Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elektrosokk

    addikt

    Tegnap telefonon elértem egy dokit az intenzív osztályról zalaegerszegről, szerettem volna tisztább képet kapni az elmúlt pár nap eseményeit illetően.

    Sokmindent nem tudott megindokolni, apám nem kapott covid ellen kezelést, a pcr teszt eredménye csak azután érkezett meg hogy elhunyt. Azt mondta a doki hogy ha tudták volna hogy covidos akkor a covid osztályra viszik és nem a sima intenzívre. Azért szerintem ez elég meredek.... arra vonatkozóan nem kaptam információt hogy a mentősök készítettek volna gyorstesztet, de ez alapján borítékolható hogy nem. Szóval a doki azt mondta hogy apám nagyon belázasodott, egy széles spektrumú antibiotikumot kapott de Covid terápiában nem részesült. Nem tudták hogy Covid is felmerülhet... Honnan is tudhatták volna... :F

    Tudom már nem hozhatom vissza, de ezt akkor is nehéz elfogadni, és csak azért írtam le ha hasonló helyzetbe kerültök ne várjatok, követeljétek ki a megfelelő ellátást!

    [ Szerkesztve ]

    "Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés