Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93951) IntelKiller7 válasza krx21 (#93939) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem muszaJ semmit se. :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93952) krx21 válasza Wesder (#93950) üzenetére


krx21
nagyúr

Van persze. Az, hogy hol, csak megközelítés kérdése… ;)

interkiller7: jogos. :R

[ Szerkesztve ]

(#93953) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy látom nincs lehetőség felhőből visszaállítani korábbi mentést ugye? Mert a fiam képes volt a Lego Skywalker saga-ban rámenteni a fullos mentésünkre.. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93954) Madoc válasza .LnB (#93953) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs. Hát ezért szajkózzuk a "mindenkinek külön profil"-t?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#93955) F_Peter válasza Madoc (#93954) üzenetére


F_Peter
őstag

Az még nem elég, az is kell hogy ne jusson be a másik profilba. :)

(#93956) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!Cod béta mikor lesz elérhető!Előrendeltem a vault esitiont de még nem látom!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#93957) ρσгτσ válasza l.skywalker (#93236) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"As for Aragami 2 leaving Xbox Game Pass, change of plans! Aragami 2 will not exit the Xbox Game Pass library on September 15, and will remain available to members on Cloud, Console, and PC."

CELEBRATING ARAGAMI 2 FIRST ANNIVERSARY AND THE FUTURE OF LINCE WORKS

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93958) oriic válasza Dawide@axele (#93956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szeptember 22. Magyar idő szerint 19:00. Előtöltés kb egy-két nappal korábban.

Live-Die-Respawn

(#93959) csuvicsuva válasza Madoc (#93954) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ez játékon belül történt, szerintem semmi köze a külön profilhoz. LEGO játéknál én is jártam már hasonlóan a játék közbeni és utáni klikkpredátor/gombnyomogatóeksöndzsekszön miatt. Magyarul: már nem nézed mire nyomsz, csak nyomsz.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#93960) Dawide@axele válasza oriic (#93958) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszi!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#93961) Madoc válasza csuvicsuva (#93959) üzenetére


Madoc
veterán

Ha jóska profiljával indítasz egy legó játékot akkor pista mentését tudod folytatni-felülírni!? Nem hinném.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#93962) parandroid válasza krx21 (#93941) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezrszer inkább, mint az utolsó két rész balkáni balfasz bunkói, akik miatt a sztorit képtelen voltam 2 percnél tovább egyben elviselni. Ki is maradtak ezek a részek, pedig 3, vc, sa még anno pc-n végigpörögtek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#93963) Wesder


Wesder
félisten

Deathloop Visuals on Series X/S:

Series X
4K/60FPS Framerate
4K/60FPS Visual
4K/30FPS Raytracing
1080p/120FPS VRR

Series S
1080p/60FPS Framerate
1080p/60FPS Visual

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93964) zsozsa74 válasza krx21 (#93939) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Az megvan, hogy a Föld népességének minimum fele nő? Vagy inkább több....

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#93965) krx21 válasza zsozsa74 (#93964) üzenetére


krx21
nagyúr

És ez hogy kapcsolódik az én mondanivalómhoz?
Szerintem hagyjuk… :R

(#93966) zsozsa74 válasza krx21 (#93965) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Hát úgy, hogy te sopánkodsz, hogy női karakterek jelennek meg játékokban... De persze hagyjuk. :D

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#93967) Lasersailing válasza Lasersailing (#93867) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Hátha valaki így jár leírom a megoldást:
Saját account-tal elkezdtünk egy játékot, játszottunk kb. 5 percet. Ez után átlépve már tudta folytatni a legutóbbi mentéstől.
(Gondolom az autosave futhatott bele egy végtelenciklusba, és a másik accounton való játék leállította azt a ciklust)

(#93968) csuvicsuva válasza Madoc (#93961) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De írta is, hogy ketten játszották, úgyhogy lényegében mindegy, hogy kinek a profilján volt a mentés. Gyerkőc kettővel többet nyomott a kelleténél (+1 yes), amíg .LnB például kiment vécére vagy sörért/chipsért.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#93969) .LnB válasza csuvicsuva (#93968) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként se para. Engem annyira nem érdekel. Én neki farmoltam össze cuccokat, és fulloztam ki neki a kampányt. Hát most kezdheti elölről. Én már nem terveztek játszani vele, ő meg tanul belőle. Amikor kezdő gamer volta, én egyedül is voltam ilyen hülye, hogy ilyen hibát vétettem. Ez van, tanulópénz..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93970) ρσгτσ válasza l.skywalker (#92673) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rövidesen kikerül a store -ból a Project Cars 2. Még most vegyétek meg, ha digitálisan szeretnétek "birtokolni".

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93971) MarioAna válasza ρσгτσ (#93970) üzenetére


MarioAna
senior tag

olyan jó, hogy a múltkor megvettem a "sima" verziót majdnem ugyanennyiért, most pedig a Deluxe van -90%-on :( . :DDD

(#93972) Steve1207 válasza MarioAna (#93971) üzenetére


Steve1207
veterán

Kivezetéskor mindig adnak nagyobb kedvezményt és a nagyobb csomagot érdemes, de amúgy a deluxe szinte mindig 4,5e-ért ment akcióban, szóval még úgy is megérte. Amúgy a Japanese Cars Bonus Pack nincs benne a deluxe-ban, ha valaki nagyon a teljesnek szeretné, de az csak 4 autót ad.

.

(#93973) fiATHaLON válasza .LnB (#93969) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Elnézést, de ez mindig mosolyt csal az arcomra.
Hibát "ejteni" szoktak, mert ha "vétik", akkor nincs semmi gond,
elhibázták a hibát... :D
Tudom, hogy sokan így használják, de hátha szeretné valaki
helyesen használni ezt a szófordulatot...

(#93974) MarioAna válasza Steve1207 (#93972) üzenetére


MarioAna
senior tag

Igen, de a múltkori kivezetési akcióra hittem azt, hogy akkor az jó vétel :D . Na nem baj egyébként, azóta se indítottam még el (csatlakozik ahhoz a maradék 15-20 játékhoz ami ott rohad a libraryben, de a GamePassU és PC gaming mellett soha nem lesz annyi szabadidőm, mint amennyit rá szeretnék áldozni ezekre ;] )

[ Szerkesztve ]

(#93975) icemad válasza ρσгτσ (#93970) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez mihez áll közelebb? Arcade vagy szimulátor? Nem ismerem ezt a sorozatot.

Tárgytalan... Látom, hogy szimulátor... :B

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#93976) Steve1207 válasza MarioAna (#93974) üzenetére


Steve1207
veterán

Le kell tudni a GPU nagy részét, ami kiléphet valaha, utána meg elég csak pár címmel foglalkozni elhagyáskor és lesz idő mindenre. Amúgy nem is bánom, hogy rengeteget végigjátszottam, amilyen első negyedévünk lehet majd :)

(#93975) icemad: FM < PC < AC kb vezetési élményben. Első a tartalom miatt ugye, második az köztes, mert jobb vezetésre és van miből válogatni, AC meg kimondott vezetésre és hosszú versenyhétvégékre. Én jobban bírom az utcai és régi autókat, így szinte csak az első kettő jöhetett szóba. Amúgy van belőle Demo is 3 féle próbaversenyre.

.

(#93977) csuvicsuva válasza .LnB (#93969) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Persze, azért mondom, hogy ez megesik. Fullos alatt azt érted, hogy 100% volt? Ha igen, akkor végülis nem nagy baj. Ha nem, akkor meg tényleg tanulópénz.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#93978) .LnB válasza csuvicsuva (#93977) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neem. Közel fullos. 80% azthiszem. De nem tudom pontosan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93979) icemad válasza Steve1207 (#93976) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Közben megnéztem mennyibe kerül, ennyiért nem hagyom ki. Max majd valamelyik fiam játszik vele.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#93980) csuvicsuva válasza .LnB (#93978) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát akkor tényleg tanuljon belőle. Majd felnőtt fejjel ráér kettétörni a kontrollert, meg lerúgni a tévét. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#93981) Madoc válasza csuvicsuva (#93980) üzenetére


Madoc
veterán

"Nagyúr" -ra hajtassz mint mestered? ;] meglesz az...

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#93982) Steve1207


Steve1207
veterán

Sword and Fairy: Together Forever is jön boxra!

.

(#93983) ρσгτσ válasza Steve1207 (#93982) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, a fejlesztő már mondta, bár részleteket nem nagyon árult el. Pl. hogy mikor. :D

Nem igazán ismerem a játékot, és akiket kérdeztem elég vegyes véleménnyel voltak róla.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93984) pzstm


pzstm
titán

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#93985) csuvicsuva válasza Madoc (#93981) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát akkor ne etessen, veterán uram. ;]

Ha mindenhez is hozzászólnék, már meglenne.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#93986) hombre[EU] válasza pzstm (#93984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pár száz embernek okozott rengeteg álmatlan éjszakát...ha tényleg kiszedte a gta5 és 6 forráskódot

Life, Uh, Finds A Way

(#93987) Döglött Róka válasza csuvicsuva (#93985) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindenhez is hozzászólsz. Kevés a kontent a tempódhoz :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93988) negyven2 válasza hombre[EU] (#93986) üzenetére


negyven2
veterán

"Our work on the next Grand Theft Auto game will continue as planned "

Ezen mondat alapján alapján az mégsem került ki (kivéve ha az eredeti terv az az, hogy valamikor 24-30 között fog jönni :DDD), vagy ami megszerzett azzal nem igazából mint kezdeni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#93989) Steve1207 válasza ρσгτσ (#93983) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha már ilyesmit tálalnak, gondolom hamar :) (szerencsére visszatértek sokan, hogy a coming soon-t többnyire úgy közlik, amikor már kész, nem amikor elkezdenik fejleszteni :D ) Még jó lenne előtte a Xuan Yuan Sword 7-et is végigjátszani a fejlesztőktől, csak nem láttam még rá semmi jó kedvezményt. Szerintem az neked is tetszene a vonal miatt, witcher szerűség kínai köntösben pár-pár mitológiai beütéssel.

.

(#93990) Madoc válasza Döglött Róka (#93987) üzenetére


Madoc
veterán

+1

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#93991) ρσгτσ válasza Steve1207 (#93989) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"Még jó lenne előtte a Xuan Yuan Sword 7-et is végigjátszani a fejlesztőktől, csak nem láttam még rá semmi jó kedvezményt."

Külföldi kód szerintem lesz rá, majd körbe kell nézni.

Az tuti, hogy a hivatalos store -ban nem viszik túlzásba. :D

Másik játékot sem PS -en. :D Nem szeretnek akciózni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#93992) hombre[EU] válasza negyven2 (#93988) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mi mást lehet mondani ilyen helyzetben? :)
a plan pedig valószínū az,hogy ameddig az 5 online tejel addig szépen lassan wellfare van...utána heti 100óra :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#93993) AMD Power


AMD Power
titán

Metal: Hellsinger-t nézte már valaki?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#93994) Wesder válasza AMD Power (#93993) üzenetére


Wesder
félisten

Jó az OST.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93995) negyven2 válasza hombre[EU] (#93992) üzenetére


negyven2
veterán

A befektetőknek küldött üzenetben ez van:

"Rockstar Games recently experienced a network intrusion in which an unauthorized third party illegally accessed and downloaded confidential information from its systems, including early development footage for the next Grand Theft Auto. Current Rockstar Games services are unaffected. We have already taken steps to isolate and contain this incident. Work on the game will continue as planned. At this time, Rockstar Games does not anticipate any disruption to its current services nor any long-term effect on its development timelines as a result of this incident.

Work on the game will continue as planned. At this time, Rockstar Games does not anticipate any disruption to its current services nor any long-term effect on its development timelines as a result of this incident."

Ezen üzenet alapján írták meg többen is, hogy ezek szerint mégsem lopták el a forráskódokat, vagy ha mégis, akkor olyanokat vittek el, amiknek nincs ráhatása se a GTA V/Online jelenlegi működésére, se a készülő következő GTA-ra.

Persze simán lehet, hogy ez csak azért mondják, hogy megnyugtassák őket (meg a tözsdét). Bár ha később kiderül, hogy mégis komoly volt a hack, akkor azt nem fogják annyiba hagyni.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#93996) elder troll válasza AMD Power (#93993) üzenetére


elder troll
senior tag

Béna vagyok hozzá, pedig tetszett volna a ritmusra démon hentelés.
Érdemes "kalibrálni a ritmust", nekem hang alapján 174 ms késést állított be, kép alapján 0 ms. De még kalibrálás után is suta voltam hozzá, pedig doboltam lábbal mint az ökör :DDD
Szó se róla, nekem a zongoristákat megszégyenítő módon történő kontrollernyomkodás elsajátításához is sok idő kellett a doom eternal-nál, szóval ez inkább egyéni probléma lesz.

[ Szerkesztve ]

(#93997) ricshard444 válasza AMD Power (#93993) üzenetére


ricshard444
veterán

Szerintem egy nagyon jó kikapcsolódós játék. Külső szemmel eléggé B kategória, de ha elkapod a ritmust kiemelkedő tud lenni az élmény, az más kérdés, hogy nekem kontrollerrel nem sikerül, egyszerűen kivesz az élményből.

Az OST valóban nagyszerű, Youtube-n mindig hallgatom a munkában. :D

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#93998) IntelKiller7 válasza pzstm (#93984) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#93999) creedszl


creedszl
aktív tag

Sziasztok!

Elővettem a COD MW(2019)-t, egy ideje nem játszottam vele és rohadt sok és nagy lag tapasztalható multiban....valaki tapasztal mostanában hasonlót a játéknál?

Hulligaaan

(#94000) AMD Power válasza ricshard444 (#93997) üzenetére


AMD Power
titán

Most délután megnéztem. Nem rossz de a jótól elég messze van. Valóban nagyon b kategóriás játék. De azért végigtolom majd. 😆

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.