Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9032) Samus


Samus
addikt

Na akkor most eljutottam oda, hogy választás előtt állok. Sony CDX-GT39U, Pioneer DEH-2320UB, esetleg KENWOOD KDC-4051UG. Árban is ez a sorrend, ahogy az eddigiek alapján leszűrtem, körülbelül minőségben is. Metált hallgatok, annak elég sokféle stílusát (jelenleg Skillet és az új Machinae Supremacy albumra vagyok rákattanva). Tehát akkor dönteni kellene. Én jelenleg a Pioneer felé húzok...

És a végén egy barbár kérdés: mikor az autót vettem, kaptam bele egy Blaupunkt RIO RVR 87 típusú csodát (ami egyébként korához képest pofátlan jó specifikációkkal rendelkezik, cserébe bűn ronda). Viszont nem lehet egyszerűen csak kihúzni. Kérdésem, hogy az új fejhez kapott villákkal ki tudom majd szedni? Csak mert olvastam, hogy van saját villája (kétágú), és van is rajta kétszer két ilyen lyuk a négy szélén. Vagy hogy álljak neki? Igen, el akarom kerülni a beszerelés költségét...mivel konkrétan egy saját tokot kell behelyezni, két csatlakozót kell összedugni, és kész...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.