Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Deck válasza Wesder (#2400) üzenetére


Deck
titán

..

PS5

(#2402) .LnB válasza Deck (#2401) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

WoW! Ti így, Braille-írásban toljátok?! :Y
:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2403) tboy93 válasza .LnB (#2402) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez a topik sajátos nyelvezete.

(#2404) Sonja


Sonja
veterán

Ezt inkább ide teszem, nem a rendes PS5 topikba. :)

Modders have figured out how to jailbreak the PS5

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2405) Elims válasza Sonja (#2404) üzenetére


Elims
veterán

Kár érte. :-/
Elég gyakran a törés mellett voltam,de most nem.
Sajnálom..

(#2406) _drk válasza Sonja (#2404) üzenetére


_drk
őstag

A rengeteg frissítéssel nagyon gyorsan kinyírják ezeket.
Lehet van olyan stádium, hogy 1.04 és abban az állapotában az éppen megjelent játékok 1.4-es verzióval pont jó, de ma már ez nem így működik.
De már Ps4-nél is volt ilyen, és nem igazán terjedt el.
De én egy jelenleg 250 000ft-os készülékkel nem szórakoznék az biztos.

(#2407) tboy93 válasza _drk (#2406) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem se sokat szamit ez. Valami osregi firmware-el megy csak a tores. A friss gepekkel nem. Elég a sony reszerol az uj jatekokba beépíteni egy olyan validaciot, hogy ne induljon el a jatek csak friss ps5 szoftverrel es meg is van b.szva a tores, mert az uj jatekok nem fognak menni rajta.

(#2409) tboy93 válasza _drk (#2408) üzenetére


tboy93
nagyúr

Amúgy PS-nél tök jól pörög a használt piac, megveszed, kijátszod, eladod. Ha gyors vagy nem is buksz semmit egy játékon. Szóval nem is értem ezt a tört mizériát, semmi értelme :))

(#2411) Alex Sándor


Alex Sándor
friss újonc

Sziasztok. Van egy ps4pro játék konzolunk amivel eddig játszottunk be jelentkezve ps+ba és EA valamibe. De vettünk egy ps5 és nem enged játszani csak az egyik úgyan azzal az email cím stb de nem értem miért? Valaki volna olyan kedves hogy lépésről lépésre le írja a több felhasználó létrehozás lehetőségét. Köszönöm szépen további szép estét mindenkinek.

(#2412) Mike válasza Alex Sándor (#2411) üzenetére


Mike
veterán

írd le újra pls. mivel nem enged be? ugyanazzal az accounttal tudod használni mindkettőt
nekem is megvan még a ps4 slim a ps5 mellett

(#2413) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hombre:

Ellie Holcomb - Sweet Ever After. Ebben közreműködik a Needtobreath.
KAINA - Shine a Light. Neki nagyon jó hangja van.
Phoebe Ryan - Mine. A kis cukker
Jennifer Jess - Blue
És Smith & Thell minden mennyiségben, például Toast vagy a Alice, vagy Cabin out in Nowhere. Ez utóbbi a kedvencem tőlük.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2414) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Katinéninek:

Steve Angello, Barns Courtney - Dopamine. Ebbe ne pörgess bele! Várd ki a végét!
Vance Joy - Missing Piece - Sofi Tukker Remix
Wrabel - since i was young WizG remix
Rudimental - These Days acoustic! Csak az acoustic! Ez majd felvidít. Imádom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2415) KaitouP válasza .LnB (#2414) üzenetére


KaitouP
veterán

No, öreganyátok az estét ezekkel a számokkal zárta, és tulajdonképpen jól estek ezek a trackek. Ami nagyon adta, az a Wrabel & Kesha kollabból készült WizG remix, meg Missing Piece Sofi Tukker remixelésében. A többi ilyen "meghallgatom, nem léptetem tovább" volt nálam, egyedül Steve Angello nem tud soha megfogni valahogy, pedig bele-bele botlok olykor. Tőle utoljára a Nothing Scares Me Anymore tetszett Sam Martinnal azt hiszem ugyan ezen az albumon van.

Jó az ízlésed, szeretem az ilyen music share-t. :K

Mondok én is párat az elektronikus szekcióból, mert az idei összesítőmön most csak japán kuriózumokat láthattál a Top 5-ben.

Stonebank & EMEL: Healing Me (zseni a srác, EMEl-lel pedig egy párt alkotnak, és ez a közös trackjeiken is hallatszik - én sem kifejezetten követek előadókat, de Stonebank az egyik kivétel)

CloudNone: Wish (ezt a számot akárhányszor hallgatom, mindig libabőrös vagyok - érdemes csukott szemmel figyelni rá)

Gareth Emery: Mansion - Extended Mix

Infected Mushroom - Where Do I Belong (all time favorite)

Peggy Gou: I Go - Edit

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2416) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha előfizetek a fullos PS+-ra akkor tudok játszani PC-n a játékokkal úgy, hogy nincs konzolom? Egyik oldal azt irja, hogy igen a másik meg azt, hogy nem. :)

(#2417) Kendek válasza Anulu79 (#2416) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért az ellentmondásos infó, mert Premium előfizetés mellett van PC streaming, viszont itthon ez még sajnos nem működik.

<-ƘƘ->

(#2418) Anulu79 válasza Kendek (#2417) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Mondjuk az a PS magyar nyelvű oldalán olvastam, hogy fel kell telepíteni egy alkalmazást amin keresztül lehet játszani.
Arról amúgy van infó, hogy itthon kb. mikortól érhető el ez a szolgáltatás?

(#2419) Kendek válasza Anulu79 (#2418) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Erről sajnos nincs infó, én azt vártam volna, hogy mostanra már rég működni fog. Így most aki anno csak emiatt fizetett elő, az bukta ezt a lóvét.

<-ƘƘ->

(#2420) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az infót! Akkor próbálok még olvasgatni én is. Hátha valahol ecsípek valami infót. :)

(#2421) alratar válasza Kendek (#2417) üzenetére


alratar
addikt

E z kb. addig igaz ,. ha úgy működik, mint a now - ameddig magyar accod van.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2422) Anulu79 válasza alratar (#2421) üzenetére


Anulu79
addikt

Tehát ha más régióval regelek be akkor tudok mondjuk telefonon is jászani?

(#2423) alratar válasza Anulu79 (#2422) üzenetére


alratar
addikt

Nem vagyok biztos benne.
A PS Now esetében működött. Lehet Plusz-nál már nem megy.
Ki kell próbálni.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2424) PitLee


PitLee
őstag

:DDD

(#2425) .LnB válasza PitLee (#2424) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez van amikor 13 év körüli a közönséged. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2426) Anulu79 válasza .LnB (#2425) üzenetére


Anulu79
addikt

Vagy ha valaki "belát" a smink meg a filterek mögé. :DD

(#2427) S e t h válasza PitLee (#2424) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2428) Bogyi007


Bogyi007
veterán

45 éves korában elhunyt Annie Wersching színésznő.

Werschinget főként televíziós sorozatból ismerhette a közönség, így benne volt a 24 utolsó évadában Renée Walker szerepében, a Harry Bosch – A nyomozóban, mint Julia Brascher, a vámpírnaplókban, melyben Lily Salvatorét formálta meg. A 2013-as The Last of Us videójátékban pedig Tesst szólaltatta meg.

Wersching rákban hunyt el.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2429) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

TLoU ha Budapesten játszódna... jó kis képek :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2430) KaitouP válasza koncsik (#2429) üzenetére


KaitouP
veterán

Ehhez a látványhoz nem kel a TLoU, lassan bizony itt fogunk tartani, ha még itt marad a nyakunkon a kormányunk. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2431) koncsik válasza KaitouP (#2430) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kattogót ma is láttam legalább 2-t a körúton :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2432) KaitouP válasza koncsik (#2431) üzenetére


KaitouP
veterán

És mennyi van még! :DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2433) Mike válasza .LnB (#2425) üzenetére


Mike
veterán

Inkább a one day a túró
13 évesen pedig mindenre áll a farkad

(#2434) Mike válasza koncsik (#2431) üzenetére


Mike
veterán

Mi az a kattogó?

(#2435) Big_Boss válasza Mike (#2434) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Clicker, The Last of Us begombázott ellensége.

(#2436) alratar válasza Big_Boss (#2435) üzenetére


alratar
addikt

Begombázott? Az nem a Mario?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2437) Big_Boss válasza alratar (#2436) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Aha, Mario is szereti a gombát, de a TLoU-ban gombaspóra miatt zombulnak az emberek.

(#2438) alratar válasza Big_Boss (#2437) üzenetére


alratar
addikt

Tudóm, csak humoros akartam lenni.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2439) Big_Boss válasza alratar (#2438) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ja, ez most elment mellettem :DDD

(#2440) Mike válasza Big_Boss (#2437) üzenetére


Mike
veterán

Én nem tudtam. Szóval spoiler

(#2441) Peace


Peace
nagyúr

Tudtok olyan BT 5.0 kütyüt ajánlani, amivel atomstabil a DS PC-vel és nem veszíti el a kapcsolatot 1 sec-re sem? Az én Ali-som egy fos. :(

(#2442) Mike válasza Peace (#2441) üzenetére


Mike
veterán

Ha jól értem a kódokat, akkor usb kábel

(#2443) Peace válasza Mike (#2442) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem, semmi kábel! USB-s BT vevő. ;)

(#2444) Mike válasza Peace (#2443) üzenetére


Mike
veterán

Ha stabil kapcsolat kell akkor kábel

[ Szerkesztve ]

(#2445) Peace válasza Mike (#2444) üzenetére


Peace
nagyúr

Hát akkor inkább várom vissza a kis PS4 kontrolleremet javításról. Az legalább atomstabil a Sony dongle-val!

(#2446) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!
Mostanában várható valamilyen akció az előfizetésben? :)

(#2447) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy hova írjam e szösszenetet.

Ps1-el kezdtem gyermekkoromban (33 vagyok) és felhőtlen élmények kapcsolnak a konzolokhoz. Fél éve gondolkodom, olcsó, régebbi konzol beszerzésén (árban az xbox one s, amit max ki tudok fizetni), viszont felmerült valami! Most egy 10 éves thinkpad t430-on játszom gamepad-el (xbox kiosztású, serious sam 2, prototype 1, alien breed impact, Diablo3), szintén 10 éves játékokkal. Az utóbbi 15 évben nem játszottam. Most elkapott a hév!

Ami érdekes, az az igényeim! Teljesen elégedett vagyok ezekkel a 10 éves játékokkal, mert nekem ezek is előrelépésnek számítanak!

Az újabb játékok szebb grafikájáért nem őrülök meg. A játék élmény, ami számít nekem!

Hát ez van. Csodálkozom ezen. Elhúzott mellettem az ipar! Ha mondjuk fél éven keresztül örömet ad a játék, akkor költök rá bővebben! :B

[ Szerkesztve ]

(#2448) Elims válasza I02S3F (#2447) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

👍 Ez addig lenne így,amíg nem játszanál ps5-ön vmi komolyabb játékot/játékokat.
Én azt javaslom,hogy vegyél egy ps4-est vmi olcsóbb verziót. ;-)
Sok jó játék van rá és megbízható gépek bármelyiket is választod.

(#2449) I02S3F válasza Elims (#2448) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi!

(#2450) I02S3F válasza Elims (#2448) üzenetére


I02S3F
őstag

Ma érkezik a ps4. Tűkön ülök! A játékokat drágállom! De a ps az ilyen! Még tart a sale! A Far cry pár része és a Wolfeinstein is nagyon olcsó! Még gondolkodom a beszerzésükön! :))

(#2451) tboy93 válasza I02S3F (#2450) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hasznaltan olcsobb ;)

(#2452) Elims válasza I02S3F (#2450) üzenetére


Elims
veterán

👍 :-)

Ha nem ismernéd,keress rá a ps store-ban -persze csak ha regisztráltál- a sniper elite-re.
Most a 4. része akciós,2300Ft.

(#2453) I02S3F válasza Elims (#2452) üzenetére


I02S3F
őstag

Szerintem előfizetek. Van pár cím, ami így elérhető és így olcsóbb!

(#2454) Elims


Elims
veterán

Közel 9 évet vártam [erre] az élményre.Nem nagyon szeretem a műfajt,de amikor elkezdtem -vmikor '14-ben- már akkor tudtam,hogy vmikor [magyar nyelven] is ki fogom játszani.Nem ps5-ről készült a fotó természetesen.
Mostanra sikerült kivitelznem a "projektet". Persze megvan eredetiben is,teljesen gyári géppel.Igen,a fotó nem arról készült.

(#2455) Elims válasza Elims (#2454) üzenetére


Elims
veterán

Na meg még [Ez] is.. :-) Hatalmas!

(#2456) PitLee


PitLee
őstag

(#2457) Gardaai


Gardaai
senior tag

:DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2458) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Chris Webby - Kratos

Hátha valakinek bejön. Én nem vagyok közöttük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2459) ldave


ldave
félisten

Alapvetően nem támogatom az AI képalkotást, de erre nem tudok haragudni: AI Generated Videogames (facebook link, bocsi).

A Slime draws near! Command?

(#2460) tboy93


tboy93
nagyúr

Válasz erre: [link]

Nincs nálunk veszekedés. A közös kasszát Én indítványoztam, nekem nagyon fura lett volna, ha Ő itthon van gyerekkel és a nulla keresetével külön kassza van. Aztán meg 5 év itthonlét után munkába áll, Én keresek 5x annyit és majd közösen fizetjük a wellness-t? :D Állítom, hogy így sokkal könnyebben el lehet érni a közös célokat (ház), nehezebb elszórni a pénzt, mert igen, beszélni kell a vágyainkról a másikkal. Hozzáteszem, soha nem akadályozott meg semmiben, de annyit elérünk biztosan ezzel, hogy többet gondolkodom 1-1 dolog megvásárlásán.

[ Szerkesztve ]

(#2461) F-ECT$ válasza tboy93 (#2460) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem az a 2 lehetőség van csak, hogy közös kassza és külön kassza. Lehet közös kassza, amibe belemegy a kettőtök keresetének 90%-a, és 5-5%-ot pedig mindketten saját magatok kezeltek, magatokra költötök.

Dive ever, work never.

(#2463) tboy93 válasza F-ECT$ (#2461) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lehetne így, ezt egy jobb megoldásnak tartom a külön kasszánál. Nálunk valahogy nem volt ez kérdés, nyilván a szülői minta is közrejátszott, meg összeköltözésünkkor már 8 éve együtt voltunk, addig is transzparens volt a költekezésünk egymás elött.

Én meg akkor már bőven kocka voltam a költség management-ben, 2016 óta Ft-ra pontosan tudom mire mennyi volt költve, ebbe nem fér bele hogy 5%-ról nem tudom hova ment el ;]

[ Szerkesztve ]

(#2464) Gardaai válasza F-ECT$ (#2461) üzenetére


Gardaai
senior tag

90% és 10-10%. Bocsi :))

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2465) F-ECT$ válasza Gardaai (#2464) üzenetére


F-ECT$
titán

Tévedsz. Bocsi ;)

Dive ever, work never.

(#2466) Gardaai válasza F-ECT$ (#2465) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ha úgy gondolod, hogy A+B-nek (összkereset) veszed a 90%-át és a maradék 10%-ot lefelezed (5-5%) A és B-között, akkor nem arányos a történet. Persze így is lehet. :)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2467) F-ECT$ válasza Gardaai (#2466) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem a keresettel arányos, de ha közös a kassza, akkor legyen egyenlő a saját magára fordítható pénz is :)

Dive ever, work never.

(#2468) Gardaai válasza F-ECT$ (#2467) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ha nem arányos, akkor eleve nem látom értelmét, hogy szétválasszuk. Ha kell vegye ki a közösből.
Mi az első naptól közös kasszán vagyunk, ezért nem is nagyon tudom milyen külön kasszán lenni. Így itt be is fejeztem mint laikus. :DD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.