Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#215292) jjeahh válasza MPowerPH (#215289) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& Zoliwrc: szerintem ha odajutok, hogy én is bringát cseréljet, 90% az esélye, hogy nem Sram szett lesz rajta, hanem Shimano 1x12 és olvasottak alapján csak az Sram ilyen tartós, abból is a felső kategória, a 12 sebességes belépő-középkategóriás Shimano messze nem. Lehet nálam nem futna 1000km-t egy lánc és a legalja Deore-re ha tényleg így van, 2500 kilóméterenként 5-6x annyit kéne költeni, 3x9-re 10 euro egy alap lánc. És akkor s sorról, lánctányérról nem is szóltam... Egyedül az nyugtat meg, hogy egy új bringát úgyis csak terepen használnék majd, így lassabban kopik, aszfaltozni meghagynám a jelenlegit, vagy lecserélném valami virsli gumisra. Kár, hogy olcsó vázakat nem igazán lehet kapni, mert akkor lehet inkább építenék szép lassan egy montit, amire valszeg 1x11-et tennék, mert ha jól rémlik olcsóbb a fenntartása, kevésbé kényes a beállításra és nagyobb a lánc választék is. Terepen meg szerintem bőven elég a Zolkow féle áttétel (28T + 42T). De vázat nagyon nem lehet kapni, legalábbis olyant nem, ami olcsó, tapered, boost és a geo sem elcseszett. Kínai vázak között mondjuk nem néztem szét, de amit láttam, az EU raktáron nincs és a geo sosem az igazi :D .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.