Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#67796) sketchifun válasza biker (#67788) üzenetére


sketchifun
senior tag

Kérlek, engedd meg, bogy leboruljak szakmai nagyságod előtt.

Korántsem vitatkozni kívánok, elfogadom más véleményét, hajlandó vagyok tanulni is mástól, de lusta mód, még csak el sem olvastam amit linkeltél. Mert emberek vagyunk, úgy gondolom, hogy emberi módon lehet is beszélgetni, viszont a kirohanásod elérte az ingerküszöbömet, ne haragudj, de emiatt a dolgot ignoráltam.

Most, hogy újra nem teljesen emberi stílusban alkottál egy véleményt, már bassza a csőrömet és válaszolok.

El tudok olvasni egy szöveget, értelmezni is tudom, és karakterisztikát, vagy ha úgytetszik, jelleggörbét.

Mint mondtam, nem technikai nyersadatokról beszéltem, nettó tapasztalatról. És bizony ez a tapasztalat, bármennyire is fáj.

De ha minden úgy is van, hogyan fordulhat elő, hogy a 2kA kismegszakító, mondjuk C10 nem old le, de mérőnél a C16 leold? Minden esetben pont egy picivel gyorsabb a mérőnél lévő megszakító?

Éb csak egy mezei villanyszerelő vagyok, lakásokkal foglalkozom, tudnál olyat kérdezni villanymotorról, vagy meddőteljesítményről, amiről hirtelen fogalmam sem lenne. De a kvalitásaidban bízva várom a válaszod.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.