Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84384) geotigris9 válasza 6030D (#84352) üzenetére


geotigris9
tag

:DDD

Más:

Ma volt egy nem tervezett bringa lámpa vásárlásom. (Arra most nem térek ki, miért nem volt nálam lámpa .. pontosabban első lápa.)
Teljesen útba esett a deka szóval ott néztem valamit. Azért haza úton főúton meg tök sötét bringaúton nem árt valami pilács. :D
Szóval ezt találtam ár-érték arányban még elfogathatónak. [link]
Rögtön élesbe teszteltem is így teljesen sötét körülmények között a bringa úton a fényerőt.
A leírásában a kb. 13 métert azt hozza szóval olyan max. 25 tempó jól ismert bringaúton meg fűúton óvatosan vállalható vele viszonylagos biztonsággal, tök sötétben. (Nagyobb tempónál már erösssen hatványozott a kockázat a balesetre ha valami nem várt geb@sz van az úton.)
Inkább csak "látszani jó" amire érdemben jól használható a lámpa szett.
Szükséglámpának ideális.
Pozitívum a kis méret, gyors és stabil rögzíthetősége valamint a beépített tölthető aksi.
Az első 1. fényerő funkció valami tompított, tök sötét úton nem ér semmit "csak látszani jó" funkciónak jó rajta.
A 2. fényerő funkció ami fent említett nagyon módjával használható korom sötét úton.
És a 3. a villogó fény ez is csak látszani jó.

A hátsót nem teszteltem az volt a bringán nálam szóval nem raktam fel a dekásat oda.

Más:

Az milyen már egy autó hosszába beállt a bringa úton középre a tök sötétbe világítás nélkül amikor látta, hogy jövök akkor kapcsolt némi fényt, de akkor már 20 méterre voltam tőle. :o .. A kis híd után volt közvetlenül ami Vác előtt van.

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.