Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226821) spanyoll válasza Maximum1 (#226817) üzenetére


spanyoll
addikt

Jól sejtettem akkor, hogy a gépből kihoztam maximumot és még többet is. Alapból városi bringának lett összerakva pesti utakra, de költözés miatt a dimbesdombos környéken nincs jobb megoldásként ezzel mászkáltam az utóbbi 1 évben itt is. Hiába a virsligumi bevittem én erdőbe is, meg tapostam neki még vállalható emelkedőkön aztán úgy voltam, hogy oké nem trail hikeokra van, de abból kell főzni ami van :D Váltót nem akarok rá, a hátsó racsnicsere 18asra meg szerintem nem lenne akkor különbség, nem?

Új bringa amúgy már régóta tervben van, de a pontos felhasználási cél meghatározásánál elakadtam és nem tudtam dönteni a CC/XC vs Gravel között. Mire megszültem volna, hogy Gravel legyen, akkor meg jött a következő kérdés, hogy oké, de első körben melyik milyen, második körben meg előtte el kéne mennem egy fittingre valami rendes helyre, ahol megmondják nekem, hogy mekkora gépet vegyek használtan, mert a mostani is egy piiicit nagyobb, mint kéne, és nem akarok még egyszer ebbe a hibába belefutni.

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.