Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181708) jjeahh válasza INTELligent (#181705) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"TLE verzió ugye felmegy sima felnire?" - Igen.

Na most akkor csak, hogy még jobban letisztuljon a dolog, szerintem agresszivitásban 2.25" Schwalbe fronton ez a sorrend:
- Racing Ralph: hátsó gyors, apró sűrű mintás
- Racing Ray: első gyors, az előbbi párja
- Rocket Ron: arany középút a gyors és az agresszív xc gumik között
- Nobby Nic: agresszív, de még mindíg xc-re vagy lájgtos trailra való, nem egy enduro/DH gumi
És akkor ott vannak a belépő fapados gumik, amikből általában csak drótos verzió létezik, pl. Smart Sam, Tough Tom, Rapid Rob. A Smart Sam szerintem valahol a Rocket Ron és a Nobby Nic közé lőhető be agresszivitásban (szerintem), a középső sűrű futófelület miatt magas nyomáson aszfalton is okés, de alacsony nyomáson terepen is tapad, mert a szélső bütykök agresszívebbek, vaskosabbak. Szal egy Rocket Ron szerintem nem fog jobban harapni, mint a Smart Sam, ha annál agresszívebbet akarsz, akkor Nobby Nic kell neked. Vagy ha azt túlzásnak érzed, akkor vannak olyan gumik, mint a Forekaster vagy Pirelli Scorpion S, ezek valahol a Rocket Ron és a Nobby között lehetnek. A fent felsorolt kategóriákat nagyjából más márkáknál is megtalálod, pl a Trail King kb. a Nobby Nic riválisa, a Mountain King meg a Rocket Ron-é, talán annál picit agresszívebb... és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.