Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) Gézengúz válasza Gézengúz (#38286) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem erre már vissza is jött, 15 dolcsi.

(#38502) V/ válasza vandor01 (#38500) üzenetére


V/
Topikgazda

Én sem értem egyébként hogy mi ez a hirtelen idő emelések, mintha egy második hullám jönne náluk? Mindannyiunknak igaza van abban, hogy ez pofátlanság, ha nem tudja szállítani, akkor vagy ne árusítsa vagy valódi várható szállítási időt adjon meg.
Sehol nem olvasni olyat hogy a kínai posta és a logisztikai cégek leálltak.
Most mindegyik eladónak írjunk a vásárlás előtt hogy adjon egy konkrét ígéretet és ne utólag emelgesse az időt, a 120 nap volt a maximum, de ezt a mostani helyzet nem indokolja.
Azért én sem akarok valamire 30 napnál többet várni.

(#38511) spileraaa


spileraaa
senior tag

mikor várható ujbol ilyen select coupon vagy hogy nevezik ami volt most hogy 15$ esetén 2$ kedvezmény volt

és valaki rájött hogy az ali játéknál mi alapján 0,32 vagy 0,98
vagy most először van egy 3,99 is

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#38512) V/ válasza spileraaa (#38511) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem a játékos oldal, kérlek ott kérdezz. Köszönöm.

(#38516) spileraaa válasza V/ (#38512) üzenetére


spileraaa
senior tag

nem csak játékot kérdeztem
mikor várható ujbol ilyen select coupon vagy hogy nevezik ami volt most hogy 15$ esetén 2$ kedvezmény volt

amugy pedig ott mindenki a játékkal van elfoglalva nem igen jön válasz mert mar kérdeztem ott is
vagy lehet nem tudjak akkor rá a választ

de ahogy latod nem játszani akarok itten mert linket nem raktam be hanem hogy ez hogy működik mi alapján néha 0,32 és néha 0,98 ez a 2 a leggyakoribb

de rá kérdek újra ottan hátha most jön válasz

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#38517) V/ válasza spileraaa (#38516) üzenetére


V/
Topikgazda

A mobil app-ban most is tudsz kuponokat szerezni, érmét arra cserélni.

(#38520) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy ideje már figyelem az offot.
Befejeznétek?
Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#38521) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Nem tudom, figyeltetek-e, de az a tapasztalatom, hogy kezdenek eltunni a free shippinges termeket, es egy par honap alatt brutal dragulas lett. Oktoberben rendeltem forrasztoonos zsugorcso pakkot, akkor 5,5 € volt. Ha a mai arfolyamon szamolom, durvan 1950 forint. Most ugyan ez a termek ugyanattol az eladotol 2800 penz. Es ez mas, regebben rendelt termek ujra rendelesenel is megfigyelheto. Ennek mi lehet az oka? A kulfoldi termekekre kirott ado, amit a kormany bevezetett?!

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#38522) V/ válasza tothferenc (#38521) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnálom csak vissza kerülünk a vírus járványhoz. Kínába is és majd nálunk gazdasági problémák vannak, a kínai posta és szállítók kénytelenek voltak árat emelni, a gyártók is emeletek árakat az eladók nem tudnak minden átvállalni, tovább terhelik a vevőkre, már nem mind tud ingyenes szállítást biztosítani stb. Nincs semmi új adó, csak válság.

(#38523) V/


V/
Topikgazda

Akkor zárjuk le az AliExpress vásárlásaink szállítási késedelmének kitárgyalását, azért van mert más a szállítók prioritása, még mindig a magánszemélyek küldeményei vannak háttérbe szorulva, az okát meg kiveséztük, mindenki tudja. Aki meg nem, annak megírom privátban.

[ Szerkesztve ]

(#38524) vandor01 válasza V/ (#38522) üzenetére


vandor01
őstag

ez ok hogy arat emeltek de kozben szallitasi idot is emeltek azt is a duplajara! :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#38525) tothferenc válasza V/ (#38522) üzenetére


tothferenc
senior tag

Koszi, mindenre gondoltam, csak erre nem. Pont az ellenkezojere szamitottam, hogy a fellenditeshez minimalis arcsokkentest eszkozolnek.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#38526) V/ válasza vandor01 (#38524) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem is az idő a probléma, nem az ár.

(#38527) vandor01 válasza tothferenc (#38525) üzenetére


vandor01
őstag

na itt a valasz nem kell talalgatni miert van kasza az Alin :) :DDD
eletben maradni meg sokba kerul..... mindenkinek! elado postas vevo!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#38528) V/ válasza vandor01 (#38527) üzenetére


V/
Topikgazda

Legyen ez a zárszó.

(#38529) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok, az lehetséges hogy szó nélkül vissza küldik a csomagot ? Több mint egy hónapja lett rendelve. :W

Üdv, István.

(#38530) nyisziati válasza Istyu74 (#38529) üzenetére


nyisziati
veterán

Sajnos igen.
Egyszer én is OLK-ból hozattam vissza.
Szerencsémre fizetős volt a posta és bejelzett státusz változás miatt, így gyorsan bementem a helyi postára és tisztáztam a helyzetet.
A postás volt a ludas, nem dobott be cetlit.

(#38531) V/ válasza Istyu74 (#38529) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, mert kifelé is meg kell felelnie a vámszabályoknak, illetve ha megsérül a csomagolás akkor sem engedik ki. Mindegy mikor rendeleted. Amíg nem hagyja el a kínai kicserélő központot addig visszafordíthatják, lényegében nem küldték vissza, csak nem engedték ki az országból. Írja az eladónak, lehet hogy tőled tudja meg aztán egyezekedj hogy mi legyen. El tudja küldeni újból egy másik nyomkövetési számmal csak pótolni kell a hiányosságot.

(#38532) V/ válasza nyisziati (#38530) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem olyan mint a tied.

(#38533) V/


V/
Topikgazda

Maradjunk annyiban hogy az aktuál politikai témákat ne beszéljük ki, ha én is felhoznám szóljatok rám, nincs helye a szakmai topikban. Az eltérő vélemények felesleges vitákat generálhatnak, előzzük meg. Közös érdekünk.
Köszönöm a megértést és ne kelljen ezt a hozzászólást jobban megmagyaráznom.

(#38534) Real_Necro válasza Istyu74 (#38529) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem is volt ilyen...

...ellenben most a svéd csomagszámmal érkező rendelésem 58 nap után megmozdult és már OLK-nál van. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38535) janakbacsi


janakbacsi
őstag

60 nap elteltével nem kaptam meg a rendelt szemüveg keretet, ezért kértem, és kaptam is teljes visszatérítést. időközben viszont befutott a csomag. mi a teendő? utaljam vissza nekik az összeget? ha igen, akkor mi módon?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#38536) V/ válasza janakbacsi (#38535) üzenetére


V/
Topikgazda

Írj az eladónak hogy szeretnéd lerendezni, majd ahogy ő megadja hogy miként és úgy oldod meg.

[ Szerkesztve ]

(#38537) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.
Szeretném megkérdezni hogy az összefoglalóban szereplő-- "Ha vámeljárásra kerülne sor és a vásárolt dolog értéke pl.: májusi vámolás esetén 40,22 $ alatti, akkor emlékeztetve a fenti jogszabályi helyre az értékigazolást bekérőt, kérni kell egy kérelemben a fent idézett jogszabályi helyre való hivatkozással az áfa kiszabásától történő eltekintést, a vámeljárás vámmenteskénti elbírálását."--kérelem pontosan mit is jelent? Mármint van erre esetleg nyomtatvány?Vagy csak egy egyszerű pld jegyzettömb-ben leirom az idézett szöveget és ennyi? Vagy hogy a legegyszerűbb?És akkor az emailben elkell küldenem az aláirt,beszkennelt Egyszeri import vámkezelési megbízást,a vételár igazolásokat és ezt a kérelmet? Ez így okés? Ja 40,17$ volt szállitással együtt a vásárlásom.

Köszönöm előre is :R

(#38538) V/ válasza hevizms (#38537) üzenetére


V/
Topikgazda

Bemásolod egy word dokumentumba vagy a jegyzettömbe és pdf-be kinyomtatod és azt csatolod at öbbi e-mail-es dolog mellé.
De csak akkor kell az összes ha majd kérik.

(#38539) hevizms válasza V/ (#38538) üzenetére


hevizms
addikt

Ezt hogy érted hogy akkor kell az összes ha majd kérik?
Igazából már kérik,mert ma kaptam meg az ajánlott küldeményt az Egyszeri import vámkezelési megbízás papirral benne. Úgy érted hogy most a kérelmet még ne küldjem,csak a többit ? Mert az összegből egyértelmű nekik is? :R

(#38540) V/ válasza hevizms (#38539) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor már kell az összes anyag amiről szó van, úgy gondoltam hogy általános érdeklődés szintjén van még a dolog. A nyomtatványukon látszódjon a szig szám és az aláírás arra figyelj ha fénykép készülne.

(#38541) hevizms válasza V/ (#38540) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm a gyors segitséget,már el is küldtem nekik mindent :R Látszik minden,szkenneltem. Csináltam már ezt amúgy,csak ilyen nem volt még hogy ezt a kérelmet kellett volna mellékelnem,ebben nem akartam hibázni és az összefoglalóban NEKEM nem volt ez teljesen egyértelmű hogy ez a kérelem ez pontosan mit és hogyan. Köszönöm mégegyszer :R

[ Szerkesztve ]

(#38542) zozek


zozek
tag

Sziasztok,

Ez a csomag itt akadhatott el nálunk?

(#38543) cof válasza zozek (#38542) üzenetére


cof
veterán

Igen, de több bejegyzés egyébként sem lenne. Ez vagy valamelyik sarokban dekkol a kicserélőben, vagy megfújták valahol a kicserélő és a közted lévő útvonalon.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38544) TaaT válasza cof (#38543) üzenetére


TaaT
veterán

Aliexpress-en van lehetőség (nagy valószínűséggel) csaló shop-ot jelenteni?

Give them hell Ukraine!

(#38545) cof válasza TaaT (#38544) üzenetére


cof
veterán

Report item. Ott a Specifications sorban jobb oldalt.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38546) TaaT válasza cof (#38545) üzenetére


TaaT
veterán

Azt megtaláltam, de onnantól csak tiltott anyag, szerzőjogdíj stb van, csalás nincs. Vagy nem találom.

Give them hell Ukraine!

(#38547) cof válasza TaaT (#38546) üzenetére


cof
veterán

Ismeretlenül senkit nem vádolhatunk csalással, ha vásároltál valamit és nem küldte el, stb, akkor dispute.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38548) TaaT válasza cof (#38547) üzenetére


TaaT
veterán

Lehet valami hiba volt a rendszerben mert menet közben a gyanúsan olcsó termékek visszakapták a rendes árukat $2.5 -> $25 :)

Give them hell Ukraine!

(#38549) cof válasza TaaT (#38548) üzenetére


cof
veterán

Ilyen előfordul igen, elírták az árat. Akkor kell megvenni, és vagy elküldi annyiért vagy nem. :)

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#38550) zozek válasza cof (#38543) üzenetére


zozek
tag

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.