Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#94001) Ubul86 válasza Gubu0101 (#93998) üzenetére


Ubul86
őstag

igen, előfizetés díját sose érdemes nézni pluszban hisz azt ahogy írtad, így is - úgy is fizetnéd, amit épp te akarsz ott fizetni

ettől függetlenül eléggé megdrágult kb covid óta a telekom, de én is szoktam kihozni olcsóbban dolgokat. Értelemszerűen itthoni árakhoz képest.

(#94002) laposonly11 válasza Imre9211 (#93990) üzenetére


laposonly11
senior tag

Én még mindig nem értem, minek mutogatni drágábban, jelen esetben RTX 4080 as laptopot 4000 Ojróért szlovák boltban, amikor az aprón már nem egy emberke árulja 2-2500 Ojróért?

Ordo est anima rerum.

(#94003) FőDudu válasza Ubul86 (#93999) üzenetére


FőDudu
addikt

R5 5600 3060 L5 Pro volt 2021 Novembereben 460k-ert.
Visszaneztem a priviket. Akkor nalatok csak ilyen volt meg elerheto.

Amugy egy 3070 kb az idealis valasztas, ha ujabb cpu kell akkor 3070Ti.

A folott irrealisan dragul es annyit nem gyorsul. Szoval ar/ertek aranyban az a jo.

Persze akinek szuksege van a sebessegre az vehet gyorsabbat.

Nekem bele ferne amyagilag a 4K Eur verzio is, de nem tudom megindokolni magamnak, hogy miben lenne jobb a mostaninal. Szoval nem veszek. ;)

Megint sporoltam. :DD
Aztan lehet az inflacio elviszi a megtakaritast, nem vagyok latnok.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#94004) FőDudu válasza laposonly11 (#94002) üzenetére


FőDudu
addikt

Hol lattal Legion Pro 7 laptopot annyiert?
Ismerosom arra hajt, hatha sporolhat vele....

Xerath verzioja 4090 es az kicsit tobb a 4K Eur arnal.
Nem tudom ismeros akar-e meg egy kicsit hozza dobni es a csucs verziot megvasarolni.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#94005) echterion válasza FőDudu (#94003) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, ez jelenleg így van. Sajna előbb utóbb kifuttatják ezeket a modelleket és akkor maradnak a 4000-es gépek túlárazva. Akinek kell gép, most vegyen ilyeneket, míg vannak.

**********

(#94006) laposonly11 válasza FőDudu (#94004) üzenetére


laposonly11
senior tag

Minek Lenovo, ha a prohardveren kapható gépekben mind 175W os RTX 4080 van? Mellesleg 4080 asról volt szó, nem 4090 esről.
Itt: [link]
és itt: [link] Sőt az ASUS ROG monitorja 100% DCI-P3, teljes színkészlet, a tökéletes képminőséghez(nem biztos hogy ennek is az, amit árul a gyerek [link] ), miközben a Lenovo és HP Omen verziók, megmaradtak a mindössze 100% SRGB nél.
De ha már RTX 4090, akkor itt az árbajnok: [link]

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#94007) Gubu0101 válasza laposonly11 (#94006) üzenetére


Gubu0101
veterán

Itt mar csak a garancia necces,hivatalos helyrol veszed,akkor ugye 3 ev.Itt 2-re adnak 2 evet az utolso linkeltnel nem irja mennyi.Arban jo az teny.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#94008) laposonly11 válasza Gubu0101 (#94007) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nekem bőven elég a gyári garancia, amikor amúgyis legfeljebb 1-2 évig használok egy laptopot, és aztán eladom. Egyrészt így éri meg a legjobban, másrészt nekem is mániákusan meg kell vennem, mindig a legújabbat! :D

Ordo est anima rerum.

(#94009) Imre9211 válasza Gubu0101 (#93998) üzenetére


Imre9211
tag

Én is :D

*
Van acer predator helios a T-nél, de 100al drágább kb mint a legion és ugyanazt tudja. Tiszta vicc. Na jó i7 van benne nem ryzen, de a többi ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#94010) Gubu0101 válasza laposonly11 (#94008) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igy igen,neked.De,szerintem tobben vannak akik nem 1-2 evre terveznek,en se tervezek valtani 3 even belul legalabb.Max melle egy macbook :U :D
Mazlim volt az elozo acer nitroval,hogy gari idon belul ment tonkre,mert komplett alaplapcseres lett,az meg zsebol nem 10-20k-s kiadas lett volna.Szerencsem volt,hogy sokara tudtak volna alapot beszerezni hozza,igy ajanlottak helyette egy masikat.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#94011) Ubul86 válasza KillHates (#93959) üzenetére


Ubul86
őstag

csv-ből tud kiolvasni végül, töltöttem le chart programot direkt hozzá, bár weben is lenne, de itt csak cpu-t néz :/ lehet csinálok majd egyet, hogy állítható legyen min-max, stb , pont a legfontosabbat hagyták ki a webes részből :D

most kb 2800-3500 rpm között ment a ventillátor, mikor játszottam. Érzésem szerint csak akkor kapcsolt nagyobbra, mikor a cpu elért egy adott hőfokot

a hotspot most 85-86-ot nyaldosta, de simán meg pl jó. Olvastam, hogy a hotspot kb 120 fokig mehet, bár ne menjen ugye :D

(#94012) Ubul86 válasza Ubul86 (#94011) üzenetére


Ubul86
őstag

meg a játékon belüli setting

majd szerintem játszok kis Horizonnal is, mert ott meg szerintem nem volt ekkora GPU terhelés, se ott, mikor nálad voltam, se itthon mikor kipróbáltam. Lehet a Requiem ennyire forrófejű




(#94013) iegyetlen


iegyetlen
csendes tag

Sziasztok!

Ha választanotok kellene egy razer blade 15 (2022) és egy alienware m15 r7 között, melyikre esne a választás?
Hardware ügyileg kb azonos, i7-12700h, 3070ti, 16gb ram, 1tb ssd, qhd monitor)
A razer viszont ~150e ft-al drágább.

(#94014) Ubul86 válasza iegyetlen (#94013) üzenetére


Ubul86
őstag

akkor nálam jönne utána a hűtés megoldás + hang
ha a razerben jobb a hűtés akkor azt.
Ha nem, akkor ha a teljesítmény ua. és még többnyire a monitor is, akkor alienware. Ha meg monitorra kötöd, akkor meg a kijelző is másodlagos :D

pl ok hogy qhd, de srgb, egyéb tulajdonságilag mennyire egyezik a kettő?

(#94015) Csupati válasza Ubul86 (#94014) üzenetére


Csupati
senior tag

Az AW ban biztosan a legerősebb gpu van amit a 3070ti -ből kiadtak, a razert nem tudom mennyire erős.

(#94016) echterion válasza iegyetlen (#94013) üzenetére


echterion
nagyúr

Alienware.

**********

(#94017) Ubul86 válasza Csupati (#94015) üzenetére


Ubul86
őstag

igaz, el is felejtettem hogy 3xxx szériánál már nem feltétlen ugyanazok tgp-től függően
szóval igen, az is számít :D amúgy laikusként aw-t mondtam volna én is, függetlenül attól hogy most tudom milyen erős a 3070ti benne vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#94018) FőDudu válasza iegyetlen (#94013) üzenetére


FőDudu
addikt

Razer:
Ha nem egy suvito szornyetegre vagysz, akkor gondold at. A 12700 a hirek szerint egy kazan, tul forro feju. Ennek megfeleloen az akkus uzemido is olyan 4 ora max (az en regebbi verziom ~8 orat bir).

A kijelzoje egy kalap szar, meg 300 nit sincs. Azt a szeriat nagyon elkefeltek.
110 wattos TGP, szoval az AW biztosan tobbet tud.

En a Razert partolom, de ez a verzio nem jo valasztas.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#94019) Ubul86 válasza FőDudu (#94018) üzenetére


Ubul86
őstag

és durva, hogy a posztoló írása alapján még 150K-val drágább
a kijelző képfrissítése lehet 144hz míg AW-nál esetleg csak 60?

[ Szerkesztve ]

(#94020) iegyetlen


iegyetlen
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, akkor ez eldölt. :R

(#94021) iegyetlen válasza Ubul86 (#94019) üzenetére


iegyetlen
csendes tag

240 hz mindkettő.

(#94022) Ubul86


Ubul86
őstag

közben megnéztem a Horizon-t is, ott azért tényleg jóval csendesebb, szóval jóval erőforrás igényesebb a Plague Tale, a maga 86-90 fokos hotspotjával nálam

Játékon belüli setting:

Chart:

Szóval szerintem minden ok...mondjuk most nem kapcsoltam be a Legion Fan Controlt, és Balancedben nyomtam

(#94023) Bluesummers válasza nggabi (#93983) üzenetére


Bluesummers
őstag

LOL

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#94024) Ubul86 válasza nggabi (#93983) üzenetére


Ubul86
őstag

nem csodálom, de ha rákeresel az árukeresőn is, láthatod hogy tavaly június óta is ennyi volt mindig. Sajnos, nem sajnos, aki itthon vette, annak ennyi újonnan. Én megúsztam -30K-val :D

Minden másra ott a mastercard :D

(#94025) Bluesummers válasza Ubul86 (#94024) üzenetére


Bluesummers
őstag

Amúgy részletre venni nem hülyeség, ha 2 évig fixen tartják az árat, nincsen később belekalkulálva semmi, feltételezve, hogy a dolgozó kap éves béremelést.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#94026) RM007 válasza Ubul86 (#94022) üzenetére


RM007
addikt

El kell indítani egy Furmark + Prime95 kombót és ha bírja akkor jól választottál. :D

Vettél volna Clevo lapost most nem lenne semmi ilyen gondod. Ott mindent be lehet szépen szabályozni. Igazi terhelésre szánt laptop. rtx 2080-al 3070-es szintet hoznál használt olcsó vásárlással. Még itt sincs az igazi meleg akkor majd mi lesz?

Minden játék máshogy terhel, emellett az sem mindegy hogy állítod be a futtatását. Minden ultrán lesz a legmelegebb, legalábbis vga felől egészen biztos. Vannak programok, én is mutattam azt kell használni, optimalizálni nem a gyári hülyeségeit, amik szándékosan nem felhasználó barátok. :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#94027) Ubul86 válasza Bluesummers (#94025) üzenetére


Ubul86
őstag

most tartok fél úton, gondolkodtam rajta hogy lehet kikéne pengetni a maradékot egybe, de mindig van az adott hónapban, amire eltudom költeni azt a >300K-t :D igazából nekem kényelem. Egyéb hitelkonstrukcióban is max akkor, ha 0%-os hitellel adnak valamit, szerencsére mindig van valahol ilyen "akció", most nemrég pl notebook.hu-nál is.

következő gépnél mondjuk ha ennek az akkori árát beletudom tolni (gondolom olyan 350-400K-t még jövőre érhet), akkor azért 1 millióig simán elmennék, de szerintem a 3070 most jóideig elég lesz arra, amit én a játékok és gamerkedés alatt képviselek (persze a szokásos impulzusvásárlás vagy a mindig jobbra való vágyás közbe tud szólni :D)

(#94028) Ubul86 válasza RM007 (#94026) üzenetére


Ubul86
őstag

a gép 1 éves lesz , most Killhates-nél voltam csütörtökön, és azóta nézegetem játékokkal hogy mit dob. Lehet, hogy a PT: Requiem korábban is ilyeneket dobott, tavaly év vége óta nem játszottam vele, most jött meg a kedv hozzá, míg tart a GPU-m

De Horizonon látszik hogy simán jót tett a kenés és takarítás, szóval a Plague Tale-lel lesz ott valami

persze az lenne a korrekt ha lenne before kép is, de talán tavalyról hagytam itt párat ezzel a géppel már itt

a CPU-n egyértelműen látszik a javulás

[ Szerkesztve ]

(#94029) laposonly11 válasza Bluesummers (#94023) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nem azt akarod mondani, hogy a Plague Tale, renderelt filmeket megszégyenítő gyönyörű, részlatgazdag grafikáját, te össze merad hasonlítani ilyen tucattermékkel mint a Horizon?
[link]

És ez


Szerintem egy avatatlan szem is látja a minőségbeli különbséget. Utóbbi játék eléggé gyatra fény-árnyékokat használ, a lapos 2D s fűszálak, meg kifejezetten rondák, az összes objektum, részletességi szintjéről nem is beszélve. Sőt személyszerint egy ilyen Resident Evil 2, 3 remake(+ RTX), Cyberpunk(+RTX), Plague Tale, stb. után, ez a szerencsétlen Horizon annyira ronda egy játék, hogy ingyen sem kéne.

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#94030) Ubul86


Ubul86
őstag

ez gondolom nekem jött

ez amúgy teljesen egyértelmű, csak ugye a kommentfolyamot is érdemes nézni, honnét indult ki az egész.

Vagyis, hogy a PT-vel játszva friss kenés, takarítás után normális -e a 90 fokos GPU hotspot (mivel hót hülye vagyok a dolgokhoz, ezért dobtam be ide).

Amire kaptam Killhates-től reagot, és sejtetést, majd mondtam, hogy megnézem egy Horizonnal is mi a helyzet.

Ugye még ott volt a kérdéskör, hogy a Legion Fan Control mi van ha csak a CPU hőfok változásra kapcsolja a ventiket x fokozatra, ami gyanús volt nekem.

Mivel sokkal jobbak az értékek, emiatt valószínűleg egyértelmű, hogy nem a géppel van a gond, de ugye ezt tesztelni kellett, és még fogok is tesztelgetni játékokat, azzal is feldobva kicsit a topic hangulatát, bedova ide eredményeket, ahogy korábban is tettem.

upd: mondjuk a Horizon nyilt világú, és az, hogy csúnya, azért na...míg a PT többnyire zárt, sok a belső teres kamerakezelés is. Ettől függetlenül az eredeti játékhoz képest van 6 év különbség, a PC-shez képest "csak" 2

[ Szerkesztve ]

(#94031) RM007 válasza Ubul86 (#94028) üzenetére


RM007
addikt

Nálam a gyári venti szabályzás csillagos hatos ezért sem piszkáltam meg soha ezt.....

És nem is fogom. Csak mint ötlet mert ez a progi itt is tud alakítani mint látszik. Ha működik a venti vezérlés akkor a görbe is szerintem. :) Nézd meg mit csinál, ki tudja lehet jobb lesz mint a gyári.

Még a háttérképem is sötét hideg tónusú, mindent megteszek a sikerért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#94032) laposonly11 válasza Ubul86 (#94030) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ez így elég durva, ha a Legion fan control, kizárólag a CPU hőfokra reagál. :Y Ez így általános kijelentés, vagy csak mint hiba jelentkezik, nálad? A GPU t, 80C alatt(nem hotspot) egészséges használni, ha ennyit jelez bármelyik mérőprogi akkor jó.

Ordo est anima rerum.

(#94033) Csupati válasza laposonly11 (#94032) üzenetére


Csupati
senior tag

"A GPU t, 80C alatt(nem hotspot) egészséges használni"
Nekem jelenleg ott maxol ki a 1060 autó venti, és a gyengédebbik hűtés van a clevoba . Ráadásul egyáltalán nem hangos a gép még 4k felbontás melett sem, na de majd a 9900+2080 ra leszek kíváncsi.

(#94034) Ubul86 válasza laposonly11 (#94032) üzenetére


Ubul86
őstag

nem-nem, csak egy gyanú. Legalábbis fura volt hoyg 68 fokos cpu és 80 fokos gpu-nál alacsonyabb venti fokozaton ment

ezt majd ma azért még tesztelem, akkor is, ha nem megy a LFC, meg akkor is, ha megy.

Bármi lehet, leginkább az is, ami az alap és írtad: gpu erőforrás igényes a Plague Tale Requiem.

(#94035) Ubul86 válasza RM007 (#94031) üzenetére


Ubul86
őstag

"Még a háttérképem is sötét hideg tónusú, mindent megteszek a sikerért. :DDD"

ez jó :) :) :) anno telefonnál játszottam ilyeneket, hogy az akku se merüljön annyit, stb :D

de most hogy mondod, jó lenne valami dark template win11 tálcára is, stb :D

(#94036) FőDudu


FőDudu
addikt

Az alabbiakat a Crucial NEM szponzoralta.

Bekerult a 4TB SSD es a 32GB memoria.
Mindketto Crucial.

Elotte:

Utana:

Nincs nagy valtozas - nem is vartam.

A 3200MHz-es memoriat 2933MHz-en hajtja, igy nem CL22, hanem CL21.

Ha valakit erdekel a regi ram (Samsung M471A1K43DB1-CWE, 2x8GB, PC4-3200, CL19, 1XR8, SODIMM 260 PIN, 1.2V) akkor szoljon.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#94037) RM007 válasza FőDudu (#94036) üzenetére


RM007
addikt

Idővel én is bepróbálkozom majd a 3200Mhz modulokkal. Vagyis jövőre. A ventik tele vannak pórral. Nem szerencsés az a sűrű erezet könnyen porcicává alakulhat. Most már látom miért te vagy az akku bajnok, egyik szélétől a másikig, durván ki van rá hegyezve.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#94038) Ubul86 válasza FőDudu (#94036) üzenetére


Ubul86
őstag

"Nincs nagy valtozas - nem is vartam."

mihez képest nincs? csak dupla annyi memóriád lett ,vagy most nem értem :D

kivéve amit írtál hogy sajnos cl21-en hajtja

(#94039) Bluesummers válasza laposonly11 (#94029) üzenetére


Bluesummers
őstag

"te össze merad hasonlítani ilyen tucattermékkel mint a Horizon?"
Hogy mi?

Én erre írtam nggabi hozzászólására, hogy LOL:
"707e ft. tikkel a szemem :D ráadásul fullhdban :))"
Hogy Legion 5 simába tesznek be RTX 3070-et, Full HD-s felbontással

aki pedig erre válaszolt:
"gondolom ő erre gondolt a HU telekomnál :D Lenovo Legion 5 82JY00J0HV"

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#94040) imre687


imre687
tag

Helló lenne egy kérdésem.
Sikerült "olcsón" géphez jutnom. (200e)
I7-10870h
Gtx 1650ti
16gb ram
2x 512 nvme ssd
Garanciás asus tuf
Ebben az árban jónak számit?

üdv:imre

(#94041) whitemetal33


whitemetal33
tag

Sziasztok!

Gondoltam itt is megérdeklődöm hátha van itt valaki akinek szintén van Ideapad gaming 3-a.
Szval a helyzet, van egy Ideapad gaming 3-am, még a régebbi típus az i5+1650 kombós. Tegnap használat közben (nem volt falhoz vágva, kólával nyakonöntve stb.) egyszer csak egy nagyon picike ideig villant egyet a kijelző aztán teljes feketeség. A notinak semmi baja, külső monitorral nézve működik, mindkettő videókártya is okés, a saját kijelzőt viszont fel se ismeri. Próbáltam a neten található 60 másodperces bekapcsot is, semmit se ért. Az alaplapból is megpróbáltam megnézni nem-e mozdult ki, majd ki-be dugtam, de ez se vezetett sehova. Egyedül a kijelzőt még nem szedtem ki hogy megnézzem ott mizu vele, de pár helyen olvastam hogy elvileg ha a kábel kuka akkor a kijelző is. Valakinek tippje, vagy esetleg tudja hogy mi mehetett gajra?
Ha off törölhetitek nyugodtan, bocsi amiatt.
Előre is köszi a válaszokat :R

Szerk.: Igen azt elfelejtettem megemlíteni hogy sajna a gari lejárt már.

[ Szerkesztve ]

(#94042) FőDudu válasza Ubul86 (#94038) üzenetére


FőDudu
addikt

Az elozo is annyin ment a kepek alapjan, igy valoban a mennyiseg valtozott.

FőDudu

(#94043) Csupati válasza whitemetal33 (#94041) üzenetére


Csupati
senior tag

Próbáltad lámpával megvilágítani a kijelzőt hátha csak a háttérvilágítás szállt el, vagy eszközkezelőben egyáltalán nem látható?

[ Szerkesztve ]

(#94044) whitemetal33 válasza Csupati (#94043) üzenetére


whitemetal33
tag

Igen, és még halvány háttérfény sincs, csak teljes sötétség. És eszközkezelőben se sajna :/ , próbáltam többször is frissítgetve hátha csak a windows nem ismeri fel de azt írta nincs másik kijelző csak ugye a külső a hdmi-n keresztűl.

(#94045) RM007 válasza whitemetal33 (#94044) üzenetére


RM007
addikt

Majd jön KillHates mester és fog válaszolni mi lehet. :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#94046) KillHates válasza imre687 (#94040) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szvsz, jó vétel volt! 👍👍

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#94047) KillHates válasza whitemetal33 (#94041) üzenetére


KillHates
nagyúr

Első körben a kijelzőre tippelnék, mert a kábel hibához ez még túl fiatal a gép. Ha Csepel felé jársz szívesen megnézem.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#94048) whitemetal33 válasza KillHates (#94047) üzenetére


whitemetal33
tag

Update: nem sajnos rosszul néztem meg elsőre. Egyik ismerősömmel megnéztük két vakuval mostmár és tényleg a kijelző háttérvilágítása az ami tönkrement. :( Van kép csak nagyon nagyon nagyon halvány.

[ Szerkesztve ]

(#94049) KillHates válasza whitemetal33 (#94048) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor jó volt a sejtésem, hogy a kijelző.
Szerintem javítható... A PWM vezérlését kell lecsekkolni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#94050) whitemetal33 válasza KillHates (#94049) üzenetére


whitemetal33
tag

Rendben, ha arrafelé fogok ezzel kapcsolatban járni akkor előtte mindenképpen fogok írni privátot. Köszönöm szépen a válaszokat! :R

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.