Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79751) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#79724) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ebből tudtommal csak ez az egyféle lemezes kiadás volt.

A Sleeping Dogs egyébként egy méltatlanul el nem ismert játék.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#79752) rdt89 válasza bLaCkDoGoNe (#79751) üzenetére


rdt89
addikt

Én is így gondolom. Szerintem hatalmas potenciál volt benne. Sajnálom, hogy nem kapott folytatást, pedig ritka élvezetes játék volt, a harc benne meg eszméletlenül jó. Nem hiába van meg X360 és XO-ra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#79753) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a következőhöz: A pc-met kb. 150-200 ezerből tudnám fejleszteni, így elgondolkodtam egy konzol vásárláson.

Mivel mindjárt itt a Forza H 3 ezért Xbox One-ba gondolkodtam, viszont mindjárt fel is merült mellé egy-két kérdés:

- 30 fps - személye válogatja ki mennyit zavar? ki hogy vélekedik erről?
- TV mindenképp szükséges, vagy megoldható monitor hangfal/headsettel is a játék?
- külföldön érdemes-e esetleg a konzolt megvásárolni?
- garancia csak arra az országra érvényes ahol vásároltam a konzolt?

(Forza H 3-on kívül persze más játékok is érdekelnének esetleg, főleg, hogy lassan csak a régi játékokhoz lesz jó a PC-m)

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#79754) L_YKing válasza Phobion (#79753) üzenetére


L_YKing
addikt

En monitoron jatszom es jobban ekvezem mint tv-n. Mondjuk az en tvm-nel nagy volt a valaszido (vagy hogy mondjak ezt) ezert inkabb monitorra valtottam.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79755) assalkah válasza Phobion (#79753) üzenetére


assalkah
tag

Szia! Engem nem zavar a 30fps. Amivel játszom jelenleg (Overwatch, Diablo 3) azokban nem tapasztalok fps problémákat, de előtte se volt rá példa nálam. Most a BF1 alatt volt rá példa, hogy be be esett az fps, de gondolom a béta kiadás miatt még optimalizálni fogják úgyis. Én nyugodt szívvel ajánlanék egy refurbished XO-t (felújított, garis) változatot. Kb. 60-70ezer között mennek 1-2 év garanciával. Természetesen monitoron is mehet a box, én is felváltva használom , ha az asszony sorozatozni szeretne a TV-n. Ha ONE S-ben gondolkodsz akkor talán megéri külföldről hozatni. Ezt nem tudom. A garancia meg globális szerintem, de valaki javítson ki, ha nem. Remélem segítettem.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#79756) FOXhun válasza Phobion (#79753) üzenetére


FOXhun
tag

Ha van rá lehetőséged mindenképp érdemes külföldön is körbenézni (Németország, Ausztria, Svájc, Mediamarkt, Saturn, Wog, Digitec...stb.), a garanciát nem befolyásolja, nekem asszem csak a tölthető elemek származnak itthonról :)
Mondjuk, ha a slim esetében egyenlőre nincsenek nagy különbségek, de a "fat" gépnél lehet találni bestbuy akciókat.

(#79757) gabó


gabó
tag

Sziasztok!

Használ valaki Astro A40 +AMP kombót? Valaki teljesen lefikázza, valaki meg elalél tőle. Csak XO-hoz kéne, a másik topikba ahol a vegyes érezelmek vannak, ott csak PC-n használják.

Köszi előre is!

Nekem8

(#79758) FOXhun válasza gabó (#79757) üzenetére


FOXhun
tag

Nekem igaz A30 van, de amikor megvettem összeraktam a mixamppal (azóta nem használom, mert úgy túl sok a kábel és a kutyák mindig beleakadnak) és igen meggyőző volt, szerintem nagyon jó hangzása van és ez ugye csak a 30-as. Igaz más prémium fejessel nem tudom összehasonlítani, de nekem abszolút bevált.

(#79759) mettek válasza gabó (#79757) üzenetére


mettek
addikt

ez azért van mert minden viszonyítás kérdése. Nekem anno isten király volt a Razer Tiamat 7.1 pc-n, aztán kipróbáltam a Beyerdynamic dt990 sztereó fejesemet és el is adtam a Razert. A legjobb egy jó sztereó fejes de ugye boxon ezt nehézkes hova dugni....max a tv-be egy hosszabbítóval. Ezek a túlárazott térhangzásos fejesek semmit sem érnek...max 20 ezret.

Nekem sok ilyenem volt, egyik se szólt igazán jól. Most is egy Denon fejhallgatót használok.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#79760) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Szükségessé vált itthonra egy füles, és a segítségeteket/tanácsotokat szeretném kikérni. :)
Fontos hogy Xbox One-al és PS4-el is kompatibilis legyen, lehetőleg vezeték nélküli, 5.1/7.1-es.

Elsőre a Razer ManO'War lenne a kritériumoknak megfelelő...nem tudom van e ebben a kategóriában más alternatíva, illetve van e tapasztalata valakinek ezzel a hedaset-tel..

Köszönöm előre is :R

(#79761) hackeeeee válasza tomee007007 (#79760) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kraken pro tulajként azt mondom, hogy soha az életben nem vennék többet razer fejhallgatót.

Véleményem szubjektív...

(#79762) gabó válasza mettek (#79759) üzenetére


gabó
tag

Köszi, jelenleg egy HK erősítőre van rádugva opticain keresztűl. van egy minőségi AuidoTechnika Stereo fülesem, de nem igazán hallom a térhangzást. ha meg nincs bedugva, akkor meg a sima 2.1 ami re használom a HK erősítőt.

Nekem8

(#79763) gabó válasza FOXhun (#79758) üzenetére


gabó
tag

Az a bajom,h nem tudom kipróbálni, nem nyitják ki a csomagot így baszhatom. Pedig vennék egyet.

Nekem8

(#79764) mettek válasza gabó (#79762) üzenetére


mettek
addikt

a HK erősítő pont jó, arra mehet a fejes. Hát nem tudom hogy a térhangzás ér e ennyit. A minősége rosszabb lesz mint a mostaninak, max hallod ha valaki hátulról szalad...Ha mindenképpen veszel, akkor neten rendeld meg egy megbízható boltból és max visszaküldöd ha nem felel meg. 14 napig elállhatsz a netes vásárlástól és visszakapod a pénzed ha hibátlanul visszaküldöd a terméket-

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#79765) gabó válasza mettek (#79764) üzenetére


gabó
tag

köszi, pont ezt monda az eladó is :-)

Nekem8

(#79766) zsolti72837 válasza Donibrasco (#79749) üzenetére


zsolti72837
őstag

-

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#79767) adrian94 válasza adrian94 (#79662) üzenetére


adrian94
őstag

Erre valaki? :U

(#79768) hackeeeee válasza adrian94 (#79767) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom utólag szerkesztik a videót..

Véleményem szubjektív...

(#79769) tomee007007 válasza hackeeeee (#79761) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm!

Esetleg még a Logitech G633/933-as szériát néztem...Ott ha 3,5-es jack-el van csatlakoztatva, szét tudja valahogy szedni a fejhallgató 7.1-re vagy csak sima stereo lesz?

(#79770) hackeeeee válasza tomee007007 (#79769) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mennyit szánnál erre az egészre?

Egy ismerősöm sokat agyalt a TurtleBeach 800x és az Astro A50 között, végül Astro-t vett, és nem bánta meg.

Ha jack, akkor csak stereo lesz, szerintem.

Véleményem szubjektív...

(#79771) tomee007007 válasza hackeeeee (#79770) üzenetére


tomee007007
őstag

Én is így gondolom.... PS4-en lehet usb-n is csatlakoztatni, ott gondolom átmegy a 7.1, de One-on én sem hiszem, a honlapon meg nem találtam bővebb leírást.
Max 60 körül nézelődők, ennyiből az MM-ben most kijönne a G933, tehát pl. a X800 már nem férne bele.
Mondjuk első sorban a térhatás miatt kellene, így viszont hogy nem fog vele működni, nem biztos hogy beruházok :F

(#79772) hackeeeee válasza tomee007007 (#79771) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is sokáig a 800x-en agyaltam, mert Nekem az indukciós töltő nagyon bejön.. De végül napoltam a projektet.

Hát, ott szerintem nem megy. Mert ugye az Astro-nál, és a TB-nél pont az a lényeg, h semmi vezeték nem kell.

Amúgy vna olyan, hogy csak a mikrofonhoz kell a kábel.

Amúgy. a Logitech oldalán ez szerepel, hogy:

* A térhangzás játékkonzolokhoz történő csatlakozáskor nem érhető el. Az Xbox One 3,5 mm-es vezetékes csatlakozást igényel, és esetlegesen szükség lehet egy Xbox One mikrofonos fejhallgató adapterre (külön megvásárolható).

Véleményem szubjektív...

(#79773) tomee007007 válasza hackeeeee (#79772) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm, megfontolom :)
Az angol oldalt néztem, de ott ezt nem találtam :D

(#79774) StLui válasza mettek (#79759) üzenetére


StLui
veterán

A sztereót a legegyszerűbb a kontrollerbe dugni, miért kéne hosszabbító, és tv-hez kötni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#79775) tomee007007 válasza hackeeeee (#79772) üzenetére


tomee007007
őstag

Na de várjunk..az Astro A40-nek van erősítős változata, és azon van optikai bemenet... azon keresztül viszont minkét platformot kellene kezelni hiba nélkül ha optikai kábellel kötöm össze, ugye?

(#79776) FOXhun válasza tomee007007 (#79769) üzenetére


FOXhun
tag

Szia!

Hirtelen nekem ezek ugrottak be a korábban említettek mellett mint alternatíva (de hozzáteszem, nem próbáltam őket).

Katana™ 7.1 HD Wireless Headset (XO-hoz biztos kell chat kábel)
[link]

SteelSeries Siberia 800 vagy 840
[link]

(Az itthoni beszerzést nem jártam körbe.)

(#79777) Dexar007


Dexar007
veterán

Sziasztok!

Elsö Forza-t ervenyes live-al nem tölthetem le Xbox One-ra?

Give me your cum,bull!

(#79778) Csapoati válasza Dexar007 (#79777) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Forza Horizont igen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79779) Lefty


Lefty
addikt

HDR-t azt csak UHD tv tud ugye? FHD tv kepes ra?

(#79780) FOXhun válasza tomee007007 (#79775) üzenetére


FOXhun
tag

Elvileg mindkét konzolt kezeli, de a fülest rá kell kötni a Mixamp egységre (ez kb. 2m vezeték).

[ Szerkesztve ]

(#79781) Dexar007 válasza Csapoati (#79778) üzenetére


Dexar007
veterán

Igen,ugy ertem. Forza Horizon 1, ami most jött ki a szeptemberi gold elöfizetessel. De nekem nem engedi valamiert letölteni.Lehet az a gond,hogy csak 14 napos proba live-om van?

Give me your cum,bull!

(#79782) BigStraw válasza Dexar007 (#79781) üzenetére


BigStraw
senior tag

Igen, az még nem tekinthető teljes jogú live-nak.

Meg egy bank kártyát is meg kell adni, bár nem vesz le róla pénzt.

[ Szerkesztve ]

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#79783) XFishboneHUN válasza Lefty (#79779) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Legjobb tudomásom szerint, csak az UHD képes rá, FHD-ban HDR képes TV-t nem láttam még.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#79784) Dexar007 válasza BigStraw (#79782) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt a 230Ft-ot ugye visszautaljak? Tegnap is levontak ugyanennyit mikor hozzadtam a kartyamat ea access miatt..aztan eltavolitottam,mert nem akarom,hogy ,,keszenletben " legyen,es veletlenül ramenjek valami hülyesegre. Ma megint hozza addolom,es megint levonnak ugyanennyit. :W

Rage47: Helyes. :)
Viszont ugy nez ki, a 2 hetest elbuktam.. Tegnap valtottam be a 2 hetes kodomat,amivel ment a fifa 16 UT,most elofizettem az 1 honapos probara,es nem irtak jova a maradek 13 napot.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#79785) Rage47 válasza Dexar007 (#79784) üzenetére


Rage47
veterán

Visszautalják. Rengeteg szolgáltatás csinálja ezt ellenőrzésképpen.

[ Szerkesztve ]

(#79786) Csapoati válasza Dexar007 (#79784) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt az utóbbit kb 1-2 napja írta valaki, hogy a próba Gold idejével nem hosszabbodik meg a rendes Gold előfizetésed. Az a levonás meg csak zárolás, idővel feloldják.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79787) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Infinite Warfare zárt béta kódok:

G52T-S6ZP3-RVEZ
(S)80QY-16HE2-J6JM(/S)
DPGX-BJEFB-RXCL
PNRL-5T12F-8SY7

Kódok aktiválása

Mind elkelt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#79788) Madoc válasza oriic (#79787) üzenetére


Madoc
veterán

Másodikat Köszönöm!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#79789) negyven2 válasza oriic (#79787) üzenetére


negyven2
veterán

Az elsőt vittem (a többit már elvitték). 😉

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#79790) gianni85 válasza oriic (#79787) üzenetére


gianni85
veterán

Mindet vitték :(
Újra csak isnételni tudom magamat, ilyet privátba kérnék :)
Esetleg ha tudod hol, vagy hogy lehet ingyé szerezni ilye az jöhetne pm-be, megköszönném

(#79791) bulikavagyok válasza oriic (#79787) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, az utolsót vittem elvileg. Bár a végén dobott egy hibaüzenetet, így nem vagyok benne biztos, h tényleg az enyém lett-e?!.. :F

[ Szerkesztve ]

(#79792) oriic válasza gianni85 (#79790) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Promóba kaptam őket. Egyet ellőttem, többit ide dobtam be. :)

Live-Die-Respawn

(#79793) wolf88 válasza remusz13 (#79750) üzenetére


wolf88
tag

Szerintem irány az első bolt, kettő L vas, csavarok meg egy bútorlap és már kész is.Sokkal olcsóbban megúszod.

(#79794) Gaben360


Gaben360
senior tag

Sziasztok!
nem tudja valaki,hogy mi van a tomb raiderekkel?
A def. ed. abszolút nem megy,ami tavaly goldos volt,állandóan hibát dob ki,a rise of meg kb harmadszorra indul el.A live október 16.-ig él,más játékkal nincs is gond.Már 2x letöröltem,majd újrainstalláltam,cache ürítés megvolt,ki-be jelentkezés szintén,semmi nem segít.Ami érdekes,hogy hometársamnál megy mindkettő.

A másik,horizon 3-ból lesz demó?

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#79795) Dexar007 válasza Dexar007 (#79784) üzenetére


Dexar007
veterán

Valamiert akkor sem engedi letolteni a forza horizont-ot. WWE 2K16-ot mar szedem.Biztos,hogy ingyenes ez One-ra? Nem csak akkor ha megvan a 360-as lemez? ;]

Give me your cum,bull!

(#79796) zsocy válasza Dexar007 (#79795) üzenetére


zsocy
őstag

Biztos hogy ingyenes, és az is biztos hogy a 360-as gold játékokhoz kell egy bankkártya. Nulla forintos vásárlásnak felel meg azoknak a letöltése.

(#79797) Dexar007 válasza zsocy (#79796) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat de hozza van adva..anelkül a WWE-t sem tudtam leszedni. Mikor ramegyek a forza horizonra akkor rögtön kiirja,hogy 5990Ft,es ,,folytatas.." ha meg akarom venni. Bankkartya nelkül ezelött itt az a kepernyo fogadott,hogy adjak hozza egy bankkartyat.

Give me your cum,bull!

(#79798) csizi90 válasza Dexar007 (#79797) üzenetére


csizi90
aktív tag

innen próbálod?

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#79799) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok. A mai nap folyaman en is beleptem az Xbox One taborba egy refurbished geppel. Mar regota erett a vasarlas, a 360-at is szerettem, es ez az ajanlat kihagyhatatlan volt.

(#79800) oriic válasza LeventeV (#79799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv a csapatban. :)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.