Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3501) Mikulásbá válasza szoporiz (#3500) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha a játékot viszi,minden mást visz(mármint amit felsoroltál)
Mivel itt kérdezted és pont a játékot,ezért gondoltam,hogy elég meghatározó-arra pedig a gamer kategória a legjobb.
Szóval kb. milyen játékokat szeretnél futtatni milyen részletességgel?
Amit linkeltél bolt,szürke importos hírében áll.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3502) szoporiz válasza Mikulásbá (#3501) üzenetére


szoporiz
tag

Far cry 4 lehetőleg fullHD-n high beállításoknál
Dead Space 3 FullHD high
COH 2 full HD High
COD AW full HD medium-high
(Fallout 3-4,sok sok régi kedvenc de ezek most is szépen futnak:D)
Witcher 3 ha megjelenik
Daying light ha megjelenik
Assassins creed 3-4-5 FullHD high
(Legalább 30fps)

Köszönöm a tippet a bolttal kapcsolatban,akkor laptopszalon lesz mert az előző is onnan jött.
:R :R

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#3503) Mikulásbá válasza szoporiz (#3502) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem tudom 15-ösben van-e erre jó gép,a friss G551 lehetne,de én 17-est vennék,konkrétan legalább G750JZ-t,gondolva kicsit a jövőre is.
Nem sokkal nehezebb,mint egy G5-ös815"-os) gép,de a hűtése biztos komolyabb.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3504) Angel2014 válasza Bartuc (#3493) üzenetére


Angel2014
addikt

Átverés szaga van nagyon vigyázz egyik ismerősöm a héten egy kiló cukrot kapott laptop helyett és ha megnézed egy azonos ember adta fel a hirdetést mert ugyan az a kettő.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3505) Kasya válasza adatfalo (#3477) üzenetére


Kasya
nagyúr

En hasznalom PS es tsi-ra is. Ezekre amugy tokeletes megfelel a Dell Workstation konfig, bar az se olcsobb feltetlen, viszont jobb a kijelzoje. Ha jatekra is kellene, akkor inkabb AW-t javasolnek.

(#3506) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok :DDD
Van hír az ùj AW szériàròl?

Shadow&Dust.....

(#3507) kreten67 válasza conqver (#3506) üzenetére


kreten67
senior tag

Úgy néz ki már létezik:[link]

(#3508) Mikulásbá válasza kreten67 (#3507) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:Y

Szerintem Muerte75 már rendeli is! :U

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3509) Muerte válasza kreten67 (#3507) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ez nem hivatalos Dell kiadás és nem is megy benne a 980M SLI még ha jól tudom,tesztelés fázisban vannak állítólag.

Mikulásbá: Miért rendelném :U Én nem fogok már új gépet venni,max lesz egy 980M upgrade majd a mostaniban,de az is majd csak akkor ha emberi áron lehet 980M-et venni.

(#3510) conqver


conqver
aktív tag

Atom Jóóóóreggelt Mindegykinek ezen a napon :DDD :DDD

Faszikáim és nagylányok: AW gépekben van Füles erősítő? :K

Shadow&Dust.....

(#3511) Kasya válasza conqver (#3510) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem sok technikai infot talaltam anno a SB Recon3Di-rol, de elvileg van. Gyakorlatilag meg nem hiszem, ha egy Xonar DG-hez hasonlitom :D ...de sose volt panaszom ra.
Milyen fuleshez szol a kerdes?

[ Szerkesztve ]

(#3512) Muerte válasza conqver (#3510) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hali,
szerintem van a sound blasterben,vagy nem erre gondoltoltál?

(#3513) conqver válasza Muerte (#3512) üzenetére


conqver
aktív tag

EZ lesz az :R :R Köszönöm :C

Kasya ; AKG K242 HD

Egyszer talán ;] gép is lesz hozzá ;]

Shadow&Dust.....

(#3514) Muerte válasza conqver (#3513) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Asszem az új szériába már nem ez a szoftver van ám töki,azt AW 17-es tulajoktól kell megtudni hogy ott mi az ábra.

(#3515) conqver válasza Muerte (#3514) üzenetére


conqver
aktív tag

:R :R

AW 17-es tulajokhoz intézem kérdésem, amit lentebb is megtudtok nézni :K
Nálatok szoftveresen milyen hangszabályzó van a gépben :F

Shadow&Dust.....

(#3516) Szepi1979 válasza Goblin12 (#3485) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Kb 10% volt a különbség 3dmarkban egy m8900 és egy hd6970m között, ami szintén ugyanaz a kártya, más vbios és más driverrel.

“ nem kell mindig nyerni “

(#3517) Kasya válasza conqver (#3515) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Dell driver update oldal szerint Realtek ALC3661 van a 17-ben? :F

(#3518) Muerte válasza Kasya (#3517) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen Realtek van benne az 100%,a szoftver a kérdés hogy van-e hozzá,de gondolom ha nincs is külön a driverhez, akkor is az alap hogy lehessen fülest vezérelni és testreszabni.Volt nálam 17 és 18 is,de már nem nagyon emlékszem,annyi viszont rémlik hogy Audio beállításokat a HD driverben láttam csak :((( Ha az meg fent van,akkor már optimus...

[ Szerkesztve ]

(#3519) Ursache válasza Szepi1979 (#3516) üzenetére


Ursache
senior tag

Nem 3dmark-ot kell nézni a két kártya között.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#3520) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az igaz, h ennek a notinak a vga-ja forrasztott, és, hogy nem lehet emiatt cserélni? [link]

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3521) Goblin12 válasza Szepi1979 (#3516) üzenetére


Goblin12
őstag

Nehari, de a 3dmark baromira hidegen hagy. :R

(#3520) adamssss: Nincs az forrasztva, ha jól tudom megint nem MXM szabávnyú VGA-t raktak bele, így csak az Asus saját VGA-jat tudod belerakni 970m-et vagy 980m-et attól függően, hogy épp melyik van a gépben.

Szóval se downgradelni nem se upgradelni új szériára.

[ Szerkesztve ]

(#3522) adamssss válasza Goblin12 (#3521) üzenetére


adamssss
veterán

Köszi. Mondjuk ez nem túl jó hír, de talán még mindig ez a legjobb ár/érték arányú gép a piacon...
Vagy esetleg más ajánlat ilyen árkategóriában?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3523) Mikulásbá válasza adamssss (#3522) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ahogy amoda írtam,ez most a csúcs.Van ennek egy erősebb procis verziója,de ez is bőven elég.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3524) Kasya válasza Muerte (#3518) üzenetére


Kasya
nagyúr

:( Realtek...
Nem mondom hogy nincs magasabb kategoriaju cuccuk, de hogy egy rendesebb kartya nem fert bele, azt nem ertem. Persze, a Recon3Di se epp a high end, de Realtek...

Ha jol lattam a szofveret van benne opcio.

Promozhatna amugy a Dell egy ajandek kulso DAC-al, nem lenne szegyen, hamar kulso vid karit is kitalaltak :D

(#3525) Muerte válasza adamssss (#3522) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az előző szériában a proci volt forrasztva a lapra,a vga meg nem szabvány,ha nem is forrasztott ezért semmilyen upgrade-re nincs lehetőség.

(#3526) Goblin12 válasza adamssss (#3522) üzenetére


Goblin12
őstag

Jelenleg az Asus az ami jó hűtéssel rendelkezik a 17"-közt és kapható a legtöbb boltban, ha ennél több kell akkor AW, de abban jelenleg csak 880m van, még nem adták ki a 9x0m szériás notijaikat. Ha minden igaz CES-en számíthatunk rájuk, de lehet, hogy még az ünnepek előtt villantanak valamit.

(#3527) adamssss válasza Muerte (#3525) üzenetére


adamssss
veterán

És akkor sem lesz bővíthető ha pl az új széria amiben mondjuk a gtx 1080m lesz annak a vga-ját raknám bele?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3528) Muerte válasza Goblin12 (#3526) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Eddig az összes normálisnak nevezhető youtube-os videóban azt láttam hogy proci 90-93°C-ig felmegy,proci igényes játék alatt.A Haswell meg 90 felett már throttlingol...ezt nem nagyon nevezném jó hűtésnek,vagy megint rossz ventivezérlésről,vagy hanyag gyári pasztázásról van szó,de ha meg megbontod a gépet ugrik a gari...A vga hőfok viszont teljesen rendben van.

Adamssss: Nem.Ügyelnek rá hogy ne tudj upgradelni,nekik az nem üzlet ha nem veszel 1-2 év múlva egy új gépet...

[ Szerkesztve ]

(#3529) adamssss válasza Muerte (#3528) üzenetére


adamssss
veterán

Értem. Mindenesetre ha gamer laptop-ot vennétek akkor ez lenne az?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3530) Mikulásbá válasza Muerte (#3528) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha tippelni kellene,én a pasztázásra szavaznék,mint kakukktojás.

adamssss . igen,ez jelenleg a legjobb ár-érték arányú gamer gép-és azért elég jó is.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3531) Casanova* válasza adamssss (#3529) üzenetére


Casanova*
veterán

AW-t vegyél 880M-el és majd bővíted a zsugát 1080M-re. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3532) Muerte válasza adamssss (#3529) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Sok tényezőn múlik ez.Ha az upgrade mint lehetőség adott volna,az ár/teljesítmény arány miatt mindenképpen,de így számomra nem.Ha későbbi upgrade a fő szempont akkor AW,Clevo,MSI ami elérhető európai viszonylatban.Ha most veszel egy Asust,a teljesítmény mint tényező adott és az is marad,a kérdés mennyire vagy hardcore gamer?,mik az igényeid?,mikkel játszol?,mennyi a min.FPS ami számodra megfelelő? stb.stb.Egyénfüggő a dolog.Ahogy mindig újra és újra mesterségesen nagyobbra kreálják a játékok gépigényeit max.2 év és a 980M már sehol sem lesz...ez van.

(#3533) Goblin12 válasza Muerte (#3528) üzenetére


Goblin12
őstag

Hupsz én ilyen 90 fok plusszos vidit nem láttam, hát az én 720qm-em nem megy 88 fok főlé, mondjuk itt a hűtés nem a legjobb meg a gép se erre való, de 93 egy vadi új géptől azért elég trehány. :U Már msot fos a paszta mikor 4 napja jelent meg a gép. . . :W

(#3534) Mikulásbá válasza Muerte (#3532) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez így igaz és jogos is-de az alatt a 2 év akkorát ugrik a technika,hogy amúgy cserélni kell majd a gépet-na meg ugye egyéb dolog is használódik a gépben-gépen.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3535) Muerte válasza Mikulásbá (#3534) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az én gépem még nem kell cserélni és 2012-es széria :N Soká éri el még a Haswell azt a teljesítményt,ráadásul olyan hőfokon amit a procim tud és a 980M sincs közelében sem a 780M sli-nek ;)

(#3536) Mikulásbá válasza Muerte (#3535) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jönnek az új foglalatos SSD-k,amik fele akkorák sincsenek,mint a sima SATA-s,sebességük már most duplája körül van.
Az új magasabb frekvenciás mobil memóriák,lassan elérik az asztalik erejét,tudását.
Már itt az Core M proci,ami nagyon üt kis energiafelvétel mellett is.Ha ezt megcsinálják 4/8-as verzióban is(i7)az is nagy dobás lesz.
Na és amiről még nem is tudunk.........

Nem vitázni akarok,ha lenne hivatalos magyar lokalizációs billentyűzete az AW-nek,szerintem az lenne nekem is.Lehet hülyeség,de ezt szeretem.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3537) Casanova* válasza Mikulásbá (#3534) üzenetére


Casanova*
veterán

az én msi GT663R gépem 5 éves és csak gpu csere lesz benne. cpu,gpu több óra játék alatt 67-69 fokosak. én pasztáztam mx4-el. :K szerintem nem éri meg újonnan gamer laptopot venni. csak is használtan vennék olcsóbban...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3538) SLYM


SLYM
veterán

hopp, most látom, hogy van ilyen topic is. :D 200k magasságában milyen masinát ajánlanátok játékra? ami extra és nekem fontos az az, hogy új legyen, a 2 év gari miatt. általában eddig használok egy gépet amíg van rajta gari. ami még fontos, hogy mivel ennyiért nem nagyon vannak SSD-vel szerelt gépek, ezért az alap vinyója cserélhető legyen és a régi HDD helyére férjen bele egy SSD. ez külön lesz, tehát ez nem számít bele a 200k-ba. ami egy kicsit azért még számít, hogy ne legyen hangos a gép. köszönöm a tippeket

[ Szerkesztve ]

(#3539) Mikulásbá válasza SLYM (#3538) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ennyiből nem fogsz rendesen játszani.Meg kell ezt az összeget toldani rendesen,pláne ha újat akarsz!
Vagy erősen kompromisszumos lesz az a játék-később nehogy falhoz vágd emiatt. :U

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3540) adamssss válasza Muerte (#3532) üzenetére


adamssss
veterán

Az alienware-ekkel az a baj h brutal dragak... Kegnezem a clevo-kat. Az msi-k elvben eleg gagyik.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3541) Muerte válasza Mikulásbá (#3536) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen ebben igazad van részben,de mire ezek az új tecnológiák kifforják magukat az legalább még 2 év.A DDR4,az új tokozás,csíkszélesség,Win10,DX12 nagyjából ezek lesznek fontos változások,de ez még nagyon messze van,legalábbis az az állapota ami tényleg reális teljesítménytöbbletet nyújt majd a mai hardverekhez viszonyítva.Szived joga hogy az Asust szereted,írtad is emlékszem hogy te csak használni akarod és kész,de én nem ilyen vagyok ;] Ha lehetne upgradelni az Asust,már rég az volna nekem is,de az első dolgom az lenne hogy szétborítanám a garit lesz.rva és állítom neked hogy a prociból legalább -15-20°C-t,a vga-ból pedig még 5-10°C-t le lehetne faragni,prémium cuccokat felhasználva,csak itt jön képbe az a dolog hogy minek?,ha később úgysem tudok cserélni benne semmit :((( Akik ismernek engem azok tudják hogy én pont nem a garasoskodó,fillérb.szó egyének közé tartozom,nagyon sokat belehasaltam ebbe a témába,de ha komolyan összeszámolom sokkal jobban állok a minuszt tekintve mint aki végigvette az Asus szériákat,1-1,5 évente lecserélve az újabbra mert elfogyott alóla a hardver.

adamssss: AW-knél egy szabály van: Soha ne vegyél újat ;) Használt,jó állapotú 1-1,5 éves tökéletesen megfelel,gari nem kell,minden alkatrész elérhető értelmes áron bármelyikhez ha kell netán,de igazából nem az a pusztulós fajta ha karban van tartva.

[ Szerkesztve ]

(#3542) adamssss


adamssss
veterán

Errol mi a velemeny?[link]

Ez mennyire uj/regi modell? Tudnatok olyant linkelni felteve ha ez nem jo, ami megeri az ara es meg par evig bovitheto lesz a vga?

Koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3543) Mikulásbá válasza Muerte (#3541) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az túlzás,hogy szeretem az ASUS-t.Nem volt olyan G-s laposom,aminek ne lett volna hibája-legutóbb gyári akkuhibásat kaptam.Egy hét alatt cserélték,tehát a szervíz sem a legrosszabb.
De ár-érték arány és magyar lokalizáció nálam lényeges szempont.
Anno azért adtam el a 750JH-t,mert a kocsimon nagy beruházást kellett eszközölni,összejött minden.(el is vitte a gép árát)
Ha ez nincs,még mindig ezt a lapost hajtanám.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3544) NTonee válasza SLYM (#3538) üzenetére


NTonee
veterán

200-as árban a "Milyen notebookot vegyek?" topic ajánlott. Ennyiből még használt gamer notit is baromi nehéz találni, nem hogy újat. :( Persze ez függ attól is, hogy milyen játékról beszélünk és milyen elvárások vannak, de HD felbontásban medium grafika mellett is minimum egy nv gt840 kellene, ami szintén drágább lesz, mint a rászánt összeg.

[ Szerkesztve ]

(#3545) Muerte válasza adamssss (#3542) üzenetére


Muerte
Topikgazda

2012-es ivy széria.Megbízható gép,upgradelhető a proci,a vga jelenleg 880M-re ami tök felesleg mert az egy húzott 780M,fizikailag semmi különbség.A dell-es 980M-et várjuk mint a messiást és ha kiadják,jó eséllyel arra is bővíthető lesz.A hűtése rendben van,az alaplap meghibásodási esélye szinte nulla.Az eladót ismerem,megbízható ő is és 100% hogy gép karban volt tartva.Az ár meg csak rajtatok múlik.

(#3546) Szepi1979 válasza Ursache (#3519) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A kérdés az volt lehet-e játszani professzionális, munkára optimalizált kártyával. Lehet, kb ilyen különbségre kell számítani ha nem a játékra optimalizált verziójával próbálkozol. Azért a 10% nem olyan sok, néha egy driver váltás is hoz ennyit.

“ nem kell mindig nyerni “

(#3547) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!

ASUS N750 gépről valakinek tapasztalat/vélemény?
Photoshopra és alkalmanként játékra kellene.
Megállja a helyét? 280k ért van már.
Esetleg ennyiért valami más alternatíva 17" Full HD erős VGA?

Köszi!

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#3548) Mikulásbá válasza qMAGICq (#3547) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Bocsi,most látom N-est írtál.Az nem gamer kategória.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#3549) NTonee válasza Mikulásbá (#3548) üzenetére


NTonee
veterán

A tied G volt szerintem, nem N. :N Már semmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#3550) qMAGICq válasza Mikulásbá (#3548) üzenetére


qMAGICq
tag

Igen, de azért elég erős gépnek tűnik, és általában blizzardos játékokra kell "csak"
850 van benne i5 el
És jobban tetszik munkára meg az akksija birja sokaig.

Ja és melyik NEM szürkeimprotos helyet ajánljátok, ipon/USAnotebook ??

Továbbá 120 vagy 240 GB os SSD t akarok bele, abból melyiket érdemes? olyan 20-35k körül

[ Szerkesztve ]

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.