Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#270814) parandroid válasza Friczy (#270808) üzenetére


parandroid
nagyúr

"Régen nekem is volt olyan első lámpám, ami képes volt villogni, de engem is zavart a látásban sötétben."

Ezt nem is értem, ez alapján úgy tűnik, hogy te feltételezted, hogy villogó lámpával látni fogsz sötétben? Ugye ez valami rossz vicc?

zsocy: És ez így van rendjén. Nappal országúton, az autók között, forgalomban, muszáj villogni elöl-hátul, ha élni akarsz. Ha szépen süt a nap, akkor max fényerőn. Ahogy sötétedik, úgy kapcsolod át a lámpát éjszakai módba.

Meg lehet amúgy nézni, autóknál ugyanez van, a nappali menetfényjóval erősebb, mint a tompított fényszóró. Különösen akkor láványos, amikor valami feledékeny vakegér sötétedéskor sem kapcsol, és megy tovább a nappali menetfénnyel. Hátul meg ugye lámpa nélkül...

Jester01: "Jut eszembe van valami szabályozás erre? A környékben még a felújított szakaszokon sincs az út széle felfestve és karók sincsenek. Így hirtelen csak a 7es főút ugrik be, hogy ott van."

Illene, hogy legyen. Szerencsétlen automatikus sávtartóm küzd, mint kutya a jégen, amikor Mo-n közlekedek. Itt a civilizációban valahogy sosincs ilyen gondja, megy, amerre az út viszi...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.