Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9030) szakibá... válasza Zinho (#9028) üzenetére


szakibá...
senior tag

Objektív vélemény nincs, az mindíg szubjektív, az enyém is az. A készletem ebből a fajtából: CX300 (2db, nem szólnak egyformán!), AKG K324, KOSS Spark Plug, Audiotechnica CK9, Hama HK271. Mindegyiknek vannak erényei és jelentős hibái. Nyilván vannak olyan típusok, amik megfelelnének az ízlésemnek, de eddig elkerültük egymást, vagy soha nem adnék értük annyi pénzt (pl. az Ultimate Ear személyre szabott fülmonitora négy számjegyű dollárért). Ha valamelyik tudná azt a hangképet, amit az olcsóbb Sony phontopia sorozata, vagy a Meizu lejátszóhoz adott fülhallgatója nyújt, de zárt kivitelben, az nekem már elég volna, ha elmegyek otthonról. Ezen egyszerűen csak a nagyjából kiegyenlített frekimenetet értem. Konkrétan pl. a népszerű CX-el az a bajom, hogy számomra túl sok, így agresszív a magas tartománya, engem fáraszt. Ha sikerül légmentesen bedugnom, akkor a közép/magas arány javul, de élvezhetetlenül megnő a mélyek szintje. A legkisebb állkapocs mozgásra viszont kimozdul, megint elkezd visítozni. Nem akarlak fárasztani a többi taglalásával, csak annyit, hogy leginkább a KOSS-t hallgatom, ha zártat akarok, némi modifikálás után.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.