig 360-365 ezer jó magyar forintocskáért volt hírdetve a linkelt laptop, ez még bele fért volna. :W
A 400-as laptophoz meg már a vesém is kelleni fog :F (ja, nem sikerült linkelnem, majd legközelebb :D )

(#21046) Muerte75
Köszönöm, elolvasom őket :R

[ Szerkesztve ]

(#21048) KillHates válasza #32191744 (#21043) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lenovo Y720?

Keresd meg Angel-t innét a topicból, neki van ilyen és meg van vele elégedve :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21049) KillHates válasza Muerte (#21046) üzenetére


KillHates
nagyúr

"A vékony már-már ultrabook vastagságnak mindig ára van.A vékony ventik magas hangon visítanak terheléskor,a gépház átmelegszik.1-2 óra intenzív játék után a billentyűzet az 50°C-kos vagy afeletti tartományba kerül."

Ahogy mondod! Ez a vékonyítás-őrület egy vicc a gamer kategóriában. Tényleg tök jó, meg csinos a vékony noti, de a fizikát nem lehet megerőszakolni...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21050) #32191744 válasza KillHates (#21048) üzenetére


#32191744
törölt tag

A linkelt hirdetést már láttam, az az egy problémám van vele, hogy nincs benne SSD. Honnan lehet szerezni ilyen notikhoz SSD-t?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.