Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234293) ZolkoW válasza Toobee (#234279) üzenetére


ZolkoW
őstag

2 napig nem szólna hozzám, és nem csak álmomban, ahogy logikus lenne...

#234281 jjeeahh: nem tudom, hogy megszoktam-e, de a közepes, meg vastagabb betétesekkel olyan érzésem volt, hogy már túl sok a párna, és a lágy részeket nyomja. Erre írtam talán múltkor, hogy biztos a nyeregtől is függ, milyen nadrággal jó, meg az embertől is nyilván. Ergon nyergem van most mindkét bicón, majdnem egyformák, közepesnek mondanám a párnázottságukat: vékony, nem puha, de van nekik. Ezzel együtt már inkább árt a benyomódós szivacs/gél, nekem úgy tűnt. Irtó hosszúakat nem megyek, de régen sokat szenvedtem már 30 km után is, most egy 60-as nem gond a fenekemnek. Annyi bénaság van a futónadrágokkal, hogy más a szabás, meg némelyiknek buta derékkötője van, ami használ ugyan, de szorosra kell kötnöm, hogy ne csússzon le, és a derekam így se védi annyira. (Megint csak azt tudom modani, hogy hasonló árért is a sportáruházas jobban bejön, mint a németáruházas. de azért el lehet tingli-tanglizni mindegyikben)

Ja, nekem viszont a legalapabb szivacsosakra fokozottan jellemző volt, hogy többet ártanak, mint használnak: puha, tehát összenyomódik a szivacs, ahol dörzsölődik, ott nem véd, de legalább ahol nem noymódik össze, mert nem csont van, ott nyom, hiszen vastag. Szóval különbözőképpen működünk, ezeket kerülöm, pedig van itthon 1-2. Lehet hogy ki kéne bontani belőlük a szivacsot, aztán kalap-kabát..

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.