Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) NemMo


NemMo
őstag

Én a ps4 pro-t és one x tolom bele és így 15 ezer lesz az sx. (Már ha kapol)

(#12252) AMD Power válasza i@lex (#12250) üzenetére


AMD Power
titán

Én senkire nem irigykedem. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12253) pzstm válasza .LnB (#12240) üzenetére


pzstm
titán

imádoma sajtót...clickbait cikken túl azért az megvan hogy mekkora a mintavétel? ;)

using a sample of 511 US-based respondents

PH szavazás reprezentatívabb ettől már bocsi :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12254) .LnB válasza pzstm (#12253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez az, hogy ha 511 főből se tudták páran előrendelni.. (mindkét oldalon gáz)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12255) icemad válasza MultiDoodad (#12246) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hollandiában sincs sehol. Talán 1-2 napig volt előrendelhető...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12256) pzstm válasza .LnB (#12254) üzenetére


pzstm
titán

igen. Gaz mondjuk az is, hogy nem tudjuk fizikailag hány ember rendelte elő/akarta előrendelni, és ány duplafoglalás meg triplafoglalá van...mármint egy ember 2-3-4-5 helyen is előrendelte...neadjisten mindkét konzolt.

Az lehet 10 előrendelés de valójában csak 2 vásárlás..... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12257) Hashvrad válasza pzstm (#12253) üzenetére


Hashvrad
tag

Feleslegesek az ilyen felmérések, úgy is mindenki tudja, hogy gyakorlatilag csak egy konzol van a piacon. SX-et max azok vesznek akiknek nincs pénze PS5-re, amikor még rájönnek, hogy nincs mivel játszani, csalódnak.

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#12258) oriic válasza pzstm (#12256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az lehet 10 előrendelés de valójában csak 2 vásárlás..... :U"

En reszben ezert nem problemazok azon h itthon ol KV eloleget kert. Igy szinte biztos h aki elorendelt, az meg is fogja venni.

Live-Die-Respawn

(#12259) axod válasza negyven2 (#12238) üzenetére


axod
tag

Ez szuper hír, köszi az infót! :)

(#12260) Jovanny2 válasza Hashvrad (#12257) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ez gondolom szarkazmus volt, de elég tré ezen, meg azon az oldalon is. :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#12261) i@lex válasza Hashvrad (#12257) üzenetére


i@lex
őstag

“SX-et max azok vesznek akiknek nincs pénze PS5-re”
Sherlock, ugyanannyiba kerül mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#12262) Bird válasza Hashvrad (#12257) üzenetére


Bird
addikt

Eltévedtél, ez nem az a topik! ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12263) Sefneni válasza Wesder (#12200) üzenetére


Sefneni
őstag

Ez gondolom akkor is él, ha én a One-os lemezzel játszom majd az SX-en (?) :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12264) HUmenetke válasza Hashvrad (#12257) üzenetére


HUmenetke
tag

Nincs is konzolpiac, csak a playstation :R Itt a sok hülye meg várja az xboxokat...

(#12265) nagylaci6417 válasza Hashvrad (#12257) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Korán reggel bejártad a zölderdőt?

(#12266) Sefneni válasza Hashvrad (#12257) üzenetére


Sefneni
őstag

A saját érdekedben remélem, hogy csak trollkodsz. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12268) CptAdamica válasza AMD Power (#12244) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem már kissé unalmas ez az SSD-vel való fancyzés. Értem, hogy újdonság, de a gépemben már 8 éve ott figyel lassan.

Megyen!

(#12269) Hashvrad válasza Jovanny2 (#12260) üzenetére


Hashvrad
tag

Csak azt írtam, ami általános "hangulat". Azt mondjuk elfelejtettem, hogy a legnagyobb csalódás akkor lesz, mikor elfüstöl a 45°-os levegőtől.

A vevők nagy része nem szavaz ilyenekre, csak megveszi ami szimpatikus.

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#12270) Jovanny2 válasza Hashvrad (#12269) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én értem az iróniát, de esetleg egy smileyt b@ssz már oda ilyenkor, hogy Sheldon is megértse. Amúgy szerintem nem vicces az ilyen hangulatkeltés, de kinek mi...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#12272) sith7 válasza Hashvrad (#12269) üzenetére


sith7
nagyúr

(#12273) #48581376 válasza Hashvrad (#12257) üzenetére


#48581376
törölt tag

Az ne zavarjon kicsi rigó, hogy ugyanannyiba kerül a PS5, mint a Series X.

A nincs rá játék lemezt meg nyugodtan cseréld le.

(#12274) frankdelgado válasza Hashvrad (#12269) üzenetére


frankdelgado
őstag

Itt örül mindenki, hogy te legalább jól választottál. Gondolom előrendelted a ps5-öt és remélem nem fogsz elveszni abban a játékdömpingen, ami a megjelenést követően rád vár.Én már az általatok tesztelt, hibáktol javított ps-t szeretném jövőre megvenni, amikor majd az egyik szekrényt kidobom, hogy legyen neki hely.....

Egyébiránt mi ez a melegedés mizéria? Amikor megvettem az xox-et, akkor nagyon aggódtam h meleg levegőt fúj ki. Írtam is, hogy ez nooormális? Az egyik forumtárs pedig megjegyezte, hogy az a jó ha kijön a meleg levegő és nem marad bent....

(#12275) Hashvrad válasza Jovanny2 (#12270) üzenetére


Hashvrad
tag

Ebbe semmi irónia sincs, ez megy néha X-Boxos témákban is. Nem ad valós képet egy ilyen szavazás.

De igazad van, máskor smileyt rakok, azt gondoltam, hogy ez elég lesz: "SX-et max azok vesznek akiknek nincs pénze PS5-re"

[ Szerkesztve ]

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#12276) pzstm válasza frankdelgado (#12274) üzenetére


pzstm
titán

ráadásul állítólag ez picit hidegebbde még mindig meleg levegőt fúj ki.....aztán jatúberek ettől megijedtek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12277) Bird válasza Hashvrad (#12275) üzenetére


Bird
addikt

Ez volt a ph!-s pályafutásod alatt (2020. szeptember 18. óta) a 20. értelmes (szakmai) hozzászólásod!

Gratulálok a közösség nevében. <3

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12278) Sefneni válasza Bird (#12277) üzenetére


Sefneni
őstag

:C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12279) bilon73


bilon73
aktív tag

helló,

game pass ultimate

akkor most hogy van az okosság?
meg kell várni míg lejár a meglévő, feldobni 1-2 év goldot, majd újra rátolni a gpu-t?

szóval a lényeg, hogy meg kell várni míg lejár a meglévő? vagy elég kikapcsolni a megújítást, és lehet mókolni...

köszi
üdv
p

(#12280) bulikavagyok válasza bilon73 (#12279) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Sajnos meg kell várni míg lejár.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#12281) bilon73 válasza bulikavagyok (#12280) üzenetére


bilon73
aktív tag

:R :R :R

(#12282) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki, ebbe a topikba így mehet a "hülyézés" meg az "anyázás"? O_O Már csak ezért megéri Xbox-ot venni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12283) RudY válasza .LnB (#12282) üzenetére


RudY
addikt

Majd ha beszkenneled a számlát beszállhatsz (bár előrendelési igazolást is elfogadunk). :P :DDD

(#12284) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Remélem a DB Kakarot is kap next gen patch-et és nem lesznek hót recés textúrák a játékban. :B :D

Sic Parvis Magna

(#12285) .LnB válasza RudY (#12283) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hetfőn írtam még: [link]
Nem jelentek még ki semmit. Kíváncsi vagyok az XSS-re is, hogy mennyivel gyengébb. Mennyivel lesznek a játékok csúnyábbak rajta.

(#12284) 30z.Samu
Nem hiszem, hogy a textúrákra gondolsz. Azok nem szoktak recések lenni. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12286) 30z.Samu válasza .LnB (#12285) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy nem, de érted hogy értem. :B :D,
Mert egyébként szerintem szép a játék.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#12287) .LnB válasza 30z.Samu (#12286) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amúgy igen. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12288) Bad Pritt válasza .LnB (#12285) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És ahogy nézegettem a Gamepass, EA Play játékokat, így pörögtek a szememben a $ jelek. Sok játék, amit kíváncsiságból megvettem PS4-re, ott "ingyen" benne van a GamePass-ba.

Ez, amit itt írtál, volt számomra a system seller a kövi generációban. Nem bántam meg a PS4-et, de az tuti, hogy nem akarom az elkövetkező még drágább játékokkal eljátszani ezt a próbából halmozást, amit az elmúlt 4 évben műveltem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12289) Zoleee83 válasza .LnB (#12285) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Szóval elképzelhetőnek tartom, hogy valamikor 2021 Q1-ben veszek a PS5 mellé egy Series X-et."

Lemaradtam, előrendelted a PS5-öt is, és amellé szeretnél majd Series X-et? :)
Egyébként nem hülyeség, bár én megfordítottam, nem jön a következő időszakban olyan exc. amiért hamar kellene PS5. Az olyan csodákat mint a Death Stranding, Days Gone ami nekem must have volt, meg már végigtoltam. Vágyom egy kis Forzára+Gears-re, meg GP játékokra.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#12290) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#12289) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is megfordítottam, bár az Xbox nekem PC helyett lesz majd. Ugyanis Nekem nincs kedvem már szórakozni vele. Vagyis lenni lenne, mert szeretek bütykölni a mai napig, de egyszerűen nem éri meg Nekem.

Sic Parvis Magna

(#12291) Wesder válasza 30z.Samu (#12284) üzenetére


Wesder
félisten

Egy 60fps jót tenne neki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12292) frankdelgado válasza .LnB (#12285) üzenetére


frankdelgado
őstag

Sztem azt csak a hárdkor játékosok, meg a digitális kohó fogja látni 88szoros nagyításban. A játék hevében ez elenyésző lesz. Nekem a pici tárhely és az olvasó hiánya miatt nem szimpatikus annyira.

(#12293) 30z.Samu válasza Wesder (#12291) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet egyedül leszek ezzel, de Nekem ehhez az játékhoz nem hiányzik a 60fps. Alapvetően ez egy animéből készült játék és a 30fps-sel közelebb is van hozzá vagy nem is tudom. Szóval szerintem fura 60fps-sel, de ez szubjektív vélemény.

Sic Parvis Magna

(#12294) Wesder válasza 30z.Samu (#12293) üzenetére


Wesder
félisten

Ezreztem, így igazàból mindegy, csak lenne benne egy kis plusz, ha SS/SX-en tudnà a 60-at.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12295) 30z.Samu válasza Wesder (#12294) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem platináztam ki, nem vagyok egy trófea vadász. Pedig ahogy elnéztem, alapvetően nem lenne egy nagy durranás. :))

Sic Parvis Magna

(#12296) Bad Pritt válasza Wesder (#12236) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ez az SX méret? Szóval az SS akkor olyan 43 körül lehet majd?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12297) oriic válasza 30z.Samu (#12284) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nek is kap, igy is szebb lesz szerintem kicsit.

Live-Die-Respawn

(#12298) Wesder válasza Bad Pritt (#12296) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom melyik, mert 4 verziója van a jàtéknak. A Store 50GB-t ír.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12299) hyggelig válasza Zoleee83 (#12289) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nekem még csak most jön a Death Stranding és a Days Gone és most vettem meg még pár játékot fillérekért.

Igazából ami exkluzívot bejelentettek, az vagy kijön PS4-re is (Horizon új része, Spider-man) vagy még ingyen sem kéne (Demon's souls), addig meg van mivel játszanom.
A multiplatform játékokra és a GP-ra meg kiváló az Xbox. Kicsit más jellegű játékok is vannak kifejezetten a GP-ban, ami talán ki is hoz a komfortzónámból és lesz lehetőségem kipróbálni pár igazán ígéretes indie játékot is.

De erős érv volt, hogy a Cyberpunk 7000 Ft-ra jön ki a bundle-lal.

(#12300) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#12290) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ugyan így voltam vele én is, bár én belefáradtam az állandó Lap+CPU+GPU cserélgetésbe, driver frissítésbe, Windows csesztetésbe', pedig a nagyker miatt mindig volt lehetőségem a jobb cuccokat viszonylag olcsón beszerezni.
De számomra munka mellett megfizethetetlen, hogy csak elindítom a letöltést, és mire hazaérek már játszhatok is, nincs semmi hókusz-pókusz, egyszerűen csak működik.
A játékokra sem sajnálom a pénzt (bár a GP olcsósága most sokat nyom nálam), nem támogatom a PC warez-t, szeretek én is pénzt kapni a munkámért, kapják meg a játékfejlesztők/gyártók is.

@hyggelig - Igen az a CP2077 7k-ért volt az utolsó lökés nekem is az SS Bundle-höz.
Persze előtte végigpörgettem a GP listát, és rájöttem, hogy nagyon sok (30+) cím van benne ami érdekel, és ezek egy részét megvettem volna PS-re, de így nem kell. Már csak próba szinten is megéri. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.