Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20001) neduddki válasza rii (#19994) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

valahol kaja van ahazban amihez hozzafernek, en regi de bevalt modszert tudok, cukros tejnek nem tudnak ellenalni abba kell merteget tenni

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20002) üszök válasza Pikkolo^^ (#19990) üzenetére


üszök
őstag

Bocs,hogy bele vau,de a házközponti nem csak azt jelenti.Távhőről levált házak,amelyek saját kazánokkal mennek.Én semmi kép nem vennék ilyet,mert ha 2 szomszéd nem fizet,a távhőnél az téged csak közvetve érint(emelgetik a díjat a sok kintlévőségre is hivatkozva.)vszont a házközpontinál ha ketten nem fizetnek közvetlenül érzi a zsebed,mert a gáz szolgáltató akkor is kiszámlázza amit fizetni kell.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#20003) Pikkolo^^ válasza x_o_n (#20000) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az átkötés miatt nem lesz korszerű, csak szabályozható (a megfelelő szerelvényekkel). Ettől ugyanúgy korszerűtlen marad, a feletted lakó által lehűtött vizet kapod. De ha egy honlapon korszerűsítésként említik akkor legyen az :D

(#20004) Pikkolo^^ válasza üszök (#20002) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Vannak olyan tégla házak is ahol egy központi kazán van az alagsorban és az látja el az összes lakást, az ugyanúgy házközponti. Panelról volt szó, azért írtam le mi a helyzet, megtévesztő úgy hirdetni.

(#20005) x_o_n válasza Pikkolo^^ (#20003) üzenetére


x_o_n
veterán

miután másképpen nem megoldható ilyen helyzetbe,de ez egy rég bevált dolog,de akkor nevezzük másnak.(bár ha szabályozható akkor az már korszerübb mint a régi)

[ Szerkesztve ]

(#20006) Pikkolo^^ válasza harry (#19989) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Legelőször azt kell eldöntened mennyi ideig szeretnél a most vásárolandó lakásban lakni, ehhez tudni kell X éven belül mit szeretnél, pl. gyerek, másik munkahely stb..

(#20007) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Régi lakásomba botrányosan hideg a fűrdővíz.25 éves fég átfolyós vízmelegítő adja megelegvizet.
Eddig a minimum állás felett volt valamivel, de egyre feljebb kell már tolnom a csúszkát.Egy szerelő mondta az éves karbantartásnál, hogy jobb ha nem tekerm feljebb, mert ezek könnyen szétrobbannak.Igaz ez?
Meddig lehet biztonsággal járatni egy ilyen ezer éves csodát?
Lehet még ilyet kapni, hogy lecseréljem? Van egy fűtő is, de nem igazán gondolkodom itt kombiba, mert bélelni kéne, és szerintem csövezni is.+engedélyek.
Igy néz ki, és ez a csúszka állása.
[link]
[link]

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20008) Dluinet válasza Ace Ventura (#20007) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vízkőmentesítés kell neki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20009) Ace Ventura válasza Dluinet (#20008) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Milyen módon lehet azt csinálni?
Amennyire emlékszem még sosem volt.Az tény, hogy szilárd darabokban potyog a vízkő a zuhanyrózsából, és naponta kell üríteni a szűrőket nálunk.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20010) Dluinet válasza Ace Ventura (#20009) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gázszerelővel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20011) Morris válasza Ace Ventura (#20007) üzenetére


Morris
veterán

Jah, ki kell savazni a höcserélőt is. Ez kb 15k-ba fog fájni. És fennáll a veszély hogy ki fog lyukadni a hőcserélő. Ha újat veszel az kb 25k. Az új vizmelegitő meg 55 k körül van. Lehet gondolkodni... Nem lesz könnyű dolgod. :(

[ Szerkesztve ]

(#20012) Ace Ventura válasza Morris (#20011) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Milyen időközönként célszerű ezt csinálni, mert apám azt mondja, hogy kb 5 éve fel lettek újítva.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20013) Dluinet válasza Ace Ventura (#20012) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vízkeménységtől függ, 5-10× eltérés is lehet két város között

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20014) Morris válasza Ace Ventura (#20012) üzenetére


Morris
veterán

Akkor még nem muszáj, bár ha nagyon vízköves nálatok a víz... :U
A miénk is ugyanilyen, de még szerencsére nincs gond vele. Amióta itt lakunk, ezt használjuk. (kb 5éve)

(#20015) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Valószínűleg újat veszek akkor.Ezekből mindegy milyet rakok fel? Engedély, stb kell?Van esetleg valami bevált tipus, amit tudnátok ajánlani?
Még egy kérdés.A csövekben lerakódott vízkövet mivel lehet eltávolítani?

Morris
Azért érdekes, mert ha megnézed a képet, akkor van egy félkör alakú jelölés, amit kb 2 éve jelöltem oda, akkor ott állt, ezóta egyre feljebb kell tolni, de még így is hideg a víz.
Ha csutkára tolom, tényleg durran majd? :)

[ Szerkesztve ]

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20016) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ezzel a bolttal kapcsolatban van valakinek bármi tapasztalata/infója/véleménye? Egy kinézett bútor itt olcsóbb egy tízessel (70/80k) de Budapesthez képest messze van, nem tudom, meg merjem-e rendelni...

@Dluinet: valahogy úgy éreztem csereérett :) Nagyon jó volt, tetszett, de most kellett egy váltás.

szerk:
Máshol a 'neten mindenhol 80k körül van, egyébként erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#20017) Dluinet válasza DeFranco (#20016) üzenetére


Dluinet
nagyúr

b+, így nem ismerlek meg,
új avatar? nem tetszett a régi?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20018) neduddki válasza DeFranco (#20016) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem tom ez mijjen de amikro vmit nezunk v. ezeknel kotunk ki v. egydeilg csinaltatom, dobbentge mijjen katasztrofalis minosegek vannak a piacon:- (((
aszem az ujpesti markabolt megszunt, sok fel aruljak a butort, de a legjobb kozvetlenul szlakrol rendelni

udv

neduddki

mod: tan igy jobb Sandra karpitos butor

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20019) DeFranco válasza neduddki (#20018) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha gyártatnék bútort, meglenne az emberem rá, de most más a koncepció.

Kell egy olyan ülőalkalmatosság, ami:
- kanapé
- anyós esetén ággyá alakítható
- ha kiszorulunk a kisszobából (gyerekszoba lesz), akkor ágyként használható
- olcsó, nem sajnálom, ha lakáscserekor cserélve lesz

Ebből az utolsó a szűk keresztmetszet, sok pénzért minden van, ez 80k-ban megáll. 100-at vagy afölött nem adok érte, mert lakáscserekor garnitúrát tervezünk, és sajnálnám a most kiadott összeget. Vannak, praktikus dolgai, egyszerű, mint a faék, de nekem nem kell jobb jelenleg, ülni kényelmes, feküdni elviselhető.

Na, ennyi a történet, az RS-ben 80k, itt 70, de nem tudom meg merjem-e rendelni ilyen messziről, és ha igen, tőlük kellene-e. Reklamáció, termék leszállításkori minősége, etc.

[ Szerkesztve ]

(#20020) neduddki válasza DeFranco (#20019) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a legolcsobb hejjen a kiszobai kanapem 120rugo volt az alap huzattal, a markaboltben 80 akcios huzattal, a gyartol rendelve es postre szallitva a legjobb huzatukkal 75, aszem megerte azt a 3 teflonyt

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20021) Morris válasza Ace Ventura (#20015) üzenetére


Morris
veterán

Igen, azt hiszem, hogy a kerek gombbal a lángmagasságot lehet állítani az elhúzós kerek gombbal pedig a víz átfolyási sebességét! Ha ez a gond, akkor elképzelhető hogy a gázrózsa van tele porral vagy egyéb szennyezőséssel. Először mindenképpen gázszerelő segítségét kérd. Lehet, hogy kisebb a baj mint hisszük.
Lehet hideg a víz a vízkő miatt, de az alacsony gáznyomás miatt is.

A csúszka legyen maxon. Tehát koppig elhúzva jobbra. A nagy kereket is tekerd max ra. Ha nagyon forró a víz, akkor a nagy kereket fordítgasd visszafele az óramutató járásával ellentétesen.
A csúszka nekünk is mindig maxon van.

[ Szerkesztve ]

(#20022) Ace Ventura válasza Morris (#20021) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Köszönöm a segítséget!
Keresek egy normális gázszerelőt.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20023) DeFranco válasza neduddki (#20020) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Közben leesett, hogy miért linkelted, csak hirtelen néztem rá, azt hittem, ezek megrendelésre gyártanak egyedi bútort. Most már értem.

Holnap nyomozok egyet.

(#20024) harry válasza Pikkolo^^ (#19990) üzenetére


harry
veterán

Házközpontival nagyjából képben vagyok, most az albérletben is ez van (egy központi kazánon minden lakás, jobb esetben egyedi méréssel, radiátorokon szabályozható a fűtés mértéke).

De miben más egy távfűtés? Alapvetően annyi, hogy nem is a házon belül van a kazán, hanem még távolabbról érkezik a... hő. Ez költségesebb vagy sem (akár lakás, vagy az egész ház szintjén tekintve), karbantartást tekintve miben más, meg úgy egyáltalán, előnyök / hátrányok?

Amúgy a képeken két cső van.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20025) Pikkolo^^ válasza harry (#20024) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A távhő nagyon nagy kényelmet biztosít. Nincsen külön karbantartási díj, nem romlik el a kazán, nem 60 éves a kazán, ha gond van rögtön jönnek stb.. Ennek a kényelemnek persze ára van.

Azért van kétcső, mert az egyik az előremenő, megy fel a 9.-re. Ami a radiátorba megy az pedig a visszatérő.

(#20026) x_o_n válasza DeFranco (#20019) üzenetére


x_o_n
veterán

és ha ilyen céálra kell akkor nem egyszerübb 55k egy ikeas beddinge kanapé? 3 személyes,francia ággyá alakitható,massziv a váz,kényelmes bár ennyiért csak fekete,fehér és szürke szinben van,nekem már 6 éve birja

(#20027) alázógyík válasza x_o_n (#20026) üzenetére


alázógyík
őstag

De az nem ilyen céép! ;] ;]

(#20028) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Utólag, műanyag ablakba építhető szellőző beépítésével kapcsolatban van valakinek tapasztalat?

(#20029) DeFranco válasza x_o_n (#20026) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Legfontosabb, hogy nincs karfája. Egyébként nem is illene a szobába, harmadsorban drágább (85k), negyedsorban ez nem kanapé, hanem egy kinyitható ágy.

Amúgy jó cucc, tetszetős, de nem ilyet keresek.

Megvan már, hogy mit keresek, a kérdés az csupán annyi, hogy mi a véleményetek, hülyeség-e interneten bútort rendelni, van-e valami reális veszélye, van-e ebben tapasztalatotok vagy ismeretetek, és ismeritek-e ezt a boltot.

@alázógyík: megbocsátod ugye, hogy nem vagyok igénytelen? Mit kell beszólni?

[ Szerkesztve ]

(#20030) x_o_n válasza DeFranco (#20029) üzenetére


x_o_n
veterán

na igen karfa nincs,de a célnak megfelel de tényleg 55k csak nem jól állitottad össze:)
interneten bútort lutri,jobb azt látni,amugy rengeteg akció van érdemes jobban utánajárni,és személyesen megnézni,kipróbálni,látni az anyagminőséget mélőben jobb mint egy képen.
csak a kiszállitás szokott rugalmatlan lenni..

ilyeneket érdemes keresni

[ Szerkesztve ]

(#20031) Ace Ventura válasza Morris (#20021) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Na itt valami más lesz.....
A konyhai csapból zuborog a tűz forró víz, akkor is ha a kazán harmad gőzön megy, csak a fürdővíz baxakszik. Ott simán aládugom a fejem, és hajat mosok csutkára tekert állapotban is.
A kazántól ott újra lett rézcsövezve, és 2 elzáró van közbeiktatva.1 hideg+1 meleg.A konyhainál maradt minden a régiben, ahogy gyárilag volt.
4 dologra tippelek, mert a kazánt szerintem kizárhatjuk.
1, csövezés (vékony, vastag, akármi)
2 elzárók
3 csaptelep
4 a fürdő 4-5M-re van a kazántól, míg a konyha kb 2M-re

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20032) DeFranco válasza x_o_n (#20030) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Látni láttam, gondolom ezeket egy gyár készíti egy anyagból, ráültünk, kipróbáltuk, csak épp ahol néztük, ott 80k. A neten most láttam pár helyet (jellemzően 100+ kilométerre Pesttől, ahol olcsóbb egy tizessel, ez volt az első, amit linkeltem, de még találtam párat.

Mindegy, nem ide való a téma, majd megrágom magamnak. Elnézést az offolásért.

[ Szerkesztve ]

(#20033) Morris válasza Pikkolo^^ (#20028) üzenetére


Morris
veterán

Igen, mondd, milyen infó kell? :)

Ace Ventura: Na is valami. Akkor a kazán jó!
Nézd meg az elzárókat, vagy esetleg a csaptelepet. Lehet, hogy az kever hideg vizet a meleghez. Pár napja volt is itt ilyen kérdés :U
Ha nem ázik sehol semmi akkor a csövezés rendben van. Általában szűkebb keresztmetszetű csöveket szoktak használni a fürdőhöz, hogy nagyobb legyen a nyomás.

[ Szerkesztve ]

(#20034) alázógyík válasza DeFranco (#20029) üzenetére


alázógyík
őstag

Ne haragudj, nem akartam a lelkedbe gázolni. Szubjektív dolog, van akinek tetszik, van akinek nem. ;) :R

(#20035) Ace Ventura válasza Morris (#20033) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Csaptelepet levettem, és megnéztem, hogy ráadom a nyomást, fater egy tállal állt ott, és nézte, de nem lett melegebb a víz.Tehát a csaptelep nem lehet.
Sajnos a kazánon a nagy karikát (amin a 2 db 3szög van)nem tudom megtekerni, mert úgy be van állva, hogy csak na.Levettem és csőfogóval is próbáltam, de előbb fog letörni, mint megmozdulni.
A csövezés az szűkebb is lett, úgy mint a kádunk lefolyója, ha leengedem a vizet, akkor a középső összefolyóba jön fel a padlón.....
Most úgy van megoldva, hogy a kád lefolyó 6 lyukából 3 be van tömve, és 20 perc mire lemegy a kád víz, de legalább akkor nem jön fel középen.Pumpálni próbáltam, nem hiszem, hogy el van dugulva.Amennyire tudom újkorába is ilyen volt, amikor a "szakember" megcsinálta.....

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20036) DeFranco válasza alázógyík (#20034) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jól van na, bal lábbal keltem én is :) Fátylat rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#20037) neduddki válasza neduddki (#19873) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem erem el (nem erek ra) a vissmann-os embort, hogy letragyaljam vel az uj koncepciot, addig meg all a ddc-s buli ehhh, honap hivom es kis turelmet kerek:- (((

udv

neduddki

mod: a cempe miert hidegebb 2 fokkal mint a 3 cm-vel folotte levo fal? tugya vki koszi

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20038) Pikkolo^^ válasza Morris (#20033) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Mennyire macerás az utólagos beépítés, szél nem fúj be?

(#20039) x_o_n válasza Pikkolo^^ (#20038) üzenetére


x_o_n
veterán

szakember végzi,macera az ablak tipus és szerkezetétől függ.
nem fuj be a szél ha megfelelő kamrás és rovar sem jön be mert rovarszürő van benne

(#20040) Ton-ton válasza Ace Ventura (#20035) üzenetére


Ton-ton
tag

Igen, kizárásos alapon marad a cső, vagy valamilyen elzáró.
A cső keresztmetszetével jellemzően nem szokott gond lenni (legolcsóbb a 13mm-es, de az is bőven nagyobb mint a csap elhúzásában lévő kb. 6mm-es lyuk)
Falon kívüli szerelésnél nem nagyon lehet gond (illetve látszik ha megtörte a csövet). Falban lévő cső esetén előfordulhat hogy valahol "sikerült" megtörni (pl. alupex cső esetén).
Elzárók pedig viszonylag könnyen megtalálhatók.

http://qtp.hu

(#20041) Ace Ventura válasza Ton-ton (#20040) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Falon belüli réz cső van, nem emlékszem, hogy mindig ilyen vacak volt e vízhő, de most elég langyos.Főleg úgy hogy a konyha meg forró.
Elzárókat megmozgattam, elvileg rendben vannak.Nyitásra jön, zárásra eláll a víz.Attól még lehet problémája?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20042) Pikkolo^^ válasza x_o_n (#20039) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

És házilag mennyire macerás?

(#20043) Morris válasza Ace Ventura (#20035) üzenetére


Morris
veterán

Ha a konyhába forró a víz, akkor biztos, hogy nem a háromszöges tekerőnél van a baj. Sokkal inkább a csövezés (már ha a csaptelepet is kizártátok).
Esetleg még az lehet, hogy túl nagy a meleg víz nyomása, és ezért nem is tud felmelegedni amíg megy a kazán. Ezért is kell a szűkítő. Vagy a csaptelep/zuhanyrózsa nem szűkít eleget ahhoz, hogy forró víz is jöjjön!

Ezért is van az, hogy csaptelep nélkül jó nagy a nyomás és langyos a víz. Szerintem annak is csökkentenie kéne az átengedő vízmennyiséget. :U
Én ezekből a tünetekből erre tudok gondolni. :U

[ Szerkesztve ]

(#20044) Morris válasza Pikkolo^^ (#20038) üzenetére


Morris
veterán

kb 20 perces meló volt a szerelőknek.
Menete: Lekapták az ablakszárnyat, martak bele 2 rövid sávot, majd a tokba is került egy kis szakasz. Ezután ment a cucc a helyére és annyi.
Én lezárhatót kértem. 8k volt beszereléssel együtt (tipus: Aldes). Eddig tökéletes. Lezárt állapotban abszolute nem süvít be a hideg. Eddig rendben üzemel.
Én csak azért rakattam be, mert felülvizsgálat volt és észrevették, hogy jól záródó ablak van. Azt mondták ha nem rakatok be ilyet, akkor bejelentik a gázszolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#20045) Ace Ventura válasza Morris (#20043) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Az tény, hogy gyenge a nyomás, a konyhában nagyobb.
Ki kéne próbálni egy másik csapteleppel.Amikor levettük és direktbe jött a víz, akkor is karcsú volt a nyomás....

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20046) Pikkolo^^ válasza Morris (#20044) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Köszönöm az infót.

Függőleges légbeeresztővel találkozott már valaki?

(#20047) DeFranco válasza DeFranco (#19451) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Végül már nem bírtam hallgatni, szétszedtem megint, és kifújkáltam a fúvóka fejet. Egy vékony tűvel kicsit meg is piszkáltam, és a hegyét nagyon óvatosan megforgattam a fúvóka lyukában, egy egész kicsit talán tágítva, de inkább csak "lesorjázva" azt.

Most megint síri csend van, és a láng is rendben van.

Kíváncsi leszek, hogy mi lesz pár hét múlva, mert ezt már egyszer pár hete megcsináltam, és csak ideiglenesen jött helyre. Két dologra tudok gondolni: az egyik, hogy a fúvóka valamitől másodszorra is eltömődött (eddig nem volt vele gond évekig, most meg egy hónapon belül kétszer?) és a szűkebb lyuk nagyobb áramlási sebességet és szélzajt eredményezett, a másik pedig az, hogy az őrláng gázadagolójával van valami gond, ami "bemelegedve" több gázt enged, és ettől az egyébként régivel azonos méretű keresztmetszeten több gáz távozik, nagyobb áramlási sebességet és szélzajt eredményezve.

[ Szerkesztve ]

(#20048) Met


Met
Topikgazda

Árpád híd pesti oldalán van valahol barkácsbolt és festékbolt?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20049) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Na megvan mi kell nekem, link.

(#20050) Ace Ventura válasza Morris (#20043) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Hát a végén kiderül, hogy igazad lesz.....
Picit elzártam a kazán utáni elzárót, így ugye nem jön a csapból akkora erővel, viszont alig tudtam alátenni a kezem, pedig a kazánt is visszavettem egy kicsit.
Egy csaptelep csere megoldaná szerintem.Egy olyan kéne, ami jól szűkít.Esetleg valami szűkítőt betenni a csatlakozáshoz.
A csaptelepek között van különbség átfolyó átmérőbe?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.