Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213601) 6030D válasza Hasaggymeg (#213597) üzenetére


6030D
Ármester

Az a lényeg, hogy az első pár tekerésnél ne üljön a lányod a gyerekülésben. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#213602) itouchfan


itouchfan
senior tag

Folytatva a kerék keresést (köszi a múltkori segítséget, ZolkoW és Ringman), felhívtam a szervizt, hogy akkor megveszem a kiválasztott Fulcrum szettet, de azt mondták, hogy annak az első kerekét nem lehet 15x100-asra adapterezni, nincs hozzá gyári megoldás. Így maradna a DT szett: [link] , aminek az első kerék oké, a hátsót kéne adapterezni, és most találtam végre egy elvileg jó adaptert, a kérdés az, hogy ez jó lenne a linkelt kerékszettet 12x142-ről hagyományos gyorszárassá alakítani? Adapter: [link]
A másik kérdés, hogy ez a webshop ismert, megbízható (parandroid)?

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#213603) Hasaggymeg válasza jjeahh (#213600) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Igen, az a homlokcső amolyan KrossTrekGepidásan bumszli. :D...mondjuk így jobban megnézve a kockáé sem valami kecses.🤭...de legalább szépen ki van dolgozva benne a csapágyfészek, tökéletesen passzol bele a kormánycsapágy. Ha ilyen lesz a hajtóműcsapágy fészek is akkor nem lesz baj vele. :)

#213601
6030D...miért, nem bírná a hátsó kerék? ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213604) jjeahh válasza Hasaggymeg (#213603) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ő a lányod? :Y Még nem gondoltam bele, de ha egyszer találkozunk a hargitán, tegezhetlek? :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#213605) Hasaggymeg válasza jjeahh (#213604) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Feleségem szerint én vagyok az apja. 🤔🤭... és nem. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213606) Dark Archon válasza zsocy (#213591) üzenetére


Dark Archon
addikt

Igen, már rájöttem én is, csak azt hittem, hogy már megy a dolog. De persze máshogy viselkedik a gép a gyerekkel, szóval hanyagolom, olyankor jó lesz a taposó adapter.

jjeahh: EZT vettem, nem az 56-ost adják hozzá? Vagy az milyen, tudnád linkelni? Nem mintha még egyszer használni akarnám a gyerekkel, de jó volna, ha egymagamban sem zakóznék el.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#213607) Hasaggymeg válasza jjeahh (#213599) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Remélem nem fog kelleni a két irányba oldó stopli és hozzá tudok hamar szokni🤞...aztán ki tudja, tény, hogy óvatosabb kell majd legyek néhány helyen, tegnap is volt egy olyan, hogy egy lejtőzés végén a kanyarban "felúszott" az első gumi a mély homokban és egyensúlyozás miatt azonnal le kellett vegyem egyik lábam a pedálról, nem tudom olyankor mi lesz, mert az ilyen másodperc tört része alatti pedálelhagyásokat biztos nem lehet kivitelezni becsatolva. :F ...vagy kicsatolok előre, vagy lelassulok a biztonságos kanyarodásig. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213608) parandroid válasza itouchfan (#213602) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bike-discount az rendben van, kb, mint a bike24. A másikat nem ismerem.

Hasaggymeg: Nem véletlenül mondom a kombi pedált. Ahogy írtam, inkább egy odapillantásnyi idővel később csatolok be, de legyen lehetőség kicsatoltan tekerni, ha úgy adódik. A becsatolt pedál szerintem csak edzéshez, ismert helyen használható, ismeretlen terepen konkrétan életveszély. Országút megint más, ott kevesebb a hirtelen veszélyhelyzet, kiszámíthatóbb az egész, meg ha mégis történik valami, akkor is több időd van reagálni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#213609) stickermajom válasza RexpecT (#213573) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszönöm mindenkinek! :)

(#213610) jjeahh válasza Dark Archon (#213606) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez az 56-os. Nem mindenkinek kell, csak akkor ajánlott, ha nehezen jössz bele és félsz az eséstől. Én az első 2-3 nagyon rövid próbakörön 3 vagy 4x estem el, gyakorlatilag ha nincs az 56-os, lemondtam volna az spd-ről. Ugyanakkor vannak haverjaim, akik 1-2 hét alatt megszokták esés nélkül.

#213607 Hasaggymeg: "másodperc tört része alatti pedálelhagyásokat biztos nem lehet kivitelezni becsatolva" - meglepő, de ha benned van már az spd-reflex ugyanúgy lerántod róla a lábad, mint platformról, az 56-ossal meg kezdőként is biztonságban vagy terepen is. A múltkor trackstand közben elvesztettem az egyensúlyt és eldőltem. Pillanatok alatt kirántottam a lábam a pedálból, picit rosszul esett, de nem lett esés belőle, pedig már rég 51-est használok.

#213608 parandroid: "becsatolt pedál szerintem csak edzéshez, ismert helyen használható, ismeretlen terepen konkrétan életveszély" - szerintem tekerünk itt páran nehéz terepen, gyakran teljesen ismeretlen helyeken, sárban, hóban, 20%-nál meredekebb köves terepen, sodródunk csúszunk spd-vel és egyikünk sem halt bele :F . Persze nem vagyunk egyformák, de ha vészhelyzetben én, mint közismerten lassú felfogású, mindent túl lassan lereagáló ember ki tudom csatolni bármikor, akkor szvsz bárkinek menni fog, csak idő kérdése. Amióta megtanultam használni, egyszer sem estem el miatta és valszeg nem is fogok. Manapság már gyakorlatilag minden monti versenyen becsatolós pedált használnak a profik is xc-től EWS-en át DH-ig.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#213611) Zoliwrc


Zoliwrc
aktív tag

Én még ilyen hülyeséget nem hallottam, hogy ismeretlen helyen konkrét életveszély az spd, egyenlőre ez 2022 Best Of :C

Hasaggymeg: Tedd fel azt az spd-t most már, amennyi időt rászántál itt az írogatásába hogy félsz tőle, annak a fele alatt már rég megtanultad volna hogyan kell a másodperc tizedrésze alatt kioldani belőle hóban-jégen. :R

(#213612) parandroid válasza Zoliwrc (#213611) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát szándékosan én is félre tudok érteni bármit.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#213613) Hasaggymeg válasza Zoliwrc (#213611) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Már az új bringával (2021 január) becsatoltam volna, de Zasszony hisztizett, hogy életveszélyes, és azok után, hogy pár évvel korábbi balesetem után ott volt velem és intézte bringával sz@rrátört térdem rendbetételét (kollégáival, orvosokkal, személyesen stb.) részemről minimum volt a családi béke érdekében engedni neki...aztán most mikor végül mégis lassú víz partot mosott, azt mondtam télen marad a taposó, ahogy melegedik majd az idő átrakom a másikat...persze ez is (nagy valószínűséggel) változni fog mert legtöbb téli menetem olyan rövid, hogy onnan akár mezítláb is haza tudnék jönni, a tekerős téli bakancsom meg 825gr (!) darabja (tegnap kíváncsiságból megmértem, mert úgy éreztem sokkal sz@rabbul megyek vele mint akármi mással) amivel nem egy leányálom kerékpározni :O Az nem kevesebb mint 300-350+gr lábfejenként, ahol talán még a kerekeknél is jobban érezhető :Y .....erről eszembe is jutott egy fórumozó aki olyant kérdezett korábban itt könnyebb-e tekerni ha jó nehéz cipőt vesz lenyomni a pedált vele. :DDD ...hát nagyon nem. :(
Egy szó mint 100, hamarosan kicserélem a pedált, már a tegnap is a nyári cipő+vastag zokniban mentem és bár 1,5 h után már eléggé fázott a lábam (3-5°C), még mindig jobb volt mint kedden összesen 1650 gramm bakancsban. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213614) Toobee válasza Hasaggymeg (#213613) üzenetére


Toobee
veterán

Én például azt figyeltem meg, hogy a Sidi cipőmben sokkal jobb tekerni, mint a Dorkoban. Egyszerűen merevebb a talpa, meg maga a cipő is jobban tart, több energiát tudok a hajtásra fordítani. És a Sidinek sem karbon a talpa. Mint óriási kínaicucc-ellenes, ezzel szemezek. Meg kéne fűzetni valami jó kis kerékszettet, könnyű agyat találtam már hozzá.

https://barbieripnk.hu/

(#213615) jjeahh válasza Hasaggymeg (#213613) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kíváncsiságból most lemértem a téli spd cipőimet, darabja 390g stoplival :D

Toobee: én a kamu BOA miatt aggódnék, de lehet megbízható.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#213616) andrisbandi válasza Zoliwrc (#213611) üzenetére


andrisbandi
őstag

Pedig nem való mindenkinek a becsatolós.
Terepen főleg nem.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#213617) Hasaggymeg válasza Toobee (#213614) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Érdekes mert a bakancsban ( tulajdonképp munkavédelmi) azt érzem, hogy nagyon oda van tapadva a lábam, hisz a talpa teljesen fedte még ezt a nagy Stamp3 large pedált is, mintha oda lett volna ragasztva, helyezni sem kellett és sosem csúszott meg mint azt nyári bár ritkán, de néha teszi, ugyanakkor az erőátadás nem az igazi (biztos puha a talp), nem is érzem vele a pedált rendesen (talán ez a legnagyobb baj) és természetesen dögnehéz, amit 1értelműen érzek mikor már fáradok. :(
Ami lesz (CB e-Lace) sem éppen egy balettcipő (1080 gr a kettő) de mindenképp olyan kellett mellyel akár fél órákat, és terepen is lehet simán gyalogolni, ami nálunk bizony előfordul.

#213615
jjeahh...
jó az a mérleg? Enyém a nyári is 450 körül van darabja. :U ...bár mondjuk lehet kijönne neked egy pár belőle, hisz 46.2/3-os. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213618) jjeahh válasza Hasaggymeg (#213617) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jól mér, a másik két cpőm (SH-MT700 és Giro Berm) darabonként 380g, 420g, hozzák a gyári értéket, a téli is kb. azonos súlyban van velük. A tiéd valszeg azért picivel nehezebb, mert AM-Enduro cipő és biztos több benne az anyag, robusztusabb.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#213619) Dark Archon válasza jjeahh (#213610) üzenetére


Dark Archon
addikt

Értem, köszi! Igen, az 51-est adták a pedálhoz. Ránézésre mondjuk az 51-es meg az 56-os egyformának tűnik nekem.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#213620) Hasaggymeg válasza jjeahh (#213618) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Meg nagy a méret, ugyebár.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213621) t1


t1
addikt

Sok évnyi országútizás után eladtam a bringát és visszaváltottam fitnessre.
Mint mindenki én is Merida Speedert akartam venni de. 400-as 460ért sokallottam 300-as meg nem volt sehol .
Így végül sikerült megcsípni egy 2021-es Giant Fastroad SL-t Shimano 105-el.

(#213622) Hasaggymeg válasza t1 (#213621) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Adtak hozzá 3 mázsa tüzifát is? :DDD... viccet félretéve gratula, körhátszelet hozzá. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213623) Napfénysüti válasza t1 (#213621) üzenetére

Miért váltottál vissza?
Amúgy szép bringa. :R

Més que un club!

(#213624) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Vegen a Duke agyakkal vettem meg a kerekeket, mert a DT 240 -esekkel hirtelen 100EUR -al megnott az ar, es pont annyiba kerult, mint a Duke -al. Sajna csak most tudtam kifizetni, Eurom nem jott meg elobb, Forintot meg nem akartam valtani. Az arak meg pont Marcius 1 -el nehany kereknel valtoztak. :W

Am nagyon kivancsi leszek, milyen valtozast tapasztalok majd. Mostani kerekszettemhez kepest ~750g -ot nyerek. Es nem az agyakon, kullokon es foleg a felnin. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#213625) itouchfan válasza itouchfan (#213602) üzenetére


itouchfan
senior tag

Erre esetleg valaki? Az adapter kompatibilitása lenne a legfontosabb, de ha van valakinek tapasztalata azzal az oldallal, ami hirdeti, az is segítség! :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#213626) jjeahh válasza MPowerPH (#213624) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csak ne járj úgy, mint tavaly egy ismerős :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#213627) MPowerPH válasza jjeahh (#213626) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez milyen felni? :) Csak nem... AM -re alkalmas a felni, direktben rakerdeztem. Kullok, agyak detto, AM/eBike kompatibilisek.
Alu felnit meg nem rottyantottam meg soha, pedig anno 95kg voltam, es az a felni max. 90kg sulyra volt okes, szigoruan csak XC, marathon hasznalatra.

E melle szepen lassan mar epithetek egy merevfaru XC bringat. Kerekeket meg csak atdobom a fogaskoszoruval. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#213628) jjeahh válasza MPowerPH (#213627) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tom, a srác gyakran használ agyonkönnyített, prototípus cuccokat és nagyon vereti. Láttam már 23km/h átlagot menni terepen 3000m szinttel :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#213629) Zoliwrc válasza andrisbandi (#213616) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

15-20 közelebbi montis ismerősöm biztos van, mindegyik "becsatolóssal" nyomja, máshogy nem is tudnám elképzelni.

Én amikor kezdtem biciklizni 2013-ban, kb fél évet mentem taposóval és rohadtul bántam hogy nem hallgattam a tapasztalt bringás ismerősökre hamarabb, hogy váltsak spd-re azonnal

[ Szerkesztve ]

(#213630) MPowerPH válasza jjeahh (#213628) üzenetére


MPowerPH
félisten

Beteg. Az mar durvan eBike -os szintido. Itt is volt lehetoseg 1kg alatti kerekszettre, de az csak XC.

Don't Tread On Me

(#213631) Nutra válasza Hasaggymeg (#213607) üzenetére


Nutra
tag

Nem parázni, feltenni az spd-t és menni. ;) Persze nekem könnyű, mert amikor kezdem (túrajellegú outival és ormótlan Look pedállal), akkor még internet sem volt, nem volt, aki riogasson ;]
Érdemes egy nyugodt szakaszon többször próbálgatni a be-kilépést mindkét lábbal, aztán bátorság és hajrá. :D
Én montiban vagyok kezdő, de sose éreztem, hogy lecserélném taposóra az spd-t, amit nullkilométeresen feltettem a cube-ra. UFF :U

(#213632) t1 válasza Napfénysüti (#213623) üzenetére


t1
addikt

Anno egy épített fitnessel kezdtem (Mali Magician váz , Tiagrak szettel) és onnan léptem feljebb de azóta se bringáztam olyan jókat mint anno azzal. Egyszerűen nincsen meg a komfort és fájdalmas volt ... pedig a bringa mérete jó volt, voltam vele Velence Bikenál fittingen is de ugyanolyan rémes volt... persze ültem full carbon Bianchi Ifinito CV-n azt sokkal jobbnak éreztem de számomra megfizethetetlen így kerültem vissza az eredeti vonatra. :R

(#213633) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#213624) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Megfogott ez a ritkább Duke, mi? Mondjuk szép is, gondolom jó is lesz, az a 300+gr kerekenként meg már igencsak számottevő különbség. :)

#213631Nutra...nem igazán félek csak poénkodok itt. :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213634) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#213633) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem. A DT akkor olcsobb volt... Most azonos aron akkor mar a dragabbat behuztam. 5 ev garancia jol hangzik. :B

Ha nem emeltek volna az arat, maradt volna a DT.
2 het, es elvileg ideer. Kicsit ideges vagyok, remelem tenyleg birja majd a kikepzest. Ha igen, akkor egy idore megvan a kerekszettem, ami jon velem akkor is, ha a bringa elmegy.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#213635) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#213634) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csapágy az csapágy, a reteszelésére viszont kíváncsi lennék milyen. :F ...közben olvasom az is olyan mint a DT, ratchet rendszerű és van 50 fogas is 5,1°reteszeléssel. :Y Tied milyen? ...és szerintük csendes. :F
5 év garival nincs miért idegeskedni. :N

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213636) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#213635) üzenetére


MPowerPH
félisten

5,1° -es, ez az MTB varians. Irtak, hogy szuper gyors. Nem is az agy miatt aggodom, inkabb a felni miatt. Meg soha az eletemben nem tettem tonkre felnit, meg csak fel sem utottem egyet sem. Csak nem ezzel fogom elkezdeni....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#213637) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#213636) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez végül karbon felni?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213638) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#213637) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#213639) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#213638) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

👍

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213640) PELLE


PELLE
tag

Reggel egy kis (esszé)irodalom? Remélem tetszik.
Finnországban biciklivel(LAKATOS-FLEISZ KATALIN)
[link]

(#213641) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ma bejarattam a feket az uj betetekkel. Elmebeteg. :D Lehet tanulni, hogy ne alljak azonnal fejre, ha hirtelen akarok nagyot lassitani. Ezek mondjuk a Race valtozatok, nem tudom meddig birjak majd.
A regi beteteket szerintem kidobom, nem tudom, van e ertelme foglalkozni veluk, de azok tuti megettek az olajat, azert nem haraptak rendesen. :(

Don't Tread On Me

(#213642) Damateo


Damateo
aktív tag

Üdv!
Használtan keresek most kerékpárt.
Találtam egy Cyco márkájú 20”-os kerékpárt. Elvileg német. [link]
Lehet tudni valamit a márkáról?

(#213643) andrisbandi


andrisbandi
őstag

bicajozz.hu
10. születésnapi KUPON HÉT
- 10%
2022.02.28 - 03.06

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#213644) Hasaggymeg válasza PELLE (#213640) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tetszik. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213645) Hasaggymeg válasza Damateo (#213642) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mindenhol németnek írják ami szinte kizárt, ez valami alsó polcos tucatáru lehet, ugyanakkor alumínium, így meglehet nem rosszabb hasonszőrű Decas társainál. Áráról nem tudok mit mondani, ennyit akkor talán meg is ér ha tökéletesen működik. 🤔

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#213646) zsocy válasza Hasaggymeg (#213645) üzenetére


zsocy
őstag

A Cyco az ha jól emlékszem az Aldi saját márkája, ott lehetett ilyeneket kapni.

(#213647) Damateo válasza Hasaggymeg (#213645) üzenetére


Damateo
aktív tag

Nekem is szimpatikus.
Még egy Dahon van ami szimpatikus [link]
Vagy veszek egy új Decasat. Ami a legdrágább megoldás.

(#213648) andrisbandi válasza Damateo (#213647) üzenetére


andrisbandi
őstag

decathlon BTWIN Tilt 500 tuning
Mond pár okosságot, talán tudsz meríteni általánosságban is az összecsukhatókról.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#213649) arcitec válasza andrisbandi (#213648) üzenetére


arcitec
addikt

Ezt a videót azért nem lehet végignézni, mert szédülök,rosszul lenni tőle, mint a hinta palinta...
brrrrrr ... :Y

[ Szerkesztve ]

(#213650) Damateo válasza andrisbandi (#213648) üzenetére


Damateo
aktív tag

Néztem. Jó kis összeget ráköltőt még pluszba.
Vagy Cyco lesz vagy Oxylane 120...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.