Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64351) frankdelgado válasza RudY (#64345) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kösz, de màr tőbbet megnèztem, ugy döntöttem többet nem olvasok el, ugyhogy felesleges volt...de kösz...inkàbb jàtszok vele mindjárt lejön

(#64352) dj79 válasza Landon (#64350) üzenetére


dj79
senior tag

Én úgy tudom, hogy csak akkor tudsz online rendelni, ha van a központi raktárban, ha ott már nincs, akkor csak üzletben elérhető a státusz. A megrendelés befogadása szerintem azt jelzi, hogy a rendszerük megengedte a foglalást a készleten lévő gépre, aztán vagy jut, vagy nem :DDD

(#64353) beyruth82 válasza NJanika (#64336) üzenetére


beyruth82
veterán

Nyugi én is.A hallásertésem pocsék, ráadasul sok játékban akcentussal beszélik az angolt(valamiert nagy divat ez), sok a szleng kifejezés is.olvasni szoktam az angol feliratot, úgy értek meg dolgokat,de ahol gyorsan kapkodják a feliratot vagy sok összetett mondat van ott en is elveszek köztük, pedig 4 éve tanulom az angolt folymatosan iskola rendszerben es otthon önszorgalomból is. A The outer worldsbe ezert már bele se kezdtem mert az nagyon történet alapú, ott tényleg tudni kell angolul.A legtöbb akcióközpontú játéknál viszont elég egy alapfokú angol tudas, hogy a lenyeget megertsd.

(#64354) frankdelgado válasza NJanika (#64336) üzenetére


frankdelgado
őstag

Van benne orosz ès nèmet is. :) èn most szereztem be 3 ezerè. Ennyièrt akkor is megèri ha aràmi nyelven van....

(#64355) Pistu_


Pistu_
tag

Friend Invite Code: 2RDZ-ZQ7I-4MJ2-1MEK-CRPF
Hátha kellene valakinek.

(#64356) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#64324) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az oszt' válasz! Jár a keksz, ügyes voltál ómbre! :C

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#64357) GoZoL válasza syIex (#64339) üzenetére


GoZoL
senior tag

Media Marktból sikerült vásárolnom, Budapest Bank kártyával -10% így 180e Ft volt. 1-2 box érkezik csak üzletenként, ha érkezik de már sokszor a polcokra se kerül ki, érdemes telefonon érdeklődni és aznapra elteszik.

(#64358) RudY válasza frankdelgado (#64351) üzenetére


RudY
addikt

ehh...pedig szépséges a perzsa nyelv... mondjuk én is csak most olvastam - vagyis nézegettem - itt először... és gyanítom utoljára. :DDD ;)

(#64359) syIex válasza GoZoL (#64357) üzenetére


syIex
veterán

Erre is rá próbálok holnap, köszi. :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#64360) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Ma este mentem egy kört az Auchanban, ezt a típust ajánlanám a figyelmetekbe viszonylag baráti áron.
Tudom nem TV topic de hátha elfér itt egy ajánlás, annak aki épp Tv-t keres, és nem drága OLED-eket nézeget, vagy munkára is használná. Egyébként semmi közöm a gyártóhoz, nem reklámozni akarom, csak kihasználni a későbbiekben a nextgen XSX/PS5 erejét.

TCL 55C728 - VA panel, QLED technológia, Micro dimming, Mini Led, HDMI 2.1 + 4k/120, fém talp, fém kávákkal, Game master pro beállítások (ALLM + VRR), ONKYO 2.1 hangszórók + Dolby Audio (+DTS) + Dolby atmos + Dolby Vision, Dolby IQ, Multi HDR, mindenféle fáljformátummal megbírkózott, friss Android 11 rendszere van, jár hozzá 2db távirányító, az egyik hangvezérléses, szóval minden IS van, a tesztek is jókat írnak.
Tudom elég idegennek hangzik a márkanév még itthon, de a világ 2. Tv gyártójáról van szó, ez a készülék most EISA best product premium LCD TV 2020-21 díjat nyert, van normális szervízháttér is.
LG/Sony/Samsung/Philips tv-ket nézegettem, de ár/érték arányban messze jobb ez a TCL.
Jelenleg 260k körül elvihető.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#64361) axlfsi válasza Pistu_ (#64355) üzenetére


axlfsi
veterán

... a sok kis ninja! :DDD :DDD
vót, nincs!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#64362) Moby válasza Zoleee83 (#64360) üzenetére


Moby
addikt

És ez a 330nits ez komoly kétszázhatvanezeré'? :D Szerintem nem az oled drága, hanem ez 40-el olcsóbban, mint egy A1 :DDD

(#64363) Zoleee83 válasza Moby (#64362) üzenetére


Zoleee83
addikt

A tesztek 700nitet mutattak, elírás, csak mondom, mielőtt kinevettek meg leboomereztek megint. Érdemes utánaolvasni... De eskü soha többé nem írok ide segítő szándékkal.
És amúgy mellékesen Te az OLED-et használnád napi 12-14 órában, fixen olyan tartalmakra amik statikusak, mert én nem, és nálam ez a minimum napi tv használat HO-ban.

@Phoenix - köszönöm, hogy eloldóvastad :R , de sokadik volt mostanában.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#64364) Moby válasza Zoleee83 (#64363) üzenetére


Moby
addikt

A márkával semmi baj nincs, teljesen rendbenvannak a TCL tévéi, csak ez már elég sok pénz ahhoz, hogy itt érdemes már közbenézelődni. Microdimming megy game mode-ban?

/14-16 órákat nálam is mennek az oledek(az öregebbik már két éve), a statikus tartalmak alatt nem tudom mi értünk, nem üzemeltetek vasúti várótermet a lakásban, de a konzolok mennek rajtuk, az néha tud statikus lenni :D

[ Szerkesztve ]

(#64365) Phoen|x válasza Zoleee83 (#64363) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ne szívd mellre! Én speckó szívesen olvastam az írásod. :R

Go Gunners!

(#64366) craftsman01


craftsman01
senior tag

Dejó,hogy megvettem a Subnautica below zero-t. Nem baj ennyivel is támogattam őket hisz egyik kedvenc játékaim az 1 és ez.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#64367) T.Peter válasza Zoleee83 (#64363) üzenetére


T.Peter
őstag

En napi 10-12 oraban hasznalom munkara meg minden masra is. Amit tudok megteszek annak erdekeben hogy megelozzem a beegest, de tisztaban vagyok vele hogy nem fogom elkerulni a panel oregedeset. A 2. es 3. monitorom ips es va paneles. Inkabb egjen be de oled utan en nem akarok mast nezni mint fo kijelzo. Csak azert reagaltam hogy lehessen latni hogy van ilyen pelda is.

(#64368) beyruth82


beyruth82
veterán

Láttam ms store-ban fillérekért régi nagy igazi klasszikusokat úgynevezett hd kiadasban (pl silent hill hd collection). Anno ezek hatalmas játékok voltak. Youtube videón elég sötétnek és majdhogynem pixelesnek tűntek a játékok.Szerintetek mai szemmel 4k tv-n élvezhetőek még valamennyire ezek a játékok?Mit takar a hd kiadás? Javítanak ilyenkor a textúrákon(mint pl a resident evil hd remastered esetében) vagy tök ugyanazt adják ki csak hd-ben?

(#64369) ρσгτσ válasza beyruth82 (#64368) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Többek között a Contra Anniversary Collection is akciós, ha már klasszikusoknál tartunk. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#64370) Phoen|x válasza ρσгτσ (#64369) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az elsőt naponta végigvittem.

Go Gunners!

(#64371) beyruth82 válasza ρσгτσ (#64369) üzenetére


beyruth82
veterán

Aztamindenit! 😀😀😀
Ez tényleg klasszikus. Egészen gyerek voltam mikor megjelent.Talán a legelső videójáték amivel találkoztam életem során.

(#64372) Neurotoxin válasza Zoleee83 (#64360) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Biztosan ‘jó meg minden’, de ilyet hogy lehet leírni?

TCL QLED: A QLED páratlan színei
A Quantum Dot csúcstechnológiájának köszönhetően ez a TCL készülék 1 milliárd színből hozza létre a moziban tapasztalható színeket. Minden színt, amit filmes kamera képes felvenni. Ez a technológia lehetővé teszi azt a szintű színvisszaadást, részletgazdagságot és mélységet, ami amihez semmilyen más LED vagy OLED TV nem mérhető.”

Más:Még egyelőre XSX-em és egy jóravaló TV-m sincs (a festő és a villanyszerelő elvitte az összes félretett pénzem..), de valaki magyarázza el nekem legyenszíves, hogy miért olyan érdekes a Dolby Vision? Megnéztem a Gears 5-el készült promo videót, de én annál többet nem látok bele, hogy a HDR10-hez képest kontrasztosabb lett a kép.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#64373) Elderath válasza Neurotoxin (#64372) üzenetére


Elderath
őstag

az a promo videó egy nagy bullshit. Lófasz különbséget nem látsz szinte elárulom.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#64374) adalbert1 válasza Phoen|x (#64370) üzenetére


adalbert1
veterán

Mi anno famiclone-on szerintem hónapokig gyűrtük a Contrát, mire végig tudtuk vinni (igaz elég fiatalok voltunk még :D). A Super Mario Bros. mellett szerintem ez volt anno a legmeghatározóbb játék, amivel játszottam :)
Amik szerintem még jó gyűjtemények, ha valaki régi címekkel is szeret játszani:
Capcom Beat 'Em Up Bundle
SEGA® Mega Drive Classics™
Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King (ebből elméletileg idén jön még új verzió a Jungle Book-kal bővítve, így ezt a kiadást lehet, hogy nem érdemes megvenni).
Sonic Mania (igaz ez nem gyűjtemény, de teljesen a régi Sonic részekre hajaz)

(#64375) Bep válasza beyruth82 (#64371) üzenetére


Bep
senior tag

Hány verziója megvolt 100in1 sárga kazin :D

(#64376) Moby válasza beyruth82 (#64368) üzenetére


Moby
addikt

Az a silent hill hd collection az még xbox360-ra jött, szóval a hd így értelmezendő. Egyébként sem egy túl jól sikerült valami.

(#64377) Steve1207 válasza beyruth82 (#64368) üzenetére


Steve1207
veterán

SH eléggé le lett húzva anno is, hogy nem adja vissza az eredeti élményt és környezetet. Fókusz kb nincs meg normális átmenetek, ami elég sokat számít az átvezetőknél, túl sötét sokszor, de elveszett a misztikusság az éles textúrákkal, bugyuta köd miatt. Hang is le lett húzva, hogy élettelen, mindemellett "élesek" voltak a hangváltások is, eltűnt az átmenet.
Úgyhogy jól lehúzták. Annyival nem volt rosszabb a régi, mert mai szemmel egyik se szép már.
Itt egy összehasonlítás, még pár éve nézhettem, el is vetettem, hogy ez valaha érdekeljen.

.

(#64378) blckhm válasza Zoleee83 (#64360) üzenetére


blckhm
tag

Engem is erdekelt, koszi az infot! Nagyon szeretnek mar valtani, jelenleg egy 43" LG UH603V van itthon amit jatekra - foleg XSX+PS5 melle - kevesnek erzek. Jo lenne egy jobb paneles, HDMI 2.1 & sok roviditeses technologiaval megaldott cucc jo aron.

(#64379) tisztelturam válasza NemMo (#64340) üzenetére


tisztelturam
tag

Szerintem ezt a kérdést ha a Sonynak vagy a MS-nak szegezed se adnának értlemes magyarázatot. Nonszensz..A lényeg hogy nem a fejlesztők miatt nem került bele.

[ Szerkesztve ]

(#64380) Steve1207


Steve1207
veterán

Aki az Avengerst fel szeretné majd telepíteni készüljön, mert 150gb szabadnál még szóba se állt velem a rendszer, túl kevés a hely. Mondom előtelepítem mobil app-ból, de már kénytelen voltam a nagy játékokból leszedni.

.

(#64381) pzstm válasza Steve1207 (#64380) üzenetére


pzstm
titán

Sikitott is tenyleg az app :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#64382) Steve1207 válasza pzstm (#64381) üzenetére


Steve1207
veterán

Most kicsit megnyugodtam, hogy nem hiába szedtem le egy 50-60gb-os játékot még :D Durva, hogy 190-nél is ez van, 200-205 volt szabadon, amikor már engedte. Amúgy 140-et pattint fel az alkalmazás infónál nézve.

(#64383) wesder: azért irigylem az SS tulajokat ilyenkor, hogy mindent le kell szedniük kb.

[ Szerkesztve ]

.

(#64383) Wesder válasza Steve1207 (#64380) üzenetére


Wesder
félisten

260GB-nàl is sírt hogy nem oké, mondom kabbe. :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#64384) icemad válasza Zoleee83 (#64360) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

100 Hz-es a panel. Ilyet meg az xbox nem tud, így marad a 60...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#64385) .LnB válasza Wesder (#64383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Az igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64386) icemad válasza Moby (#64362) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Figyelni kell az akciókat...
200 körül is volt már LG A1, 4 év garanciával, külföldön. Viszont az csak 48 colos, 60hz és hdmi 2.0, de ennyi pénzért ilyen képminőséget semmi más nem tud.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#64387) ρσгτσ válasza Neurotoxin (#64372) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nagyon függ a megjelenítőtől. Itt konzolon szerintem olyan esetben jó, ha amúgy nincs normális HDR a TV -n. Vagy van, de alacsony fényerővel. Tehát sötétebb vagy fakó lenne HDR -rel. DV alatt kicsit túlszaturált, vagy inkább kicsit élénkebb lesz a kép.

Valamint a fentivel összefüggésben olyan TV OS -nél, ahol játék módban nem tudsz belenyúlni a képi megjelenítés beállításaiba, mert egyből egyénire vált. Nem sok ilyen van, de van...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#64388) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Jó reggelt!

Ez a Marveles cucc nem mától kéne, hogy benne legyen a Game Passben? Vagy itt is előre megadott időben frissül a tartalom, nem magyar idő szerint?

(#64389) rdt89 válasza Steve1207 (#64382) üzenetére


rdt89
addikt

Ezért a játékért kár volt bármit is törölni, én akkorát csalódtam benne, hogy az hihetetlen. A Marvel Ultimate Alliance 2 fényéveket ver rá szerintem.

(#64391) frankdelgado válasza Zoleee83 (#64363) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mit szívod mellre, hogy egy boomer leboomerez. :DDD Inkább kérjél tőle kódot, mert így próbál barikat gyűjteni. :DDD Te is "beszótá" a чернобылит miatt pedig volt vagy öt ilyen hozzászólásom, abból vagy 2 komoly a többi nyílvánvalóan cinkelés....Nyílván én is dugig vagyok játékkal, de én meg survivoros játékokat szeretem. Ennyi.

(#64392) thedivision2 válasza Steve1207 (#64382) üzenetére


thedivision2
aktív tag

SS 236 giga szabad és nem elég neki. Remélem ha az xboxon akarom letölteni amint bekerül, ott majd észhez tér, mert Warzoneon kívül már semmi nincs fent... 😂

(#64393) frankdelgado válasza Wesder (#64383) üzenetére


frankdelgado
őstag

Tötsétek a чернобылит-et, az kevesebb helyet foglal........ :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64394) frankdelgado válasza craftsman01 (#64366) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én is megvettem, (de szerencsére a bűvös 3 ezres áron). És nem cslódtam benne, meglett életem második "kiezrezett" játéka. :) Mondjuk lényegesen könnyebb volt mint az első, de az atmoszférája kíváló ennek is. Több NAGY játékot dobtam már félre mert unalmas volt, de ez lekötött rendesen. Szóval Jöhet a következő....

(#64395) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#64356) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akciós 1-touch cappuccino kávéfōzō nem volt?

Life, Uh, Finds A Way

(#64396) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

►►► UTOLSÓ NAP ◄◄◄

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2021/ Szeptember
(a store linkért kattints a képre)

szeptember 1-től szeptember 30-ig:

szeptember 16-tól szeptember 30-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#64397) KARVER


KARVER
csendes tag

Üdv. Nem tudja valaki véletlenül, hogy a Halo Infinite Edition Xbox Series X pontosan itthon mikor jelenik meg? A KV weboldalán, ahol előrendeltem nov. 15. Angol forràsokat keresgélve nov. 25-öt láttam. Szabit akarok kivenni mire megjön a gép, csak nem tudom mikorra írjam ki. :)
Köszi

(#64398) NoOne1976 válasza KARVER (#64397) üzenetére


NoOne1976
őstag

Mindkét napra írd ki, az a biztos :DD

(#64399) frankdelgado válasza KARVER (#64397) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én kivennék 2 hetet...az a biztos :DDD . Amúgy jol néz ki a kontroller hozzá, de nem látom, h külön lehet-e majd kapni. A zöld elite meg majd 70 papír, azért az drága kissé.

(#64400) csaabz


csaabz
őstag

A Ghost Recon Breakpoint series patch végül nem jött meg? :F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.