Hirdetés

2021. szeptember 21., kedd

Gyorskeresés

(#2301) tboy93

tboy93
nagyúr

Na mit vettem a PS5 mellé? :P

Karcmentes(!) 500GB-os Super Slim, 2db tökéletes DS3-al, 6 játékkal.

(#2302) erahurka válasza tboy93 (#2301) üzenetére

erahurka
nagyúr

Ennyire nincs mit játszani PS5-ön? :D Én már hülyét kapnék a rendszertől sajnos, nincs pause átvezető alatt, nem lehet videót lementeni ha lemaradtam valamiről, nincs alvó mód, lassan töltenek be a játékok... Pedig mennyit nyúztam szerencsétlen Slimet néhány éve még!

(#2303) tboy93 válasza erahurka (#2302) üzenetére

tboy93
nagyúr

A backlogom vegtelen, van boven jatek ps5-re. (Mostmár végtelen +6)

Csak tudod mindig az kell ami nincs :))

Par ps3 ex cimet le akarok nyomni (rdr1, killzone es resistance szeria) aztan meglátjuk mi lesz a sorsa.

Olyan aprópénzért adta a srác, hogy ennyiert porosodhat a tv alatt nyugodtan :D

Ha leszamolom a tartozekok arat a pakkbol, akkor a gep a gyari kontrollerrel kb 7-8e Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#2304) tboy93

tboy93
nagyúr

Szerintetek milyen wireless fülesre lenne értelme lecserélni a Sony Platinum fülhallgatómat, ami:

- kompatbilis PS5-el
- kompatbilis PS3-al
- kompatibilis Samsung Tv-vel
- kompatbilis PC-vel
- max 30-40e Ft

(#2305) Big_Boss válasza tboy93 (#2304) üzenetére

Ilyet nem biztos, hogy fogsz találni, max USBs BT doongle-el, de ott meg a késleltetés lesz magas.

PSN ID: SnakeEater9882

(#2306) tboy93 válasza Big_Boss (#2305) üzenetére

tboy93
nagyúr

És ha elengedem a samsung TV-t?

(#2307) Big_Boss válasza tboy93 (#2306) üzenetére

Kérdezz rá itt, hátha tudnak ajánlani valamit.

PSN ID: SnakeEater9882

(#2308) kIsDe`

kIsDe`
tag

Egy kis Pulse 3D review :))

(#2309) tboy93

tboy93
nagyúr

Ide is irok, hatha kedvet kap valaki hozza. Most fejeztem be a GoW legelső részét, PS3-on. Baromi jo volt :D Megvan az osszes resz, szépen sorjaban vegignyomom oket, mire vegzek talan kijon az uj is ps5-re :))

(#2310) _drk válasza tboy93 (#2309) üzenetére

_drk
senior tag

Anno tervbe volt, de kaszáltam ezt az ötletet. Túl sok pénzbe lenne az a pár game. Akkoriba még 30-40körül mentek a Ps3-ak, a God of Warok meg olyan 5000ft volt darabja.
Ezért nem veszek Switch-et se :DDD . Egy Zelda meg max 1-2 Pokemon game annyit nem ér.

(#2311) tboy93 válasza _drk (#2310) üzenetére

tboy93
nagyúr

En is 30-ert vettem a gepet par honapja, 2 kontrollerrel, 6 jo jatekkal.

Tartja a GoW az arat, a collection vol 1, vol 2 darabja 4-5-6k, Ascension szinten 3-6k. A 3. rész egyedül ami olcsó.

(#2312) Mike válasza _drk (#2310) üzenetére

Mike
veterán

na én a másik. zelda és xenoblade érdekel. ez úgy 190. ami azért kicsit sok 2 programért.

(#2313) tboy93 válasza Mike (#2312) üzenetére

tboy93
nagyúr

Kár, hogy nincs konzol bérlésre lehetőség :))

(#2314) Mike válasza tboy93 (#2313) üzenetére

Mike
veterán

amúgy szerintem tuti van

(#2315) .LnB válasza _drk (#2310) üzenetére

.LnB
titán

Én megjátszottam anno a Switch-et a Zelda miatt. A vége 50k bukó lett. Mindent boltból vettem, és 1-2 hónaposan, tökéletes állapotban adtam el. Astral Chain-t bánom, hogy nem játszottam végig rajta az eladás előtt.

Homo Ludens ထ Sic Mundus Creatus Est ထ

(#2316) tboy93 válasza .LnB (#2315) üzenetére

tboy93
nagyúr

Használt cuccok vásárlása esetén, pár játék kipörgetése után állítom hogy közel nulla bukóval ki lehetne szállni belőle. Használt Playstation játékok esetén is kötöttem mostanában egy-két olyan dealt, hogy ejha...

[ Szerkesztve ]

(#2317) .LnB válasza tboy93 (#2316) üzenetére

.LnB
titán

Nem vagyok oda a használt műszaki cuccokért. Nem mondom, hogy sose vettem volna, de ha lehet, akkor kerülöm.
Switch-ből pedig a V2-t akartam, és a drfiteléstől tartoltam használt esetén.
Nameg magam részéről csak pár játék miatt vettem, de hosszú távon azt hittem, hogy a gyerek ellesz vele. De nem így lett, inkább a PS4-et nyomta helyette. Kérdeztem tőle, hogy akkor eladhatom e, ő meg mondta, hogy igen.

(#2318) tboy93 válasza .LnB (#2317) üzenetére

tboy93
nagyúr

Ja, emlékszem a sztorira.

Én is jobban szeretem az új cuccokat, de ha kifejezetten egy-két játék miatt érdekelne egy konzol, akkor azért szinte biztosan használtat vennék belőle.

Szívem szerint amúgy vennék egy XSX-et és egy Switchet is a PS3 és PS5 mellé :D De idén már ezt meg se merem említeni a feleségemnek.

[ Szerkesztve ]

(#2319) .LnB válasza tboy93 (#2318) üzenetére

.LnB
titán

Igazából az 50k bukóval én is inkább azt támasztom alá, hogy 1-2 játékért használtat érdemes. :D

(#2320) _drk válasza Mike (#2312) üzenetére

_drk
senior tag

A Zeldával mindenki így van! Még lehet 1-2 érdekességet megnéznék rajta. De ha én megveszem, el nem adom! Enyém! Én vettem :D
50-es bukóval meg pláne nem.
Ráadásul Switch-nél a handheld a lényeg,de nálam a dokkolóból ki se lenne véve.
A többi játék meg a legmélyebb indi játékokat tükrözi.
Én nem szeretem a Nintendót! ;]

Viszont ha Xbox-nál is csinálják az exkluzívokat, a több platform elkerülhetetlen lesz.

(#2321) ledgeri

ledgeri
veterán

Jövök ide, mert a fő topik 600 hsz-e/24 óra picit sok, és elsodorta a kérdésem... hátha...

Szóval nagy dilemmában vagyok, mert szeretnék venni egy kontrollert PC-hez, de tipikus MM-féle helyek nem állítottak ki semmit, és ott a zöld oldal is... Akad aki Debrecen környékén engedné, hogy megfogdosam kontrollerét, vagy ha van Series X-e azét is?

anti-blockadblock-er// PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#2322) Mike válasza ledgeri (#2321) üzenetére

Mike
veterán

ms kontrollert vegyél pchez

(#2323) ledgeri válasza Mike (#2322) üzenetére

ledgeri
veterán

Miért ajánlod azt inkább? Ha csak azért, mert hogy natívabban támogatott PC-software, és játék oldalról, akkor arról tudok, de ha pl a kontroller oldalról rosszabb a PC, mint a PS a kontrollernek (vagy valami ilyesmi, hasonló irány), akkor azt fejtsd ki légyszi! Pl az tudom, hogy kontroller csak PS-en firmware-upgradelhető... valami hasonló?

anti-blockadblock-er// PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#2324) Mike válasza ledgeri (#2323) üzenetére

Mike
veterán

kb ezért, a 100% kompatibilitás miatt. nekem anno a ds4-gyel a gta5 el sem indult

(#2325) ledgeri válasza Mike (#2324) üzenetére

ledgeri
veterán

Értem, köszi!

Csak tombol bennem a nosztalgia, volt PS1-em, és az eladását többszörösen megbánva gondoltam, hogy "akkor legalább olyan kontroller legyen, ha lesz". Tetszik a ravasz motorizáltsága - lehet számítani a jobbnál jobb integrálására a kezelőprogikban. Jó hogy opció hogy van a touchpad -láttam már PC-n DS4-gyel, mint egér használva...
És ami a legfontosabb, még nem tudtam megfogdosni, hogy egyáltalán érezzem, hogy jó vagy biztos rossz, vagy a kettő között hol is...
Vívódom még picit, azért köszi!

(#2326) Mike válasza ledgeri (#2325) üzenetére

Mike
veterán

mit szeretnél megfogni? a ps5 és az xbox kontrollert? Media Marktban nincs kitéve konzol? egyébként az új ps kontroller kényelmes, de fejnehéz, és jóval nehezebb mint a DS4. Az xbox kontrollere meg szerintem tökugyanaz mint volt.
nincs ismerős akinek van ps5-je, vagy series x-e?

[ Szerkesztve ]

(#2327) ledgeri válasza Mike (#2326) üzenetére

ledgeri
veterán

Igen a kontrollereket. MM-ban, Debrecenben nincs, mert Covid... Lehet hogy lesz 1-2 e-sport bár ahol akad, az már a héten tervbe van véve, de minnél több a forrás annál jobb... ezért is kérdeztem ide. Ismerősök majd a kövi kör ha ez kiesik.
ha nehéz akkor nem nehéz akkumentesíteni (így is úgy is kell kábel nekem, mert nincs semmim még ami typeC-s..)

Ülök a kérdésen, halogatom, mióta kijöttek az új verziók.

(#2328) ledgeri válasza Mike (#2326) üzenetére

ledgeri
veterán

Te próbáltad PC-n ha már van nálad?

(#2329) Raijin

Raijin
tag

Sziasztok,
Az ALZA most igazolta vissza, hogy 18órától átvehető a tavaly rendelt ps5. :)
Időközben sikerült máshol megvennem, így felajánlom átvételre hátha valakit érdekel.
Lemezes verzió + 3év garancia = 214590Ft. Átvétel: Budapest Róbert Károly krt.54-58.

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper.

(#2330) _drk válasza ledgeri (#2325) üzenetére

_drk
senior tag

Én külön szoftverrel használom a ds4-et PC-n. Natívan van ami fel se ismeri, vagy csak félig. Inkább használom azzal és működik valahogy.
Anno X360as joyyal nem voltak ilyen problémáim.
Annyi hogy a ds5nek van támogatása Steam-en. De ez mit jelent?...

(#2331) Kendek válasza _drk (#2330) üzenetére

Kendek
nagyúr

Nyilván azt jelenti, hogy bármilyen egyéb szoftver nélkül is használható a DSe a Steam-en keresztül futtatott játékokhoz. Ráadásul támogatott minden funkciója.

<-ƘƘ->

(#2332) ledgeri válasza _drk (#2330) üzenetére

ledgeri
veterán

A DS4-et PC-n is használod, vagy csak ott? Ha előbbi van valami különbség?

(#2333) Mike válasza ledgeri (#2328) üzenetére

Mike
veterán

az asztali pc-met 2018 óta nem kapcsoltam be
anno próbáltam vele a DS4-et már ki tudja milyen szoftverrel (amit anno ajánlottak), de ha a DS4 a géphez volt "kötve" a GTA V nem indult el
(itt a kötve az lehet usb és bt is, már nem emlékszem)

(#2334) _drk válasza ledgeri (#2332) üzenetére

_drk
senior tag

Pc meg Ps4. Viszont van hogy a ps nem ismeri fel utána.
Olyankor USB és bejelentkezési képernyőn kell neki könyörögni :D
Vannak anomáliak. Ds4 for Windows programot használom.
Azzal tapi pad necces, nem is néztem, talán egy gombot oda rendelhetsz. Akkor a világítást erősségét nem tudom változtatni. Ha a gép kivankapcsolva akkor is le merül a joy, tehát mindig ki kell húzni. Jah és persze nincs BT-m, de monitorhoz alapból közel ülök, úgy hogy engem nem zavar.
Nagyon nem teszteltem amúgy, de lehet benne állítgatni. Meg lehet más/jobb progi is van. De nekem ezzel működött a dark souls és boldog voltam.

(#2335) ledgeri válasza _drk (#2334) üzenetére

ledgeri
veterán

& MIKE
:R

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.