Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178351) maximilian4


maximilian4
addikt

Impulzusvásárlás a bringalandban. Ha már ez előző behorpadt...kurvára bejön amúgy a cucc. Remélem egy ideig megint nem csapom oda a fejem (sem) sehova. :))


Maxi

(#178352) gabro0


gabro0
őstag

Szóval a Wahoo Elemnt Bolt igazából Android alapú és kérésre forráskódot is adnak [link]

(#178353) Dundus007


Dundus007
friss újonc

Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy tud valaki egy szakít aki jártas carbon váz javításában..

(#178354) xy.zsolt válasza Dundus007 (#178353) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én sajna csak egy 50ezres ajánlatot kaptam nemrég Pestről....

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#178355) Hasaggymeg válasza maximilian4 (#178351) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Már nem is fáj annyira,mi? :DDD Amúgy mi van a lábadon,fém vázon élő szövet? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#178356) maximilian4 válasza Hasaggymeg (#178355) üzenetére


maximilian4
addikt

A dinnyés zoknira gondolsz? :DD Már annyira rá van rohadva a lábomra hogy szinte már egybe nőt az élő bőrszövettel. (Na jó ez kicsit gusztustalan volt). :DDD Az elő bőrszövet alatt meg robotikus láb. Amúgy durva ha a jövőben bejönnek ezek a robotikus végtagok. Stravan ugyanúgy csalás lenne egy olyannal KOM-ot tekerni mint ebike-kal. 😂

Maxi

(#178357) Hasaggymeg válasza maximilian4 (#178356) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jah, sima zokni?! :DDD ...azt hittem valami rögzítős-tapaszos-gyógyzokni. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#178358) INTELligent


INTELligent
senior tag

Szerintem hiánypótló tanács következik patentpedállal ismerkedőknek ;] : tessék sötétben kipróbálni, mert akkor legfeljebb a macska fogja látni, ha kétszer jól eldőltök. De ez természetesen nem történt meg, a cica is megmondhatja :DDD .

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#178359) IzI válasza Dundus007 (#178353) üzenetére


IzI
senior tag

Amikor ilyen ügyben keresgéltem,őket találtam.Egyikkel se beszéltem,mert csak nézelődtem,ha esedékes lenne.
[link] , [link]
Ha netán elmész hozzájuk,megírhatnád a tapasztalatokat.

(#178360) flash- válasza itouchfan (#178314) üzenetére


flash-
veterán

igen!
amúgy én +1 kis kötegelővel ráerősítettem mert egyszer leesett azóta fix :K

Dundus007: karbon javítás: fb csoportban mindenki őt ajánlja:
BP. Szilágyi Zoltán 06204664881
esetleg őt kérdezd, sok karbont javíttat(azt nem tudom hol)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#178361) rétisün válasza Hasaggymeg (#178324) üzenetére


rétisün
veterán

köszi, meg mindenkinek, aki válaszolt :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#178362) trialboj válasza IMIIKE1998 (#178280) üzenetére


trialboj
őstag

Nem is értem hogy lehet "új bringát vettem tökre boldog vagyok" hszt írni kép nélkül :Y Nekem még most is annyira tetszik ahogy kinéz a vas, hogy minden nagyobb mosás után lőnék róla egy új fotót... ha influenszerkednék :U
Egy napod van pótolni ;]

Ha jól látom már Hasaggymeg kollgéga is készül belépni az 1x / modern geo világba. Lassan jjeahh meg én maradunk az utolsók akik még elöl is pöcögtetjük a váltót? :F 4-5 hónapja bújom a használt piacot, de annyira kis esély van rá, hogy találjak egy lyan bringát amilyet szeretnék + jól néz ki + jó a méret. Eddig volt egy vészterv, hogy majd veszek egy Neuront, mert az szinte nekem van tervezve, de mióta kijött az új shimi hajtás, már nem akarok sram gx-et, illetve a fox telóktól is szeretnék távol maradni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#178363) Hasaggymeg válasza trialboj (#178362) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tegnapi. :DDD

Más...ment fel már valaki a Ranolder kereszthez [link] Badacsonyban? Esetleg a Bujdosók lépcsőjén,kerékpárt cipelve? :U [kép] ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#178364) ggeleven válasza Hasaggymeg (#178363) üzenetére


ggeleven
őstag

Fú, ezen párszor másztam már fel részegen gyalog/négykézláb... :DDD Május 1., hajózási szezonnyitás, tömeggel át Fonyódról, lent és felfelé a pincéknél beb*szni és utána tovább a kilátóig. Józanul nem jött le senki, mert vagy elaludt a hegyoldalban vagy a mászás (hányás) kipörgette a piát. :B :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#178365) jjeahh válasza trialboj (#178362) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Imikés részhez +1. Én inkább mosás előtt, a lehető legsárosabban szeretek róla képet lőni ;] .
1x-re nem csak Hassagymeg akar váltani, hanem én is, csak kopjon el a jelenlegi hajtás :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#178366) rétisün válasza trialboj (#178362) üzenetére


rétisün
veterán

"Lassan jjeahh meg én maradunk az utolsók akik még elöl is pöcögtetjük a váltót?"

az egyik bringán még nekem is 2x10 van, de az marad is, elkel néha a kistányér elől.......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#178367) flash- válasza Hasaggymeg (#178363) üzenetére


flash-
veterán

Jelen!
Egry József kilátó a rodostói út felől aztán tovább a kisfaludy kilátóra
1ó trekking bringa cipelés 110 kilósan fel azon
Ujjászülettem mire felértem 🤣

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#178368) 6030D válasza Hasaggymeg (#178363) üzenetére


6030D
Ármester

A cx bringa üzemszerű használata a vállon cipelés, nem mondtad neki? :D

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#178369) flash- válasza robee19 (#166160) üzenetére


flash-
veterán

Szia
Latom neked is a bryton 420 van
Kerdes rogtites utan neked is be kell menni a menube es menteni hogy az utvonalat mentse!?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#178370) trialboj válasza Hasaggymeg (#178363) üzenetére


trialboj
őstag

Ez még a jól bevált kubik :P, akkor még van időm.

Amúgy tőled meg 6030D -tól kérdezném, csak mert tudom hogy ti Budapesten laktok, szóval ti már csak autóval jártok bridging? Mikor rendszeresen követtem a topikot, a ti képeiteken állandóan teljesen különböző tájak voltak, aztán lehet csak azt linkeltétek mikor néha elmentetek ide-oda, viszont engem leginkább az érdekel, hogy bp-ről bringával sok megközelíthető hegy/domb/ösvény van? És most ne vegyük ide hogy bp 10x akkora mint az én városom, tegyük fel jó helyen szálltam meg.
Pl tudom hogy odaát rengeteg közútról ki vannak tiltva a bringások, ami számomra azt jelenti hogy akkora olyan szabadon csak nem tudsz eljutni A-ból B-be, kivéve ha van kerékpár út építve az út mellé, like Ártánd-Berettyóújfalu.
Idén szerettem volna egy hetet ott tölteni, hogy kipróbáljam mennyire élhető bringás szempontból, csak aztán a vírushelyzet elmosta a tervemet, ezért maradt az hogy szóban érdeklődöm másoktól :F

jjeahh
Engem szinte egyből meggyőztél a 11 es deore szettel, ami rámegy a hagyományos hátsó agyra, de aztán földhöz vágtam magam, és el is ment a pénzt a 'sába :DDD
Illetve csak unalomból költöttem volna rá, mert igazából a legjobb (budget) választás szerintem egy kevert rendszer, ahol a hajtókar, váltó, lánc deore, a koszorú slx, a váltkart pedig xt. Aki egyszer próbálta az xt instant release és dupla leváltós technológiáját, az többet nem akar mást használni. Viszont ehhez kell új fék, meg hátsó agy, szóval inkább kell egy új bringa :DD

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#178371) jjeahh válasza trialboj (#178370) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, a kevert megoldáson én is agyaltam, de egyelőre ehhez kevés vagyok, tömören: nem értek hozzá. Viszont én az olcsósítás miatt gondolkoztam a keverésen, pl a jelenlegi hajtókaromra valamilyen olcsó alternatív 32T lánctányért csavarozni, így nem kéne megvenni a Deore hajtókart és kb. 40 euróval rögtön olcsóbb lenne a szett. De ahogy elnézem a Shimano lánctányérokból kicsi a választék, drágák (?) és megvan szabva, hogy konkrétan melyik hajtókarhoz ajánlják, alternatív lánctányérokból meg nem tudom melyik menne fel a hajtókaromra, melyik kompatibilis az 1x11 Deore-vel, mire kell figyelni és melyiknek okés a minősége. Akár a kínai cuccokig is elmennék :B .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#178372) Somatom válasza trialboj (#178370) üzenetére


Somatom
veterán

Sok. A budai rész teljes hosszában. Hármashatárhegy (HHH), János hegy, Szabadság hegy, stb. Ezek sok ösvénnyel vannak összeköttetésben egymással és akkor még nem tekertél ki Budapestről.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#178373) Studi


Studi
addikt

Srácok, álmodtam egy telefontartóról: stabilan fogja a bringát, a stucni elé lehet tenni, és nem tasakos, azaz közvetlenül tudom érinteni a kijelzőt. Ismertek ilyet? Előny, ha európában/itthon beszerezhető. :)

(#178374) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#178363) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ne mááááár....én itt outival ülve feltekerek ahol te cipeled ;]
Studi Fogja a bringát :F

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#178375) xy.zsolt válasza jjeahh (#178365) üzenetére


xy.zsolt
őstag

1x-el a KOM is egyből meglenne amire hajtasz :P

Studi Ja leesett...szóval szorosan lehet rögzíteni

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#178376) jjeahh válasza xy.zsolt (#178375) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kíváncsi leszek amúgy, hogy lemérve az 1x11 Deore Groupset mennyivel lenne könnyebb (nehezebb?), mint a régi Deore-alivio-integrált Acera 3x9 hajtás. 1x-el -1 pöcögtető, bovden, elöl nincs váltó és 2 lánctányérral kevesebb, viszont hátul sokkal nagyobb a sor és a váltó is sokkal vaskosabb. No de majd lemérem :D .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#178377) ZolkoW válasza jjeahh (#178371) üzenetére


ZolkoW
őstag

egyetértek azzal az elvvel, hogy "nincs kép - nincs bringa" :P

a groupsetekről nincs adat, mondjuk bike24-en? a N-W tányérok meg már egész jól elérhetőek, még az újabb 96os, meg ilyen flancos lyukkörökkel is, szóval abból kell lennie (figyelni kell, hogy ne csak 10 v 11 sebességig legyen jó,hanem 12ig). mondjuk nemigen lesz 10eur alatt még onnan sem.

ja, múltkor hülyeséget írtam, a Treknél is az xs és s méretű procaliber még 27.5-ös kereket kap, M-estől (17") van 29es kerék.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#178378) jjeahh válasza ZolkoW (#178377) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az 1x Deore-t ki lehetne számolni, hány gramm, de az én szettemről nincs és csak ezért nem akarom szétszedni. Majd ha elkopik és lesz 1x, akkor lemérem. Márkás lánctányérok úgy néztem 35-40 eurok, de lehet rossz helyen néztem, akkor már inkább 50-ért Deore hajtókar egyben. Kínából vannak 10$ alatt-körül is, de jó kérdés milyenek, szétmennek-e egy hét alatt stb.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#178379) woodworm válasza Studi (#178373) üzenetére


woodworm
veterán

(#178380) PELLE


PELLE
tag

Vas Kata Blanka ezüstérmes az összevont hegyikerékpáros világbajnokság U23-as XCO futamában
[link]

(#178381) ggeleven válasza PELLE (#178380) üzenetére


ggeleven
őstag

Giro közvetítésben említettek, hogy este lesz összefoglaló róla.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#178382) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ti ilyen október-november hónapokban milyen ruhában bringáztok? Amíg nincs nagyon hideg még lehet folytatnánk az ilyen 50-70km-es hétvégi túrákat párommal, de mivel egyre hidegebb lesz gondolom kellene valami melegebb cucc is. Egy ilyen aláöltözetet már beszereztem magamnak a Decából, de még valami nadrág meg kabát gondolom kellene mellé. Én montival nyomom, páromnak pedig egy trekkingje van, flat pedál mindkét bringán.
Hogy on is legyek a múltkori 1x9-es átalakítást leteszteltem előző szombaton, egy 65km-es túrát csináltunk Sátoraljaújhely - Füzéri vár - Sátoraljaújhely vonalon és semmilyen gondom nem akadt. Lánc egyszer sem esett le, váltás is pontos volt, emelkedőn sem volt semmilyen probléma. Igaz, az is, hogy egy XT váltó van hátul a régi Altus helyett, aminek sokkal feszesebb a rúgója is, ráadásul érezhetően könnyebb is lett a bringa az első váltás leszerelése után. Ezek után szerintem ha a hátsó hub-ra felmegy a 11 sebességes sor, simán át lehet alakítani a hajtást 1x11-re. Lehet hétfőn lövök is egy Sunrace 11-42-es sort Aliról, ha ez felmegy, akkor meg télen beszerzek majd jó áron rá egy hátsó váltót, váltókart, meg egy 11 sebességes láncot és meg is vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#178383) jjeahh válasza bogarfx (#178382) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én ugyanúgy öltözök, mint nyáron, csak 10 fok alatt felveszek egy vékony hosszúujjút is :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#178384) cdl válasza jjeahh (#178383) üzenetére


cdl
senior tag

Jó, de 2000 felett mindig hideg van, Te hozzászoktál :)

Kész a téli gravel bringa : 28-as gumi, sárvédő, esős időre való olaj.
És ilyeneket ír a Strava :)
Távolság:9017,4 km
Idő: 378 ó 57 m
Elev Gain: 13,152 m
Túrák: 248
Mielőtt nekiesnétek a szintnek, tudom...

(#178385) jjeahh válasza cdl (#178384) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A szint brutál kevés, a táv brutál sok :DD . Nekem idén lehet az 5000km sem lesz meg, nagyon fenyegetőznek felénk megint a kijárási tilalommal :( .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#178386) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Szóval az úgy volt, hogy szembejött egy hirdetés. Hogy-hogy milyen bicikli?! Hát kék. Pontosabban kékes-lilás, olyan színjátszós. Az meg volt már fogalmazva, hogy jó lenne egy váz, amibe belemegy a duci 27.5 és a skinny 29 is, és arról is volt elképzelésem, hogy mennyiben szeretnék más geót a meglévőnél (nem nagyon, de azért pár mm, pár fok..). a vázakat lefosztották, az ebay annyira nem volt a barátom, de 1-2 nap alatt meggyőztem magamat, hogy akkor itt az ideje rárepülni arra a hirdetésre, még ha komplett bicó is. Jó, hiába kb. 600e a hivatalos bolti ár (egy helyen akciósan láttam 490ért, annyiért én még mindig bőven nem veszek biciklit, meg persze méret sem volt) , azért azzal tisztában voltam, hogy lesznek kompromisszumok. Judy teló (30as becsúszót ijesztő volt olvasni), NX váltás, SX hajtókar, 11-50-es sor HG dobbal, MT400-as fékek. A kerekekről nem is tudok sokat, de 23 mm-es felnivel, 28 küllővel, iparis agyakkal egész okosnak tűnnek. Ma hoztam el, du. mentem is egy kört, annyira volt időm előtte, hogy az EGYIK kulacstartót felcsavarozzam, meg -na, jó- a hajtókart kicseréljem a jó kis GX-re, ami megmaradt, és 170-es,mert azt szeretem. Szerencsére mindegyik DUB tengelyű. A 12 sebis rendszer atom, mondjuk az NX azért érezhetően alatta van a GX-nek, mással meg nincs tapasztalatom az újabbak közül, és az is 11-es,ami nekem van. A fék... végülis jóindulattal lehet egyujjas működtetésűnek hívni (elöl 180as tárcsa gyárilag, gondolom segít ez is), csak legyen erős ujjad. De azért megállít. Van itthon jobb, szóval majd alakítok, de sajnos centerlock tárcsák vannak, és csak műgyantás betéthez valók, valami alapabb jószágok. annyira keveset futott a bicikli, hogy lényegében nekem kellett befejezni a bekoptatást, utána már használható fékhatást nyújtottak, de szeretem,ha harapósabb. Egyedül a hátsó gumi kopott, de látszott,hogy "aszfaltosan". Ja, kell majd tyúblesszesíteni is, jajj, mennyi dolog van... :))

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#178387) itouchfan válasza ZolkoW (#178386) üzenetére


itouchfan
senior tag

Gratula! Lassan nekem is kéne képet feltölteni a lassan két hónapos bringámról :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#178388) Toobee válasza ZolkoW (#178386) üzenetére


Toobee
veterán

Jól látom, hogy merev a segge, de van benne forgáspont? Mennyit mozog?

https://barbieripnk.hu/

(#178389) xy.zsolt válasza ZolkoW (#178386) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szép bringa, gratula hozzá :K . Viszont az ilyen pici lánctányérhoz egyszerűen nem tud hozzászokni az outis szemem :)
cdl Jól beelőztél....kb másfél hónapja még pariban voltunk a távot illetően....én most 8400nál járok

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#178390) ZolkoW válasza Toobee (#178388) üzenetére


ZolkoW
őstag

csak a nyeregvázcső van függetlenítve egy picit, és mintha tényleg működne is, csak nehogy elgyengüljön nekem 10 éven belül :DDD.

érdekes,hogy 11-50 a sor, és 30-as tányért adnak hozzá.. a 30:11 elég rövid, a 30:50 pedig már-már túlzás, simán jó lenne a 32 előre. szerencsére van az is itthon (nemtom,elég hosszú-e a lánc),mert azzal árulják a legtöbb kart..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#178391) anorche1


anorche1
őstag

Kineztem magamnak ezt decathlonos montit:
Rockrider 530S

Van valakinek vele tapasztalata? Aruhazban ma kiprobaltam, es nagyon megtetszett. Az outimat is toluk vettem vagy 7 eve 120ert. Folyamatosan fejlesztve volt, uj, erosebb, merevebb es konnyebb kerekek, integralt hajtas, jobb fekek. Erre a montinal is fel vagyok keszulve. Hasznalt piacot nezegettem, de ossztelosokbol kicsi a kinalat, es egyik sem nyerte el a tetszesemet.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#178392) INTELligent


INTELligent
senior tag

Az RT-64-es féktrácsa már előrelépés lenne az RT-10-hez képest? Úgy is él a kérdés, hogy előre lesz valami IceTech (esetleg 180-as), hátra meg ez.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#178393) 6030D válasza ZolkoW (#178386) üzenetére


6030D
Ármester

A színe fura. Ez nem női váz?

trialboj: nem vagyok pösti, autóval szinre csak versenyre viszem a bringát. Az egyik hegy lába 5 perc, a másik 20 perc bringával.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#178394) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ma 16. kerületből a 14.-be menet 2x sikerült kontrára fékeznem magam. Még jó, hogy reggel állítottam a tárcsán. Eszméletlen mit tudnak az autósok művelni.

Tegnap futás közben azért kaptam ki egy autóstól mert a bicikli átkelőn mentem át és közölte velem ez nem gyalogos átkelő. :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#178395) Maximum1 válasza INTELligent (#178392) üzenetére


Maximum1
őstag

RT 70 már ájsztekes és csak pár euróval drágább.

itouchfan várjuk a fotókat

[ Szerkesztve ]

(#178396) INTELligent válasza Maximum1 (#178395) üzenetére


INTELligent
senior tag

Oks, köszi. Igazából találtam zsír újat a kérdezett típusból aprón 3500-ért, azért kérdeztem :). Ennek fényében változik a véleményed?

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#178397) Maximum1 válasza INTELligent (#178396) üzenetére


Maximum1
őstag

Ha tudja a féknyerged fogadni az icetech pofákat akkor rt70 tárcsákat vegyél, szerintem megéri a felárat.
Optikai tuningnak is jó.

[ Szerkesztve ]

(#178398) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#178386) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nekem tetszik, kék + fekete! :C Majd érdekel milyen Judy, melynél nekem is fura volt mikor először olvastam 30-as a becsúszója. :F Súlyáról mit tudsz mondani? Érdekes az az elvékonyítás a nyeregcsőváznál így profilból, szinte éles. :D Gratula hozzá! :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#178399) ZolkoW válasza 6030D (#178393) üzenetére


ZolkoW
őstag

lehet, hogy a bennem lakozó apró nő beszélt rá :D
Az a fajta színjátszós a színezése,ami bizonyos fényben teljesen lila, lenézek a felsőcsőre,és az egyik végén kék, másikon már lilának látszik. Nekem a top 3 festésben asszem, benne van :)

Hasaggymeg: bárcsak konyítanék a telókhoz, szóval sok szakmait nem tudok mondani, egy talán 2014-es Rebát használtam eddig, az kicsit meggyőzőbben mozogja ki a dolgokat, és a Judyról valahol 2 kilós súlyt olvastam. Lehet,hogy a mindig emlegetett nullkm-es szervizt meg kéne ejteni ezen is.
Jobb száron alul az a tekerő kicsit törékeny kivitelűre sikerült, műanyag, nem a szokásos fém. Van lockja, ami tök jól működik.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#178400) 6030D válasza ZolkoW (#178399) üzenetére


6030D
Ármester

A narancs karbon is ott volt? Az milyen élőben, matt?

Olyan műanyag tekerő volt az XC32-n is, nem volt vele bajom. Érdekes, hogy 5-6 éve az volt a belépő levegős RS, mégis 32 mm volt. Aztán jöttek a 30-as színesfémek, gondolom már a nevében rejlő átmérővel,majd visszahoztak egy régi nevet a belépő kategóriának.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.