Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69577) 6030D válasza atok666 (#69563) üzenetére


6030D
Ármester

Ha marad a megnyúlt lánc, akkor a hajtókart is koptatja, nem? Azon kívül el is szakadhat, ami meg nem kellemes, főleg az erdőben.

r.levente75: idén kezdtem versenyezni, amatőr szinten. De van sok olyan túra/edzés, amikor kap sarat a rendszer, és nincs lehetőség tisztítani csak otthon. 3000 km/40.000 m szintemelkedéssel, gondolom az sem mindegy. Most én is azt a tanácsot kaptam, hogy sűrűn érdemes cserélni a láncot, mert az "filléres tétel". Most egyébként pont ezért nem is olyan drága lánc van rajta, ha 1500 km-t elmegy, akkor örülni fogok neki, mert olcsóbban kijövök, mint az X10-zel. Ami gondolom kb 2000-2500 km-t tudhatott, 0,75-ig.

rétisün: most nincs nálam a bringa, de SRAM 11-36 van rajta, ahogy nézem 11-13-15 azoknak az alja, tehát ezek kellenének. Hova valósi vagy?

Még valami: most volt szétszedve először az RS telóm is (tudom, tanultam belőle...). A srác ki volt akadva, hogy rakhat össze egy ekkora cég így egy villát.... gyűrve volt a szivacs benne, minimálisan látszik nyom a becsúszón is, de takarítás után patentul működik, és magában tart mindent. Számomra hihetetlen, hogy minden évben emelkednek a bicikli árak (vagy a felszereltség csökken, mindegy), és még így is ki kell fizetni a júzernek az első nagy :F generált egy új bringára. Röhej.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.