Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164901) jjeahh válasza cibus (#164900) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hogy összezavarjalak, montival bárhol el lehet menni, max pl. aszfalton lassabb leszel, trekkingel viszont komolyabb terepre én nem mennék, egyrészt szétráz, másrészt életveszélyes. Plusz montira is igaz a gumi dolog, arra is vehetsz keskenyebbet, apróbb mintázatút. Szerintem látnunk kéne a terepet ahol járni szoktál és akkor már meg lehetne mondani, hogy el lehet-e ott menni trekkingel, mert végülis simább döngölt földutakra az is tökéletes.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164902) manager2220 válasza Alg (#164892) üzenetére


manager2220
tag

Jónak tűnik, rá is megyek szerintem :). Köszi szépen.

(#164903) manager2220 válasza Somatom (#164899) üzenetére


manager2220
tag

Mit kell vennem hozzá hogy tudjak imbusz fejet húzni vele?

(#164904) Teasüti válasza jjeahh (#164901) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Régen volt egy bringás haverom, akinél a trekking túra volt a fő irány.
De ez nem gátolta meg abban, hogy jöjjön velem xc-zni és bár jóval lassúbb volt főleg lefelé csapatásnál (nem is volt egy adrenalin hajhász), azért mindenhol lejött, ahol én a merevvázas xc-vel.
Sőt, sokan az én xc-men az 1,9-es semi slick Maxxis Wormdrive gumijaimra mondták teljesítménytúra előtt, hogy hát azzal szar lesz. De ez engem sem gátolt meg, hogy 50-nel küldjem neki a kimosott köves ösvényen lefelé. És sosem ütöttem fel, nem úgy mint a kikönnyített 2,1-es sválbikat. :)
Ha azt nézed, akkor a trekking is monti, bírja ugyanazt az igénybevételt amit egy bármilyen merevvázas gép. Csak a testhelyzet más. Viszont alapból nagy kerekei vannak, gumit meg azt rak rá az ember amit akar.

[ Szerkesztve ]

(#164905) manager2220


manager2220
tag

[link]
Ilyen van valakinek? Használható?

(#164906) jjeahh válasza Teasüti (#164904) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Persze emberfüggő is, ismerősöm gravellel lejön a helyi gyökeres köves DH pályán és 20%-os emelkedőket mászik terepen. De szerintem az ilyen ritkább, komolyabb terepre általában montit vesznek az emberek. Én inkább a ló túloldala vagyok ilyen szempontból, terepen minimum xc montival vagyok hajlandó bringázni, aszfalton viszont nem vagyok ilyen finnyás, többször mentem már 100km-nél hosszabbakat Nobby Nic gumikkal. Igen, traktor és 5-10km/h-val lassabb vagyok, mint egy országútis, de nem sietek sehová, ha egyetlen bringát engedhetek meg magamnak, máig xc-t vennék terepre-aszfaltra egyaránt. Ezt igazából ő kell érezze, hogy mennyire bevállalós és hol hajlandó kompromisszumot kötni.
szerk: a trekkingeknél figyelni kell a sárférőhelyre, mert nem mindegyikbe fér bele a szélesebb gumi, emlékszek, hogy anno a haverinám Phanatic-jába nem ment volna bele a gyárinál öblösebb. Szal keskenyebbet mindíg lehet rakni, de szélesebbet nem biztos és ez montikra is igaz, enyémbe sem férne 2.35"-nél szélesebb, sőt, lehet, hogy az első váltót már a 2.35" is súrolná.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164907) Teasüti válasza manager2220 (#164905) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Precíziós szerszámok közt azért ritkán árulnak szart. Legalábbis itt nincs az a gagyi nagyáruházi kategória. Bármit veszel jó lesz arra, amire kell.
Arra figyelj, hogy majd tárolásnál ne legyen megfeszítve benne a rugó, mert idő előtt elgyengül és onnantól a kalibráció már nem lesz jó.

(#164908) arcitec


arcitec
addikt

Tudnátok ajánlani, illetve van-e tapasztalata valakinek sisak tükörre?

Mos találtam ezt [link] állítólag jó. Lehet bepróbálok egyet.

[ Szerkesztve ]

(#164909) cdl válasza INTELligent (#164897) üzenetére


cdl
senior tag

Sok évet használtam egyet, igaz városi vagy földutas használatban egy trekkingen.(KTM)
Szóval alap használatban nem hiszem, hogy gondot okozna. Szóval azért nem zárnám ki, ésszerü felhasználással. Akinek gondot okozott, az beírhatná konkrétan.

(#164910) Somatom válasza manager2220 (#164903) üzenetére


Somatom
veterán

Az emlitett 3-15 -ösön 1/4 -es fej van. A kis bitkészletekben szokott lenni [1/4 -es Krova fej bit adapter] a bitekhez (a link csak illusztráció :) ). Illetve, 1/4 -es Krova imbusz fejeket közvetlenül is rádughatsz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#164911) Teasüti válasza jjeahh (#164906) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Sárférőhely jogos, de ha szabadon gurul és kiállva tekeréskor se ér bele a vázba/villába a kerék, akkor már jó szerintem. Nem úgy hangzik a kolléga, hogy hardcore varacskosdisznó akarna lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#164912) Somatom válasza Mezga Aladár (#164898) üzenetére


Somatom
veterán

Azt nem mondanám, hogy parasztok voltak. Csak nem tartom megfelelőnek a rám fordított figyelmet. Eladták nekem a bringát és számukra ott befejeződött a dolog. Pl. kértem tőlük ajánlatot arra, hogy az elektromos fokozatkapcsolót kicseréljék 2019 -esre (könnyebb kezelni). Szerintük az drága, a kormánykapcsoló cirka 25 rugó. Mondtam, hogy jó. Ennek fél éve, azóta nem jelentkeztek. Nem értem. Nem ebből élnek?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#164913) cibus válasza Teasüti (#164911) üzenetére


cibus
aktív tag

Nem nem, semmi disznólkodás röff röff :DD :DDD :DDD
Meg sarazni sem nagyon akarok menni. Jó időben csak. Próbálok majd arról az útról csinálni képeket

(#164914) Maximum1 válasza Somatom (#164912) üzenetére


Maximum1
őstag

"Nem ebből élnek?"
Nem, a gagyi kerékpárok "felújításából" élnek, fékbetét, pedál, bowden csere, sárvédő szerelés, ha valami modernebbet /2010 év utánit/ szerelni kell akkor már baj van és szájhúzás.
De mindenhol ez megy, nem csak náluk, párszor láttam már hogy megy az ilyen, tisztelet a kivételnek.

(#164915) szuszinho


szuszinho
őstag

Tudnátok ajánlani a gyári nyereg és pedál helyett valami jobbat trekkingre?

(#164916) metrion válasza Maximum1 (#164914) üzenetére


metrion
aktív tag

Sajnos, a miskolci Boombastic is ilyen, Tektro fékhez nincs légtelenítőjük, Aliról 4000 pénz egy univerzális szett. Nyereg ügyben kérdeztem, hogy ülőcsont távolságot tudnak-e mérni erre, erre rebootolt a pali és utána annyit mondott, hogy még sose kérdeztek ilyet. :DD

(#164917) RetepNyaraB válasza metrion (#164916) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

"erre rebootolt a pali "

:)) :C

(#164915) @ ez így még értelmezhetetlen kérdés...
Milyen bicajról van szó?
Mik az anyagi lehetőségek?
Mik az elvárások/milyen stílusban tekersz?
Miért akarod lecserélni?
platform pedál, vagy spd?

S ha mindez tisztázódott, akkor is millió lehetőség van, inkább csak alapvetéseket lehet tenni, hogy milyen preferenciák mentén keress... Kivéve, ha valaki elvégzi neked a piszkos munkát

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#164918) marel09 válasza manager2220 (#164905) üzenetére


marel09
csendes tag

Nekem pont ilyen van, csak nem Rose felirat van rajta, de egy-az-egyben ugyanaz, a doboza is. Teljesen jó. Valami 12e Ft-ért rendeltem a Bikepro-tól.
Más. Köszönöm a fékbetét tippeket, sajnos nem vált be, még kipróbálom, hogy megcserélem az első betéteket a hátsóval, hátha...

(#164919) szuszinho válasza RetepNyaraB (#164917) üzenetére


szuszinho
őstag

Twister 3, 2019.
Sima pedálra gondoltam, valami fém, ami nem a jelenlegi 900 forintos minőség.
Ugyanígy a nyereggel. Felhasználás 75/25. Több az országút.
Árat a bicilki kategóriájának megfelelően gondoltam.

(#164920) Somatom válasza Maximum1 (#164914) üzenetére


Somatom
veterán

Napi szinten nem járok be hozzájuk, de én ott még régi, vagy gagyi bringát nem láttam. Viszont általában is csúcson pörögnek, de most különösen leterheltek. Gondoltam, örülni fognak az ajánlatomnak, hogy 9. -én odaviszem a bringát és két hétig ott hagyom, mivel addig külföldi gályám lesz. Akkor foglalkozzanak vele, amikor épp van rá idejük. Erre közölték, hogy ők nem tudnak két hétig tárolni egy bringát. Ezért kell szerdán odamennem. De, otthagyni biztosan nem fogom. Az egésznek olyan üzenete van, mintha szivességet tennének nekem. Sztem meg elnézést kéne kérniük, amiért az általuk forgalmazott termék meghibásodott és ez kellemetlenséget okoz nekem és alkalmazkodniuk kéne az időbeosztásomhoz. Azt nem tudom elfogadni, hogy a megnövekedett forgalom miatt nincs kapacitásuk. A forgalomhoz kell méretezni a háttérszolgáltatást. Ha nő a forgalom, akkor a lóvé is több, tehát lenne miből bővíteni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#164921) Hasaggymeg válasza marel09 (#164918) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Cseréld ki,amúgy sem árt egy pár betét tartalékban.Mielőtt behelyezed alaposan takarítsd alkohollal a tárcsát.

Somatom...magyar (vagyis teljes volt szociblokk) hozzáállás,minden jereskedelmi szektorban általános,amíg kifizeted feltűnően előzékenyek,utána meg hirtelen lesz@rják a fejed. :((

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#164922) cdl válasza Somatom (#164920) üzenetére


cdl
senior tag

Arra a forgalomra, ami most van a bringaboltokban, egyik sem készült fel.
És nem is lehet, hisz jövőre már nem lesz ilyen felpörgés. Nem tudsz leakasztani + 2 embert és + mühelyt 1 szezonra. Hozzáértő embert meg végképp. Szóval nehéz ügy.

(#164923) Zsohi


Zsohi
őstag

A napokban megérkezettek az új külsők egy pár Maxxis Minion DHF Wide Trail EXO 'Dual Compound' képében és besz@rás milyen jól gurulnak. :D A korábbi Magic Mary-k olyanok voltak, mintha egy dög nehéz horgonyt vonszoltam volna magam után. A Nobby-val és az X-king-gel persze nem vetekszik, de azért na egy dh külső is lehet haladós.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#164924) Somatom válasza cdl (#164922) üzenetére


Somatom
veterán

De, azért a nagyobb forgalomból származó több lóvé az kell?
Sajnos, nem tudunk több embert kiszolgálni, több bringát eladni, mert nincs rá kapacitásunk. Ezt is csinálhatták volna, hogy annyi vevő, amennyire van kapacitásuk, normális színvonalon legyen kiszolgálva.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#164925) Maximum1 válasza Somatom (#164920) üzenetére


Maximum1
őstag

Haver ott vette tavaly a crosstrekkingjét, most vitte vissza szervizre, a szerelő megfagyott, hőbörgött hogy le van harcolva a vas és nem erre való, ez aszfaltra meg könnyed terepre van.
Büdös volt neki a meló, fék légtelenítés, betét csere, váltó állítás stb. volt rajta legalább 1 óra meló :DDD
Pilisben megmászott mindent vele amit lehet, onnan le is kellett jönni így elfogyott a fékbetét, nem ugratott, leszállt róla ha kellett, vigyázott rá, használta ennyi.
Erre sincsenek felkészülve ha valaki arra használja, amire van, de erre régen sem voltak, nem új keletű náluk.
Jó, emberünk nem egy karanténbringás az tény.

Viszont ha bringát akarsz venni benne vannak a top5-ben, ez van, itt is igaz a mondás mint a decatlonnál, ne ott szereltess ahol veszed.

[ Szerkesztve ]

(#164926) Because válasza Somatom (#164924) üzenetére


Because
őstag

ez még mindig egy vállalkozás ahol a bevétel a lényeg az éppen elégséges szolgáltatás mellett (de elég borzalmat láttam a helyi boltokban, szerencsére pár éve jobban fel van szerelve a pince mint egy kisebb szerviz így a közelükbe se kell mennem)

(#164927) Toobee válasza manager2220 (#164905) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem, teljesen jó. Mondjuk aliexpressen szerintem olcsóbb lesz. Én akcióban vettem.

https://barbieripnk.hu/

(#164928) TayRol


TayRol
veterán

Hol érdemes a jelenlegi helyzetben nyergeket nézni?

A mostani bringán egy (számomra) szörnyű darab van (ami egy 0 perces példány), és bár Zegen található egy SMP ülésem, de amennyibe kerülne hazajutni inkább veszek egy másikat.

[ Szerkesztve ]

(#164929) Somatom válasza Because (#164926) üzenetére


Somatom
veterán

Én is fel vagyok rendesen szerszámozva, de egy garis telójavításhoz muszáj szakszervízhez fordulnom. Amikor kiszálasodott a dropper bowdenem, akkor inkább vettem bowdent és kicseréltettem pénzért, mint hogy a Bergusonhoz menjek gariztatni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#164930) marel09


marel09
csendes tag

Ha elvonatkoztatunk a márkától, a két bringa közül melyik a "jobb" vétel? Igazából csak klasszikus hobbi felhasználásra gondolok, túrázni, állatkodni terepen, erdőben stb, de semmi komoly vagy versenyszerű felhasználás. Csak az élmény miatt. Sajnos a montikhoz továbbra sem értek. Tudom a Cube az menőbb márka, de a Rockrider meg tetszik színre, formára, meg hogy olyan traktor ezekkel a kerekekkel-gumikkal.

[link]

[link]

(#164931) bardi válasza marel09 (#164930) üzenetére


bardi
aktív tag

Én a decathlonost venném a kettő közül. Egy ilyen pluszos gumit kipróbálnék milyen, mondjuk már azon is elgondolkoztam, hogy valahonnan kéne bérelni egy hétvégére egy fatbike-ot.

'92 Honda VFR 750

(#164932) itouchfan válasza bardi (#164931) üzenetére


itouchfan
senior tag

Meg tudsz rá rakni 29" kereket ha nagyon le akarod cserélni a plusos kereket.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#164933) nemeth989


nemeth989
senior tag

Üdv.
Rendeltem egy wilier endurance országúti bringát. Eddig az xc montimon platform pedál volt, de amíg nem érkezik meg a outi, addig szeretnék átszokni spd pedálra, vagy legalábbis megtanulni üzembiztosan használni. Van több kiszemeltem is, az egyik lenne [link] illetve [link] .Mi a véleményetek, esetleg alternatíva, mire figyeljek pedál választásnál?
Másik kérdés a cipő lenne. Jó lenne, ha olyan talpa lenne, amivel kis séta, még beleférne. Van valami best buy, vagy márka/típus, ami bevált és ajánlott?
Köszönöm

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#164934) arcitec


arcitec
addikt

Erre [link] senki? Csak a pedál meg a nyereg? :B

(#164935) 6030D válasza TayRol (#164928) üzenetére


6030D
Ármester

Ha valaki fel tudja adni, akkor 800 ft a foxpost.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#164936) TayRol válasza 6030D (#164935) üzenetére


TayRol
veterán

Ezen már én is gondolkoztam. De fogalmam sincs, hogy hol van. :D

(#164937) jjeahh válasza marel09 (#164930) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A Decának van már pluszos hardtailja? :Y . Egy 120mm telóval pluszos trailt is lehet belőle csinálni :D .

nemeth98: Túra-bringa cipő kell neked, amilyen a Giro Gauge, Berm, Shimano MT sorozata, pl. MT3, MT5, MT7 stb, ezekben általában lehet úgy sétálni, hogy le sem ér a stopli.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164938) cdl válasza nemeth989 (#164933) üzenetére


cdl
senior tag

Egy Wilier outira SPD SL-t vennék(Shimano SL550 pl) vagy valami hasonlót(KEO, stb)
Természetesen ehez való cipőt is.
Mondjuk a séta nem annyira jó benne :)

Taylor.
Ha van bevált nyerged, hozasd fel valahogy. Tudod mennyire kényes kérdés.

jjeahh.
Egy Wilier endurance outira keres.
Biztos sznobság, de nem illik hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#164939) 6030D válasza TayRol (#164936) üzenetére


6030D
Ármester

[link]
Regisztrálj, nem küldenek hülye leveleket, de úgy olcsóbb.

Ja, a nyerget nem tudod hol van, mi? :DD

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#164940) RetepNyaraB válasza szuszinho (#164919) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kár, hogy mindig én felelek ezekre, miközben gyakorlati tapasztalatom kevés...

Egyrészt mérd le a tömegüket, azt nem baj tudni, mit akarsz túlszárnyalni. Másrészt vagy rendelsz bármilyen szimpi pedált Kínából és az olcsó lesz, ha ügyesen keresgélsz akár még jó is. Vagy veszel egy ilyet mondjuk.
Nyereg húzósabb téma. Ami jó, az nem lesz olcsó (Kínából sem, mert a biztonságod meg kell fizetni; ha a 10 eurós "karbon" nyereg eltörik alattad, az gáz lehet). Ami meg olcsó, nem feltétlenül lesz jobb a mostaninál.
Azért kérdeztem mi a preferencia, mert "csak úgy" lecserélni alkatrészt nem biztos, hogy érdemes. Pillanatok alatt ott vagy árban, mintha vettél volna egy drágább bicajt.
Én ha nyerget vennék, közepen lukas lenne és 300g alatti, nem karbon (így is drága lesz). Kivéve, ha a mostani valami nagyon nyuggernyereg, szarrá párnázva, jó szélesen, hogy berohadjon, elzsibbadjon a segged/tököd. Akkor azt cseréld le, szintén dekásra. Jelenleg ár-értékben, ha olcsó cuccot keresel, a Decathlon eléggé rendben van, jobban, mint más cég.
Szélesebb ülőcsonthoz pl ezt
Keskenyebbhez pl ezt
Kiindulásnak.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#164941) TayRol válasza 6030D (#164939) üzenetére


TayRol
veterán

Jaja, a nyerget. Van vagy 30 doboz a tavalyi költözésből hátra, valamelyikben ott lakozik. :)

cdl: igen, tudom. Bár anno mtb-re vettem, most picit sportosabb üléspozícióhoz kell. De lehet hogy ide is megfelelne.

[ Szerkesztve ]

(#164942) Toobee


Toobee
veterán

Schawlbe Airmax Pro feje vajon kapható külön? Neten nem nagyon találtam meg, hogy milyen néven futhat. A méretek kedvéért tettem mellé egy presta->autószelep átalakítót.

https://barbieripnk.hu/

(#164943) jjeahh válasza Toobee (#164942) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem nem. Enyémben is eléggé szét van menve a gumi már, de egyelőre még tökéletesen működik.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#164944) szuszinho válasza RetepNyaraB (#164940) üzenetére


szuszinho
őstag

Köszi a tanácsokat! Nem az olcsó kínai a cél, inkább a minőség. Tapasztalatom nincs, ez az első komolyabb biciklim. Ha ilyen 5-10 körül van jó pedál, akkor nem is mondanám soknak.
Ülőcsont kB. 12cm. Az milyennek számít?

[ Szerkesztve ]

(#164945) maximilian4


maximilian4
addikt

Szerintetek ez mennyire élhető kombó? [link]
A fékkar biztos jó :DDD ,viszont ezeket a trp fékeket nem ismerem, meg innen nem is nagyon írt senki tapasztalatot.
Vagy esetleg a radbike-ban van egy sram code rsc hasonló áron. Viszont az használt is, meg sram is. Aztán a sram fékek vagy nagyon jók általában vagy nagyon rosszak. De használtat nem szívesen vennék.

Maxi

(#164946) Runner_fxr válasza haiiro_o (#164862) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Mármint hol sok? Lefelé vagy fölfelé? Csak mert lefelé nem tud az e-bike se gyorsabb lenni, legalább is nem számottevően. Már amennyiben szabvány pedelec-ről beszélünk, nem valami elektromos motorkerékpárról ami sokszorosan erősebb mint egy szabvány pedelec, de a megán tudtommal csak szabvány pedelec indulhat az e-bike kategóriában. Ezeknek 25-nél lekapcsol a rásegítésük, tehát lefelé guruláskor pont mindegy, hogy analóggal vagy elektromossal gurulsz, csak fölfelé vannak előnyben. De még ha ki is veszik belőle a korlátozást, akkor is majdnem mindegy, mert 50km/h-nál is bőven többet jönnek lefelé bármely kategóriában. Sípályán 100km/h körül.

Amúgy ez a Megavalanche tényleg jó buli lehet, egyszer meg kéne csinálni, tök mindegy a helyezés, csak végig menni rajta. :)

maximilian4: Ha nem akarsz magadnak gondot, csak is Shimano-t veszel, nem ilyen öszvér megoldást és a Sram-ot is elengedném.

[ Szerkesztve ]

(#164947) haiiro_o válasza Runner_fxr (#164946) üzenetére


haiiro_o
tag

Azt tudom, hogy lefelé nem segít az e-bike sem.. Végig néztem a sima női és férfi versenyt is. Valamiért sokkal gyorsabbnak tűnik ez a srác aki a videót csinálta lefelé is. Néhány helyen már videón keresztül is félelmetesnek látszik. :Y

(#164948) RetepNyaraB válasza szuszinho (#164944) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

"Ülőcsont kB. 12cm. Az milyennek számít?"

Keskenyebbnek. Oda saccperkábé 13-14-es nyereg jó (mármint a támasztópont szélessége), de igazából sajna próbálgatás a vége. Ritkán találsz bele elsőre a tutiba. Nekem is 12-es a seggem és a szélesebbik deka, amit linkeltem, elég jó volt trekkingre, használtam olyat. De kinek a papné...
5-10k körül az olcsóbb alupedálok futnak, jobb stoplis platformpedál is inkább 15-20k és ott már fontos a csapágyazás milyensége, de erről nulla a tudásom.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#164949) INTELligent


INTELligent
senior tag

jjeahh-nak sok szeretettel: A challenge by Kate Courtney ;] :DDD .

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#164950) Hasaggymeg válasza INTELligent (#164949) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

3000 m 10 nap alatt nem vészes.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.