Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259561) chubby2o6 válasza PartyShan (#259552) üzenetére


chubby2o6
senior tag

A DT agyakat ( 240, 350 ) biztos. Nekem elöl-hátul 350 van, QR mindkettő, csak a conversion kit nem ugyanolyan, másfajta kell előre is meg hátra is. A DT oldalán ha rákeresel a QR conversion kit-re, nagyon szépen le van írva, hogy melyik melyik, képpel, cikkszámmal együtt, az alapján már meg tudod keresni a webshopokban. De ha olyan helyen veszed, mint ez a Fun-Works, ahol konfigurálhatod a vásárlás előtt, akkor nem kell keresgélned sem.

Egyébként igen, ha nem vagy biztos benne, hogy megvegyél-e valamit, ami drága és igazából nincs is szükséged rá, szólj nyugodtan, segítek dönteni :DDD
Viszont ebben a konkrét esetben ( kerékcsere ) a saját tapasztalatom alapján írtam. A DT X1800 felniket megtartottam, mert nekem nagyon beváltak ( öt év használat alatt semmi probléma nem volt velük, az elsőből kellett egy minimális nyolcast kiszedni ), csak az agyakat/küllőket/anyákat cseréltettem. A 350-es hátsó aggyal egyszerre rendeltem a QR végsapkákat meg az 54t-s star ratchet-et, fűzésre már úgy vittem, hogy előtte átszereltem. A hátsó agy cseréje nagyon megérte, tényleg jelentős a különbség a kétkilincses racsnihoz képest. Az első...Hát, ott tényleg semmi különbséget nem érzek, de egyszerűen muszáj volt azt is 350-re cserélni. Tudod, térdepelt a mellkasomon... :D :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.