Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#116200) szaszlaci válasza TeeJay (#116190) üzenetére


szaszlaci
addikt

Én nem szívatnám magam sütős csővel. Bunkó nagy idomok, nem férsz oda a sütőgéppel majd mikor csinálod, és nem is tudsz igazítani. Örülök, hogy engem annak idején lebeszélt róla egy vízszerelő ismerős. Az ötrétegű egy nagyon jó találmány, és a kulcsos idomai hibátlanok. Egy-egy szűkebb idom semmit nem számít.

arcsin
Első körben megkérdezném a közös képviselőt, hogy van-e a te közös költségedben gáz átalány. Ha nincs, akkor minden bizonnyal teljesen hivatalos az a lekötés. Mert gondolom valamikor be kellett lennie kötve. Különben hogy lehet ott nem hivatalosan egy gázcső? Arra valamikor gáztervet kellett készíttetni. Ha nem is egyénileg, de társasház szinten biztosan.
Meg te új lakó vagy, ha vásárolt lakásról van szó, milyen időszak alapján büntetne a gázművek lopásért méretlen fogyasztásért?
Majd írd már meg, mi lett az eredménye!

mezis
"ma már egy gázkészülék leszerelése nem annyiból áll, hogy elzárom a csapját, lecsavarom, ledugózom és kész."
Pár éve az órát cserélő gázszerelő elmondása szerint ennyiből áll.
Vagy lehet(ett) szünteteltetést kérni 5 évre, és akkor a gázművek dugózza le. És csak tipp, szerintem nem veszted el ezáltal a jogodat az addig használt gázkészülékre.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.