Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75746) geotigris9 válasza geotigris9 (#75733) üzenetére


geotigris9
tag

Kicsit fel frissítettem az ismereteimet tehát lakott területen kívül verőfényes napsütéseben nap közben nem kötelező lennie fényvisszaverő ruházatnak [Ezt a napszakos dolgot nem vágtam pontosan most.] mert:

Még kérdezgette, hol a láthatósági mellény is szóval tényleg csak a bírságra ment ki a játék.

(Volt rajtam némi láthatósági ruházat is bár este bőven több van rajtam. A bringán meg első prizma első lámpa hátsó lámpa ami prizmás is mind a két sárvédőn fényvisszaverő matrica meg a váz oldalán a nyeregtáskán + az összes külön fényvisszaverő pálcika az SPD pedálba meg fényvisszaverő taposó is van ez eggyik pedáloldalt mind két pedálon. És persze csengő is. )

(Végig rádiózott az eggyik még a másik az áldást írta.)

(A másik meg rendszeresen szoktam járni azon az úton is meg látok más bringást is szinte mindig, de ez idáig nem állítottak meg bírságoltatni.)

(Persze az utánfutóba meg, hogy nem borostyán-sárga szír - sz@rt raktam a kerékre ha nem fényvisszaverő küllőpácát még abba is bele köthetek volna elviekben. Bár az utánfutón meg ép az van borostyán-sárga sz.sz. :N )

Azért rendesen felhúztak .. :o

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.