Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121701) Cs1csó válasza enginev3.0 (#121700) üzenetére


Cs1csó
félisten

Windows 10-en teljesen automatikusan kellene ennek működni. Passz, én - ha nem tudom bekapcsolni - csinálnék egy újratelepítést és megnézném, hogy driver mókolás nélkül - tehát hagynék mindent a Windows-ra - hogyan áll be a rendszer.
Ha jó akkor belaknám és használnám.

(#121702) Aryes válasza Cs1csó (#121697) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi a tippet! Igen, erről lenne szó. Leszedtem a programot, és kipróbáltam, és sajnos az van, hogy ez a trükk csak admin fióknál működik, sima user-nél nem. Írja is a program. És nekem sima júzer fiókból kellene indítani a programot, elevated jogokkal, jelszó nélkül. A körmeit kitépkedném annak a programozónak, aki ezt így megcsinálta. :W
Azért holnap futok még vele egy kört, hátha valahogy rá tudom beszélni a jóra, addig ha esetleg másnak van ötlete, megköszönném, ha megírná! :R

(#121703) Cs1csó válasza Aryes (#121702) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pech, akkor nem csak feljön az UAC kérdés, hanem jelszót is be kell írni? Ez biztos nem kiváltható.

(#121704) Aryes válasza Cs1csó (#121703) üzenetére


Aryes
nagyúr

Dehát én elsőre is ezt írtam, hogy jelszót kér. :)
De esküdni mernék, hogy egyszer már egy ilyen problémát megoldottam a feladatütemezővel, és az általad javasolt program is azzal operál, megpróbálom kézzel beállítani a task-ot a minta alapján, hátha mégis megoldható. :R

(#121705) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Sziasztok. Nem nagyon találtam alkalmasabb topikot, hogy fel tegyem a kérdésemet, pontosabban problémámat.
Tegnap este gondolt egyet és kidobott a FIFA 20 ezzel a hiba üzenettel. Előtte semmi probléma nem volt, minden ment tökéletesen.
Azóta már DirectX frissítés is történt, videokártyák driver is frissítve lett és ugyan úgy fent áll a probléma.

Sőt régebbi driver is fel lett rakva. :F

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#121706) Aryes válasza Ngtx (#121705) üzenetére


Aryes
nagyúr

A videokártya elromlott vagy kimozdult a helyéről (Video card has been physically removed). Próbáld megigazítani a slotban. Ne felejtsd el kihúzni előtte a gépet a konnektorból.

(#121707) Ngtx válasza Aryes (#121706) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Erre nem is gondoltam. Na majd hétfőn megpróbálom. Köszi a tippet!
Igen igen konnektor. :DD

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#121708) mediaplayer


mediaplayer
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Gigabyte HD6870 videokártyám. A probléma az hogy amikor drivert telepítek elsötétül a kép és a gép nem csinál semmit. Tápegységet is lecseréltem egy nagyobb 600W-osra, a win10-et is újra telepítettem akkor is ugyan ez a problém.

0 pozítivval rendelkező újoncoknak NEM utalok előre, ha min 5 pozítivat szerez akkor talán. mediaplayer felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#121709) Csupingo válasza mediaplayer (#121708) üzenetére


Csupingo
veterán

A videókártya halálát is szokta így jelezni, ha driver nélkül még működik, de drivert már nem lehet telepíteni, vagy betöltés közben fagy meg a win, ha a driverhez ér.
Másik gépben nem tudod kipróbálni?

Esetleg a catalyst topikban is kérdezz rá.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#121710) mediaplayer válasza Csupingo (#121709) üzenetére


mediaplayer
csendes tag

Egy ismerősömhöz akarom át vinni kipróbálni hogy nála hátha jó, de gondoltam én is erre hogy hibás a kártya. Köszi a segítséget.

0 pozítivval rendelkező újoncoknak NEM utalok előre, ha min 5 pozítivat szerez akkor talán. mediaplayer felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#121711) Hoqspok


Hoqspok
tag

Sziasztok !

Abba kérném a segítségeteket, hogy mit lehetne tenni hogy a Youtube videok on.-line lejátszása ne akadozzon ? ( még akkor is akad ha a felbontást 360p vagy az alá állítom :W )

Egy selejtezés során jutottam hozzá HP irodai géphez amit egy [ASUS GeForce® GT 710GDDR5 2GB] video kártyával, + OP rendszer részére egy KINGSTON 480GB SSD-vel tuningoltam.
Otthoni video nézős gép tökéletesen teszi a dolgát a video kártyával 1080 p 1920x804 felbontású videokat is akadás mentessen szokotuk nézni.

Amire eddig gondoltam:
OP rendszert vissza butítani WIN 7 re ( Linuxot nem ismerem ezért félek tőle )
Utólagos hálókártya beszerzésére azért gondoltam mert a speedtest mérés alapján 39-60 Mbps között ingadozik a letöltés sebessége,
míg ugyan ezen a kábelen egy DELL laptop stabilan 94 Mbps érték mérhető, ez esetben nem tudom eldönteni hogy a komplett hardwer gyenge vagy csak a hálókártya miatt akadozik.
És ezzel ki is merültek az ötleteim ...ezért kérek segítséget ha valakinek van valmi jobb és használható ötlete vagy érjem be ennyivel ..
HP - konfig adatai :
Operációs rendszer: Windows 10 Pro 32 bites
DirectX DirectX 12.0
Alaplap:
CPU típusa Intel Celeron 430, 1800 MHz (9 x 200)
Alaplap neve Hewlett-Packard HP Compaq dc7800 Small Form
Rendszermemória 2012 MB ( DDR2-667 DDR2 SDRAM )
Hálózati kártya ALPLAPON Intel(R) 82566DM-2 Gigabit Network Connection

(#121712) MaxxDamage válasza Hoqspok (#121711) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Sokat ne várj tőle, 1 magos CPU, 1.8GHz [link] (12+ éves gyártás már)
Videókat lehet elviszi (megfelelő kodec pack és boldogság) de YT-hez kicsit több kell. :U
SSD, vagy VGA többet ér, mint az egész gép összességében. Nagyon nem lehet ezzel már mit kezdeni sajnos és költeni sem lenne érdemes rá. Helyedbe néznék gépeket aprón, jó áron lehet kapni jóval jobbat (újabbat), korszerűbb felszereltségűt.

Amennyiben asztali gép kell, akkor tudom ajánlani: [link] (segítenek mindenben)
Amennyiben laptopot: [link] - és van kimondottan használt notis topik is [link]

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#121713) Hoqspok


Hoqspok
tag

köszi a választ sejtettem hogy a vas gyenge :U

(#121714) MaxxDamage válasza Hoqspok (#121713) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sajnos igen, a mai alap (okos)telefonokba erősebb CPU van és jobb/több RAM :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#121715) rii


rii
nagyúr

sziasztok

10m-es displayport kabelt tudnatok ajanlani?
jó ha olcsó ... csak tudjon meghatjani jól egy 20"-os monitort, de egy adott ar felett persze mar tulzas lenne vennem egy (kettő, dual-head) ilyet.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#121716) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Remélem jó helyen járok.
HP 8560b laptopom van (jogtiszta Win10 64), A-Data 920 SSD-vel, 500GS-s Seagete vinyóval a DVD-játékos helyén.

A héten másodjára futottam bele kékhalálba (Critical Process died). Egyszer böngészés és zenehallgatás (Chrome + böngészős Spotify), egyszer filmnézés (VLC) közben. Ezen felül volt még egy este, amikor látványosan belassult a gép, épp PH-ra írtam és akadozva jelentek csak meg a bepötyögött karakterek.

HDD-re gyanakodtam, de az imént futtattam HD Sentinelt és mindkét vinyóra 100/100-t ír, további "érdemi" megjegyzés sem volt.

Van ötletetek, mi lehet a probléma, és mivel tudnám kivédeni?
Előre is köszönöm az esetleges segítséget!

(#121717) Csupingo válasza Hoqspok (#121713) üzenetére


Csupingo
veterán

Valami ilyesmi kiegészítővel még lehet próbálkozni. Több böngészőhöz is létezik. Mondjuk én kb. 3-4 éve akartam összerakni egy 1 magos gépet youtube-hoz, de már akkor is kevés volt.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#121718) Demokatona


Demokatona
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni,hogy ti milyen színhőmérsékleten használjátok a monitorotokat?

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#121719) Cs1csó válasza Demokatona (#121718) üzenetére


Cs1csó
félisten

Már meguntam az erős fényt ezért Flux-ot használok, Flux nélkül 6500K az alap de én 5500K használom általában nappal és naplemente után 3400K-en.

Tehát nekem mindig egy kicsit sárgább a kijelzőm, kivéve amikor filmezem be van állítva, hogy letiltsa magát az Flux ha elindítom a VLC-t.

(#121720) Demokatona válasza Cs1csó (#121719) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi.Most nekem warm-on van folyamatosan.Lehet,hogy én is megpróbálom,hogy napközben átállítom normálra vagy cool-ra.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#121721) Cs1csó válasza Demokatona (#121720) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kék fényt próbáld minimalizálni az nem tesz jót.

(#121722) Demokatona


Demokatona
tag

[kép] Most így van beállítva.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#121723) Cs1csó válasza Demokatona (#121722) üzenetére


Cs1csó
félisten

Elég jó, a kék fényt kicsit lejjebb vetted a többit meg feljebb.

ABP helyett ajánlom az Ublock Origin-t vagy az AdGuard-ot - a böngészőkiegészítőst -

[ Szerkesztve ]

(#121724) Demokatona válasza Cs1csó (#121723) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi.Feltettem az AdGuard-ot.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#121725) Piftuka


Piftuka
veterán

Segítsetek, kérlek "Google Drive" ügyben!

Úgy "ezer éve nem használtam".... Most beléptem, mert szeretnék feltölteni a tárhelyre cuccot, de egyszerűen nem tudom leredukálni a nullára a tárhelyet.

Az "Eltávolítás" funkcióval töröltem mindent a "Velem megosztva", "Legutóbbi", "Csillagozva", és "Kuka", és "Biztonsági másolatok" mappákból.

A "Saját meghajtó" sem tartalmaz semmi extrát, csak a 4 létrehozott mappát, ahová feltölteni szeretnék.

Ám a "Tárhely" azt mutatja, hogy "15 GB/4.2 GB felhasználva".


- Mi a manó az, ami 4.2 GB tárhelyet foglal el úgy, hogy nem is látszik??? :F

Köszönöm előre is a segítséget!

"Aquila non captat muscas."

(#121726) Krogoth válasza Piftuka (#121725) üzenetére


Krogoth
senior tag

Gmail+drive+fotók. Ez mind beletartozik a 15 gigába. Nálad a gmail+fotók lesz a 4,2 GB.

itt látod melyik mennyit foglal

[ Szerkesztve ]

(#121727) Piftuka válasza Krogoth (#121726) üzenetére


Piftuka
veterán

Ah, komolyan?

De hülyén oldották meg... Én rá nem jöttem volna. Nagyon köszönöm a tippet. ;)

Van még egy kérdésem, a "Google Drive" működésével kapcsolatban.

Most, hogy hosszú idő után megnyitottam, jó néhány olyan tartalom volt a "Velem megosztva" mappábam, amit, illetve akit nem engedélyeztem. (Nem is ismerem a feltöltőt.)

Azok hogyan kerültek oda? Ezt lehet tudni?

"Aquila non captat muscas."

(#121728) Krogoth válasza Piftuka (#121727) üzenetére


Krogoth
senior tag

Azokat drivera töltötték fel és te megnézted. Képek/fileok is lehetnek.

(#121729) rii


rii
nagyúr

sziasztok

adatvisszaallitashoz (NTFS) tudnatok programot ajanlani?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#121730) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Üdv emberek! Szeretnék egy PC-t össze rakni. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Szükségem lenne még egy egy CPU-ra. Leginkább VR-hoz használnám. Teljesen elvesztettem már a fonalat, hogy mi erre tart. Jelenleg egy Asus prime z270 A alaplapom van. Érdemes ebbe az 1151 foglalatba megfelelő CPU-t venni? Vagy inkább adjam el és váltsak AMD-re? Ahogy láttam kb 65 ezer ft alatt nincs megfelelő CPU erre. Ennyiért is csak egy Core i5 6600k-t kapok ami elképzelhető, hogy elég lenne VR-hoz.

AMD oldalon van olcsóbb alternatíva, vagy ott is ilyen árak vannak jelenleg?

(#121731) Piftuka válasza Krogoth (#121728) üzenetére


Piftuka
veterán

Világos. Köszönöm az info-t!

Úgy nézem, hogy a FB "kavart" be... ha egy ottani csoportba töltött fel valaki egy képet (mondjuk egy hirdetést), és rákattintottam a képre, az is megjelent ott.

Aztán persze ennyi idő távlatából az illető neve semmit nem mond, aki a képet feltöltötte.

Hasonlóan egy ismerősöm esküvői fotóival... a saját adatlapján kattintottam rá a képekre sok hónappal ezelőtt, de a Google Drive-omban ugyebár a készítő/feltöltő neve szerepelt minden kép mellett, akit egyáltalán nem is ismerek.

Egyébként nem lehet ezellen valahogyan védekezni? (Azon kívül, hogy ezután nem nézem meg senkinek a képeit, vagy az általa feltöltött Google alapú kérdőívet a szakdolgozatához, stb.)

"Aquila non captat muscas."

(#121732) Piftuka válasza rii (#121729) üzenetére


Piftuka
veterán

A MiniTool® Power Data Recovery az egyik legjobb, sőt talán a legjobb szoftver a célra.

Én is nemrég töltöttem le az 5-6 legnépszerűbb, legjobbnak mondott adatvisszaállítót szoftver (elolvastam pár cikket róluk), és egyelőre a kínálatból ez volt az egyetlen, ami nemhogy minden frissen törölt file-t megtalált, hanem a legutóbbi Windows telepítés óta törölt összes mappát, és fájlt is.

Beleértve a rendszer jellemzően rejtett fájljait is (pl. a User, Appdata, Roaming. stb.) tartalma.
Gyakorlatilag az összes korábbi, módosított, törölt verziót megtalálta adott mappára/file-ra.

Az ingyenes verzió egyetlen hátránya, hogy bár elvileg 1 GB adatot vissza tudsz állítani vele, nekem valamiért mégis, pár 100 Kb adatra is azt írta pirossal, hogy "You have reached your 1 GB limit. Please, purchase."

A 90 dolláros Lifetime liszensz (az 1 éves liszensz is 70 dollár!) ár miatt még gondolkodom a megvásárlásán.

Azért nem tartozik az olcsóbb felhasználói programok közé.

(Mondjuk egy AIDA-hoz, vagy AVAST Premium-hoz, stb. hasonlítva.)

"Aquila non captat muscas."

(#121733) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hali!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy miért van az, hogy az indítástól kezdve folyamatosan matat valamelyik vinyóm, de sem a process explorer, sem semmilyen rendszer elemző cucc nem mutat semmilyen tevékenységet egyik hagyományos vinyómon sem??
A C-n és a D-n igen, de azok SSD-k. Egyszerűen nem értem. Egyszer elkezdte, azóta bármit csinálok nem hagyja abba. Állandóan darál valamit. Ha nem is full sebességen, de akkor is valami kurva sok adatot dolgoz fel. Hallom, de nem látom.. Mostmár kezdek kicsit agyfszt kapni, hogy nincs 1 perc csend sem.. Először azt hittem a Comodo csinálja. Letöröltem, semmi változás. Azt hittem valamelyik fájlmegosztós cucc. Töröltem, semmi változás. Semmi olyan nincs telepítve a HDD-kre, ami állandóan kell.
Egyetlen dolgot látok igazából, de azzal nem tudok mit csinálni.
Az pedig ez:

Mint látható (ill. nem teljesen), majdnem 8 giga az I/O other oszlopban.

[ Szerkesztve ]

(#121734) SP4C3 válasza DDA40X (#121733) üzenetére


SP4C3
veterán

Win10, teljesen normalis.
Amugy a defender teszi a josagot.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#121735) DDA40X válasza SP4C3 (#121734) üzenetére


DDA40X
aktív tag

NA de nemrég még semmi ilyen nem volt! Tök csendes volt. Néha néha valamit kattogott, de aztán egész éjjel kuss. Most meg folyamatosan nyomatja. Feltettem már mindeféle programot. De semelyik sem mutat kapcsolat a HDD-k és bármilyen program között. A defendert sem hozza kapcsolatba velük. Akkor ezt most hogy?? Dolgozik, de mégsem dolgozik?
Úgy rémlik, hogy a Comodo telepítése óta van ez kb. De már azt is letöröltem..

Elvileg a Defender dolgozik. Olvastam is róla leírást a neten, hogy mit kellene vele csinálni. Elindítottam a defender scheduler beállításait, hogy majd jól kitolok én vele. Erre látom, hogy a scheduler szerint a defender nem fut, nincs időzítve semmikorra, nem is futott soha, és egyáltalában... Most ilyenkor mivan? Ez egy szellem program?

[ Szerkesztve ]

(#121736) Cs1csó válasza DDA40X (#121735) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Comodo-t kukázd.

(#121737) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Újra telepítettem a windows 10-et, de Trimm funkcióm továbbra sincs

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#121738) DDA40X válasza Cs1csó (#121736) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Kukáztam. De azóta is csinálja.

(#121739) DDA40X válasza DDA40X (#121738) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Érdekes dolog történt. Átállítottam a swap file helyét. Eddig C és D volt. Most csak C. Újraindítottam. Megszűnt a jelenség. De ennek semmi értelme nem volt, mivel a C és a D is SSD.
Ráadásul magára hagytam egy pár órára a gépet, visszajövök, erre újra csinálja... Azt hiszem mindjárt ki...szom az utcára ezt a sz*rt, mert nem bírom már idegileg! Mi a búbánatos isten tudja úgy használni a vinyót, hogy közben nem használja??? Mi? Micsoda? Valaki könyörgöm mondjon már valamit, mert megőrülök! :((( :O
Semmilyen program, de tényleg semelyik analizáló, rendszerelemző, HDD tesztelő kis szar sem mutat aktivítást a vinyón. Csak az SSD-n. És mégis a vinyó zörög folyamatosan! :SSSSSS :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#121740) Csupingo válasza DDA40X (#121739) üzenetére


Csupingo
veterán

Esetleg a win topikba is kérdezz be.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#121741) zsolti_20 válasza DDA40X (#121739) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Nekem akkor csinált hasonlót amikor az automata frissítés be volt kapcsolva.
Aztán teljesen "elvágtam" a külvilágtól a rendszert és azóta nincs problémám. Ha jól emlékszem ezeket a linkeket használtam:
[link]
[link]
[link]

És még 2 link:
[link]
[link]

Most látom kikapcsolható:
"Disable MsMpEng.exe: start menu -> run (windows key + r) write services.msc and enter. Stop the following services: "Microsoft Forefront Client Security Antimalware Service" and "Microsoft Forefront Client Security State Assessment Service" doing a right click."

[ Szerkesztve ]

(#121742) m_kovacs válasza DDA40X (#121739) üzenetére


m_kovacs
tag

Ha nagyon akarja, meg lehet azt tudni..
Proces Hacker például.

[ Szerkesztve ]

(#121743) rii válasza Piftuka (#121732) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm! .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#121744) BTom1970


BTom1970
tag

Egy HDMI kábel lehet hibás? Egy ideig - kb fél órát megy - aztán 1-2mp-ekre elmegy a kép. A felbontás is átállítódik magától. Aztán percekre is elmegy a kép.
Van egy aktív Displayport-HDMI konverter is. Inkább azzal lehet probléma?

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#121745) Aryes válasza BTom1970 (#121744) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát biztosan előbb gondolnék egy aktív cuccra, mint egy halom drótra, hogy meghibásodik. :U
De nálunk pl olyan szokott előfordulni, hogy bekapcsol egy nagygép, pl. hűtőszekrény, és akkor ugyanígy elmegy a kép 1-2mp-re, esetleg figyeld meg, nincs-e ilyen nálatok.

[ Szerkesztve ]

(#121746) Essejó válasza Glaz-dozfhut (#121493) üzenetére


Essejó
veterán

Ezzel elvileg átkonfigurálhatod az egered gombjait [link] , és tudtommal ingyenes.
És még magyar nyelvi csomag is tölthető hozzá.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#121747) Glaz-dozfhut válasza Essejó (#121746) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Á, köszi. Még nem törtem rommá.
Ezt kipróbálom.

- Glaz-doz-fhut -

(#121748) BTom1970 válasza Aryes (#121745) üzenetére


BTom1970
tag

De van. Akkor is elmegy a kép, amikor bekapcsol valami, meg különben is elég gyakran. Van, hogy nincs is kép sokáig. Fent írtam milyen problémák vannak.
Van valamilyen ajánlott aktív DP-HDMI konverter?

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#121749) BTom1970 válasza rii (#121729) üzenetére


BTom1970
tag

Stellar Phoenix Data Recovery - ezt használtam párszor

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#121750) Aryes válasza BTom1970 (#121748) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én csak annyit tudok javasolni, hogy ha van rá lehetőséged, a problémás eszközöket próbáld meg külön körre dugni az elektromos nagygépektől.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.