Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Zoleee83 válasza AxBattler (#12949) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez jó, tetszik! :D

@Wesder - nekem ez kimaradt, de ha így volt, akkor ahogy kedvenc F1 pilótám mondaná:
This is KARMA! :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#12952) Wesder válasza Zoleee83 (#12951) üzenetére


Wesder
félisten

Azt mondta hogy nincs semmi gond, az akinek Xboxa vagy PC-je van is jàtszhat majd a karakterrel, csak vegyen PS-t. Hàt 'nyàd...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12953) sith7 válasza Zoleee83 (#12945) üzenetére


sith7
nagyúr

Fiam nem is örül neki ... 20k bánja ... :o :(((

(#12954) Wesder válasza sith7 (#12953) üzenetére


Wesder
félisten

Uhh... Részvétem. Na igen, attól hogy a stúdió bebukik egy címet, igazàn a jàtékosok jàrnak vele rosszul. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12955) Bird válasza pzstm (#12886) üzenetére


Bird
addikt

Írtam egy mailt a KV-nak amiben (rendelésszámra hivatkozva) jeleztem, hogy a gépet előbb szeretném aztán majd mailben jöhet a CP kódja. Nyugtázták, felírták. Szerintem megéri írni nekik és nem várni a telefonra.... ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12956) hyggelig válasza Bird (#12955) üzenetére


hyggelig
senior tag

melyik e-mail címükre írtál?

(#12957) Bird válasza hyggelig (#12956) üzenetére


Bird
addikt

Ahonnan az összes eddigi levelük is jött:

info(kukac)konzolvilag(pont)hu

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12958) hyggelig válasza Bird (#12957) üzenetére


hyggelig
senior tag

Köszi. Írtam is nekik egy e-mailt. :)

(#12959) sith7 válasza Wesder (#12954) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi ... előrendelés volt ... :((

(#12960) Jovanny2 válasza Bird (#12957) üzenetére


Jovanny2
őstag

De mehet a support@konzolvilag.hu-ra is szerintem.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#12961) Bogyi007 válasza Zoleee83 (#12951) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor te is mindig 120%-on pörögsz és hozol mindenen 6 tizedet? :DDD :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#12962) RudY


RudY
addikt

vótmá?

Former Naughty Dog developers Lee Davis and Lauren Garcia have now both joined #Xbox first-party studio, The Initiative.

[ Szerkesztve ]

(#12963) Zoleee83 válasza RudY (#12962) üzenetére


Zoleee83
addikt

Kezd ez az Initiative alakulni, bár eddig is a fejlesztők krémjét szedték össze állítólag.
Ez az újabb 2 nagy név a "pajkoskutyától" szintén emeli a színvonalat, nagyon kíváncsi vagyok mi készül. Tippre valami friss FPS. Vagyis ezt szeretném :D

Nagyonoff:
@Bogyi007 - Nekem mindig is szimpatikus volt a spanyol, szerintem az egyik valaha volt legnagyobb bajnok a sok közül (több szériában is). Hamiltont pl nagyon nem kedvelem, azzal az űrhajóval a mezőny fele ugyanúgy összeszedett volna 5 vb címet, és a mentalitása sem tetszett soha, nem szeretem a divatembereket és a Kozsó' stílusa végképp csapkodja a biztosítékot. ALO, RAI mentalitása sokkal közelebb áll hozzám, na ők még karakterek a régi iskolából.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#12964) Wesder válasza Zoleee83 (#12963) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg Perfect Dark Remake.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12965) l.skywalker válasza Wesder (#12964) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem elvileg, hanem pletyka szintjén.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12966) Bep válasza Zoleee83 (#12963) üzenetére


Bep
senior tag

Erre inkább nem írok semmit ;] :DDD

(#12967) Bogyi007 válasza Bep (#12966) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt hiszem itt valaki Lewis drukker lehet...
F1 témával nézzünk át az offtopicba...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#12968) Wesder


Wesder
félisten

Redmond Washington, Microsoft HQ

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12969) NoMagix válasza Wesder (#12968) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez de qrvajó! :C :C

(#12970) eL Geri válasza Wesder (#12968) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez valid, a játékból? Vagy csak vicces photoshop?
De jópofa :D

(#12971) RudY válasza eL Geri (#12970) üzenetére


RudY
addikt

(#12972) Wesder válasza eL Geri (#12970) üzenetére


Wesder
félisten

Valaki belemodolta mert unatkozott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12973) pzstm válasza eL Geri (#12970) üzenetére


pzstm
titán

modderek aktívkodtak :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12974) gduck válasza Wesder (#12968) üzenetére


gduck
addikt

:C

(#12975) oriic válasza Bird (#12955) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint miért szeretnéd gépet előbb? Lemaradtam, és nem lesz játék a gép megjelenésének napján?

Live-Die-Respawn

(#12976) Bird válasza oriic (#12975) üzenetére


Bird
addikt

Nem szeretném bevárni a CP 2077-t, mert az nem lesz november 10-re csak később. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12977) hyggelig válasza oriic (#12975) üzenetére


hyggelig
senior tag

A Cyberpunk 19-én jelenik meg.

(#12978) oriic válasza Bird (#12976) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Továbbra sem értem, attól még a játékot megkapjuk, hogy az később érkezik. Xbox One CP2077 bundle-ban is ott van/volt a játék, amit már kb mindenki aktivált magának.

Live-Die-Respawn

(#12979) Bird válasza oriic (#12978) üzenetére


Bird
addikt

Mindenkit felhívnak, hogy a géppel együtt nem fog menni a CP. Gondolom az ostoba népharagot elkerülendő.... Azért írtam nekik, hogy e miatt már ne kelljen hívniuk. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12980) akooos válasza oriic (#12978) üzenetére


akooos
veterán

Kód lesz hozzá, nem az a megoldás ,hogy első indításkor beváltható a Boxon. (Direct delivery talán?)

(#12981) balazs025 válasza oriic (#12978) üzenetére


balazs025
senior tag

Gondolom mivel nem hivatalos bundle, ezért nincs joguk előbb kiadni. De csak tippelek.

(#12982) oriic válasza Bird (#12979) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hopsz én erről nem kaptam infót, köszi.. (Mondjuk engem annyira nem érint, ha minden jól megy új xbox érkezésére már végigjátszottam Cyberunkot. ;] )

(#12981) balazs025

Passzolom a kérdést. Szerintem akkor sem lenne semmi, ha kiadnák, játszani úgysem lehet vele. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12983) Gregszton válasza oriic (#12978) üzenetére


Gregszton
tag

Pontosan ahogy oriic is mondja november 10-én megkapod a gépet meg a kódot is attól függetlenül, hogy november 19. a játék megjelenése semmi sem akadályozza meg őket, hogy egy digitális kódot adjanak mellé november 10-én. :)

Közben feljebb olvasom, az információkat, de mondjuk erről még nem hallottam, hogy digitális kódot ne tudnának előtte adni, gondolom nem maguktól állították össze a csomagokat egyeztetni kellett az Xbox Magyarországgal vagy mással nem? De ez csak elmélkedés. :))

[ Szerkesztve ]

(#12984) bulikavagyok válasza oriic (#12982) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Mondjuk engem annyira nem érint, ha minden jól megy új xbox érkezésére már végigjátszottam Cyberunkot" - mutatom a fukkot ;]

(#12985) hyggelig válasza balazs025 (#12981) üzenetére


hyggelig
senior tag

igazából mindegy.
Írtam nekik e-mailt, de nincs még válasz. Sebaj. Türelem, tornaterem :DDD

(#12986) Bird válasza oriic (#12982) üzenetére


Bird
addikt

Mondjuk engem annyira nem érint, ha minden jól megy új xbox érkezésére már végigjátszottam Cyberunkot.

Biztos ez? Nézted az ingame térkép befoglaló méreteit? :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12987) Corpuscle válasza oriic (#12982) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jól van, legalább tudsz jönni codozni időben. :D

(#12988) oriic válasza Corpuscle (#12987) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arra lesz időm mindenképp. :)

(#12986) Bird

Ha összejönnek a dolgok, akkor lesz két hetem rá, az nálam akár 100+ óra is lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12989) Bird válasza oriic (#12988) üzenetére


Bird
addikt

Na majd élménybeszámolót. Reméljük a cikket is Te is írod majd. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12990) bulikavagyok válasza oriic (#12988) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mintha valahol azt olvastam volna (talán tegnap), h már kimentek az első tesztpéldányok. Nem korai ez még egy kicsit? Te mikor kapod meg? Illetve melyik platformon?

[ Szerkesztve ]

(#12991) oriic válasza bulikavagyok (#12990) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cifu írta, de kiderült, hogy csak GameInformer kapott hosszabb lehetőséget próbára. Review példányok még nem mentek ki (De volt már igényfelmérés, hogy ki milyen platformon tolná). Ha tippelnem kellene, akkor október vége, november elején küldik ki teszt példányokat. (Én xbox-on tolom majd. One X, aztán majd konzol megjelenéskor Series X-en.

(#12989) Bird

Igen én fogom írni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12992) bulikavagyok válasza oriic (#12991) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...igazad van, tőle olvashattam! :R Arra nagyon kíváncsi leszek, h One X-en hogy fog teljesíteni. Ilyen infót megoszthatsz majd, vagy ez is "tiltólistán" van ilyenkor?! Konzolt nem kapsz tesztelésre (megjelenés előtt)? :D

[ Szerkesztve ]

(#12993) F_Peter válasza oriic (#12982) üzenetére


F_Peter
őstag

Most mondhatnám, hogy ilyenek miatt nem halad a dash fordítás, de az Ms ezt is elvette tőlünk. :)

(#12994) oriic válasza F_Peter (#12993) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mért ne haladna, kész van nem? Megkaptátok ma nem? Mit kötekszel? ;]

Live-Die-Respawn

(#12995) predakon


predakon
őstag

Bemásolom ide is mert nektek is érdekes lehet:
Ha esetleg rajtam kívűl más is váltaná a külső 5400rpm-es HDD-jét 1TB usb 3.1 gen 2 ssd-re akkor ma még van egy tök jó kedvezmény amazon prime-al.
Sandisk Extreme portable 1tb ssd 550mb/s, usb 3.1 gen 2(10Gb/s) hazaszállítva 42.000ft. Szállítás ingyenes, 116€ a vége.
Árukeresőn 60e-től kezdődik.
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#12996) Hurkafeju


Hurkafeju
újonc

Valakit meg nem hivtak a Kv-tol CP ugyben?

[ Szerkesztve ]

(#12997) F_Peter válasza oriic (#12994) üzenetére


F_Peter
őstag

Hát ez az. Ezt mondom hogy a gonosz Ms elvette az eszközt amivel kötözködni tudok. :)

Játék magyarításoknak mikor ugrasz neki? ;]

Hurkafeju: Engem ma hívtak.

[ Szerkesztve ]

(#12998) HUmenetke válasza Hurkafeju (#12996) üzenetére


HUmenetke
tag

még nem hívtak engem sem :)

(#12999) 3L1T3 válasza Hurkafeju (#12996) üzenetére


3L1T3
addikt

Azért nem nagy titok, hogy van X mennyiségű ember és Y mennyiségű munkaóra egy nap! :D A többit már rádbízom. :P

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#13000) Bird válasza 3L1T3 (#12999) üzenetére


Bird
addikt

Meg aztán e-mailben is ellehet ezt intézni korrektűl, kv módra. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.