Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Wesder


Wesder
félisten

Jövőre kész a Psychonauts 2.

Double Fine

"Real talk for a second: We're working on Psychonauts 2, a *very* big game that is holding our full attention.

That's it! That's the real talk. We can't be doing that while also making like every other sequel ever including to properties from *other* studios! 🤣🤣🤣"

"It's super rad that you want us to do All The Things Including Somehow Stuff We Absolutely Can't Because We Don't Own That Stuff but for the moment we want to focus on doing this particular thing as best as possible!"

"So what, 2025 it’ll come out?"

"Next year actually. There was this little thing where Microsoft bought us and that gave us a bajillion bucks to add in cut content and also... you know, there's a plague...

But, yeah. 2021!"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13852) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Venni szeretnék egy Xbox series S-t, viszont azt látom, hogy mindenki X-et akar venni. Az S nem tudná maxon kihajtani a játékokat? Illetve tudom hogy 1440p-re van tervezve, akkor milyen TV-t érdemes hozzá venni? Full HD vagy 4K-sat és majd lekicsinyíti? (nem vagyok nagy TV szakértő :DDD )

We are only Stardust...

(#13853) Kaci84 válasza Jinxb1rd (#13852) üzenetére


Kaci84
őstag

Nyílván 4K-t érdemes és igen nem minden pixel lesz aktív a TV-n bahyis 1440P-ben fogsz játtszani. FHD választanál talán nem is lenne szükséges az új konzol. Egy jó darabig biztos nem. Xbox One X-re gondolom lényegesen ólcsóbbak a játékok.

(#13854) hombre[EU] válasza Wesder (#13851) üzenetére


hombre[EU]
veterán

...Microsoft bought us and that gave us a bajillion bucks to add in cut content... :D hasznosan elköltött pénz

Life, Uh, Finds A Way

(#13855) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Colombian Retailer Aready Selling Xbox Series X, Posts Unboxing Video

MS részéről lesz itt dádá úgy érzem. :D

Live-Die-Respawn

(#13856) ρσгτσ válasza Jinxb1rd (#13852) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sokan vannak itt, akik az S -re várnak. Nem az X -re.

Én mondjuk pont nem, de nálam inkább az volt a döntő szempont, hogy ne legyen "all digital".

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#13857) Bazsi1987 válasza ρσгτσ (#13856) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is s veszek ár és kevés időm van játszani heti 10 óra max de az is pihenés rovására, szóval beérem vele :)

[ Szerkesztve ]

(#13858) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#13857) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én sem vagyok egyébként HC júzer.

Van ami hosszabb időre lekötne, de mégsem az igazi (számomra). Fifa 21, ami inkább 20+1...

Az említett játék mondjuk pont kódosan van meg, de OX -ről All digitalra váltottam, amíg megérkezik az SX. Bár lehet marad a digit verzió is, csak megy be a hálóba. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#13859) Bazsi1987 válasza ρσгτσ (#13858) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én régen hc gamer voltam, ha lenne annyi időm játszani mint régen akkor az x-et venném :)

(#13860) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#13859) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van amikor engem is elkap a gémerkedés. Főleg, hogy már működik néhány játéknál a képernyő tapizás kontroller helyett. Droidon felhőből.

Egyre szimpatikusabb dolgokat fejleszt a Microsoft.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#13861) craftsman01 válasza Jinxb1rd (#13852) üzenetére


craftsman01
senior tag

Üdv, én monitoron tolom majd 1440p 32 coll,van tv is full hd-s okos de azt pár hónapja vettem úgyhogy én bizti nem cserélem le. Ha van tv-d akk monitor is opció szerintem és még olcsóbb is.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13862) Jovanny2 válasza oriic (#13855) üzenetére


Jovanny2
őstag

A szerzőnek meg az "aready" szó miatt járna a dádá. Amúgy lehet, hogy kötnek pár Kolumbiai nyakkendőt a napokban. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#13863) oriic válasza Jovanny2 (#13862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, nem is láttam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13864) AMD Power válasza Steve1207 (#13843) üzenetére


AMD Power
titán

Már itthon kéne kibontanom! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13865) sting2 válasza Wesder (#13851) üzenetére


sting2
addikt

Nekem ez már egy kicsit olyan mint a Beyond Good and Evil 2.
Olyan régóta csinálják, annyira sokáig húzták, halasztották, hogy mire itt lesz már azért nem fog komolyabban érdekelni mert végérvényesen " túllépek " az e fajta játékokon..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#13866) Chaser válasza Jinxb1rd (#13852) üzenetére


Chaser
titán

nézd meg a speceket, az s sokkal gyengébb - sztem annál jóval gyengébb, mint amennyivel olcsóbb -
de még így is one x-nél jobb
1440p-s tv-t sztem nem kapsz, és az nem jól skálázódik, nem is értem honnan vették hogy 1440p-re kell konzolt gyártani
ideális esetben nem az s miatt nem fogják tudni kihasználni az x tudását, ahogy láttam egyre több fejlesztő már most köpköd az s-re

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13867) Hashvrad válasza Zoleee83 (#13850) üzenetére


Hashvrad
tag

Ez inkább szürke, mint fekete. A One kontrolleren én nem látok ujjlenyomatokat, egyéb szennyeződést. Szerintem itt se lesz probléma.

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#13868) balazs025 válasza Chaser (#13866) üzenetére


balazs025
senior tag

Teljesen más, mint PC-n. Egyrészt kimenetként lehet majd választani 4K-t. Másrészt most is különböző felbontású játékok készülnek konzolokra is. Ami így hirtelen eszembe jut pl playstationnél pro-n a last of us 2 is 1440p és mégse rossz a skálázódás. Szóval emiatt nem tartanék tőle, de ha veszek új xboxot én biztos, hogy az x-et veszem, szerintem életképesebb hosszú távon.

(#13869) Jinxb1rd válasza balazs025 (#13868) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nálam cél, hogy chillbe tudjak játszani, szóval biztos Tv lesz, hogy filmezni is tudjak rajta.
És végülis az az opció is játszhat, hogy ha kevésnek érzem akkor eladom és megveszem a nagy testvért. :DDD Főleg hogy csak 1 év gari van rajta, ami nagyon nem szimpi.

We are only Stardust...

(#13870) bulikavagyok válasza Jinxb1rd (#13869) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Főleg hogy csak 1 év gari van rajta, ami nagyon nem szimpi." - sry, nem világos teljesen, az Xboxra gondolsz? Mert arra minimum 2 év gyártói garancia van, függetlenül attól, h hol veszed, és mit ad rá az adott forgalmazó. Mindig a MS ügyfélszolgálatán keresztül kell intézni a javíttatást, számla sem kell hozzá, futár hozza-viszi, stb. Nagyon ügyfélbarát a MS garancia ügyintézési politikája.

[ Szerkesztve ]

(#13871) Hashvrad válasza Jinxb1rd (#13852) üzenetére


Hashvrad
tag

Hosszú távon egyértelműen a 4K tv ajánlott. Én most kezdem el tesztelni a sajátomat, annyira nem vagyok "érzékeny" a dolgokra, de amit rövid idő alatt tapasztaltam:

FHD videó: elég csúnyán néz ki rajta, mintha régi SD adást néznék FHD tvn.

Játék: eddig csak az AC Origins-al próbáltam egy keveset, de sokkal jobb a 1080 rajta mint számítottam. Natív 4K-ban jobb valamivel de nem egetrengető a különbség.

Az, hogy mire lesz képes az SS hosszú távon majd később fog kiderülni. Hasonló a két HW, alapesetben a felbontás csak a különbség, de ott ahol a memória egy jelentős részét másra is használnák, ott lehet probléma (10 vs 16 GB).

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#13872) krx21 válasza Hashvrad (#13871) üzenetére


krx21
nagyúr

"FHD videó: elég csúnyán néz ki rajta, mintha régi SD adást néznék FHD tvn."
Itt vagy a videó anyag gyenge, vagy a TV-d... Én rendszeresen nézek Fullhd bluray-t 4K TV-n és hibátlan a megjelenítés...

(#13873) 30z.Samu válasza krx21 (#13872) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is ezen gondolkodtam, nincs egy hű de profi TV-m, de nem csúnya rajta a fHD. Nyilván van különbség a 1080p és a 4K között, de az előbbi sem csúnya.

Sic Parvis Magna

(#13874) Hashvrad válasza krx21 (#13872) üzenetére


Hashvrad
tag

Előfordulhat, alsó polcos. YT videókkal néztem eddig (4K vs FHD), itt eléggé érezhető a különbség, de ez annyira nem probléma, már van bőven 4K tartalom.

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#13875) Chaser válasza balazs025 (#13868) üzenetére


Chaser
titán

mivel volt itt 1080p/4k tv, 1440p monitor, azért ezt vitatnám
de szimpla matek...a 4k a fhd egész számú többszöröse, az 1440p-nek meg nem, ha 4k-n 1080p tartalmat jelenítesz meg, akkor 4 pixelből rajzol ki egyet, 1440p-nél egész számú pixelből nem lehet megoldani

bulikavagyok
egyáltalán nem az ms-en keresztül kell intézni a gart, hanem lehet úgy is, a kettő nem ugyanaz
mo-n egyelőre a jogszabály azt mondja, hogy a kereskedő köteles intézni a gart, egyéb ügyintézés csak opciós lehet
konzolvilágnál utolsó one x-nél el kezdte tolni a srác ezt az ms halandzsát, jó mondom, nem kell a sablon, tisztában vagyok a jogszabályokkal, ha akarom ide hozom vissza, na ott be is fejezte a hülyeséget
az más dolog, hogy ők utána ms-en kerestül intézik nyilván

Hashvrad
pocsék a tv-d feldolgozó rendszere, amelyiknél jó, ott közelről látod leginkább a külöbséget, messzebbről már nem
55 b8-on még jó minőségű 720p adás is durván jó volt, 1080p már lemászott, 4k meg szebb mint az igazi ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13876) Wesder válasza sting2 (#13865) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mekkora a Double Fine, de biztos nem egy nagy stúdió, és mint làtod az MS pénze kellett ahoz, hogy ne hiànyosan adjàk ki a jàtékukat. Ingyen lesz GamePass-ban, így meg szerintem megér egy próbàt majd. Az első rész is csak egy ezres, szerintem behúzom, mert nem jàtszottam vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13877) bulikavagyok válasza Chaser (#13875) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Valóban nem volt szerencsés a szóhasználat. "Kell" helyett "érdemes"? Így OK? Amúgy azt nem értem, h miért intézné bárki is a kereskedőn keresztül a javíttatást - valószínűleg ebből adódott a szerencsétlen szóhasználatom is-, de ez már legyen az én problémám.

[ Szerkesztve ]

(#13878) i@lex


i@lex
őstag

Egészen durva amit a tv-m produkál, az Oris résznél kb elcsöppentem.

[link]

(#13879) Chaser válasza bulikavagyok (#13877) üzenetére


Chaser
titán

annyi előnye van, hogy fel tudsz vetetni jegyzőkönyvet az eszköz állapotáról, és ha karc mentesként felveszik, akkor ha esetleg karcosan jön vissza rájuk vered a bálhéééét' gond nélkül
ms-nél z nem jellemző, notebookoknál azért voltak/vannak csúnya dolgok call center téren mai napig
személy szerint egyszer kontrollerrel nagyon beleléptem az ms-nél, bő egy hónap lett a csere, meg használtat akartak adni a kvázi újszerű helyett eleinte, valaki mondta h többször úgy járt, rákérdeztem, hát lehet h nem pont újat kapok, na neeeee, nekem ez többet nem kell
szerencsére a végén küldtek újat, mert az első csomag elkeveredett - amit persze ragszám nélkül adnak fel, mert ez az ms üzletpolitikája ((( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13880) akooos válasza Chaser (#13875) üzenetére


akooos
veterán

És mi értelme bevonni 3. felet is az ügyintézésbe amúgy? Én örülök, hogy nem kell senkire várni, közvetlenül az ms-el állok kapcsolatban. Valaki nem? :Y

(#13881) Wesder válasza Chaser (#13879) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig nem tudjàk hogy a ragszàm nélküli csomagok "véletlen" el szoktak veszni idehaza.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13882) bulikavagyok válasza Chaser (#13879) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem szerencsére nincs ilyen irányú rossz tapasztalatom a Microsofttal kapcsolatban (mással sem), szval én a kényelem és a gyorsaság pártján állok ha garanciális ügyintézésről van szó.
Egyébként tudomásom szerint egy ideje már a kontrollereket is futárral küldik vissza Frankfurtból! Legalábbis én pár hete így kaptam új kontrollert.

akooos: +1.

[ Szerkesztve ]

(#13883) Chaser válasza akooos (#13880) üzenetére


Chaser
titán

ha tudsz olvasni akkor láthattad, ha nem, akkor hiába írnám le megint... :)

wesder
tudják, supportos srác korrekt volt, elbeszélgettünk az élet nagy dolgairól :d
annyi, hogy az ms a bejövő csomagokat nem ajánlottként postázza ha kontrollerről van szó, ez igaz minden országra eu-n belül, na most az egy másik dolog, hogy itt sok feketelyuk van ;] de emiatt nem tesznek velünk kivételt, inkább "benyelik" az eltűnt csomagokat
azért nem volt vidám, mikor bő egy hónapot kellett várnom, volt másik kontroller, de akinek nincs az így járt? rá is kérdeztem ez csak szerintem "vicces"? a srác szerint se volt az :d felajánlott valami pár hó gp-t cserébe, de nem kértem
arról ne is beszéljünk, hogy ilyenkor a gar idő automatikusan kitolódna annyi idővel,, aíg az eszköz szervizben van, gyakorlatban meg lóPh@sz, eleve kamuzik az ms a kontrollerrel, mert arra egy évet adnak, de ezt _sehol_ nem tüntetik fel a csomagnál, csak külön kontollernél van az egy év
no mindegy, nekem nem volt túl nagy élmény, ha veszek garkiterjesztéssel vagy gar lejárta előttt eladom és veszek másikat, egyik one x is betojt egyszer szinte újan :d elég tömegtermelés szagú ez

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13884) akooos válasza Chaser (#13883) üzenetére


akooos
veterán

Mikor írtam a kommentet még nem volt ott a tied :P Csak a küldés után láttam már :)

(#13885) Hashvrad válasza Chaser (#13875) üzenetére


Hashvrad
tag

Monitor mellé/helyett lett vásárolva, így az alacsony input lag volt az első beállításoknál a prioritás és viszonylag közelről is nézem (+olcsó tv, YT mint forrás), valószínűleg ezek miatt tapasztalom ezt.
Mindenesetre játéknál nekem kellemes csalódás a dolog, kapott egy kis pluszt az SS. :R

[ Szerkesztve ]

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#13886) Moby válasza Chaser (#13875) üzenetére


Moby
addikt

>a 4k a fhd egész számú többszöröse, az 1440p-nek meg nem, ha 4k-n 1080p tartalmat jelenítesz meg, akkor 4 pixelből rajzol ki egyet

Nem, sajnos ez nagyon nem így van, bármennyire hangzana logikusnak. Ezt ma (már) sem a tévék, sem a monitorok nem tudják. Korábban a pana épített ilyen funkciót a tévéibe, de már jóideje kivette, másnál meg nem is volt soha. A pécéknél hosszú évek könyörgésére úgy egy éve mindkét nagy gyártó elérhetővé tette (Integer Scaling, [link], [link]), de az nvidia csak bizonyos kártyacsaládtól fefele, és a pécéknél sem alapértelmezett, külön be kell kapcsolni, ha ilyet szeretnél. A konzolok viszont nem támogatják. Ugyanúgy mossa minden a fullHD-t is, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#13887) Chaser válasza akooos (#13884) üzenetére


Chaser
titán

naazé' ( :

Hashvrad
yt-ot én feltolom 4k-ra ha "minőséget" akarok, 1080p-s kijelzőn is van különbség, nagyon le van butítva a forrás, netflix 1080p is max rosszabb 720p-nek felel meg ahogy én látom, notebookom 14" fhd, elég csúnyán kidobja a különbségeket

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13888) craftsman01 válasza Hashvrad (#13874) üzenetére


craftsman01
senior tag

Yt 4k hahaha :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13889) Hashvrad válasza craftsman01 (#13888) üzenetére


Hashvrad
tag

"már van bőven 4K tartalom."
Nem YT-re gondoltam elsősorban. :D

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#13890) craftsman01 válasza Hashvrad (#13889) üzenetére


craftsman01
senior tag

A yt 4k az egy vicc, nem kötözködök csak mondom.Egyszer letöltöltöttem egy 5 perces fullos 4k vidit már nem emlékszem hány giga volt de sok,középkategóriás gépem már az első képkockánál meghalt. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13891) pzstm


pzstm
titán

Microsoft's Xbox chief has hinted at free TV streaming sticks for xCloud. This could be a new entry in the "Xbox Series" of devices. He also teases new tiers of Xbox Game Pass, and confirms an iOS solution is on the way.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13892) l.skywalker válasza Chaser (#13879) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyszer sem kaptam "ragszám" nélkül csomagot az MS-től. Mindig az UPS hozta háztól, házig, oda-vissza.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13893) Wesder válasza pzstm (#13891) üzenetére


Wesder
félisten

Azért ennek az újabb GamePass csomagnak nem biztos hogy örülni fogunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13894) Hashvrad válasza craftsman01 (#13890) üzenetére


Hashvrad
tag

Főleg a játékra akartam reagálni, ezért nem fogalmaztam pontosan.
FHD videó (YT és társai) nem néz ki jól, eddigi rövid tapasztalatom alapján 4K tv-n (szvsz). FHD filmel még nem teszteltem. Van bőven 4K tartalom filmekre, sorozatokra vagy kamu 4K YT-on, így ez nem akkora probléma, de valamennyire zavaró (szvsz). Játékoknál viszont vállalható "eddigi rövid tapasztalatom alapján", jobb a 4K, de az FHD se katasztrófa.
Aki mindenképpen SS-t akar venni annak is jobb választás a 4K tv, vagy fordított esetben, "4k tv mellé melyik Series konzolt érdemes választani?" kérdésre is lehet az SS a válasz, bizonyos esetekben. Nem néz ki olyan rosszul a natív FHD (felskálázás nélkül) egy ilyen tv-n, nem kötelező az SX-re +70 ezret költeni mert vállalhatatlan a dolog (szvsz).

[ Szerkesztve ]

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#13895) Hashvrad válasza pzstm (#13891) üzenetére


Hashvrad
tag

Jobb lenne inkább, ha a Luna-hoz hasonló megoldáson gondolkodnának, ahol a kontroller közvetlenül kommunikál a szerverrel, csökkentve az input lagot. Ez az egyik gyenge pontja a cloud gamingnak és valamivel úgy is irányítani kell.

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#13896) HUmenetke válasza Wesder (#13893) üzenetére


HUmenetke
tag

elolvastad a cikket? "Spencer also teases the potential for an “Xbox Game Pass Platinum” with guaranteed access to new Xbox hardware." nem hiszem, hogy a meglévő gpu konstrukció bármiben is megváltozna

(#13897) Chaser válasza l.skywalker (#13892) üzenetére


Chaser
titán

akkor már lehet feladták az elveiket, és mo-gal kivételt tesznek ( :
nekem tavaly tavasszal-nyár elején volt a kontrolleres sztori, a gépet azt futár hozta vissza, és az gyors is volt
a supportos srác szerint elég sok kontoller eltűnt már akkor is, de hiába mondták az ms-nek, nem voltak hajlandóak átállni futárra kontroller esetén - mondjuk futár nem is kellett volna feltétlen, csak valami nyomon követhető megoldás -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13898) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

TV esetében még milyen technikai paraméterre érdemes még figyelni, ha játék céljából is veszem?

We are only Stardust...

(#13899) Chaser válasza Jinxb1rd (#13898) üzenetére


Chaser
titán

hogy ne lcd legyen hanem oled, ezzel a többi paramétert le is tudtad ;]
egyébként minél alacsonyabb input lag, lehetőleg legalább 60hz - tv-k zöme 50-et tud -, ami már tud 120-at az jellemzően majdnem oled árban van, egy szérián belül a kisebb modellek jellemzően nem tudják azt amit a nagyok, pl samu qledek, de ez csak alaposan elolvasva a speceket derül ki

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13900) Hashvrad válasza Jinxb1rd (#13898) üzenetére


Hashvrad
tag

Input lag mindenképpen.
Egyéni preferencia alapján: Panel, méret, képfrissítés+HDMI típus, HDR.
Itt érdemes körülnézni, körbe kérdezősködni.
Esetleg ha van márka amihez ragaszkodsz, akkor annak a saját topikjában.

[ Szerkesztve ]

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.