Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) codilandi válasza Joe bácsi (#9649) üzenetére


codilandi
tag

azt a kis teret amit autó belseje kínál beszólja egy elsőszett

(#9652) Joe bácsi válasza codilandi (#9651) üzenetére


Joe bácsi
őstag

De nem csuma hangerőn akarom hallgatni.
Előre egy egyutas szett és hátra is. Mi ezzel a baj?

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9653) G.Zs. válasza Joe bácsi (#9649) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Alpine nem érintő képernyős, hanem egy érintő gombsor van rajt. Nem ugyanaz a kettő.
Témát túltárgyaltuk. 8 hangszóród lesz, hiszen ha azt akarod, hogy miközben elől ülsz, hátul szóljon, azt másképp nem fogjuk megoldani.
Kezdem azt hinni, hogy csak én hallom hátul is az első szettem hangját.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9654) codilandi válasza Joe bácsi (#9652) üzenetére


codilandi
tag

nem is arra értettem:) mi csak azt akarnánk elmondani, hogy a 8 hangszóró helyett azt a pénzt költsd egy normális elsőszettre és erősítőre. 10000x jobb lesz az egész...azt mondjuk hogy okosan költsd el a pénzed...ha megfogadod akkor jobb hifid lesz, ha nem akkor nem :))

(#9655) Joe bácsi válasza G.Zs. (#9653) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Akkor érintős panel vagy mifene..........

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9656) G.Zs. válasza codilandi (#9654) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Mi megpróbáltuk. Az ő pénze, arra költi, amire akarja. Nem mondtunk neki hülyeséget, tiszta a lelkiismeretem.... :D

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9657) Joe bácsi válasza codilandi (#9654) üzenetére


Joe bácsi
őstag

És az erősítőt hova tegyem, h. ne foglaljon plusz helyet?
Lesz normális első szett..........és hátul is lesz szett.

És akkor ÚJ fejegységben melyiket ajánljátok? NEM elrugaszkodott árra gondoltam!!!! Max. 70-ig.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9658) gabo01 válasza Joe bácsi (#9657) üzenetére


gabo01
senior tag

Ülés alá? :)

(#9659) gabo01 válasza Joe bácsi (#9657) üzenetére


gabo01
senior tag

Pioneer DEH-9300SD,Alpine CDE-126BT,Kenwood KDC-BT60U,Sony CDX-GT740UI A google a barátod! :)

(#9660) fury71 válasza Joe bácsi (#9649) üzenetére


fury71
aktív tag

Ez kész :DD má uram bocsá.
1. Az lehet, hogy sok helyet foglal a sub ,de súly az nem annyira mérvadó, hogy nagyon beleszóljon az autó viselkedésébe.
2. Az otthoni sztereó hifit is két hangfallal hallgatja az ember, ami előtte van és nem mögötte mégis van tere. Persze ha jó a hifi. Kivéve a házimozinál amikor vannak hátratett hangfalak, de az nem sztereó. Egy jól beállított autóhifinél is megvan a sztereó tér és nincs hátiul semmi.
3. Miért a fejegységben a BT, SD, USB, stb. ami egy 70ezers fejnél alap nem meghibásodási forrás?

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#9661) Joe bácsi válasza gabo01 (#9659) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Látom megkerested a jó márkában a drágákat 70-ig és beírtad. Erre én is képes voltam tegnap este. :(((

Ja és nincsenek rádió számgombok. :(((

Ülés alatt nincs hely!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9662) gabo01 válasza Joe bácsi (#9661) üzenetére


gabo01
senior tag

Akkor már csak egy dolgod van hátra, elmenni és meghallgatni! Gondolom nem kell segítség boltot találni ha mégis szólj! :DDD

(#9663) Joe bácsi válasza gabo01 (#9662) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem csak a fejegységtől függ a hangzás...............

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9664) gabo01 válasza Joe bácsi (#9663) üzenetére


gabo01
senior tag

Figyelj ez így elég nehéz lesz! Segítséget kérsz és kapsz de szinte semmit sem fogadsz meg belőle! Válassz egy fejet meg 2 pár szép hangszórót aztán élvezzed! :W

(#9665) Joe bácsi válasza gabo01 (#9664) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A fejegységekből csak a Sony tetszett kinézetre. DE, egyiket sem ismered és nem is használtad! Ebből következőleg NEM tudsz véleményt, személyes tapasztalatot mondani róla!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9666) gabo01 válasza Joe bácsi (#9665) üzenetére


gabo01
senior tag

Te minek kérdezel bármit ha csak kötekedni tudsz! Menj el egy boltba és vedd meg amelyik tetszik és örülj neki! Megmondták már páran előttem a tutit, de az se tettszett! Akkor most mit akarsz? :W :F

(#9667) Samus


Samus
addikt

Na, megjött a fej. Végül JVC KD-R412 lett (AVPlanet-ből). Délutános voltam, így majd holnap kötöm be. Mire figyeljek? Végignyaltam a kézikönyvet, elvileg nem kell variálni a piros-sárga vezetékekkel, "defaulton" jó. Amit nagyon kiemelnek, hogy először az antennát dugjam be, utána az ISO csatlakozót. És az egész procedúra előtt húzzam le a negatív sarut az akkuról.

Bár a Blaupunktot jó párszor bedobtam már, csak úgy újra, egy kicsit azért bennem van a félelem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9668) Wackond válasza Joe bácsi (#9665) üzenetére


Wackond
tag

Figyi máá' egy picit!
Most itt leszólod a kollégát, hogy nem ismeri a kiszemelt fejegységedet, Te meg fikázod a 9855 GlideTouch kezelőfelületét, de filmen se láttad még. Bravo.
Namost felvázolom, mivel nekem volt szerencsém együtt élni vele egy darabig, meg mivel van 2db a polcomon:
1. nem hibaforrás. Egy valamit kell észben tartani: ne buzeráld retkes kézzel. Mondjuk ez egy alapvető intelligenciaszint fölött nem hiszem, hogy külön magyarázatra szorul. Ja, meg mégegy: nem kell kólát/kávét belelocsolni.
2. menet közben nem kell velős beállításokat csinálni. Mit csinál épeszű user menet közben? Max track + / - vagy volume. Ezeknek meg nem véletlenül van külön gombja.

Csak azért tettem szóvá, mert kijelentetted, nem pedig kérdeztél róla. Inkább az utóbbit javaslom, teljesen jó szándékkal.

Másik ez a hangszóró kérdés.
Hidd el, tapasztalatból pofázza itt mindenki, hogy egyetlen értelmes elsőszett többet ér, mint ha telepakolod a kocsit mindenhol hangszórókkal. Fázishibákat okoz a hangban, nemes egyszerűséggel szarul fog szólni. Értelemesebben is el lehet költeni ezt a pénzt. Mi már megtanultuk, önköltségen, próbáljukn Neked átadni a tapasztalatot, de te meg elhajtasz mindenkit. Közben egyik szabad a másikat üti. Mi az hogy egy erősítő az plusz tömeg? Miért? A hátra pakolt hangszóró az mi a lóf@asz, ha nem fölös tömeg?
Meg "lényeg hogy hasítson a verda" - akkor nem kell utas, nem kell őt szórakoztatni sem, stb...

Szal érted na, nem bántásból írom, csak 1. el kéne dönteni, hogy milyen téren hozol áldozatot 2. el kéne dönteni, hogy adsz-e a rutinos autóhifis fórumtagok szavára, vagy csak azt várod, hogy a kiszemelt fejegységedet hátha javasolja valaki, és akkor nyugodtabb szívvel veszed meg...

Abban biztos lehetsz, hogy itt a kutya nem fogja azt javasolni, hogy vegyél 8 hangszórót a kocsiba. Még választani sem tud senki. Mert hülyék, nincs benne rutinjuk. Nincs az ittenieknek rutinja abban, hogy hogyan csináljanak ilyen elcseszett projekteket.
Abban viszont tudunk segíteni, hogy csinálj jót. :K

(#9669) s4tch válasza Joe bácsi (#9657) üzenetére


s4tch
veterán

http://www.kenwood.eu/products/car/receivers/cd/KDC-BT60U/

Egyébként kezdem azt hinni, főállású troll vagy, sok más topik után itt is irdatlan baromságokat hordasz össze. Először leírod, hogy japán vagy német verda, majd közlöd, gyárilag 8 hangszóró van benne - vagy 1-2 nap alatt vettél autót, vagy kamuzol. Majd közlöd, a lényeg, hogy hasítson, és az erősítő csak plusz tömeg, miközben pár kilóról beszélünk, aminél egy tank benzin vagy egy bevásárlókosár sokkal nagyobb tömeget jelent. Sőt, ha 8 hangszóró helyett csak egy első szettet veszel, a "kispórolt" hangszórók tömege helyett betehetnél egy erősítőt. Arról nem is beszélve, hogy 8 hangszóró a büdös életben nem fog jól szólni ezek vezérlésére alkalmas DSP nélkül - az meg nem ez az árkategória, amiről itt beszélünk. Meg az is milyen gyönyörű, hogy nem akarod, hogy helyet foglaljon egy erősítő vagy egy mélyláda, de azt akarod, hogy hasítson a verda, tehát meg se pakolod a kocsit - akkor minek a hely?! Azt meg elképzelni nem tudom, melyik az a német-japán :DDD autó, amelyiknek nincs egy erősítőnyi hely az ülése alatt.

Tudod, mi kellene neked? Egy első szett, egy időkorrekciós fejegység (amit Wackond hirdet, hibátlan, a kezelését látatlanban ne fikázd, ha fingod sincs róla, milyen a gyakorlatban), egy formára épített mélyláda, ezekhez erősítő, ajtószigetelés, és kész. Amíg ezt be nem látod, minden további találgatás fölösleges.

(#9670) SzaboZE


SzaboZE
addikt

Keresek 5x7 helyre beszerelhető Pioneer (pl: TS-A6813i) hangszórópárt, tud esetleg valaki olcsó beszerzési forrást? Google megvolt, hátha van olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#9671) s4tch válasza Wackond (#9668) üzenetére


s4tch
veterán

Ilyennel volt már dolgod?
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130497238782
2 DIN-es, időkorrekciós fej, szerintem egyedülálló a maga nemében.

(#9672) conan77 válasza Joe bácsi (#9665) üzenetére


conan77
tag

Szia! :)

Nekem a Kenwood BT50U van 53000 forintért lehet venni és elég szépen muzsikál
szép hangja van és 3 pár RCA 2,5V-al de mint látom nem biztos hogy kell neked RCA.
Szép és elfogatható árú új készülék. nálam szépen teljesít :)

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#9673) Joe bácsi válasza s4tch (#9669) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az autó ki van nézve és német gép. Gyári 8 hangszóró van benne!!!! V Golf ülése alatt szerinted mi van?!!! Igaz is, aki Suzukival jár........ ;]

Wackond: Előre egy első szett, hátra meg az ajtóba egy-egy hangszóró. Az már jó? És persze alap az ajtó szigetelés!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9674) G.Zs. válasza Joe bácsi (#9673) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ha ennyire jó az a gyári 8 hangszóró, hogy külön kiemeled, akkor miért akarod cserélni őket? :F

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9675) Joe bácsi válasza G.Zs. (#9674) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mint mindenki általában tudja, a gyári majdnem bármiből sz@r! Ezért a 8 db gyári helyére kell 8 db JBL hangszóró!

s4tch: Nem kis pisis vagyok, VAN lóvém, csak nincs meg a megfelelő verda még!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9676) gabo01 válasza Joe bácsi (#9675) üzenetére


gabo01
senior tag

Ez a JBL nagyon bevette magát a fejedbe! Azért nézz körül másik gyártónál is mielőtt vásárolsz!
Persze úgysem így fogsz tenni! Minek is koptatom a számat? :W :W :F

(#9677) Joe bácsi válasza gabo01 (#9676) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Haver ajánlotta! Meg van a DSL, de annyira drága nem kell. Vadtartásban lesz amúgy is!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9678) G.Zs. válasza Joe bácsi (#9675) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Én tudom, hogy a gyári szar, de az előző hozzászólásodból úgy látszott, hogy te nem igazán.

Na most, ha már egyszer kijelentetted, hogy a gyári hangszórók szarok, miből gondolod, hogy a hangszórók elhelyezése az gyárilag jó? :F

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9679) G.Zs. válasza Joe bácsi (#9677) üzenetére


G.Zs.
senior tag

A haverod azt valószínűleg elfelejtette említeni, hogy JBL-ből pont a cseppet sem olcsó GTI széria a jó, a többinél bőven van jobb alternatíva az adott árkategóriában.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9680) gabo01 válasza Joe bácsi (#9677) üzenetére


gabo01
senior tag

Azért ha utána jársz biztos találsz JBL árban még jó szettet!
Talán ajánlanak itt is használhatót a srácok ha még nem akadtak ki végleg! :DDD

(#9681) Joe bácsi válasza G.Zs. (#9679) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Akkor nem horror áron melyik márkát és KONKRÉT típust ajánlod/ajánljátok?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9682) G.Zs. válasza Joe bácsi (#9681) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ok. Tegyük fel, hogy nem hiszed el nekünk, hogy hülyeségre költöd a pénzed.
Ez esetben a következőt tedd:
Vegyél 2 pár Hertz DSK 165 komponens szettet.(Ez összesen nyolc hangszóró.) Ez a típus elég érzékeny ahhoz, hogy erősítő nélkül is normálisan szóljon.
Fejegységre teljesen felesleges 70k-t költened. Vegyél egy 30-40k közötti MÁRKÁS!!! fejegységet, olyat, ami leginkább illik a kocsid műszerfalához. Ha nem lesz erősítő, mindegy melyiket veszed.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9683) Joe bácsi válasza G.Zs. (#9682) üzenetére


Joe bácsi
őstag

És akkor most kérnék egy komoly hszt!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9684) G.Zs. válasza Joe bácsi (#9683) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ez egy komoly hsz volt. Ha visszaolvasnál, látnád, hogy másnak is ezeket a hangszórókat ajánlottuk, mint költséghatékony megoldást.
Még egy kérdés. Miből gondolod, hogy a golf V-höz 8 hangszóró kell?

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9685) Joe bácsi válasza G.Zs. (#9684) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mert a Passatunkba is 8 van és minden szegletében lehet jól hallani. Ha pl. pályán megyek, akkor hátul is lehet hallani a nagy szélzaj ellenére!

Azt írtad, ha hülyeségekre akarom költeni a pénzem, akkor azokat vegyem meg amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9686) G.Zs. válasza Joe bácsi (#9685) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Látom ennek sem néztél utána. Minek akarsz te vásárolni, mikor azt sem tudod, mit akarsz?
A Golf V-nek nem 8 hangszórós a gyári rendszere. Ahhoz egy speciális gyártóspecifikus 3 utas első szett kell, ha a gyári helyre akarsz tenni valamit. Szabványos szettek nem fociznak, legyen az akármilyen márka. A Passat rendszere teljesen más. Nem értem, miből gondoltad, hogy ha a Passat-é 8 hangszórós (két pár komponens) akkor a Golf V-é is az.
De ha neked 8 hangszóró kell, akkor vegyél azt, ha hallgatsz végre ránk, akkor kitalálunk valamit.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9687) s4tch válasza Joe bácsi (#9675) üzenetére


s4tch
veterán

"Nem kis pisis vagyok, VAN lóvém, csak nincs meg a megfelelő verda még!"

:DDD :DDD :DDD

Nagy a műsor, ne hagyjátok abba.

(#9688) Samus


Samus
addikt

Azért remélem lerohad a keze annak, aki buherálta az autómban a kábelezést. Bepróbáltam az új fejet, állati jól szól, csak ugye észrevettem valamit, aminek nem örültem. Az ISO csati B részén (hang) csak a középső négy van bekötve, ami a két első hangszórót jelenti, a többi ezzel párhuzamosan van kötve. Hogy ez kinek jutott eszébe, azt nem tudom, de biztos hatalmas IQ-val rendelkezett. Most vehetek egy átalakítót, lesz még +2000..., mert ugye a most bent lévő szét van vágva, és a hátsók rákötve az elsőkre...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9689) Kerio


Kerio
őstag

Ajtót mivel érdemes "kitömni", hogy ne zörögjön? Vagy milyen technika van arra?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#9690) s4tch válasza Kerio (#9689) üzenetére


s4tch
veterán

Ha zörög, akkor lehet, hogy nem kitömni kell, hanem új patentokat venni. Ha ez sem segít, akkor vannak öntapadós szigetelőanyagok különböző vastagságban, kiszerelésben, ezt szokták használni zajszigetelésre, lehet, hogy a zörgéseket is megoldják.

(#9691) Wackond válasza Joe bácsi (#9673) üzenetére


Wackond
tag

Majdnem jó.
Kezdjünk tiszta lappal, OK?

Tehát a 8 hangszóró fogalmát töröljük ki az emlékezetünkből, egyszer és mindenkorra. Ez egy szép nagy szám, vevőcsalogató parasztvakítás, semmi más. Marketing.

Tehát ha jól veszem ki, szeretnél egy olyan rendszert, amit a fejegység hajt, nincs benne erősítő, így szub sem. Hangszórók az első ajtókban, és a hátul ülők szórakoztatása is fontos neked, így a hátsó ajtókban is. Eddig stimm?

Namost én mindenképp Alpine fejeket tudok javasolni, azoknak van csak értelmesebb végfoka. Ha elzárkózol az erősítőtől, akkor itt eléggé leszűkült a potenciális választások száma. Meg ha már Sony-t néztél, az nekem az emlékeimben úgy él, hogy könnyen kezelhető volt, szal ebben is hasonlít az Alpine-ra. Nem kell tőlem venni fejegységet, lesz neki boldog gazdája, és nem kenyérre kell az ára. Azt viszont megsúgom, hogy hasonló tudású fejet az enyémek duplájáért kapsz újban, vagy már nem is kapsz... vagy ugyanennyiért fele-ilyen tudásút veszel... Szal én pl. az új cuccoktól zárkózom el, ha olcsóbban jobbat kapok használtban. Állapota meg azonos ugye...

Ha nem lesz erősítőd, akkor viszont pazarlás 70-ért fejet venni, ezt jól mondta G.Zs.
Komolyabb fejekben a több pár / magasabb jelszintű vonalkimenetet kell megfizetni, meg crossovert, stb., olyan extra funkciókat, amiket a jelek szerint sosem fogsz kihasználni. Neked egy jó alsó-középkategóriás fej kell, gondolom USB csatlakozással, talán blútyúkkal. Keresd meg a számodra fontos funkciókat.

Ha fejről hajtasz szettet, akkor érzékenyebb szetteket nézegess. Ilyen pl. a szintén G.Zs. által említett DSK, amit szándékosan erre terveztek, hogy fejegységről legyen hajtva. Hozzáteszem, nálam tesztüzemben van egy ilyen, és a fej mind a 4 végfokát használom hozzá. Igaz, hátra nem jut hangszóró, de nem is baj. Egyrészt mert ritkán ül ott bárki is, aki meg igen, még sosem panaszkodott, hogy túl nagy a csend, vagy nem hallja a zenét, stb.

Tehát ezeket tudom javasolni. Nálam egyébként egy komplett minimálprojekt úgy nézne ki, hogy:
- Alpine CDA-9812RB vagy CDA-9831R (ezekre később értelmes rendszer is épülhet, a fejek csak használtan kaphatóak, 45eFt)
- Hertz DSK 165.2 komponens szett az első ajtókba (15eFt -10%)
- értelmes hangszórókábelek, ehhez gyártott ISO csati (5-6eFt)
- min. 2,5qmm tápkábel a fejegységnek (2-3eFt)
- becsületes rezgéscsillapítás az ajtókba (10-15eFt)

És ennyi, ez tuti maradandó élményt nyújt relatíve kevés pénzért.
Ha a választásod más cuccokra esik is, az utóbbi három pontot szentírásként kövesd!

(#9692) Wackond válasza s4tch (#9690) üzenetére


Wackond
tag

pl. Soudaband ugye.
Nekem nagyon bejött, de ez az köcsög DSK széttépte az ajtót megint, és csak a zörgést hallom már megint ;]

(#9693) Wackond válasza s4tch (#9671) üzenetére


Wackond
tag

Sajna nem volt még meg. De nagyon tetszik ez a dupla mechanikás felállás :C :C
Meg a 6ch időkorrekcióból gyanítom, hogy tán még az aktívot is tudja :R :R
amikkel eddig találkoztam, 6ch tcorr csak az aktívosokban volt, a többi "halandóknak szánt" cuccban 4ch volt, meg HP/LP filter.

[ Szerkesztve ]

(#9694) Wackond


Wackond
tag

Juteszembe
Basszátokmeg mind egy szálig! Hányan ígértétek, hogy jöttök pénteken? Kinek sikerült innen kijutni rajtam kívül? Nem látom a kezeket :N :N
Akinek nem inge ugye...

(#9695) G.Zs. válasza Wackond (#9694) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Bocs Papi, de itthon fekszem.
Mindig is attól féltem, hogy egyszer addig tekerem a hifit, amíg kiszakad a dobhártyám. Hát nem kellett hozzá hifi.
Elég volt egy finom középfül-gyulladás, ami éjjel alvás közben átszakította. Most egy hétig ...

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9696) s4tch


s4tch
veterán

1-es BMW-ben, Lexus IS200-ban vagy előző Legacyban hallottatok már jól szóló hifit? Az autók adottságaira lennék kíváncsi, arra, elég jók-e ahhoz, hogy tisztességes zene tényleg tisztességesen megszólaljon bennük.

(#9697) hugi0 válasza Wackond (#9694) üzenetére


hugi0
őstag

Csengetyus Ur !

- keze fent van.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#9698) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok! Milyen a MAC audio APM2.16? Sürgös lenne,mert itt állok elötte,és nem tudomhogy megvegyem-e

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#9699) G.Zs. válasza Kerio (#9698) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ne vedd meg! Hertz DSK 165 -öt vegyél helyette. ;)

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9700) Wackond válasza G.Zs. (#9695) üzenetére


Wackond
tag

nobazmeg :W
Jobbulást! :K

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.