Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93351) hombre[EU] válasza oriic (#93306) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezt a ruszki techdemót már 5 vagy 6éve reklámozzák és még mindig messze van a megjelenése :DDD valószínū a gameplay és a story egy nagy nulla lesz, de legalább szép (mint mostanában minden indie,aki AAA-nak akar kinézni)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#93352) plejik válasza ρσгτσ (#93350) üzenetére


plejik
addikt

Köszönöm! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#93353) Nonameboi


Nonameboi
kezdő

Sziasztok!

Szerettem volna venni a Microsoft storeban egy játékot xboxra, viszont ahányszor próbálom pur processor declined hibával elutasítja a tranzakciót, a bank viszont alkalmazáson keresztül azt írja, hogy minden ok. Tranzakció teljesült. Viszont hála égnek nem vontak le egy forintot sem a kártyáról. Külföldi oldalakon találtam rengeteg embert akit érintett valamikor is ez a hiba, de az Xbox support csak a bankhoz küldi őket. A bankok pedig annyit mondanak részükről nincs probléma. Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy tudnám működésre bírni a storet?
Még annyi lenne a 3-4 ezer forintos játékokat megtudom vásárolni de 10 ezer forint körül beüt ez a hiba. Alkalmazásban néztem, netes vásárlásnál 50 ezres limitem van tehát abba is bele kellene férjen.
Köszönöm a segítséget!

(#93354) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#93355) oriic válasza elder troll (#93337) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt most láttam csak, köszi infót.

Live-Die-Respawn

(#93356) negyven2


negyven2
veterán

Xbox Insiders – Help Shape the New Xbox Home Experience

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#93357) Wesder válasza negyven2 (#93356) üzenetére


Wesder
félisten

Az tök jó hogy màr 6 jàték csempéje fog kiférni, de hogy a reklàmokat tovàbbra is az arcodba rakja a dashboard, egyszerûen vicc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93358) l.skywalker válasza Wesder (#93357) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem változatlanul lényegtelen. 3mp-et töltök én is és még a gyerekeim is a főképernyőn.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#93359) Wesder válasza l.skywalker (#93358) üzenetére


Wesder
félisten

Én se töltök sok idôt ott, de egy 500€-os konzolon ne legyenek reklàmok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93360) l.skywalker válasza Wesder (#93359) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért a szponzorált tartalom és a reklám között erős a különbség. Közvetlen dolgokat emel ki, nem pedig valami oda nem illő dolgot.

De még ha nem is így lenne, 3mp alatt be sem tölti nálam a második sort :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#93362) IntelKiller7 válasza Wesder (#93359) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most gondolj bele amikor a 2 millio Ft-os PC-n, adblock nelkul nyitod meg a googlet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93363) Steve1207 válasza negyven2 (#93356) üzenetére


Steve1207
veterán

Egy fokkal jobb az biztos. Remélem a beállítások se jelenik meg soha többé nagy csempében, ha már fix odafent a helye :D Meg az összes alkalmazás másodlagos számomra.

A delta-ban az új Teljes könyvtár rész amúgy meglepően pörgősen működik.

.

(#93364) parandroid válasza IntelKiller7 (#93362) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy egy szűz windowson az edge-et, annak hivatalos kezdőlapjával. Minap szörnyűlködtem, hogy anyám ezt használta kezdőlapnak, meg híroldalnak, gyorsan le is tiltottam nála, de nem tudom, hogy a következő update-nél nem kerül-e minden vissza. :W

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93365) Bogyi007 válasza .LnB (#93319) üzenetére


Bogyi007
veterán

-3 napja. Azt hiszem hétfő este frissült le a Series X nálam, tényleg gyorsabb az indítás, a hangfaltesztelő boot animáció is rövidebb lett...

parandroid - #93364
Pedig az most még vicces is...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#93366) nincsnév007 válasza l.skywalker (#93358) üzenetére


nincsnév007
őstag

én sokat nézem, ha ki megyek kajálni vagy nézek valamit a laptopon játék közben akkor én mindig ki lépek a főképernyőre :D

(#93367) homerhamm válasza Bogyi007 (#93365) üzenetére


homerhamm
addikt

Reptééér!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#93368) negyven2


negyven2
veterán

Ridgeline Games Revealed as the Newest Studio Dedicated to the Battlefield Franchise

Led By Industry Veteran Marcus Lehto (a Halo Co-Creator), the Seattle-Based Studio is Instrumental to Building the Future of the Franchise

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#93369) l.skywalker válasza negyven2 (#93368) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jézus mentsen meg minket :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#93370) negyven2 válasza l.skywalker (#93369) üzenetére


negyven2
veterán

Ez ugye elvileg egy single only kampány lesz, bár a BC-k óta ez nem igazán jött össze nekik. De ugye itt nem a DICE lesz a fő fejlesztő.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#93371) Wesder


Wesder
félisten

Don’t Miss the /twitchgaming: ID@Xbox Fall Showcase

Szept. 14 | 19:00

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93372) #95456768 válasza ρσгτσ (#93328) üzenetére


#95456768
törölt tag

Már többször újratettem, xbox alkalmazasból, elöször fel teljesen a lemezröl és csak utana frissítettem...ugyan az. A játékon belül nem írja hogy trial.
A lényeg hogy ezek szerint a teljes játekkal játszom és nem lesz semmi hátranyom ebből.

(#93373) darkstreet89 válasza Wesder (#93357) üzenetére


darkstreet89
tag

Én nem tudom, de engem konkrétan idegesít, hogy az arcomba tolja azt a sok csempét. Lassan semmi értelme nincs a háttérnek, vagy átnevezhető fugára..

(#93374) Wesder válasza darkstreet89 (#93373) üzenetére


Wesder
félisten

Csempék méretének àllítàsa jó lenne, ha màr mindenhol màshol lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93375) hombre[EU] válasza negyven2 (#93356) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát nem egy letisztult design :DDD a ps3 xmb szerintem ugyanezt tudta csak diszkrétebben :)

Life, Uh, Finds A Way

(#93376) ρσгτσ válasza Wesder (#93374) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem ezerszer jobban bejön a személyre szabható csempézés, mint a másik két konzolos cég megoldása. Szerintem sokkal kényelmesebb....ha ezen múlik, akkor soha ne legyen látható a háttérkép. Inkább ez, mint bármi más. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93377) Wesder válasza ρσгτσ (#93376) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem sincs bajom ezekkel a csempékkel, csak sokan nyígnak hogy nem làtszik a hàttér.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93378) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Disney & Marvel Games Showcase | D23 Expo
Holnap este.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93379) icemad válasza Wesder (#93377) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt sem tudom, hogy nekem mi a háttérképem, de talán ma megtudom nézni. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#93381) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Állítólag!

Viszont ahogy látom, már nincs előrendelési opció. Eddig volt erre lehetőség? Nem is figyeltem...

Szerk.:
Igen, volt rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93382) Steve1207 válasza eL Geri (#93339) üzenetére


Steve1207
veterán

Eléggé belemerültem, először prologue, mondom írok gyors beszámolót, de már lvl10-en vagyok azóta (úgy a negyedénél-harmadánál járok pálya unlock alapján). Szóval ez egy Ascent "előd" játék technikailag mondhatjuk. Más jelleg, picit fapadosabb, de maga a cp stílus jól összerakott, nagyon élvezetes. Ha ezt megtalálom 5 éve simán rámondom, hogy év játéka a stílusban.
Irányítás amúgy ugyanolyan szinte, kicsit gyorsabban kell benne mozogni. Normál módban kezdtem, eddig 12x haltam meg kb 1,5 óra alatt, szóval nem nevezném nehéznek, pedig nem erősségem alapvetően a stílus csak bejött az Ascent. Simán ajánlott ennyiért.

.

(#93383) eL Geri válasza Steve1207 (#93382) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi, hogy visszaírtál! Kezdtem elengedni, de megint meghoztad hozzá a kedvem :D

(#93384) Wesder


Wesder
félisten

Véletlen megcsúszott az ujjam és megvettem a Lost Judgmentet. Ugye van olyan jó, mint a Judgment volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93385) Steve1207 válasza Wesder (#93384) üzenetére


Steve1207
veterán

Sztorit nem írják olyan csúcsnak, de az első részt nehéz lett volna amúgy is űberelni. Pont múltkor néztem a review-ket, mindenben jobb amúgy picit azon kívül és elég korrekt, mindkét rész megéri a pénzét.

.

(#93386) Wesder válasza Steve1207 (#93385) üzenetére


Wesder
félisten

Judgmentet most viszem, és eddig nagyon jó. 4. Chapter-nél jàrok. Akkor megnyugodtam hogy nem csinàltam rossz vàsàrt. Köszi a vàlaszt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93387) Wesder


Wesder
félisten

Erre a Disney-s jàtékra, ami most lett Pass-os azt írtàk pàran hogy tiszta Animal Crossing. Akkor csak nem lehet olyan rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93388) AssAssynn válasza negyven2 (#93356) üzenetére


AssAssynn
őstag

Azt a leaving gamepass soon csempét vajon most is ki lehet tenni oda?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#93389) AssAssynn válasza Bogyi007 (#93365) üzenetére


AssAssynn
őstag

Na igen, a hangfaltesztelés... főleg amikor este már végre elaludt a család, de te még egy kicsit sunyiba benyomnád a boxot lefekvés előtt, hogy meglegyen a napi kockulás, erre beordít a tv, és felkel a gyerek. :C Már csak úgy merek indítani, hogy izomból nyomom a lehalkítást a távirányítón.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#93390) Wesder válasza AssAssynn (#93388) üzenetére


Wesder
félisten

Az random csempe. Achi szokott még ott lenni, vagy hogy XY baràtod mennyi G-t szedett össze ebben a hónapban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93391) AssAssynn válasza Wesder (#93390) üzenetére


AssAssynn
őstag

Igen, azt megfigyeltem, hogy magától pakol oda ilyeneket, de nekem még sosem tündökölt ott a kilépő lista, és egyébként szívesen rögzíteném is, valamint a GWG mappát is, hogy ne kelljen mindig a gamepass "app" alján keresgélni.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#93392) parandroid válasza AssAssynn (#93389) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor eznem csak nálam gond? Kicsit megnyugodtam. Az xbox valami olyan ordenáré kimenő hangerőt csinál, hogy kb harmad akkora hangerőn kell használni vele a soundbart, mint bármi mással (netflix, vagy pc).

Gondolom ha a teljes rendszerhangot settingsben leveszem felére, az lesz a megoldás?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93393) .LnB válasza Bogyi007 (#93365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne idegesíts! :D Esküszöm veszek fel videót, hogy nekem lassabban indul. Vagy lehet akkor még nem frissült le nekem, nem tudom. De a korábbiakhoz képest lassabb volt az tuti. Azóta nem néztem. Bár tegnap pont játszottunk a Disney-s játékkal, csak nem voltam a szobában a bekapcsolásnál szerintem, mert nem emlékszem rá. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93394) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Játszik valaki ezzel a Disney Dreamlight Valley-al?!
Kíváncsi lennék, hogy ki, merre indult el. Mert eljutottunk tegnap addig, hogy vissza tudjuk hozni Wall-E-t. Csak pénz kellene a házára.
Van/Lesz ebbe multiplayer rész?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93395) persil válasza Wesder (#93357) üzenetére


persil
nagyúr

Milyen reklamokra gondolsz? O.o

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#93396) .LnB válasza homerhamm (#93354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Madden23 érdekes. Ki is javították a hibákat, hogy a nagyközönség elé merik tárni?!
Mert az a hír járja, hogy minden idők legszarabb Madden része lett.

A Hunt 60fps-sel fut?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93397) homerhamm válasza .LnB (#93396) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom, nekem az amerikai foci túl bonyolult. Mostanában hokizni szoktam. ;]

Már a játék úgy kezdődik, hogy van 4000 féle felállás, csak nyomkodtam össze mindent a Madden 21-ben. Gondolom a szabálykönyv 100 oldalas. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#93398) ρσгτσ válasza homerhamm (#93397) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én mindig örülök az új részeknek. Ahogy a baseball játékoknak is. Aztán mindig rájövök, hogy marhára nem ismerem a szabályokat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93399) .LnB válasza homerhamm (#93397) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én Maddenből tanultam meg a szabályokat a 2000-es évek elején. :) Nem volt egyszerű, és nem mindent, de bőven többet tudtam mint az alap dolgok, mire 2004-ben elkezdte közvetíteni a Sporttv.

Nem játszom sport játékokkal manapság. Ha játszanék, az MLB The Show-val tenném. De ott az alapszakasz 162 meccs. :) Hosszú lejátszani egy szezont. Viszont magyar meccsekre mostanság elég sokat kimegyek. Múlt héten is voltunk a Magyar kupa meccseken, lassan meg kezdődik a rájátszás is.

Jégkorong az életem része. Tegnap kemény volt megint a Fehérvár meccs. Játszanék én néha az NHL játékokkal. De a legalja amit az EA művel NHL cím alatt. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93400) .LnB válasza ρσгτσ (#93398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt én tökre megértem, ha valaki az amerikai foci szabályokat nehezen tanulja meg, vagy nem tudja. De a baseball?! Nemár.. :D Az alap pofon egyszerű, a részleteket meg könnyű hozzácsapni az alapokhoz. (Nagyon röviden az alapok: [link] )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.