Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100697) Runner_fxr válasza TomMusic (#100695) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Azzal egyetértek, hogy a Suntour gyárt azért jó telót is, pl ott az Axon, Epixon az XC kategóriában, vagy ott van a Durolux az Enduro kategóriában. A Durolux-ot konkrétan többször is próbáltam, őszintén szólva nem éreztem számottevően rosszabbnak mint egy Pike-ot, elég hasonló. Abszolút felső kategóriás villa.

Viszont amiről fentebb beszélgettünk, a legalapabb Suntour villákról, ott azért más a helyzet. Persze ezek árban is elég alacsonyan vannak, de olyanok is. Nem azt mondom, hogy használhatatlanok, de egy XCT, XCM, XCR azért hagynak némi kívánni valót maguk után. Ezek alapvetően trekking szintű felhasználásra jók, akkor még hosszú életűek is lehetnek, ha néha szét vannak szedve egy tisztításra és zsírzásra, de ha rendesen MTB felhasználásra vannak használva, azért viszonylag hamar kilehelik a lelküket. És azért a trekking szintű használat meg a Mountain Of Hell között még van átmenet. :) Én sem szoktam Mountain Of Hell-en indulni vagy hasonlón, de egy Suntour XCT/XCM/XCR-t max 1 hónap alatt le tudnék nullázni egy montiban, olyan szintre, hogy kukázni lehetne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.