Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92801) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"De az Activision Blizarddal kapcsolatos belső tárgyalásokat a mobilos képességeik miatt kezdtük meg, majd a PC-s képességeik, a Blizzard miatt folytattuk. Ez a két dolog érdekelt minket igazán."

Mondtam én.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#92802) negyven2 válasza Wesder (#92796) üzenetére


negyven2
veterán

"GLHF, a Swedish media company that publishes on USA Today, reported this morning that Amazon is set to buy EA and will announce the news today.

CNBC anchor David Faber scoffed at the report on live TV, mocking GLHF and calling the story false.

Quite a Friday so far!"

@jasonschreier

---

Embracer Group completes acquisition of Crystal Dynamics, Eidos-Montreal, Square Enix Montreal amongst other assets

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#92803) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#92804) persil válasza oriic (#92803) üzenetére


persil
nagyúr

Shut up and take my money.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#92805) Levente1991


Levente1991
tag

Sziasztok!

Megvettem teljesen új fiókra az alábbi kulcsot. Mit jelent a trial szó? Kipróbálási jelleggel 2 hónapig van egy teljeskörű GPU-m, de csak addig, és utána ilyet már nem használhatok erre a fiókra, mondván nem először használt?

Köszönöm előre is!

(#92806) Wesder válasza persil (#92804) üzenetére


Wesder
félisten

Shut up and Day1 GamePass. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92807) hombre[EU] válasza oriic (#92803) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kell

Life, Uh, Finds A Way

(#92808) persil válasza Wesder (#92806) üzenetére


persil
nagyúr

A profeta szoljon beloled. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#92809) Bad Pritt válasza persil (#92808) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Day 1 GP, ezt lehozták pár hónapja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#92810) persil válasza Bad Pritt (#92809) üzenetére


persil
nagyúr

Elkerulte a figyelmem, de felkerult a listara. :R

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#92811) persil válasza Levente1991 (#92805) üzenetére


persil
nagyúr

Uhum. :K

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#92812) Levente1991 válasza persil (#92811) üzenetére


Levente1991
tag

Köszönöm! :R

(#92813) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ez a borderlands elég durván eldobja a felbontást 120hz-en :DDD én azt hittem valamilyen dinamikus 4k mellett fog jönni, de ez inkább dinamikus fullhd...azért ennyire nem durva ez a graf

Life, Uh, Finds A Way

(#92814) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#92816) gduck válasza krx21 (#92795) üzenetére


gduck
addikt

Igen? Én csak megörültem, hogy másfél év után végre rendelhető :)

(#92817) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

System Shock Remake Trailer Shown at Gamescom 2022

Trailer a cikken belül. Megjelenési dátum még mindig nincs.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#92818) krx21 válasza gduck (#92816) üzenetére


krx21
nagyúr

Ja, valami gond volt velük az biztos… Hogy most mi a helyzet nem tudom…

(#92819) NoMagix válasza ρσгτσ (#92815) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ez a dakar nem is tűnik olyan rossznak, még a végén lesz egy Forza Horizon rivális. :R

(#92820) Steve1207 válasza homerhamm (#92765) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez a Bloodstained csúcs, vagy 12 óra már belepörgött. Ez is a "mára elég lesz és pár perc múlva kapcsolom is vissza egy-két órára" kategória :D

.

(#92821) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a micronál/xboxnál nem lehet felhōtárhelyet bōvíteni? mert az 1-2évvel ezelōtti screenshotokat,videókat letörölte valószínū szabad hely miatt

Life, Uh, Finds A Way

(#92822) Steve1207 válasza hombre[EU] (#92821) üzenetére


Steve1207
veterán

Xbox konzol társalkalmazás mit mutat? Nem emlékszem, hogy letörlik a régieket, de azt kiírja konzolon, hogy lassan tele a tárhely és ideje felszabadítani. Nem csak kiírja, amikor betelik, hogy nincs elég tárhely a live-ba való szinkronizációhoz és a konzolon marad a felvételed?
Én pc-re lementem időnként amúgy és le van tudva. A megosztás úgyse működik teljesen privát profilnál egyetlen file-ra nézve.

.

(#92823) hombre[EU] válasza Steve1207 (#92822) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mobil appban nincsenek már fent és konzolon sem tudja megnyitni,mert ott sem az ssd-n,hanem a felhōben tárolja. valami eltūnt, valaminél thumbnail maradt, de mögötte semmi

most winchesterre nem fogom másolgatni...a többi "felhōgyár", a google és apple valahogy megoldotta,hogy az elmúlt ~10évet tárolja

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#92824) Steve1207 válasza hombre[EU] (#92823) üzenetére


Steve1207
veterán

Jó lenne, ha kipofoznák ezt a részt amúgy. Nekem olyan volt, hogy nem engedett törölni a live-ról, de már csak ott volt fent a felvétel. Aztán pár hétre (de inkább hónapra) rá sikerült, amikor nagy szelektálásban voltam és egyszercsak "elkapta". Plusz előfordult, hogy nem szinkronizálta fel live-ba, manuálisan kellett ráengedni. Azt akkor vettem észre, amikor töröltem párat konzolról, hogy hopp, ez nem került fel, miért nem mondja, hogy mindkét helyről akarom-e törölni :D

Nem vagyok az a nagy megszállott mentegető, de egy év alatt betelt a felhőm a klipek miatt (egy sima videó 100-120 MB). Mentesz 80-at, pár screenshot (5-15MB per file) és már tele van az a 8-10GB, ami rendelkezésre áll. Google ingyenes fióknál mennyit ad, 17GB? De ott oda gyűlik minden egyéb a fiókból is.

.

(#92825) hombre[EU] válasza Steve1207 (#92824) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem az a gond,hogy kicsi az ingyenes,hanem az,hogy nincs lehetōség bōvíteni. épöl/guglinál havi 2-3eu a 200gb. hasonló opciót nyugodtan lehetne biztosítani a konzolokhoz is.

Life, Uh, Finds A Way

(#92826) ANOka válasza Steve1207 (#92824) üzenetére


ANOka
őstag

Google-nál 15 GB az alap.

(#92827) negyven2 válasza hombre[EU] (#92821) üzenetére


negyven2
veterán

Egyrészt a GameDVR nem a OneDrive-n tárolja a képeket és a videókat (ez attól független). Viszont fel lehet oda is tölteni a képeket/videókat (sajnos nem automatikusan). És bár a mérete nem ismert, azért ritkán fordult elő még a 2019-es DVR tárhely update előtt is, hogy valakinek beteljen a tárhelye (akkor még nem volt automatikus törlés, maximum akkor ha az a tartalom nem felelt meg a szabályoknak).

Viszont 2019-ben egyrészt megduplázódott az addig használható (ismeretlen méretű) hely, viszont bevezették azt, hogy ha egy képet vagy videót 30 napja nem nézet meg senki akkor azt törlik automatikusan. Ami kicsit érdekes, mert nekem vannak 2018-as képeim és videóim is fent, pedig biztosan nem nézi azokat senki. Elviekben ha külsős alkalmazás végig nézi a DVR mappákat (pl. GamerDVR/TrueAchievements, vagy talán az Xbox app), akkor azt megtekintésnek veszi a rendszer.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#92829) Wesder válasza oriic (#92828) üzenetére


Wesder
félisten

Midnight Fight Express egy remek jàték, amíg megjön a Sifu.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92830) Norb79 válasza negyven2 (#92827) üzenetére


Norb79
őstag

Az ms hivatalos support oldalon 10 gigát írnak, az nem tudom mennyire számít ismeretlen méretnek.

(#92831) Steve1207 válasza oriic (#92828) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem rosszak ezek, egyre több Humble kiadású játék bejön, egyszerűek, szórakoztató kis indie játékok. Régebben rosszabb volt tőlük a felhozatal szerintem.

(#92829) Fizzie: Moonscars, Signals egész korrektnek tűnik még. A Prodeust meg pc-re már előtelepítettem, mert szimpatikusabb, mint egy Doom.
Thymesia hogy áll? Valamint, rpg vonalon most a Bloodstained-re lehet érdemes lenne ránézned, szerintem bejönne ez az rpg-s souls hack n slash jelleg.

.

(#92832) Wesder válasza Steve1207 (#92831) üzenetére


Wesder
félisten

Tutorial-t megcsinàltam, aztàn visszamentem Yakuza 7-ezni. Nagyon beszippantott. Vàrom a Persona 5-öt, mert az is turn based RPG.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92833) negyven2 válasza Norb79 (#92830) üzenetére


negyven2
veterán

Igen most már én is látom ezt (most rá kerestem én is). Viszont bár ez nem mentség, de legutoljára mikor ez szóba került az ismeretségi körömben akkor még nem volt róla infó (2019-ben is csak annyi volt, hogy megduplázódott a tárhely). De akkor végre ezt is tisztázták valamikor.

Viszont az megmaradt, hogy nem azért törlik mert megtelt a tárhely, hanem mert 30 napja nem volt megtekintés.

"Any game clip or screenshot uploaded to the Xbox network that gets no views in 30 days will be deleted. Viewing it yourself counts as a view and saves a capture from deletion"

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#92834) Wesder


Wesder
félisten

Közel lehet az indulàsa a csalàdi csomagnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92835) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Véleményem néhány kilépőről, akinek esetleg még lenne ideje rájuk:
Mindenképp tudom ajánlani a What Remains of Edith Finch és a Twelve Minutes című játékokat. Előbbi nem is túl hosszú, utóbbi meg attól függ, ha megakadsz, akkor kicsit unalmas, de ha elkapod és mindennel szépen haladsz, akkor az sem vészes.
A Myst szerintem azoknak lehet jó, akik szeretnek hosszasan angol szövegeket olvasni, hogy rejtvényeket fejtsen, de itt magától nem megy előre semmi, úgyhogy szerintem ez inkább ilyen ráérős játék lehet, bár nem tűnik rossznak.
Spiritfarer szerintem gyerekeknek való.
A Hades elég jó, van benne kihívás, de én a fatert nem tudom kifingatni. Simán sem sikerült, de még a kicsit csíter godmode-val sem, pedig már 40%-nál jár a bónusz. A többin átsuhanok, mint kés a vajon, de ennek a második felvonásánál mindig meghalok. Már kezd is bosszantani.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#92836) csuvicsuva válasza AssAssynn (#92835) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Örülök, hogy ráharaptál az első kettőre. Én most délután kezdtem el az Edith Finchet, alig várom, hogy folytathassam.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#92837) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#92836) üzenetére


ρσгτσ
őstag

What Remains of Edith Finch nekem nagyon bejött. Mindenképp érdemes legalább kipróbálni, mielőtt kikerül. Ilyen játék szerintem a Myst is.

Szerk.:
Jah és a Hades is ez a kategória. Szerintem jól sikerült játék. Érdemes őket támogatni - ha tetszik a játék - a vásárlással is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#92838) Wesder válasza ρσгτσ (#92837) üzenetére


Wesder
félisten

Day1 vettem a Hades-t. Minden centjét megérte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92839) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#92837) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Közben rájöttem, hogy Epicen megvan ingyen, de kár lett volna elbliccelni. Minden egyes perce zseniális.

Hades most már kimarad, ha nem kap el az esti filmnézési hangulat, akkor ránézek a Death Strandingre. Remélem futni is fog tűrhetően.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#92840) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Nem követem a híreket, lehetett esetleg hallani valamit arról hogy hogy áll a Blizzard felvásárlás? Játszanék a Diablo 3-mal, megvan PS4-re, de úgy visít az a gép, hogy nem szívesen kapcsolom be.
Nem venném meg mégegyszer, ha belátható időn belül esetleg gp-s lesz.

(#92841) csuvicsuva válasza PiszokAlfréd (#92840) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Semmi új.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#92842) Marcsello31 válasza PiszokAlfréd (#92840) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia, Nálam is ez volt a ps4el, visít mint állat, mikor maxon van a teljesítmény, ugyan ez a jelenség nincs az xbox serieseknél.

(#92843) Wesder válasza PiszokAlfréd (#92840) üzenetére


Wesder
félisten

Legrosszabb esetben jövô nyàr közepe mire bekerül. Legjobb eset pedig 23 tavasza.
Most voltak olyan pletykàk hogy UK még hosszabbítana a vizsgàlaton. Màrmint a sajàtjukon, mert nem jutottak döntésre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92844) ρσгτσ válasza PiszokAlfréd (#92840) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Majd jövőre zárul le. Az hogy pontosan mikor még nagyon sok mindentől függ.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#92845) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Jézusom.. :U
Köszi a válaszokat.
Valahogy úgy kellene megoldani, hogy a gép másik szobában legyen, mint a tv. :))

(#92846) Gabesz84 válasza PiszokAlfréd (#92845) üzenetére


Gabesz84
őstag

Fúrd át a falat a TV mögött, és dugj át egy HDMI kábelt.
Ez csak akkor tud kellemetlen lenni, ha a szomszéd felé néző falon van a TV... :DDD

(#92847) JamesHun válasza Wesder (#92843) üzenetére


JamesHun
addikt

ezzel az a baj, hogy ha elkaszálnák, akkor mennyi lehetőséget kihagyott az MS vásárlás tekintetében amit pont a AB miatt nem lépett meg.

Bezzeg nálunk egy vodafone-t 3-4 hónap alatt meg lehet venni :)

SeriesX: JamesSHun

(#92848) Wesder válasza JamesHun (#92847) üzenetére


Wesder
félisten

Az FTC-nek még ebben a hónapban döntést kellene hoznia àllítólag. Ha az megvan, akkor a többiek is nagy valószinüséggel igent mondanak.
Egyelôre csak Saudi Arabia hagyta jóvà a felvàsàrlàst.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92849) homerhamm válasza Wesder (#92848) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#92850) Wesder válasza homerhamm (#92849) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük Sziporka, leülhet.
A 3* gondolom a minôséget jelképezi.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.