Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110212) eladogeppc válasza Because (#110210) üzenetére


eladogeppc
veterán

Az lemaradt, hogy 3 éve edzek folyamatosan. :)

Heti 3-4 alkalommal kardio/súlyzós edzés vegyesen. Így nem gondolom, hogy csak a zsír a tömeg.
90-100kg szériázok fekve, tricepsz vége 80kg, tolóckodás még nem megy, mert a has megy le nezehezen.
Hasazni 40-50kg 20-as széria.
Sajnos lúdtalpas vagyok, elkezdtem futni és nem jó. Jött a fittness bicikli és avval a fogyásom is gyorsabban megindult.
Molett vagyok, de azért nem gyenge.
Étrendről csak annyit, hogy magyarországon annyi csirkét nem evett meg ember, mint és salátával.

Szóval a kerékpár bejött már a teremben is, korábban a biciklis előéletemhez hozzátartozik, hogy kb 7 éves koromtól 16-17 éves koromig szüleimmel tekertünk, és mind a hármunknak nagyon menő Camping bringa volt a társunk. Bejártuk vele szinte az egész országot. Diák vannak bizonyítékul.
A Campinget saját magam szervizeltem, nem volt nagy varia. Hátsó fogaskerék cserék voltak, küllő cserék, belső ragasztástól kezdve minden.

Nekem fura, hogy ma olyan szarok az alkatrészek, hogy ilyen váltó, olyan váltó, ilyen agy, olyan agy.
Camping esetében nekem 1x volt összesen villa törésem, mert BMX-nek néztem. El is vertek érte.

Egyszóval 17 éves korom óta nem volt alattam bringa, és hiányzik. Combom se túl kicsi. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.