Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178382) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ti ilyen október-november hónapokban milyen ruhában bringáztok? Amíg nincs nagyon hideg még lehet folytatnánk az ilyen 50-70km-es hétvégi túrákat párommal, de mivel egyre hidegebb lesz gondolom kellene valami melegebb cucc is. Egy ilyen aláöltözetet már beszereztem magamnak a Decából, de még valami nadrág meg kabát gondolom kellene mellé. Én montival nyomom, páromnak pedig egy trekkingje van, flat pedál mindkét bringán.
Hogy on is legyek a múltkori 1x9-es átalakítást leteszteltem előző szombaton, egy 65km-es túrát csináltunk Sátoraljaújhely - Füzéri vár - Sátoraljaújhely vonalon és semmilyen gondom nem akadt. Lánc egyszer sem esett le, váltás is pontos volt, emelkedőn sem volt semmilyen probléma. Igaz, az is, hogy egy XT váltó van hátul a régi Altus helyett, aminek sokkal feszesebb a rúgója is, ráadásul érezhetően könnyebb is lett a bringa az első váltás leszerelése után. Ezek után szerintem ha a hátsó hub-ra felmegy a 11 sebességes sor, simán át lehet alakítani a hajtást 1x11-re. Lehet hétfőn lövök is egy Sunrace 11-42-es sort Aliról, ha ez felmegy, akkor meg télen beszerzek majd jó áron rá egy hátsó váltót, váltókart, meg egy 11 sebességes láncot és meg is vagyok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.