Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35758) PiciPeti válasza mortalwombat (#35757) üzenetére


PiciPeti
őstag

Flac vs 320as mp3? :F

Akkor már inkább Wav, ha CD-re kell írni, és fontos a minőség...
A Flac-et játszó Kenwoodok jók lehetnek, de élőben még egyet sem láttam/hallottam... :( :(

Kékfogról játszva max mp3 minőséget fogsz tudni elérni, szóval csak ilyen "gyorsan meghallgatom ezt a számot, milyen a kocsiban" játékra jó szerintem...

Amúgy sose értettem, mi a baj a CD-vel...

Volt USB-s fejem, és amikor megtelt a 8 gigás pendrive, már megbolondultam, mire megtaláltam egy számot a sok mappa között. Emellett még a minőség is a béka segge alatt volt.
Most van egy nagyságrendekkel komolyabb fejem van, ami tud CD-t, meg CD-t játszani, van egy 50-es lapozós CD tartóm, minden CD-n 10-15 számmal, tudom melyiken mi van, milyen stílusban. Egy városi lámpánál simán kicserélem a lemezt. Hosszabb útra meg ott a 10-es CD váltó. Annak a minősége sajna nem olyan jó, de még mindig az mp3, meg a telóról játszás fölött van.

Egyedül a fent leírt gyors kipróbálási lehetőség hiányzik, de ez is orvosolható lenne egy pár ezer forintos bluetooth modullal.

Szóval szerintem inkább egy komolyabb CD-s fej, mint egy mindent játszó mechanika nélküli. :U

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.