Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164940) RetepNyaraB válasza szuszinho (#164919) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kár, hogy mindig én felelek ezekre, miközben gyakorlati tapasztalatom kevés...

Egyrészt mérd le a tömegüket, azt nem baj tudni, mit akarsz túlszárnyalni. Másrészt vagy rendelsz bármilyen szimpi pedált Kínából és az olcsó lesz, ha ügyesen keresgélsz akár még jó is. Vagy veszel egy ilyet mondjuk.
Nyereg húzósabb téma. Ami jó, az nem lesz olcsó (Kínából sem, mert a biztonságod meg kell fizetni; ha a 10 eurós "karbon" nyereg eltörik alattad, az gáz lehet). Ami meg olcsó, nem feltétlenül lesz jobb a mostaninál.
Azért kérdeztem mi a preferencia, mert "csak úgy" lecserélni alkatrészt nem biztos, hogy érdemes. Pillanatok alatt ott vagy árban, mintha vettél volna egy drágább bicajt.
Én ha nyerget vennék, közepen lukas lenne és 300g alatti, nem karbon (így is drága lesz). Kivéve, ha a mostani valami nagyon nyuggernyereg, szarrá párnázva, jó szélesen, hogy berohadjon, elzsibbadjon a segged/tököd. Akkor azt cseréld le, szintén dekásra. Jelenleg ár-értékben, ha olcsó cuccot keresel, a Decathlon eléggé rendben van, jobban, mint más cég.
Szélesebb ülőcsonthoz pl ezt
Keskenyebbhez pl ezt
Kiindulásnak.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.