Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219151) Micsurin válasza l.skywalker (#219150) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát nem tudom nekem az a vh éra valahogy kicsit kapufa lett. :B

A 3/4 favorit a mai napig de főleg a 3 ott L96A1-gyel nagyon csúnya amit le lehet művelni. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#219152) l.skywalker válasza Micsurin (#219151) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én akkor léptem be az actual gen világába. Látványban jó volt és mivel nem volt viszonyítási alapom, így nagyon élvezetes volt. Később nagyon leapadt a lelkesedés, de miután megjelent az V már nagyon szívesen megyek vissza :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219153) oriic válasza l.skywalker (#219148) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tech hiba, Dice kollega irta Westie-nek Twitteren.

Live-Die-Respawn

(#219154) Micsurin válasza l.skywalker (#219152) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha van valahol occóért 3 majd próbáld ki. :K

oriic tippelhető volt de azért egy megszűnünk bait egy nextgen BC3 előtt ütött volna. :D
Tudom biliben a kezem ráadásul mindkettő. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#219155) l.skywalker válasza Micsurin (#219154) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megvan a 3, a Bad Company, a 4 mindegyik. A 4-el is toltam, de nekem a BF1 volt az első, az maradt a favorit.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219156) Zolton válasza l.skywalker (#219142) üzenetére


Zolton
csendes tag

Akkor ha jól értem mivel nekem EA Play 2021.06.28-ig van, GPU-m meg 2021.10.26-ig akkor az azt jelenti hogy kb 3 hónappal tolódik a GPU előfizetésem?

(#219157) AxBattler


AxBattler
félisten

BF:BC2 FTW! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#219158) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Este 21:00 Ubisoft Forward

Megint lesz reward, aki Ubi account-al nézi
Ubisoft Forward Tune In Rewards For Honor - 3 XP Boost Tickets Hyper Scape - Refract Baton Rainbow Six Siege - Year 5 Events Charm Watch Dogs Legion - Ubisoft Forward Mask

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219159) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#219155) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mindig az marad a favorit amelyik miatt megszereted a szeriat. Nekem a 3 volt az elso komoly BF jatekom amivel tobb szaz orat jatszottam. Mai napig a legkedvencebb jatekom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219160) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Megjelent a Control Ultimate Edition

Ára: 11.990.- Ft

Tartalmazza:
az alapjátékot, ami 21ezer forint
a Season Pass-t, ami kb. 7600 forint
és a Series X verziót

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219161) Wesder válasza l.skywalker (#219160) üzenetére


Wesder
félisten

Jujujujujujj... Ez megvevős lesz. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219162) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass

mai nappal visszakerült:

mai nappal bekerült:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#219163) mike1334 válasza l.skywalker (#219142) üzenetére


mike1334
veterán

Az baráti...mennyit lehet max venni? Gondolom egy évet csak. 5500(6000)-ért több, mint 3 hónap. Enged még egyáltalán venni? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#219164) parandroid válasza Wesder (#219161) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hacsak nem lesz game passban. Vagy nem hintik
el, hogy lesz, aztán mégsem. ;] Azzal a twittel szerintem mérhetően sikerült visszavetni a játék eladásait. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#219165) RicsiSuly válasza mike1334 (#219163) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Nincs Ea érdemes venni 5500-ért? :F 2022.09.14-ig van unlimite előfizum.

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#219166) mike1334 válasza RicsiSuly (#219165) üzenetére


mike1334
veterán

Régen annyi volt az éves. Azért is kérdeztem, hogy lehet-e még venni, de gondolom már nem engedi.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#219167) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Series X es S unboxing. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219168) Micsurin válasza IntelKiller7 (#219167) üzenetére


Micsurin
nagyúr

....eddig ez az infó nekem kimaradt. Nem lesz optikai hangkimenet? :Y :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#219169) TBMC


TBMC
addikt

Sziasztok!
Egy baratommal homeolok, egyutt vettunk jatskokat, live stbstb... viszont elado sorba kerulne a one X-em, hogyan lehetne megoldani, hogy o tovabbra is tudjon hasznalni minden jatekot/liveot ami az en profilomrol lett vasarolva?
Ha az oven bejelentkezunk mindket profillal?

koszi elore is!

markbellus.hu 

(#219170) Madoc válasza TBMC (#219169) üzenetére


Madoc
veterán

Ha home-oltatok nincs teendő. Továbbra is menni fog nála minden.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#219171) RicsiSuly válasza mike1334 (#219166) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

De még engedi venni ezért érdeklödöm, hogy most ez BB vétel? 5500ert 3 hó GPU? Mert akkor veszek :D

Üdv SRicsi

(#219172) frigoo válasza mike1334 (#219163) üzenetére


frigoo
aktív tag

Enged, én most vettem meglévő ea play-re plusz egy évet. Dec. 6-án járt volna le, az új lejáratom 21. dec. 6.

(#219173) AMD Power


AMD Power
titán

NFS Heat? Tolta valaki. Eddig minden autós játékot manuális váltóval játszottam. Ezt nem tudom. Váltás katasztrófa. A fék az LT gomb a visszaváltás meg a LB gomb. Egymás alatt. Vagy visszaváltok, vagy fékezek. Egyszerre nem megy a kettő. Átállítani viszont nem lehet a gomb kiosztást. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#219174) pzstm válasza l.skywalker (#219160) üzenetére


pzstm
titán

Gamepassba mikor jön? :DDD

Amúgy ez pont az a game amivel majd ha játszok akkor az csak a Series X-en fog megtörténni :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#219175) AMD Power válasza mike1334 (#219166) üzenetére


AMD Power
titán

Én kb 5 napja vettem. A Havi 990Ft volt a az egy éves talán 5990Ft!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#219176) RicsiSuly válasza AMD Power (#219175) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

5500ért engedi nekem venni 12hót EA playt

Üdv SRicsi

(#219177) mike1334


mike1334
veterán

Köszke mindenkinek :)
Úgyis lejárt a gpu-m, veszek és accest és tolom a mass effectet :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#219178) sith7


sith7
nagyúr

Fiamnak megvettük a Marvel's Avengers t,végigjátszotta a campaign - t, ma be akart lépni, hogy újra elkezdje, de a belépés után, csak töltés van nagyon hosszú ideig, és nem történik semmi ... :F

(#219179) TBMC válasza Madoc (#219170) üzenetére


TBMC
addikt

Igen homeolunk jelenleg is, viszont legutobb mikor eladtam a one S-t es visszallitottam mindent gyarira h a profilom ne maradjon rajta, szetment a home, nem mukodott onnantol
neki h eladtam :( ezt szeretnem elkerulni ismet. :F

markbellus.hu 

(#219180) Scholes9 válasza bLaCkDoGoNe (#219140) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD Pedig Madhouson ütős a cucc ;]

Amúgy hol vannak a gépekről az optikai hang csatlakozók? Vagy lemaradtam valamiről? :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#219181) Madoc válasza TBMC (#219179) üzenetére


Madoc
veterán

Gyári visszaállítástól nem megy szét a home. A te profilod amugy is az ő gépére kell home-olva legyen, így abszolut semmi köze a jelenlegi gépedhez. Olyan mint bármelyik vendég profil a gépeden. Az ő profilja van a te gépedre home-olva akkor tudod használni az ő cuccait. Ha törlöd a profilját a gépedről a homolás akkor is megmarad. Egyszerre egy gép lehet egy profil otthona. Tehát ha veszel uj gépet akkor az ő profilját teszed az uj gépedre home-ra és megy mindenint előtte. Remélem érthető voltam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#219182) Madoc válasza Scholes9 (#219180) üzenetére


Madoc
veterán

Le, azt írta mindenki hogy az már elavult. Majd veszünk hdmi-optikai átalakítót. Vagy uj erősítőt..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#219183) Scholes9 válasza Madoc (#219182) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ez fasza :U Pedig nagyon szeretem a PS-hez és az Xboxhoz is a Z906-ot, pláne, hogy 1 kábel és kész az 5.1-es hang :( Átalakítóval működhet majd a dolog?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#219184) Madoc válasza Scholes9 (#219183) üzenetére


Madoc
veterán

Elvileg igen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#219185) Scholes9 válasza Madoc (#219184) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor nem marad más, reméljük működik majd :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#219186) Scholes9 válasza l.skywalker (#219160) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ez már döfi :D Ebből majd lehet vétel lesz HDR támogatás nélkül is :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#219187) IntelKiller7 válasza Madoc (#219182) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Annak jobban orulnek, ha mindenfele BT-s fulessel/fejessel ra lehetne majd csatlakozni a boxra minden szarakodas nelkul.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#219188) chipesz válasza IntelKiller7 (#219187) üzenetére


chipesz
őstag

Nem lehet.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#219189) Wesder válasza chipesz (#219188) üzenetére


Wesder
félisten

Még nem biztos, mert ez kb csak egy szoftverfrissítés. Ha a box vevője tud BT-t is, vagy csak tàmogatni kell az USB-s BT vevőt, ami szintén csak szoftver kérdése.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219190) chipesz válasza Wesder (#219189) üzenetére


chipesz
őstag

Én nem számítok erre. Itt le is van írva miért nincs.
Bluetooth nincs sem a jelenlegi Xboxban, sem a Series-ekben, azt meg nem gondolnám hogy USB-s Bluetooth dongle-öket kezelni fog. Persze bármi megtörténhet, nyilván.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#219191) Siffredi válasza AMD Power (#219173) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ha a játékban nem is, a rendszer beállításokban át tudod állítani a gombokat...

(#219192) TBMC válasza Madoc (#219181) üzenetére


TBMC
addikt

:R koszonom!
akkor hagyok mindent bejelentkezve nala es elvileg oke lesz. sajnos nem ujitok mar, visszatertem PCre 8ev utan.

markbellus.hu 

(#219193) fabokf válasza l.skywalker (#219119) üzenetére


fabokf
tag

Maga a Rockstar kapható kinai vegy.kerekben, ill tutira van az Azsia Centerben...mondjuk a képet elnézve ez minimum 0,5-ös kiszerelés, úgyhogy ez ott se fog felbukkanni, max direkt ilyen USA import üzletek kínálatában, horror áron :D (egy-két ilyet követek facebookon...néha olyan egzotikus Monstereket posztolnak, hogy beindul a nyálelválasztásom :D mondjuk az áruk se lehet piskóta es ez azért eléggé visszatart egyenlőre :D )

(#219194) parandroid válasza fabokf (#219193) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eu-ban tuti van (mármint RS, nem a konkrét akció), németeknél nagyobb boltokban kb a monsterrel azonos méretű a polchelye. Szerintem az osztrákoknál is van, de nem figyeltem erre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#219195) EmThor


EmThor
addikt

My games and apps-ban a Full library-ban végre ott a brothers in arms.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#219196) Game78 válasza EmThor (#219195) üzenetére


Game78
tag

Supportnal én is jeleztem a hibát... Tudtak róla. Végre javítva lett :K

(#219197) AxBattler válasza ollie (#219112) üzenetére


AxBattler
félisten

Nézegetem az aprót, de elég elborult árak vannak lemezes One S-re: garis modelleket 60k+ HUF-ért kínálnak, amikor OX-ek mennek 80k HUF-ért, játékokkal, sokszor garival... nem értem.
:U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#219198) ollie válasza AxBattler (#219197) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért várj a black friday-re, és Németországból megrendeled.

***

(#219199) RudY válasza AxBattler (#219197) üzenetére


RudY
addikt

Az üzletekben már nagyon alacsony a készlet az újakból, szerintem 1-2 hónapon belül szinte már csak használtak lesznek, azokkal pedig már most variálnak sokan.

(#219200) AxBattler válasza ollie (#219198) üzenetére


AxBattler
félisten

No. nem opció. :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.